I The Frog in het Trefsentrum Opening nieuwe bestuurskamer Audacia I i Rb. a U de schoonmaak, wij de rommel... zondag 5 september is het weer vlooienmarkt!! Dr. P. Terwindt huisarts r r Danscursus voor ouderen III t I Zaterdag 28 augustus a.s. halen we alles weer op in de kom van onze gemeente, want Nog slechts drie weken hebben we de tijd om Moergestel weer van al zijn vlooien te verlossen. geen praktijk van 21 aug. t/m 13 sept. a.s. a Wilt U eerder ruimen, bel dan gerust 1383 en wij halen het direkt bij U op! j f^Alles is welkom (behalve puin, glas, plastic enz.) /^>Buiten de bebouwde kom wordt alléén op telefonische oproep afgehaald. i I voor een L_ Wordt waargenomen door Dr. van Delft Op 15 september aanstaande start er wederom een danscursus voor ouderen in Den Boogaard. Deze cursus wordt verzorgd door: Dansschool van Opstal Tilburg. De cursus omvat 18 bijeenkomsten (lx per 2 weken - op de woensdagmiddag) De kosten zijn - bij een deelnemersaantal van 30: 20,—p.p. in 2x te voldoen. Momenteel zijn er nog enkele plaatsen vrij dus iedereen die 55 jaar of ouder is kan zich in la ten schrijven bij: Mevr. P. Vissers -v. Elderen, Rootven 16, tel. 1513. En u weet het: DANSEN IS PLEZIER VOOR 2!!! rant staat voor een bloeiende vereniging. Laat deze zelfwerkzaamheid een voorbeeld zijn voor menige vereniging. De wethouder van sportzaken benadrukte voorts dat een bestuurskamer het hart is van een vereniging. Hier vinden o.a. de coördinatie en de organisa tie plaats en ontstaan de impulsen voor een goede prestatie. Zowel bestuur als vereniging geluk en succes toewensend ging de heer Smits over tot de fei telijke opening. Hij werd hierbij gesteund door het jongste lid van Audacia John van de Leeuw, die het doorknippen van een lint voor zijn rekening nam. Moergestel Nieuws sluit zich gaarne bij deze gelukwensen met de mooie bestuurskamer aan en wenst Audacia een sportief en succesvol sei zoen toe. Afgelopen zaterdag vond onder een gezellige drukte van diverse leden de opening plaats van de nieuwe bestuurskamer van voetbalvereni ging Audacia. Voorzitter Dion van Gorp sprak in zijn welkomstwoord van een bijzondere dag. De afgelopen periode was er immers naast de sportieve prestaties nogal wat gebeurd. Be halve de renovatie van de lichtinstallatie waren tevens een geluidsinstallatie, nieuwe dug-outs en in het bijzonder een nieuwe bestuurskamer tot stand gekomen. Alles was gerealiseerd door een aantal vrijwilligers onder leiding van op perhoofd Jan Jansen. Als dank voor hun ar beid werd aan deze personen een presentje uit gereikt. Namens het gemeentebestuur complimenteer de ook wethouder Smits de eigen inzet van de leden. Het getuigt er van dat er binnen Auda- t een wind waait die er zijn mag en welke ga- Vergadering van Burgemeester en Wethouders van 11 augustus 1982 Gunning wegmarkeringen: Het aanbrengen van wegmarkeringen is ge gund aan Wegenbouwmaatschappij J. Her mans B.V. te Rosmalen. Vergunning transportleiding Aan Interdag N.V. is vergunning verleend voor de aanleg van een transportleiding Oistel- voirt. The Frog is in staat om live en op elpee klasse- muziek neer te zetten en een groot publiek te boeien. Recente concert-recenties en reacties ’uit de zaal’ kunnen dit alleen maar onder schrijven. THE FROG is: Rickey Hoogendorp: lead-vocals; Christine Voigt Punselie: background vocals; Inge Bon- thoud: background vocals; Age Kat guitars background vocals; Hanjores: keyboards /background vocals; Michel van Schie bass; Bobby Langenberg drums; Barend Pietersen sax-flute; Mr. Ron Limberg trumpet/bugel. 1 Het trefsentrum aan de Kerkstraat 15 opent haar nieuwe muziekseizoen met een optreden van The Frog op zaterdag 21 augustus om 21.00 uur. The Frog, plaatselijk al jaren een sensatie, staat klaar om als nieuwe Nederlandse top-act door te breken. Rickey Hogendorp en Age Kat, oprichters van THE FROG, zijn erin geslaagd een hechte band rond zich te forme ren, die in staat moet worden geacht zich op elk niveau en voor een breed publiek te mani festeren. De ’new-soulmusic’ van The Frog is eerlijk, swingend en melodisch en wordt gesteund door een ’heavy’ ritmesectie. Kenmerkend voor de sound is het donkerbruine stemgeluid van lichtbruine Rickey Hogendorp, die een flinke dosis ’feel’ weet in te brengen. De band, bestaande uit stuk voor stuk klasse- muzikanten, vult dit uitstekend aan met een superstrak geluid waarbinnen nog voldoende ruimte is voor solistische hoogstandjes. The Frog heeft onlangs in samenwerking met Soundpush de elpee ”Be Kind To Animals Kiss A Frog” opgenomen, die begin mei is uit- gebracht. Hierop zijn een aantal uitstekende songs van eigen hand te horen, die door insi ders als ’verrassend goed’ zijn ontvangen. Op merkelijk hierbij is dat The Frog niets heeft moeten inleveren op muzikaal gebied en samen met Maarten Hartrich (Soundpush) een inter nationaal produkt heeft afgeleverd. Live geeft The Frog een spattende show van tweemaal 45 minuten met veelzijdige artistieke hoogtepunten. Het geluid wordt verzorgd door een professionele roadcrew die in staat is om in elk soort zaai een perfekte sound te leveren. -- Kledinginzamelingsvergunning Aan de Stichting Max Tailleur te Amsterdam is een vergunning verleend voor het houden van een kledinginzamelingsaktie op 8 augustus 1983. Gemeentegarantie Voor het aangaan van een hypothecaire geldle ning is een gemeentegarantie verleend aan een inwoner. Sloopvergunning Aan de heer F. van Esch, Heuvelstraat 34 is een sloopvergunning verleend voor het pand Oisterwijkseweg 33. Bouwvergunning Er is een bouwvergunning verleend aan J.C. Rijnen, Heizenschedijk 8 voor de uitbreiding van een rund veestal. Hinderwetvergunning Hinderwetvergunning is verleend aan: - Gebr. Vugts, Oirschotseweg 85 voor een rundveehouderij - J.J. Vermeer, Heizenschedijk 5 rundveehouderij - J.D.M. Roozen, Heuvelstraat 17 voor een varkensfokkerij en pluimveehouderij. Sociale uitkeringen Een aanvrage om bijstand is afgewezen en drie aanvragen toegewezen. Drie verzoeken om eenmalige bijstand zijn toegewezen en twee verzoeken zijn afgewezen. .’S3 I Wordt wekelijks gratis huis-aan-huis bezorgd in geheel Moergestel. Uitgave en redaktie: Buro '76 - Oisterwijkseweg 43, 5066 XC Moergestel - Tel. 04243 - 2268 Inleveren kopij en advertenties: tot uiterlijk 's zondagsavonds vóór 't verschijnen van dit blad, op bovenstaand adres. WOENSDAG 18 AUGUSTUS 1982 7e Jaargang - Nr. 250 I

Weekblad Moergestels Nieuws | 1982 | | pagina 1