André Hazes Opvallende festiviteiten rond ’’Zonnewende” Groentehal ’’Crisje” nu ook in Diessen v I III. onder de naam DISCO BOTANIC IV. verzorgd door onze nieuwe disc-jockey NICO. GOED NIEUWS voor de jeugd van 18 jaar en ouder I. DISCO NIEUWE STIJL II. in een geheel aangepaste zaal i Tandarts Kamphorst is gesloten van 9 tot 23 augustus. Voor spoedgevallen wordt waargenomen door: Tandarts v/d Tas te Oisterwijk, telefoon 04242-16655. Tandarts Stieger te Moergestel, telefoon 1948 (v.a. 16 augustus). i X8 A.L.P. wordt Kamer Investments De praktijk van Met onze vernieuwde Boogaard en onze nieuwe disc-jockey NICO zullen wij er zeker in slagen U vele aangename avonden te bezorgen. Entreeprijs voor zaterdag 21 augustus, incl. optreden André Hazes: TIEN GULDEN. Voorverkoop aan de kassa van Den Boogaard" op maandag 9 augustus van 19.00 tot 22.00 uur. De openingsavond zal om 11.00 uur opgeluisterd worden door niemand minder dan Sinds woensdag 7 juli heeft groentenhal ”Cris- je” ook een groentenzaak geopend in Diessen aan het adres Heuvelstraat 16. De zaak werd op passende wijze geopend door wethouder van de Wouw (toevallig zelf ’n Moergestelnaar van geboorte). De receptie was een druk ko men en gaan van vele vrienden en bekenden van de familie Antonis. De zaak wordt gerund door zoon Hans die eni ge maanden geleden de vereiste papieren be haalde en die jarenlang ervaring heeft opge- kantoren in verscheidene steden en landen. De heer Kamer heeft een belangrijke re-organisa- tie nodig geacht om een efficiënter overzicht en controle te verkrijgen over al deze investerings- en beleggingsmaatschappijen. Met uitzonde ring van de uitgeverij wenst hij derhalve de su perviserende activiteiten over deze maatschap pijen in ’’Zonnewende” samen te brengen. De ze supervisie en algemene leiding dan wel verte genwoordiging zal worden uitgevoerd door de maatschappij Kamer Investments B.V. Inter national Financial Trust. Daarmee is de rol van A.L.P. als belangrijkste vestiging in ’’Zonnewende” afgelopen en zal de naam van de vestiging in ’’Zonnewende” worden gewijzigd in Kamer Investments b.v. daan in de zaak te Moergestel, hetgeen hem goed te pas is gekomen, naar hij zelf zegt. De zaak in Diessen is gespecialiseerd in verse groente en fruit, zoals op bijgaande foto te zien is. Niet zichtbaar hierop is het gedeelte met de panklare gesneden groenten, soep groenten en rauwkost. Het begin is natuurlijk al lang gemaakt, maar toch willen we niet nalaten om Hans van harte succes te wensen in het knusse pand aan de Heuvelstraat no. 16 te Diessen. Olifanten Terwijl A.L.P. als handelsmerk de Ameri kaanse adelaar had, heeft Kamer Investments b.v. als handelsmerk een olifant. En Moer gestel zal dat weten. Er zullen namelijk levende olifanten naar Moergestel worden gebracht tij dens de festiviteiten op 14 augustus 1982, waarbij deze overschakeling in ’’Zonnewende” met enkele honderden mede werkers van de verscheidene firma’s en hun fa milieleden zal worden gevierd. De olifanten zullen vanaf 14.00 uur op zaterdag 14 augustus vertrekken van het Kerkplein naar het land goed ’’Zonnewende”. Op ’’Zonnewende” zullen dan gedurende de namiddag de festiviteiten worden opgeluisterd door de zangvereniging ”Con Amore” alsme de de Harmonie van Moergestel. Wie het dus ooit nog eens zou durven te bewe ren, dat Moergestel geen dynamische gemeente is, heeft het in ieder geval bij het verkeerde eind. Vanuit het Moergestelse ’’Zonnewende” worden voortaan wereldwijd en in Nederland meer dan 150 maatschappijen onder controle gehouden met belangen van totaal meer dan 2 miljard gulden. want vanaf 21 augustus om de 14 dagen op zaterdag, maar als start ook op 28 augustus, brengt "Den Boogaard": A.L.P. omvat reeds in meer dan 10 landen een groep van ruim 100 financiële maatschappijen. A.L.P.-baas R.H. Kamer controleert nog ette lijke andere maatschappijen. Een belangrijke andere groep is American Oil Gas Company Ltd., die omvangrijk en succesrijk investeert in olie- en gasexploratie in de U.S.A. Voorts zijn er maatschappijen, die adviseren op het gebied van internationale fiscaliteit, een bank en fi nancieringsmaatschappijen en een nieuwe maatschappij met de naam Associated Busi ness Consultants, die tot doel heeft in de ko mende maanden een tiental Nederlandse be drijven op te kopen. Ook controleert de heer Kamer de uitgeverij Acropolis (Brussel en Amstelveen), die onlangs nog in het nieuws kwam door het uitbrengen van een bod tot overname van het Haagse dagblad ”Het Va derland”. Al deze maatschappij groepen functioneerden tot nog toe gescheiden, en hadden hun hoofd- Het landgoed ’’Zonnewende”, waar tot nog toe A.L.P. International Investments b.v. is ge vestigd, zal midden augustus het middelpunt zijn van een belangrijke internationale re organisatie. Dat gaat met de nodige ceremonie en festiviteiten gepaard, die niet onopgemerkt aan de Moergestelse gemeenschap zullen voorbijgaan. Getrouw de vriendschap, die tussen de ’’wer kers” van ’’Zonnewende” en de gemeenschap van Moergestel al kort na de intocht vorig jaar werd opgebouwd, zullen ook nu de inwoners wederom erbij worden betrokken. EEaa nie «r 1 WOENSDAG 4 AUGUSTUS 1982 7e Jaargang - Nr. 248 Wordt wekelijks gratis huis-aan-huis bezorgd in geheel Moergestel. Uitgave en redaktie: Buro '76 - Oisterwijkseweg 43, 5066 XC Moergestel - Tel. 04243 - 2268 inleveren kopij en advertenties: tot uiterlijk 's zondagsavonds vóór 't verschijnen van dit blad, op bovenstaand adres. cB Den Boogaard Moergestel Hfl

Weekblad Moergestels Nieuws | 1982 | | pagina 1