I ZOEKERTJES P. THEUNS te ara II I BI V ormingscentrum ’’Sonnevanck” „Geslaagd!” dus Gazelle 25 Jaar ”De Vurhaai” uitbundig gevierd! ALLE JACKS ZIJN DEZE WEEK DANK VOOR UW STEUN slechts f 59,- in diverse kleuren. Door het haar in model te föhnen kunnen zeer modieuze kapsels ontstaan. VERSE AARDBEIEN voor diepvries en weck. f39,00 f69,00 Topjes in div. kleuren f 12,50 Minirokjes in spijkerstof f69,00 k<tf EI' Schoolstraat 2a Moergestel Telefoon 04243 - 3162 ^HENK SCHEPENS Tweewielers Bikini's v.a Badpakken v.a •SBL' 16 PAGINA 7 "MOERGESTEL-NIEUWS" WOENSDAG 9 JUN11982 TE KOOP: I pgb Föhnmode! uit onze salon. Ook bijzondere dank aan allen die een raambiljet van de P. G. B. hebben opgehangen en de partij met raad en daad hebben gesteund door hoe dan ook aan de verkiezings campagne te hebben meegewerkt. Wij, bestuur, fractie en leden van de Partij voor Gemeenschappelijke Belangen (P.G.B.) danken alle Moergestelnaren die op 2 juni hun stem en vertrouwen hebben gegeven aan lijst twee. Kindercabaret Door 33 kinderen uit de buurt werd onder lei ding van Ans van Elderen en Corry Smits ’n cabaret op de planken gezet dat enorm sukses- vol verliep. Korte sketches, toneelstukjes e.d. werden door de jeugd op spontane wijze ge bracht. Na een korte pauze was het ’’’play backen” aan de beurt; een bezigheid die de jeugd meer dan voortvarend afgaat. Sport- en spelmiddag ’n ’’Warm” gebeuren was het deze middag op het sportveld van Camping ”De Bosfazant” (fam. Kastelij). Er werd fel gestreden op alle onderdelen en als afsluiting was er het eieren gooien, ’n Middag waaraan veel plezier is be leefd en die door o.a. Corrie en Jos van den Heuvel uitstekend was voorbereid. Reünie ’s Avonds om 9 uur zat de hal bomvol met zo wel huidige als oudbewoners. Uit alle delen van het land waren ze opgekomen (450 perso nen in totaal) om nog eens te praten met deze of gene. Het toneelstuk wat de oudere en vroe gere bewoners die avond opvoerden viel bij zonder in de smaak. Door de presentatie en het verdere verloop van deze avond bleek eens te meer de saamhorigheid die er in deze buurt al tijd al is geweest. Ook werden deze avond en kele mensen gehuldigd, met name de oprich ters. Goris Janssen nam de oorkonde zelf in ontvangst, daarbij vergezeld natuurlijk van bloemen. Fien v.d. Loo werd op dezelfde wijze gehuldigd in naam van haar man Willeke. Dolf Hendriks tenslotte vertegenwoordigde zijn moeder Marie. In de vroege morgen van 6 juni kwam een eind aan een van de hoogtepunten van dit feest. Fietstocht met picknick De zondagmorgen gaf welverdiende rust voor dat 's middags om 2 uur het stalen ros moest worden beklommen voor ’n tocht die was uit gezet door Corrie en Jos v.d. Heuvel. Eind doel: ’n picknick in de openlucht. Dankzij het Komt U gerust vrijblijvend kijken! Het hierbij afgebeelde föhnmodel toont duidelijk de struktuurlijnen van het kapsel. GAZELLE fietsen njden op VREDESTEIN banden - -- I Dinsdags, donderdags en zaterdags van 9.00 tot 12.00 en van 13.00 tot 17.00 uur. Oirschotseweg 78, Moergestel, Telefoon 04243-1796 Rootven 9 - Moergestel - Tel. 04243 - 1879 Verder dank aan de Harmonie Prinses Juliana, die weer haar traditionele sere nade bracht en aan alle mensen die bij "De Klaore" in onze feestvreugde kwa men delen. Oisterwijkseweg 19-21, Moergestel, telefoon 04243 - 1282 Kerkstraat 21, Oisterwijk, telefoon 04242 - 17326 PS. GEFELICITEERD' Het nieuwe programma voor 1982-’83 is uit. Nu al opgeven!!! Wat is Sonnevanck? Sonnevanck is een vormingscentrum voor jon ge mensen van 17 tot 30 jaar uit Oisterwijk, Udenhout, Moergestel, Haaren en Berkel- Enschot. Voor het komende kursusjaar staan er weer volop aktiviteiten op het programma. Behalve het aanbod dat wij bij deze doen zijn er ook nog andere mogelijkheden: als je een idee of wens hebt laat dat dan even weten (tel.: 04242-82401). Waarin is het V.J.V. nu anders dan andere in- stellinen? Op het V.J.V. gaat het zowel om het aanleren van vaardigheden (koken, naaien, handvaar digheid, samen praten) als om gezelligheid. Er wordt uitgegaan van je eigen ideeën. Ook is er ruimte voor onderling kontakt en voor gesprekken over allerlei onderwerpen. Het is dus méér dan gewoon maar een kursu- scentrum. Na een lange periode van voorbereiding begon buurtvereniging ”De Vurhaai” zaterdagmor gen aan een feestweekend dat ongelooflijk mooi is geweest. Met herauten te paard en voorafgegaan door ’n tamboer werd de hele bevolking uit de buurt ’’opgetrommeld” om samen naar de feesthal te gaan die was inge richt in de voormalige Seda-hal aan de In dustrieweg. 'n Uitstekend daarvoor geschikte ruimte die spontaan door eigenaar Cees Smits was beschikbaar gesteld. Om half 11 kon voorzitter Henk Steyger het weekend openen, en wat voor een opening Sluiting De sluiting van dit weekend ging gepaard met ’n talentenjacht, ’n Zestal moedigen had zich hiervoor ingeschreven. Joyce werd tenslotte winnares en mag zich met haar uitstekende stem terecht het ’’Vurhaai-talent” noemen. Ook de anderen die hieraan deelnamen verdie nen alle lof. Ook werd deze avond ’n gratis lo terij gehouden en werd de uitslag van de fietstocht bekendgemaakt. Toos en Tinus van Berkel kregen het ere-lidmaatschap en waren daardoor meer dan verrast, evenals het bestuur en de feestcommissie trouwens die rond de klok van twaalf uur spontaan in de bloemetjes werden gezet. Ook nu waren het weer de kleine uurtjes die aangaven dat het tijd werd om naar huis te gaan. Bijzonder geslaagd Dat is de slotconclusie van het bestuur en de feestcommissie betreffende dit jubileum. Geen vergadering was teveel om alles maar tot in de puntjes te regelen en bovengenoemde personen hebben dan ook veel dankwoorden in ont vangst mogen nemen. Terecht, want ”De Vur haai” heeft bewezen dat feestvieren met eigen buurtgenoten nog uitstekend kan! de "geslaagde” fiets altijd kwaliteit prima service vele modellen, maten en kleuren. Laat je vakkundig adviseren. Kom gauw langs bij: uitstekende weer was dit natuurlijk mogelijk, al was het laatste gedeelte naar de picknick toe voor velen wel ’n stuk van 1ste categorie. Om half zes waren de 125 deelnemers weer te rug op het beginpunt. AKTIVITEITEN IN 1982 ’83 Kortlopende kursussen: thema avonden (telkens min. 3 keer); koken voor beginners (10 keer; 90,- incl. matan ders koken (7 keer; 75,- incl. mat.); klussen in en om het huis, voor vrouwen (10 keer). Halfjaarlijkse kursussen: met de mogelijkheid tot verlenging variagroep, voor meisjes (tot kerst); opfriskur- sus Nederlands (tot maart 1983); Engels voor gevorderden (tot maart 1983); mannen met draad en naald (tot kerst) Jaargroepen: toneel/expressie; kreativiteit; tekenen en schil deren; wat kan je allemaal met textiel?; naai les; W.S.W.-groep; machine schrijven; foto grafie voor beginners; Engels voor beginners; Frans voor beginners. N.B. een kombinatie van talen is ook moge lijk; opgeven waar je voorkeur naar uitgaat. NADERE INFORMATIE De kursussen starten in de week van 30 au gustus 1982. Opgeven kan, schriftelijk of telefonisch tot 20 augustus. De avonden duren van 20.00 tot 22.30 uur. De kosten zijn 15,- per maand. Het kursusjaar loopt van september tot juli. U kunt bij Sonnevanck terecht voor verdere in lichtingen en een stencil met het uitgebreide programma. Die het eerst komt, het eerst maalt!.... Fabrieksverkoop Estyvo gaat stug door met knalkoopjes! Verkoopadres: Regenbeemde- ke 10 (bij de molen), tel. 2201. Let op ope ningstijden: ma. 1-5; wo. 1-5; vr. 1-5; za. 10-4. Kunstgebitten en reparaties: G. Holz- ken, Houtveld 28, Udenhout, tel. 04241-2613. Fabrieksverkoop Estyvo gaat stug door met knalkoopjes! Nu ook kinderkleding met asymetrische sluiting. Blouses en broeken v.a. maat 140. Verkoopadres: Regenbeemde- ke 10 (bij de molen), tel. 2201. Te koop bij J. Mulders, Klein Heuvel: 2 as sen met wielen en banden, z.g.a.n. Auto kompleet, kan ook, 2'h ton. Tevens: olie tank, 1000 liter. Honing te koop, bij D. Mulders, Heu velstraat 4A, Moergestel, Tel. 1402. Te koop: Atag gasfornuis (wit) i.z.g.st. en haam (spiegel). Bosstraat 28, Moergestel, Te lefoon 1694. Fabrieksverkoop Estyvo gaat stug door met knalkoopjes! Grote kollektie T-shirts en open truitjes. Verkoopadres: Regenbeemde- ke 10 (bij de molen), tel. 2201. Schoorsteen vegen door een brand weerman: dan ben je er zeker van! Tevens alle voorkomende werkzaamheden: H.J. De Klusjesman, Langvennen-Oost 27, Oisterwijk, tel. 04242-83937. Door omstandigheden te koop aangebo den: Datsun 120 A, bouwjaar 1978. Uitste kend onderhouden, km-stand 23000. Voor in formatie: Tel. 04243-1647 of 04243-2253. Fabrieksverkoop Estyvo gaat stug door met knalkoopjes! Piratenbroeken v.a. maat 34 t/m 42. Verkoopadres: Regenbeemdeke 10 (bij de molen), tel. 2201. Laat tijdig uw schoorsteen vegen... en voorkom daarmee schoorsteenbrand! Bel Rio- net B.V., tel. 013-671149, Postelse Hoeflaan 183, Tilburg. Tevens aanleg en vernieuwen van riolering, ontstoppen en alle voorkomende reparaties. Fabrieksverkoop Estyvo gaat stug door met knalkoopjes! Spijkerbroeken en katoenen broeken. Verkoopadres: Regenbeemdeke 10 (bij de molen), tel. 2201. Heden: nieuwe voorraad crossfietsen binnengekregen. Slechts f 279, Op is op! Henk Schepens Tweewielers, in Moergestel en Oisterwijk.

Weekblad Moergestels Nieuws | 1982 | | pagina 7