EEN LEUKE Houtwerf Brabant I I 10% JUBILEUM- KORTING TTENTIE vurehout, hardhout, plaat materialen, schroten, enz. I PROFITEER NU NOG T/M ZATERDAG VAN ONZE AANBIEDINGEN!!! w tl Roef Handbal Audacia-pupillen Klassieke overwinning Erik Welten M.T.V. Stokeind promoveert Oriëntatiecursus E.H.B.O. voor ouderen 1 Recreanten korfbal Moergestel De Rietvoorn Postduiven vereniging ’’Over berg en dal- Moergestel” H I Bedrijf szomeravond- voetbal Moergestel voor al uw Pi ik S': ^1/ "MOERGESTEL-NIEUWS" - WOENSDAG 9 JUN11982 PAGINA 3 X2 ig :e st bij die temperatuur. Hartelijk dank. 5 1 n n s r RAADHUISSTRAAT 17 MOERGESTEL TEL.04243 1287 ia? SS:' MODEHUIS 5 1 t INDUSTRIEWEG 3 - MOERGESTEL - TELEFOON 04243 - 2544 Geopend: ma. t/m vrijdag van 9.00 - 17.00 uur; zaterdag van 10.00 - 14.00 uur. i lo in 1- r i- s 3 a a a a a a a a a a a a a a a a 17 - 3 19- 4 7 - 11 6 - 28 3 3 3 ES 3 B S =2 3 =3 v.l.n.r. Marijke v.d. Wouw, Marie-José de Jong, Arina Schoenmakers, Hennie Oerle- mans, Maria op ’t Hoog, Mattie Lemmens (trainer - coach) v.l.n.r. Jolanda Hoevenaars, Helma en Ans van Dijk, Rian van Cijck. er >g ?e i I FC’t Stokske Fam. v. Beers ip af e- n- Jf je ta er r c- n n le i. 5t P t- I et in >e is 1- s. op Setter Lady, Luttmer, Lois, Levi's, Rob's pantalons, shirts, polo's, rokken, enz. enz. enz. Naast de 10% jubileumkorting is er voor degene die meer dan f 100,- besteedt in de vorm van een STRANDTAS-GARNITUUR of ZEER MOOIE THEEDOEK tt, c. g- e- Uitslag van het D.S.V. tournooi van 6 juni: Volharden - R.K.M2-0 D.S.V.-R.K.M3-1 R.K.M. - Tuldania1-5 Rest mij nog alle dames te danken voor hun grote inzet wat echt niet altijd makkelijk was een afwachtende houding waardoor hij de beslissende slag miste. 4 renners reden voor hem de finishlijn over. Erik won de spurt van het resterende peleton en werd daarmee 5e. Op zaterdag 19 juni zijn in Hellendoorn de Natio nale Kampioenschappen voor de Nieuwelingen waar Erik ook aan deelneemt. Wanneer er mensen zijn die daar meer over willen weten moeten zij contact opnemen met ’’Stichting Wielerronde Moergestel” secretariaat p/a Bosstraat 20, tel. 04243-1482. Beste sportvissers, Aanstaande donderdag 10 juni Koningsvissen op het blekven voor junioren. Inschrijving in het clublokaal de Klaore van 5.30 uur tot 6.30 uur. Inleg 1,50. Visconcours van 7.00 tot 9.00 uur. Daarna prijsuitreiking in het clublokaal. De concourscommissie 3 >S B B H I 3 B B B 3 I B Het kompetitieteam dat afgelopen seizoen speelde in de landelijke tenniskompetitie 5e klasse, heeft zich afgelopen zondag 6 juni we ten te plaatsen in de 4e klasse. Zij moesten onder leiding van captain Dries Clement promotiewedstrijden spelen tegen T.C. Lobbelaer te Zevenbergen. In tegenstelling tot andere jaren hebben de da mes het in de enkelwedstrijden weten te ma ken. Ireen en Karin Vervoort wonnen hun en kelwedstrijden op overtuigende wijze. De her en moesten helaas bakzeil halen, zodat na de enkelpartijen een stand 2-2 nog alles openliet. Uiteindelijk hebben de scores van de bubbels en de gemengde partijen gezorgd voor een ein doverwinning met 5-3. Voor de eerste maal in het bijna 10-jarig bestaan van M.T.V. Stokeind! Gelukkigen én onze vereniging van harte proficiat. Huldiging van dit team vindt plaats na het a.s. Barbecue-tournooi op zondag 13 juni a.s. op de banen van M.T.V. Stokeind. Komt allen! Uitslag wedvlucht Orleans op 6-6-1982. De duiven werden om 7.30 uur met windstil weer gelost afstand 466 km. Het werd dé vlucht voor H. Schepens, die een fantastische uitslag maakte, niet alleen in onze vereniging, maar ook in groot verband bij het Samenspel, in het samenspel speelt hij de eerste, de tweede, de derde en de vierde prijs. Hij is deze week de grote matadoor. Puppiedag Voor de vierde keer hebben wij zaterdag 5 juni de jaarlijkse puppiedag gehouden. Onder de brandende zomerzon moesten de F. pupillen 12 onderdelen afwerken waaronder hoogspringen, evenwichtsbalk, fietsslalom, za- klopen, gatenschieten, verspringen, penalty- schieten, waren zomaar enkele onderdelen. De opkomst was goed maar voor de supporters toch te warm want iets meer belangstelling was mooier geweest. Het parcours moest op tijd worden afgelegd. Het was een spannende strijd. De uitslag bij de jongste puppies was: le Oscar van Alphen 2.49 2e Maarten Linssen 3.04 3e Rob van der Heide 3.21 wint na strafschop pen 4e Max van Alphen 3.25 5e John van Leeuwen 3.31 De uitslag bij de oudste F. pupillen was: le Wil Wolfs 2.30 2e Epi Denissen 2.32 3e Rudy Linkels 2.53 4e Frans van der Donk 3.05 5e Rogier van Mens voort 3.11 Voor Wil Wolfs een mooie dag want het was voor de tweede maal dat hij puppie van het jaar werd. Jongens allemaal proficiat wij zul len nog proberen een foto in Moergestel Nieuws te plaatsen, en allemaal een prettige va kantie. Opgeven nieuwe jeugdleden Nu is er nog gelegenheid om zich op te geven als jeugdlid van Audacia. Wil je voetballen geef je dan nu op dit in ver band met de indeling in een elftal. Jongens va naf de 6 jaar tot 12 jaar kunnen zich opgeven bij M. Oerlemans Paterhelmerpl. 22, tel. 1283. Wie ouder dan 12 jaar is kan zich opgeven bij Karei van Ras past. Janssenstraat 7, tel. 2416. Deze jongens moeten wel een pasfoto inleve ren. H. Schepens, le-2e-3e-4e-6e-9e-10e prijs Jan v.d. Wouw H. 5e-17e prijs L.v.d. Ven 7e-14e-20e-26e-27e prijs, ook een zeer goede uitslag. L. Ligtvoet 8e-25e-28e prijs L.v.d. Branden Sr. lle-12e-15e-22e prijs Comb, de Laat 13e-19e-21e-29e prijs L.v.d. Branden Jr. 16e prijs J.v.Drunen 18e prijs J. Smolders 23e 24e prijs Jan v. Bommel Sr. 30e prijs A. op ’t Hoog 28e prijs a.s. Donderdag inmanden voor Argenton in Oisterwijk van 19.00 tot 10.45 uur. Degene die intresse hebben om mee te doen, en niet over vervoer beschikken, dienen om 18.30 uur aan wezig te zijn in het clublokaal, er wordt defini tief om 18.45 uur vertrokken, kom dus op tijd om teleurstelling te voorkomen. De concourscommissie Op 2e Pinksterdag is Erik Welten er opnieuw in geslaagd om een overwinning te boeken. Ditmaal was het in de klassieke wegomloop van stad tot stad in Ravenstein over een af stand van 70 km. In de omloop vertrokken 120 deelnemers waar van de beste nieuwelingen uit geheel Neder land. Lange tijd zag het ernaar uit dat Erik dit keer niet in de hoofdprijzen zou vallen, omdat er een vluchtgroep van 3 man zich gestaag uit de voeten maakte. De reaktie van het peleton bleef lang uit maar 15 km voor het einde werden de 3 vluchters toch terug gepakt. Een massasprint lag in het vooruitzicht. Maar 5 km voor het einde wist Erik zich los te maken met twee coureurs af komstig uit Groningen. In de eindsprint was Erik andermaal de sterkste en won verdiend zijn 7e overwinning van dit seizoen. Op zater dag 5 juni reed Erik een klassieker in Limburg waar hij moest bewijzen of hij ook kon klim men. Dat heeft hij wel bewezen maar reed in Op een zonovergoten sportpark in Berkel- Enschot bij handbalvereniging White Demons hebben we afgelopen zondag een prima toer nooi gespeeld. Het ging er heel sportief aan toe en de meesten namen tussen de wedstrijden door een duik in het aangrenzende zwembad. De sfeer was ge weldig, misschien vandaar de goede prestaties. De meisjes-pupillen hadden alles gewonnen en daarom de eerste prijs dubbeldik verdiend. De heren senioren speelden nog een spannende fi nale tegen Taxandria, waarbij ze aangemoe- digd werden door de hele Roef-aanhang. Ze kwamen als winnaar uit de bus. Al met al is het een leuke dag geweest en een goed voorproefje voor ons eigen toernooi op 26 en 27 juni. De uitslagen waren als volgt: Heren-senioren le plaats; meisjes pupillen le plaats; meisjes aspiranten 2e plaats; heren ju nioren 2e plaats; Jongens adspiranten 6e plaats. Afgelopen week hebben we de dames junioren gehuldigd, die in de zaalcompetitie kampioen zijn geworden. 1 11 1 5 1 9 0 8 1 5 4 0 4 1 Poule B FC de Vurhaai Estudiantes Trefcentrum De Heivelden De finales van het B.Z.A. voetbal vinden a.s. donderdag en vrijdag plaats, waarbij de finale om de eerste plaats tussen de winnaars van Poule A en Poule B op vrijdag 11 JUNI om 20.00 UUR begint. De prijsuitreiking is in café het DRAAI- BOOMKE en begint om ongeveer 21.30 uur. 5 5 5 2 2 4 0 2 Stand per 5 juni 1982 Poule A gesp. gew. verl. gel. punten voor-tegen - ----- 27-6 14- 12 10- 15 7-28 D.M.G. 6 5 0 FC de Brouwer 6 2 3 6 2 4 0 4 6 0 6 0 0 Enkele weken geleden zijn bestuursleden van de Moergestelse E.H.B.O. Vereniging van start gegaan met een oriëntatiecursus E.H.B.O. voor ouderen. Het spreekwoord ”Men is nooit te oud om te leren” hebben deze dames en heer inmiddels zeker wel bewezen. Vol enthousiasme komen de cursisten trouw op de dinsdagmiddag naar ”Den Boogaard” alwaar ingespannen wordt geluisterd naar de theorie die Francine v. Remunt deze mensen bij brengt, waarna de geleerde materie wordt beoefend. Zomaar eens enkele onderwerpen van de lesmiddagen: - wat doen we als iemand geen ademhaling meer heeft? - wat doen we aan een levensgevaarlijke bloe ding? - wat doen we bij een hartaanval? - hoe handelen we als iemand dreigt te stikken bijvoorbeeld in een kippebotje? - hoe leggen we een goed verband aan? Ook zal Dr. Terwindt nog een middag komen verzorgen over medicijnengebruik en bijwer kingen van diverse pillen en poeders. Nog enkele weken gaan we door met: mevr. Hazenberg, mevr. Ketelaars-v. Balsvoort, Dhr. Notenboom, mevr. Notenboom, mevr. v. Remunt, mevr. Willems-Kastelijns, mevr. Rijnen-Kastelijns, mevr. v. lersel- v. Beurden, mevr. Mensink, mevr. v. Hest, mevr. Beerens, mevr. v. Dijk. Als deze cursus ten einde is, zijn deze mensen natuurlijk geen ervaren E.H.B.O.-ers, maar in een noodsituatie weten zij wel hoe ze moeten handelen.

Weekblad Moergestels Nieuws | 1982 | | pagina 3