I Wim - Willems Drie jubilerende E.H.B.O.-ers PbflNTENKWEKERU I Eerste Moergestelse avondvierdaagse HULDE AAN DE WANDELAARS! C.D.A. 1269 - P.G.B. 1272 4 - I 1 j 12 Om kwart over 8 heette de voorzitter J. Rijnen eenieder van harte welkom, maar een bijzon der woord van welkom aan de Edelachtbare Heer Burg. Ter Veer en de Artsdocent Dr. P. Terwindt. 752 142 166 44 13 9 35 44 52 11 1 1269 230 67 18 31 30 15 391 955 32 41 118 22 17 9 4 3 15 6 8 1 w8 6 8 3 5 5 2 6 6 1272 De voorzitter memoreerde in zijn toespraak voor iedere jubilaris persoonlijk, wat zij voor de E.H.B.O. betekende. Als eerste mevrouw Kastelijn Hop uit het Vooskerbos, zij was nl. 10 jaar trouw lid van de E.H.B.O. Onder trouw lid wordt verstaan het regelmatig bezoeken van de oefenavonden. Men kan ook steeds op haar rekenen met het posten bij di verse activiteiten. Als nummer twee werd mevrouw v. Kerkoerle Kollenburg in het zonnetje gezet. Zij is al 15 jaar trouw lid van de E.H.B.O., terwijl zij ook grote verdiensten heeft door haar 8 jaar Lotus diploma, waarvan de vereniging ook regelma tig gebruik maakt, vooral met de opleiding E.H.B.O. en oefenavonden. Men hoopt er nog menig jaar gebruik van te mogen maken, daar een Lotus slachtoffer niet te missen is bij een E.H.B.O. Als laatste werd de schijnwerper gezet op Zr. Genoveve. Ook zij heeft haar voetsporen zeker verdiend in de E.H.B.O. door haar 15 jaar trouw lid zijn van de vereniging. De voorzitter stond even stil bij deze 15 jaar, omdat zij hierin al 12 jaar een bestuurfunctie vervuld, waarvan zij 9 jaar voorzitster is ge weest. Voor te posten staat zij ook altijd klaar. Na deze woorden van erkentelijkheid, vroeg de voorzitter aan Burgemeester Ter Veer de jaarspeldjes op te steken. Hierna nam de Burgemeester het woord en zei dat hij bijzonder trots was als Burgemeester van Moergestel dit te mogen doen in een ge zonde E.H.B.O.-vereniging. De Burgemeester vond deze aantal jaren een hele prestatie, ofschoon er vele nog oudere le den zijn, en stelde dit de jeugdige leden tot voorbeeld om zeker na te volgen. Na een woord van dank door de voorzitter hadden alle aanwezigen wel zin in een kopje kofie met gebak. Ondertussen werden de jubi larissen gefeliciteerd door de leden. Er werd nog wat gezellig na gebabbeld en om streeks elf uur ging ieder tevreden huiswaarts. Donderdag 27 mei was er in het Wit-Gele- Kruis-gebouw een gezellige drukte. Het betrof hier geen oefenavond, maar een ge legenheid om even stil te staan bij deze E.H.B.O.-mensen die al 10 of 15 jaar lid zijn van de E.H.B.O. vereniging St. Christoffel. Onze nieuwe gemeenteraad! Theo Mulders C.D.A. Jan Swinkels C.D.A. Riky Bergman C.D.A. Jan Vriens P.G.B. Noud Smits P.G.B. Jos Denissen P.G.B. Rob Damen V.V.D. ffi Albert v.d. Werf C.D.A. Diane Nijman-Beitzel Cor van Hooft Totaal Piet Nagel Dion van Gorp Joost Emmen Frans Simons Gerard Willems Leon Verhoeven Jeanne Poppelaars-Boogaers Henk van Tilburg Totaal Wordt wekelijks gratis huis-aan-huis bezorgd in geheel Moergestel. Uitgave en redaktie: Buro '76 - Oisterwijkseweg 43, 5066 XC Moergestel - Tel. 04243 2268 Inleveren kopij en advertenties: tot uiterlijk 's zondagsavonds vóór 't verschijnen van dit blad, op bovenstaand adres. LIJST 2 P.G.B. Noud Smits Jan Vriens Harrie van Stiphout Betsie Denissen-Welten Jos Denissen Jac Stroucken Jo van Os Cees Schoenmakers Nel de Beer-v.d. Pluijm Jos Mulders Harrie van Boxtel Rinus Erven Jan van Esch SCHOOLSTRAAT 31a 5066 EC MOERGESTEL TEL. 04243 - 1442 LIJST 3. V.V.D. Rob Damen Paul Gerlach Wil Bogaers Joost Wagenmakers Bien van der Dussen-van Dongen Hans Kahle Totaal WOENSDAG 2 JUNI 1982 7e Jaargang - Nr. 242 Verschil van slechts drie stemmen tussen C.D.A. en P.G.B. Achtereenvolgens geven we de namen en het door hen behaalde aantal stemmen. LIJST 1. C.D.A. Toon van Gils Jan Swinkels Theo Mulders Riky Bergman-van de Loo Albert van der Werf Jan Wolfs Irene Stieger-van Rooij Janus Horrevorts Cees van Alphen Harrie van Stiphout P.G.B. Betsie Denissen P.G.B. Toon van Gils C.D.A. i I i i TtÉNTEN {LICHTING

Weekblad Moergestels Nieuws | 1982 | | pagina 1