harmonie Eerste prijs voor ’’uitmuntende” Sukses Eerste Moergestelse avondvierdaagse ft 1 Bond van Ouderen afd. Moergestel Inschrijfformulier Moergestelse avondvierdaagse 1982 1 'j Vil I Ib W 9^ Afstand: Afstand: Afstand: Afstand: Hier volgt de laatste informatie over de avond vierdaagse. Deze wandeltochten worden gelo pen op 1-2-3-4 juni. De starttijden zijn elke avond tussen 6 en 7 uur en het startpunt is Den Boogaard. De controleposten alsmede de eindcontrole sluiten om 22.30 uur. De afstanden die gelopen kunnen worden zijn 5-10-15 km. De laatste avond worden de wandelaars met muziek ingehaald, de achterblijvers hebben de Inleveradressen: Pastoor van de Boogaardstraat 19, Moergestel Grieteveldeke 6, Moergestel Hoefkes 39, Moergestel Kerkackerstraat 7, Moergestel Krijtestraat 17, Moergestel. ’n muziekliefhebber. (naam en adres bij redaktie bekend) Wij maken er nu reeds onze leden op attent, dat er op 1 september a.s. een ontmoe- tingsmiddag in den Boogaard zal plaats vinden van onze kring. Onze kring bestaat uit de volgende plaatsen, Oisterwijk, Berkel-Enschot, Udenhout, Haa- ren, Moergestel, Udenhout en Biezenmortel. l.tl Onderstaande personen wensen deel te nemen aan de Moergestelse Avondvierdaags, welke op 1, 2, 3, en 4 juni 1982 verlopen zal worden. De af te leggen afstand per avond is 5, 10 of 15 km. Dit inschrijfformulier invullen en inleveren vanaf 15 mei 1982 bij onderstaande adressen. Hier ontvangt U dan, tegen betaling van 3,00 uw deelnemerskaart, geldig voor 4 avonden. Naam: Adres: Leeftijd: Afstand: Inschrijvingsnummer: Naam: t Adres: Leeftijd: Afstand: Inschrijvingsnummer: Naam: Adres: Leeftijd: Afstand: Inschrijvingsnummer: Naam: Adres: Leeftijd: Afstand: Inschrijvingsnummer: Met het oog op diverse muziekevenementen in en buiten Moergestel zou ik graag wat toelich ten op het sukses van dito groeperingen of so listen in en buiten ons dorp. Bij mijn schouwburgbezoek 14 mei jl. stond ik versteld van het optreden van dorpsgenoot Jos Damen. Een muzikale hobbyist die pas ’n half jaar aan het gezelschap BOEMS (Brabantse operette en musical-spelers) zijn medewerking geeft en nu een van de hoofdrollen heeft ver tolkt als Conrad Birdy in de Muzikal By By Birdie. Ook volgens diverse Moergestelnaren is een kompliment zeer zeker op z’n plaats voor dit geslaagd optreden voor ’n overvolle schouw burg. Ook zijn vrouw Carla wil ik niet vergeten en ik wens deze beide mensen dan ook veel sukses bij BOEMS. - mogelijkheid om tegen ’n redelijke prijs bloe men te kopen om de wandelaars voor hun prestatie te belonen. Het organiserend comité verzoekt nogmaals en zeer dringend aan de ouders om kinderen on der de tien jaar niet zonder begeleiding te laten lopen. Onderstaand inschrijfformulier kunt u gebrui ken pm deelnemerskaarten te verkrijgen op de aangegéVen adressen. Op deze adressen zijn ook nog formulieren aanwezig. Wij wensen u gezellige wandeltochten toe. Organisatiecommissie Moergestelse Avondvierdaagse. Voor het eerst uitkomend in de afdeling Uit muntendheid heeft harmonie ’’Prinses Julia na” het weer geklaard. Gesteund door een enorme aanhang suppor ters en belangstellenden (o.a. burgemeester ter Veer) nam men afgelopen zondag deel aan een concours in ’’De Speeldoos” te Vught dat ge organiseerd was door de R.K. Bond van Mu ziekgezelschappen. Van de jury bestaande uit de heren J. Claes- sens, H. van Lijnschoten en J.P. Laro, kreeg men 2901/z punten, voldoende voor een eerste prijs. Achteraf bleek het behaalde aantal punten trouwens het hoogst te zijn van alle 4 de deel nemende korpsen. Inderdaad maar 4, want van de oorspronkelijk 8 ingeschreven korpsen had de helft van deel name af gezien, ’n Oorzaak die gezocht moet worden in het feit dat er voortaan eigenlijk te veel verlangd wordt van amateurorkesten zoals onze harmonie is. De laatste promotie nl. (van 4 jaar geleden) hield in dat in deze hoge afdeling maar liefst 24 punten meer gehaald moesten worden om tot een eerste prijs te komen. Dit zegt al voldoende over hetgeen de harmo nie afgelopen zondag in Vught heeft ge presteerd. De nimmer aflatende zorg en het vakmanschap van dirigent Willy Schreurs en het enthousi asme van bestuur en leden heeft geleid tot bo vengenoemd resultaat, het zoveelste sukses sinds de heer Schreurs naar Moergestel kwam. Hijzelf was er dan ook uiterst tevreden over en met name de groep van jonge hoornisten kom- plimenteerde hij meer dan eens. Na het bekend worden van de uitslag werd de harmonie op het gemeentehuis ontvangen en gefeliciteerd door het College van B. en W. Dat het feest daarna nog enkele uurtjes gezellig werd voortgezet in het clubhuis café rest, de Brouwer mag wel duidelijk zijn. Graag onze hartelijke gelukwensen! I Onze eigen toneelgroep is voornemens om op deze middag een toneelstuk in te studeren. Wij komen echter nog enkele spelers voor onze groep (vooral heren) te kort. Wij doen daarorr een dringend beroep op onze leden, om zich daarvoor disponibel te stellen. Zij kunnen zich hiervoor opgeven bij Mevr. Ketelaars van Balsvoort. Oirschotseweg 24, tel. 1745. 1'4 I, k -1 "MOERGESTEL-NIEUWS" - WOENSDAG 26 MEI 1982 PAGINA 6 LIJST Dirigent WHiy Schreurs neemt lachend het jury-rapport in ontvangst. R0 En toen was het feesten "geblazen".

Weekblad Moergestels Nieuws | 1982 | | pagina 6