I K\t’ Jeugdkorfbal- tournooi De vierde van MTV... -I I I I W De kampioenen P. TERWINDT Uit de parochieraad V.N.K.V. Nieuws Dansen voor ouderen Opbrengst kleding- inzameling Oranje Stuif ’s in 1 I f afwezig van vrijdag 16 april tot maandag 26 april in "Den Boogaard" op VRIJDAG 16 APRIL om 20.30 uur Bedankt MTV ^'1 Thea. Het oranjecomité Sport voor iedereen die sportief wil zijn Bestuur V.N.K.V. lang in de lucht zal kunnen blijven. M.O. l Hurkmans, de man achter de camera. We ho pen ook dat met zijn medewerking, evenals van alle anderen achter de schermen, MTV nog De onlangs gehouden kledinginzameling had een opbrengst van 2.500 kg. Namens de stichting ’’Mensen in Nood” uit Den Bosch onze hartelijke dank voor uw me dewerking. Een byzonder woord van dank aan de mensen die telkens hun ruimte als opslagplaats be schikbaar stellen. De volgende inzameling wordt in oktober ge houden. Mocht u tussendoor kleding kwijt willen, dan kan dat bij Mevr, de Groot Oisterwijkseweg 60 en bij H. v. Oort, Stokske 1, deze zorgen er voor dat de kleding bij de stichting ’’Mensen in Nood” terecht komt. Op maandag 5 april is de parochieraad weer bi jeen geweest voor haar maandelijkse vergade ring. We zijn nog steeds bezig met het bespreken en aanvullen van het pastoraal plan van onze pa rochie. Uit de werkgroepen valt niet veel nieuws te melden. De werkgroep missie ontwikkelingshulp en vredeswerk heeft de vastenaktie achter de rug en is al druk bezig met de voorbereiding van de Toer Mee op 29 augustus. De werkgroep Volwassenkatechese is gestopt met het houden van wijkgesprekken omdat er weinig belangstelling meer voor blijkt te bestaan. Er wordt nu gedacht en gewerkt aan en nieuw project: het betrekken van de ouders bij het vormsel van hun kind. Komende week is er een bijeenkomst van alle leden van de parochieraden en kerkbesturen van het dekanaat Oisterwijk waarop het ont werp voor een beleidsplan voor het dekenaat besproken zal worden. Dank aan Al diegenen die op een of andere wijze hebben meegewerkt aan de voorbereiding en verzor ging van de diensten in de Goede Week en rond Pasen. Het waren fijne diensten, uitste kend verzorgd en goed bezocht; allemaal har telijk bedankt. l huisarts c Geen H. Mis om acht uur ’s zondagsmorgens De komende zomermaanden zal er op zondag morgen geen misviering gehouden worden om acht uur. Het parochieberaad heeft gemeend hiertoe moeten besluiten, weliswaar in het besef dat een aantal parochianen zich teleurgesteld zul len voelen, maar anderzijds in de verwachting dat U begrip zult hebben voor het besluit. Er is in het weekend een aanbod van vier diensten en dat zou voldoende moeten zijn. Door meer missen te doen worden de overige diensten onderkracht en boeten aan waarde in. Het betekent tevens een extra belasting voor degene die in dat weekend de missen doet. Het feit dat er in onze parochie twee priesters zijn doet hier niets aan af omdat een van bei den ieder weekend assisteert in de buurtparo chie. De afgelopen paasdagen heb je goed kunnen oefenen in sneeuwballen gooien, ijspegels kwe ken, liedjes zingen, goochelen etc. etc. Kortom alle talenten heb je kunnen beproeven. Het Oranjecomité is nog steeds op zoek naar deelnemers/sters aan de Oranje Stuif ’s in op Koninginnedag 30 april a.s. om 15.00 uur in Den Boogaard. We hebben al enkele zangeres sen en dansers/ressen, maar we kunnen er nog veel meer gebruiken. De deelnemers ontvangen een leuke herinne ring en voor de beste(n) is er een mooie verras sing. Gebruik je paasvakantie om een leuk idee uit te Werken. Je kunt je nog aanmelden voor de Stuif ’s in. Doe dat zo gauw mogelijk bij: - Jan Vriens, Krijtenbogstraat 11, tel. 2303. - Irene Loosveld, Voorbrugstraat 6, tel. 2275. - Addy van Gorp, Past. v.d. Boogaardstraat 41, tel. 1123. Voor de laatste keer in dit seizoen organiseert de Aktiviteitenkommissie van Ouderen don derdag 29 april a.s. een regionale dansavond voor ouderen in verenigingsgebouw ”Den Boogaard”. De muziek wordt verzorgd door disco ”Ome Gijs”. De avond begint om 20.00 uur en de toe gangsprijs is 1,per persoon. De aktiviteitencommissie wenst U zoals altijd veel plezier en veel danslust. Tot ziens op 29 april. I K Op donderdag 27 mei a.s. wordt ons jaarlijks reisje gehouden. We gaan dit jaar buiten onze grenzen en wel naar ’t stadje Neuss in Duits land. ’t Vertrek is ’s morgens om half acht. We reizen dan via Eindhoven - Venlo - Neuss v.v. We bezoeken daar het Modecentrum Adler, en krijgen een mooie modeshow te zien, verder koffie en gebak, en een goed verzorgd diner. Na afloop krijgt ieder nog een gratis papaplu, verder nog diverse bezoekjes in de plaats Neuss, met zijn mooie omgeving. Dit hele pro gram inclusief de bus, voor de prijs van 35,-. Wilt U zich zo spoedig mogelijk opgeven bij een van uw bestuursleden in ieder geval voor woensdag 21 april a.s. Graag bij opgave me- zegd, om komplimenten te maken aan Eddie teen betalen. We mogen met 50 personen ko men, dus wie het eerst komt, is er zeker van dat ze meekan. We kijken al weer verlangend uit naar de vijf de... Zondagavond rond de klok van half twaalf za ten weer talloze Moergestelnaren rond hun TV-toestel gekluisterd om te gaan kijken naar de vierde van MTV. Een uitzending moeten we zeggen, die alleszins de moeite van het bekijken waard was. Om te beginnen had men een duidelijk over zicht van een repetitie-avond van de K.P.J. to neelgroep. Men zag enige stukjes uit het to neelstuk ’’Vrijdag de dertiende” en men maakte een leuk praatje met regisseur en spe lers. ’n Goed begin van naar wat later zou blij ken, een sterk gevarieerd programma, met voor elk wat wils. Vervolgens kregen we infor matie over de amateurfilmclub van Twan van de Wouw en een door diezelfde club vervaar digd speelfilmpje. Het programma onderdeel ’’kieltjes kijken” was weer terug en hierin za- gen we Janus van Hest en Theo Verbakel foto’s bekijken van de hoek Rootven, Krij- testraat, Kloosterbaan. Na een nieuw item: de wedstrijd wie, wat, waar? gingen we een kijkje nemen achter de schermen van ’’Moergestel-nieuws”. De ru briek Aktueel (die men wat mij betreft nog ge rust een tijdje mag gebruiken om ’n praatje te maken met allerlei mensen van ”de Reuselhof”) en natuuropnamen van Heikant, Zandstraat en Brandven besloten rond half twee de vierde van MTV. Het beeld was zeer uitstekend, alleen zullen we proberen of het mogelijk is om in een van de komende nummers van Moergestel-Nieuws precies uit te leggen hoe het nou zit met het veelbesproken video-kanaal. Rest ons nog, en dat mag best eens worden ge- A.s. donderdag 15 april wordt het jeugdkorf- baltournooi gehouden, georganiseerd door SV Roef! in samenwerking met het K.N.K.V. De inschrijvingen zijn boven verwachting, en niets staat ons in de weg er een fijne sportieve dag van te maken. De leidsters en scheidsrech ters worden om half 10 in de Vonder verwacht, dit om het programma nog even door te spre ken, en zo nodig nog enkele raadgevingen te ontvangen. De kinderen verwachten we om kwart voor 10, zodat ze zich tijdig bij hun teamleidster kunnen voegen. Allen dienen zelf voor een boterham en drinken te zórgen. We wensen iedereen een fijne sportieve dag en rekenen natuurlijk ook op suporters. 18 Redaktie "Moergestel-Nieuws" I Hier zijn ze dan... de D3-pupiHen van Audacia die vorige week op glorieuze wijze kampioen wisten te worden. Achterste rij v.l.n.r.: leider Jan Vervoort, trainer Henk Steijger en leider Ad Janssen. Staande v.l.n.r.: Casper Pape, Walter Ku ij pers, John Vervoort, Mark Kogels, Leon van Helvoirt, Dennis Janssen, Mark Janssen en Mark KHjssen. Zittend v.l.n.r.: Carlo Bekkers, Frans Tekath, Jan Molkenboer, Lean van der Dussen, Maike! van Ras en Toine Smolders. Wordt wekelijks gratis huis-aan-huis bezorgd in geheel Moergestel. Uitgave en redaktie: Buro '76 - Oisterwijkseweg 43, 5066 XC Moergestel - Tel. 04243 - 2268 Inleveren kopij en advertenties: tot uiterlijk 's zondagsavonds vóór 't verschijnen van dit blad, op bovenstaand adres. WOENSDAG 14 APRIL 1982 7e Jaargang - Nr. 235 Prachtige prijzen, zoals een TUINSET en een grote LEVENSMIDDELENMAND. 1 11 ALS HOOFDPRIJS: EEN NAAIMACHINE! Ook de geldronden en de aantrekkelijke jackpot zijn weer aanwezig. Als U weer eens een gezellige avond uit wilt, kom dan naar "Den Boogaard" om te kienen met de Gezwieneü Tot dan! Wij, de redaktie van "Moergestel-Nieuws", liepen al geruime tijd met het idee rond om eens te vertellen hoe ons Moergestelse weekblad nu precies gemaakt wordt. Tot op heden hadden we hiervoor echter nog niet de ruimte gevonden, of liever gezegd: we wisten niet precies hoe we het onze lezers het beste duidelijk konden maken en uitleggen. Via MTV kregen we echter de mogelijkheid om het daadwerkelijk te laten "zien", 'n unieke kans die we graag hebben benut. Gezien de vele goede reakties aan ons adres na de uitzending van 1e Paasdag, past het ons om onze collega's van MTV hartelijk te danken voor de geboden mogelijkheid, de goede opnames en de uitstekende montage, waardoor de lezer een duidelijk beeld kreeg van het produktie-proces van "Moergestel-Nieuws". Onze dank gaat daarom uit naar iedereen die aan de totstandkoming van deze uitzending heeft meegewerkt. moergestel I i

Weekblad Moergestels Nieuws | 1982 | | pagina 1