I I I 11 ri I r41 I r ■Ml Wim Willems 6.50 f D3-pupillen Audacia kampioen! Speciale PaasstukjesK. PbflNTENKWEKERU Stil Gebed B.C.M. in aktie Toon van Gils wederom lijsttrekker CDA-kandidatenlijst C MIDDENSTAND MOERGESTEL Gemeenteraadsverkiezingen naderen. JIPF "DE VURHAAI" Isolatie gemeentewoningen De isolatiewerken aan de gemeentewoningen worden opgedragen aan Tuerlings B.V. te Moergestel en Peters Isolatie B.V. te Roosen daal. Goede Vrijdag alle winkels om 18.00 uur gesloten zijn en dat daarmee dus de koopavond komt te vervallen. i OPGAVE NIEUWE LEERLINGEN Op witte donderdag na de eucharistieviering blijft de kerk geopend tot tien uur. Dat is om gelegenheid te geven tot stil gebed bij de uitgestelde eucharistie. Er zijn zoveel noodlijdende medemensen, zoveel verdrukten, zoveel vereenzaamden.... Een mooie gelegenheid om hen allen in gebed te herdenken op de avond, dat wij denken aan Christus in de hof, biddend in doodsnood... Op maandag 5 april jl. is het de D3-pupillen van Audacia gelukt om ongeslagen het kampi oenschap te behalen van hun afdeling via een overwinning op SVSOS van maar liefst 9-0. In de gehele kompetitie hoefde de ploeg slechts één gelijkspel toe te staan. Die eer kwam toe aanAudacia D2! Het ruim verdiende kampioenschap werd be haald door de volgende spelers: J. Vervoort, Paaseieren zoeken Op le Paasdag gaan de kinderen t/m 12 jaar uit onze buurt weer paaseieren zoeken in de Pierenberg. De ouders worden met hun kinde ren (en bonnetje) om 10.15 uur verwacht bij Henk Steijger (ingang Meistraat). Bent U vergeten de bonnetjes af te halen neem dan nog even kontakt op met Berrie Smolders. Onvolledig Vorige week waren we in de berichtgeving over het nieuw gevormde bestuur van onze buurtve reniging niet helemaal volledig. We vergaten één man, nl. Chris Kaal. Ook hij zit sinds de jaarvergadering in het bestuur en zal ongetwij feld voor de komende festiviteiten zijn beste beentje voorzetten. Excuses Chris en sukses! Op zondag 3 april gingen 12 kinderen van B.C.M. -in actie met de teamwedstrijden in Boxtel. Ze kwamen alle in volle moed aan en ook de voorzitter W. Ruigerde kwam met trots zijn dochters bekijken, er waren 2 groepen. 1) t/m 12 jaar; 2) t/m 15 jaar. We hadden in elke groep een team. In t/m 15 jaar werd door de jongens goed gespeeld voor al door de bijna een jaar spelende Frank Hof fmans die de 2 enkels die hij speelde won en ook van de partij was bij de dubbels. Ook Joos Nijmans en Hans de Jong speelde zeer goed. Ook de meisjes lieten zich niet op hun kop zit ten en vooral de fanatieke Monique Verbakel niet waar we nog wel een toekomst inzien, maar Ellen Nagel en Magreth Ketelaars speelde ook zeer goed. Over hun valt zeer zeker niet te klagen. Deze groep eindigde op de 3e plaats. Hartelijk gefeliciteerd! Ook de groep t/m 12 jaar knokte allemaal of hun leven ervan afhing. Toen de meisjes het niet meer zagen zitten maakten de jongens nog snel twee punten. Van de jongens Joeky Win kels, Mark Verbakel en Niels Geerts zullen we nog wel vaker iets horen. De meisjes Karin en Annelies Ruigrok en Mar- loes Weerts gaven ook goed partij met af en toe wat commentaar over de scheidsrechter. Deze groep werd 4e in ’t eindklassement. Ook jullie proficiat! Ook wil ik hierbij Petra Linkels bedanken voor de organisatie. Jammer dat je net ziek was op die dag. Van harte beterschap. Ook Barbara van Oers bedankt voor het begeleiden van groep B. Het was een leuke, intensieve dag. Sacha Harding. Dinsdagavond 30 maart j.l. heeft het C.D.A. afdeling Moergestel, tijdens een zeer goedbe zochte ledenvergadering haar kandidatenlijst voor de komende gemeenteraadsverkiezingen vastgesteld. De door een commissie uit het bestuur op gestelde advieslijst werd bij de stemming door de vergadering in overgrote meerderheid ge volgd en derhalve ongeschonden overgeno men. Een blijk van eensgezindheid welke ver trouwen geeft voor de nabije verkiezingen. De C.D.A.-lijst ziet er als volgt uit: 1. Toon van Gils; 2. Jan Swinkels; 3. Theo Mulders; 4. Riki Bergman-v.d. Loo; 5. Albert van der Werf; 6. Jan Wolfs; 7. Irene Stieger- van Rooy; 8. Janus Hbrrevorts; 9. Kees van Alphen; 10. Diana Nijman-Beitzel; 11. Cor van Hooft. Zoals wellicht bekend hadden Roos Roloff-v.d. Geijn en Gerard Kuijpers zich om persoonlijke redenen niet meer als kandidaat beschikbaar gesteld. Tevens werden de afgelopen ledenvergadering twee ontstane vacaturen in het bestuur opge vuld. Tot nieuwe bestuursleden werden geko zen Gerard Kuijpers (thans nog raadslid) en Ad van den Meijdenberg (Schoolstraat). van de vergadering van Burgemeester en We thouders van 31 maart 1982 Speelveld Bosstraat Het terrein aan de Bosstraat wordt hersteld. Herinrichting Kruysackerbuurt Rond het Kruysackerplein zullen twee zitban ken worden geplaatst. Standplaats Aan het Produktschap voor vis en visproduk- ten wordt toestemming verleend tot het inne men van een standplaats op 6 april 1982 voor het verstrekken van voorlichting ten aanzien van vis- en visprodukten, op het St. Jansplein. Heffing entreegelden Aan de Regionale Stichting Welzijn Ouderen wordt toestemming verleend om entreegelden te heffen bij te houden festiviteiten. Contrakt Nieuwsblad van het Zuiden Voor 1982 wordt met het Nieuwsblad van het Zuiden een nieuw kontrakt aangegaan voor het plaatsen van advertenties/publicaties. Kollekte vergu nning Aan Stichting Researchfonds Diabetes Militus wordt een kollekte vergunning verleend voor de periode van 5 t/m 10 juli 1982. Hypothecaire geldlening Aan het H.N.G. te Eindhoven zal worden geadviseerd een gevraagd geldlening voor de aankoop van een huis te verstrekken. Bouwvergunning Bouwvergunning wordt verleend aan Gebr. van de Wouw, Heuvelstraat 28 voor de bouw van een sleufsilo, en F. van Loon te Tilburg voor een gewijzigde gevelindeling voor het pand Krijtestraat 10. Uitkeringen Er wordt besloten tot toekenning van 9 W.W.V.-aanvragen en 7 R.W.W. aanvragen. van Heeswijkstraat 2; Burgemeester Bar- doelstraat 21, 25 en 27; Pater Helmerplein 2, 4, 6, 8, 12 en 14; Schout van de Wouwstraat 4 en 6; Kloosterlaan 13; Pastoor van Doorenstraat 2, 4, 6, 8, 10 en 12; Pastoor van den Boogaardstraat 1, 3 en 5; Van Rijckevorsel- laan 1; Raadhuisstraat 21; Bosstraat la en 3a; Pastoor van den Boogaardstraat 2, 4, 6, 8, 10 en 12; Burgemeester Maeijerstraat 15, 17, 19 en 21; Griete Veldeke 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34 en 36; 7 woningen met bergingen, Pastoor Janssenstraat 1, 3, 5, 8, 10, 12 en 14; 9 woningen met bergingen Klooster laan 39, 41,43, 27, 29, 31, 33, 35, 37; 4 wonin gen met bergingen, Burgemeester Maeij erstraat 14, 16, 18 en 20; 4 woningen met ber gingen, Burgemeester Maeijerstraat 2, 4, 6 en 8; 3 woningen met bergingen, Schout van de Wouwstraat 14, 16 en 18; 16 woningen aan de Aanstede, 2 t/m 10 alle en 20 t/m 26 alle; 1 wo ning met berging, Oirschotseweg 19; 2 wonin gen met bergingen, De Dagmaêt 6 en 8; 15 wo ningen met bergingen, 3, 5, 7, 17, 19, 21, 23, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20; 2 woningen met ber gingen, Griete Veldeke 38 en 40; 12 woningen met bergingen, Vooskerbos 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29 en 31; Burgemeester Mae ijerstraat 26. M. Kogels, J. Molkenboer, M. Janssen, M. Klijssen, M. van Ras, C. Pape, T. Smolders, W. Kuijpers, D. Janssen, F. Tekath, C. Bek kers, L. v.d. Dussen en L. van Helvoirt, onder leiderschap van Ad Janssen en Jan Vervoort. Trainer van de suksesvolle ploeg is Henk Steij ger. Jongens, alvast van harte proficiat en volgende week komt de foto... Onderhoud: Voor 1982 is het navolgende buitenschilder werk (onderhoud) aan de gemeentewoningen gepland. Schout van de Wouwstraat 2; Burgemeester I S«»P GPV Nel van Dijk CPN INA 8 i 1 de hoofden van de scholen. i met fresia, orchidee en paaskuiken voor maar De Winkeliersvereniging van de Moergestelse Middenstand maakt bekend dat op SCHOOLSTRAAT 31a 5066 EC MOERGESTEL TEL. 04243 - 1442 BUURT VERENIGING I Op maandag 26 april worden de "toekomstige" eerste klassers en de "nieuwe" leerlingen voor de kleuterscholen ingeschreven. De aanmeldingstijd is van vier tot zes uur. Voor de eerste klas worden alle leerlingen opgegeven op de Graaf van Urselschool, Kloosterlaan 32 te Moergestel. Voor de kleuterscholen kan men terecht op de Maria-kleuterschool, Kloosterlaan 34 en de kleuterschool ,,'t Heideveldje", Schoolstraat 37 te Moergestel. Voor de eerste klas moeten de kinderen vóór 1 oktober 1976 geboren zijn. Voor de kleuterschool moeten de leerlingen het komende schooljaar vier jaar worden. In verband met een vlotte afwerking is het gemakkelijk, dat U het trouwboekje of de nodige gegevens bij U heeft. Met vriendelijke groeten, Op woensdag 2 juni a.s. worden er weer gemeenteraadsverkiezingen gehouden en voor die tijd zal de strijd om de beschikbare zetels weer in alle hevigheid losbarsten. "Moergestel-Nieuws” van woensdag 5 mei a.s. zal geheel in het teken staan van de gemeenteraadsverkiezingen in ons eigen dorp. In het nummer dat die datum verschijnt krijgen alle Moergestelse partijen ruimschoots de gelegenheid hun programma en hun kandidaten aan onze lezers voor te stellen. WOENSDAG 7 APRIL 1982 7e Jaargang Nr. 234 Wordt wekelijks gratis huis-aan-huis bezorgd in geheel Moergestel. Uitgave en redaktie: Buro '76 - Oisterwijkseweg 43, 5066 XC Moergestel - Tel. 04243 2268 Inleveren kopij en advertenties: tot uiterlijk 's zondagsavonds vóór 't verschijnen van dit blad, op bovenstaand adres. 7 V. i

Weekblad Moergestels Nieuws | 1982 | | pagina 1