't KAPPERKE !i uri I 1 GEMEENTE MOERGESTEL GEMEENTE MOERGESTEL Sn. te L BEKENDMAKING BEKENDMAKING -«A - BEKENDMAKING BEKENDMAKING Schoolstraat 2A, Moergestel, Telefoon 04243 - 3162 BEKENDMAKING R J i Moergestel, 20 januari 1982. Burgemeester en Wethouders voornoemd, J.B.S. ter Veer, de Burgemeester. A.P.A. de Rouw, de Sekretaris. Moergestel, 20 januari 1982. Burgemeester en Wethouders voornoemd, J.B.S. ter Veer, de Burgemeester. A.P.A. de Rouw, de Sekretaris. Moergestel, 20 januari 1982. Burgemeester en Wethouders voornoemd, J.B.S. ter Veer, de Burgemeester. A.P.A. de Rouw, de Sekretaris. Moergestel, 20 januari 1982. De Burgemeester voornoemd, J.B.S. ter Veer. Bij ons heeft U tevens de keuze uit de normale permanent-methode en de nieuwe droogkaploze keratherm-methode, waarbij een schuimlaag op uw haar wordt aange bracht. Haarbeschadiging is daarbij minimaal. Moergestel, 20 januari 1982. Burgemeester en Wethouders voornoemd, J.B.S. ter Veer, de Burgemeester. A.P.A. de Rouw, de Sekretaris. De Burgemeester van Moergestel brengt ter voldoening aan het bepaalde in artikel 22 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening ter openbare kennis, dat de gemeenteraad in zijn vergadering van 18 december 1981 heeft besloten te verklaren dat een bestem mingsplan wordt voorbereid voor een gebied gelegen rondom het pand Molenstraat 2 te Moergestel, een en ander zoals dit is aangegeven op de bij het besluit behorende kaart. Het betreffende besluit ligt met bijbehorende bescheiden ter gemeentesekretarie, Af deling Algemene Zaken, voor eenieder ter inzage. Burgemeester en Wethouders van Moergestel maken bekend, dat zij op 16 december 1981, nr. 17 hebben besloten aan Cirred Lederwaren B.V., Industrieweg 16 te Moer gestel vergunning te verlenen ingevolge de Hinderwet tot het uitbreiden en wijzigen van een lederwarenfabriek zoals op de bij de aanvrage behorende bescheiden is ver meld, op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel sektie A nr. 4080, plaat selijk bekend Industrieweg 16. De beschikking en andere daarbij behorende bescheiden liggen vanaf heden gedurende 1 maand ter gemeentesekretarie, afdeling Algemene Zaken, ter inzage tijdens de kan tooruren van 09.00 uur tot 12.30 uur en van 13.30 uur tot 16.00 uur. Tijdens genoemde termijn liggen bedoelde stukken eveneens ter inzage in de Openbare Bibliotheek, Kloosterlaan 32a te Moergestel, elke vrijdag van 17.00 uur tot 20.00 uur. Desgewenst kan een mondelinge toelichting op deze aanvrage worden verkregen. Beroep tegen deze beschikking kan worden ingesteld door: a. de aanvrager; b. de betrokken adviseurs; c. degenen, die tegen de aanvraag om vergunning tijdig bezwaren hebben ingediend; d. enige andere belanghebbende, die aantoont dat hij redelijkerwijs niet in staat is ge weest eerder bezwaren in te brengen. Het beroepschrift moet worden gericht tot HMde Koningin en worden ingediend bin nen 1 maand na de dagtekening van deze kennisgeving bij de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Zij die beroep instellen kunnen overeenkomstig artikel 60a van de Wet op de Raad van State een verzoek doen om schorsing van de beschikking dan wel tot het treffen van een voorlopige voorziening. Dit verzoek moet binnen bovengenoemde termijn worden gericht aan de Voorzitter van de Afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. De beschikking wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Burgemeester en Wethouders van Moergestel maken bekend dat zij voornemens zijn om met toepassing van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, juncto artikel 50, lid 8 van de Woningwet aan W.A. Kastelijn, Molenstraat 2 te Moergestel vergun ning te verlenen voor het bouwen van een woning op het perceel kadastraal bekend ge meente Moergestel sektie A nr. 3411, plaatselijk bekend Molenstraat 2. Het bouwplan met de daarbij behorende bescheiden ligt vanaf 22 januari 1982 geduren de 14 dagen voor eenieder ter gemeentesekretarie, Afdeling Algemene Zaken, ter inza ge. Gedurende deze termijn kan eenieder tegen het bouwplan schriftelijke bezwaren in dienen bij het Kollege van Burgemeester en Wethouders. 3 Burgemeester en Wethouders van Moergestel maken bekend dat zij voornemens zijn om met toepassing van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, juncto artikel 50, lid 8 van de Woningwet aan G.J.M. Antonis, Oirschotseweg 41 te Moergestel ver gunning te verlenen voor het verbouwen en renoveren van de woning Oirschotseweg 41 op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel sektie B nr. 2535. Het bouwplan met de daarbij behorende bescheiden ligt vanaf 22 januari 1982 geduren de 14 dagen voor eenieder ter gemeentesekretarie, Afdeling Algemene Zaken, ter inza ge. Gedurende deze termijn kan eenieder tegen het bouwplan schriftelijke bezwaren in dienen bij het Kollege van Burgemeester en Wethouders. Met permanenten heb je meer mogelijkheden dan veel mensen denken. Zowel met kort als lang haar zijn, zoals beide in onze salon verzorgde kapsels U tonen, mooie resultaten te bereiken. Burgemaester en Wethouders van Moergestel maken bekend, dat zij op 2 december 1981, nr. 16 hebben besloten aan H. Mutsaers, Laarstraat 51 te Tilburg een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning te verlenen als bedoeld in artikel 6a der Hin derwet voor een rundvee- en kalverhouderij annex mestopslag, zoals op de bij de aan vrage behorende bescheiden is vermeld, op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel sektie C nrs. 992 en 736, plaatselijk bekend Heikant 7. De beschikking en andere daarbij behorende bescheiden liggen vanaf heden gedurende 1 maand ter gemeentesekretarie, afdeling Algemene Zaken, ter inzage tijdens de kan tooruren van 09.00 uur tot 12.30 uur en van 13.30 uur tot 16.00 uur. Tijdens genoemde termijn liggen bedoelde stukken eveneens ter inzage in de Openbare Bibliotheek, Kloosterlaan 32a te Moergestel, elke vrijdag van 17.00 uur tot 20.00 uur. Desgewenst kan een mondelinge toelichting op deze aanvrage worden verkregen. Beroep tegen deze beschikking kan worden ingesteld door: a. de aanvrager; b. de betrokken adviseurs; c. degenen, die tegen de aanvraag om vergunning tijdig bezwaren hebben ingediend; d. enige andere belanghebbende, die aantoont dat hij redelijkerwijs niet in staat is ge weest eerder bezwaren in te brengen. Het beroepschrift moet worden gericht tot H.M. de Koningin en worden ingediend bin nen 1 maand na de dagtekening van deze kennisgeving bij de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Zij die beroep instellen kunnen overeenkomstig artikel 60a van de Wet op de Raad van State een verzoek doen om schorsing van de beschikking dan wel tot het treffen van een voorlopige voorziening. Dit verzoek moet binnen bovengenoemde termijn worden gericht aan de Voorzitter van de Afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. De beschikking wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. MOERGESTEL-NIEUWS" - WOENSDAG 20 JANUARI 1982 De motorshow die het afgelopen weekend plaatsvond in Café-Rest. de Brouwer trok vele kijklustigen. Pagina 5

Weekblad Moergestels Nieuws | 1982 | | pagina 5