I r Met bevroren voeten bij de kerstboom zitten is ook niet alles, koop daarom een paar warme laarzen!! A. FRANKEN-STRIJBOSCH I1 99.95 89.95 te w I w I s? Wie wil Gemeenteraads vergadering Nieuwjaars ontmoeting Bestelt U wel tijdig? Telefoon 1273. 1! Wij willen U ook attent maken op onze heerlijke producten "uit eigen keuken" allemaal, speciaal voor de komende feestdagen «^6 JA12 VOOR DE BOTERHAM: ƒ95.— Tot ziens! Komt U voor de feestdagen maar eens langs! U slaagt zeker! Damesgemakschoen diverse modellen Gevuld speenvarken, Kerstrollade "speciaal", heerlijke Kerststronk, gevulde eend, diverse soorten gebraden gehakt, gekookte schouder-of achterham. Spare-ribs, voor U gemarineerd en gebraden, en de overheerlijke sauzen: a la Nicole, Champ, a la Grec of de Coq au Vin. Zeeuws spek, lekker mager, gekruid en gegrild. Alle soorten salades, vervaardigd zonder mayonaise: zoals onze bekende kip-kerrie-, bouillon-, vlees-, komkommer-, zigeuner-, sellery-, vruchten-, crab-, zalm- of garnalen salade. Al geruime tijd zoekt St. Jan Jeugdbeweging naar meisjes die als leidster willen komen wer ken bij de groep welpen. De groep bestaat uit jongeren van 7 tot 11 jaar, komt eenmaal per week tesamen, gedurende twee uren. De gevraagde leidsters moeten ongeveer de leeftijd hebben van 20 jaar, ze mogen ook iets jonger zijn. De welpen kunnen zonder leiding niet draaien, en daarom deze oproep. Wie durft het aan, om samen met de huidige lei ding, de groep op sportieve en gezellige manier draaiende te houden. Voor inlichtingen, kan men zich wenden tot: M. van Oirschot, Prinses Irenestraat 9 tel. 1506 Moergestel. Op vrijdag 18 december is er om 19.30 weer een openbare vergadering in het gemeentehuis. De agenda: 1. Opening. 2. Trekking stemmingsnummer. 3. Ingekomen stukken. 4. Mededelingen. 5. Voorstel tot vaststelling van de notulen van de vergaderingen van 30 oktober en 27 novem ber 1981. 6. Voorstel tot behandeling van diverse subsidie-aan vragen 7. Voorstel tot wijziging van de ’’Verordening onroerend-goed-belasting 8. Voorstel tot beschikbaarstelling van een krediet voor de aanschaf van een kabine voor een traktor. 9. Voorstel tot het niet-ontvankelijk verkla ren van het door H.L.H.M. van Kerkoerle na mens de Aktiegroep ’’Behoud Zandstraat nr 5 ingediende bezwaarschrift tegen het voorbe- reidingsbesluit d.d. 25 september 1981. 10. Voorstel tot het gegrond verklaren van het door J.B.W. van der Avoort, Griete Veldeke 35 te Moergestel ingesteld beroep op grond van de Woningwet en het op andere grond weige ren van de gevraagde bouwvergunning voor het bouwen van een open berging. 11. Standpuntbepaling Struktuurschets grote kernen. 12. Voorstel tot het nemen van een voorberei- dingsbesluit ingevolge artikel 21 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening. 13. Voorstel tot het beschikbaar stellen van een (gericht aan alle inwoners van Moergestel) Ondanks pessimistische toekomstvoorspellin gen bestaat er in ons gezellige Brabantse dorpje blijkbaar toch nog wel de behoefte om elkaar aan het begin van het nieuwe jaar het beste toe te wensen. Aangezien de wereldlijke en geeste lijke overheid hun Nieuwjaarsreceptie van de agenda afvoerden nam het Bestuur van C.V. ”De Pierewaaiers” in samenwerking met hun clubkastelein dit toch wel traditionele gebruik over. Honderden inwoners vonden het de moeite waard om elkaar een goede gezondheid en veel voorspoed toe te wensen. Immers bezuinigin gen e.d. betekenen nog niet, dat wij niet geluk kig kunnen zijn. Ook aan het begin van dit nieuwe jaar zal er een Nieuwjaarsontmoeting plaats vinden en wel op vrijdag 1 januari 1982 van 15.00 uur tot 17.00 uur in café restaurant ”De Brouwer”. Wij benadrukken het; het is een ontmoeting en geen receptie! Het is immers de bedoeling, dat niemand de hoofdpersoon is en dat U in een ongedwongen samenzijn Uw vrienden en ken nissen een voorspoedig 1982 kunt toewensen (er worden dus ook geen consumpties geof freerd) Wij hopen dat vele inwoners van onze gemeente gebruik zullen maken van deze gele genheid, zodat wij er samen zorg voor kunnen dragen, dat Moergestel een lichtpunt in de duistere wereld blijft. U namens C.V. ”De Pie rewaaiers” prettige feestdagen toewensend, Jos Denissen. lF' 3 Eelegante lakpump Ook heerlijke ragouts maken wij voor U klaar en de mooie fondue- en gourmetschalen spreken voor zichzelf. Industrieweg 13 Moergestel Tel. 04243 - 1867 n’wowpqn m .'in MODELSLAGERIJ wenst al zijn klanten, vrienden en kennissen een fijne Kerst en een heel gelukkig 1982 toe! krediet ten behoeve van de bouw van 16 wo ningwetwoningen in het plan Gistel voirt. Pauze. 14. Voorstel tot vaststelling van het sociaal- kultureel plan 1982 - 1985 en - programma 1982. 15. Voorstel tot vaststelling van de verorde ning, regelende de specifieke bepalingen, welke gelden voor het sociaal kultureel werk. 16. Voorstel tot vaststelling van de verorde ning, regelende de algemene voorwaarden voor subsidieverlening in het kader van de Rijksbij- drageregeling Sociaal-cultureel Werk (Algeme ne Subsidieverordening Moergestel.) 17. Eventueel ingekomen vragen. 18. Sluiting. i 'I p/.'M I Laars geheel gevoerd met vacht BS "MOERGESTEL-NIEUWS" - WOENSDAG 16 DECEMBER 1981 t •J .1 j; c$1 r - ■M Ook de dames die gemakschoenen móeten dragen kunnen met de feestdagen mooi zijn. Bij ons zijn gemakschoenen verkrijgbaar in verschillende wijdtes. En niet te vergeten: onze kinderschoenen! Een goede voetsteun - geheel leder In 6 wijdtes leverbaar De voeten worden op de millimeter nauwkeurig gemeten met ons elektronisch voetmeetapparaat De voetstand wordt bekeken op de podometer Minimale prijzen omdat wij zelf fabriceren, dus: van fabriek naar publiek! Ook de heren kunnen bij ons terecht. Wij hebben herenschoenen, zowel klassiek als modern. Herenschoenen van eigen merk zijn in drie wijdtes leverbaar, dus: past altijd!! Of zocht U voor de feestdagen iets eleganters? Dan kunt U ook bij ons terecht! Pumps in diverse modellen en kleuren. Onze collectie damestassen is aan de kleuren van de schoenen aangepast. Hierop bekijken wij de voetstand 3 3 3 3 3 3 3 3 L i.' V Wij wensen iedereen Prettige Kerstdagen een Voorspoedig Nieuwjaar! LLO^uVOCï cXZHOENEN r- PAGINA 13 'ifiw Bontlaarzen: knielaarzen, kuitlaarzen en korte bontlaarsjes. Knielaarsjes geheel vacht gevoerd f 119.— Korte bontlaarsjesvanaf 69.— Kuitlaarzenvoor 79.— in leer en suède 119.- Nu een speciale aanbieding van Swift: Steunlaarzen

Weekblad Moergestels Nieuws | 1981 | | pagina 13