WIE WIL ER 50 GULDEN PREMIE? P. KERKHOF V irb Volop stemming bij tweede trekking Winkelaktie i? Vergelijk uw prijs met die van ons! it Kerstnummer "Moergestel-Nieuws” GEBR.MAASBV bouwmaterialen Per man per dag Cees Op 't Hoog Korenstraat 34, Moergestel, Tel. 04243-1794 tel.013-354435 k - Maandag a.s. laatste trekking Vii <3 LAAT DE WINTERSCHUDER KOMEN, UITGEREKEND NÜ. Isolerende beglazing met Komo-certifikaat. OOK BLOEMEN BEPALEN 'N KERSTSFEER f:1 SCHILDERSBEDRIJF j Dus 23 en 30 december zal "Moergestel-Nieuws" niet verschijnen! Ew ii. I De heer en mevrouw van Kuppeve/t met hun eerste prijs. ken (die bij binnenkomst worden uitgereikt), VRAAG VRIJBLIJVEND OFFERTE. ■nOGiUuSlBK /iD Maak snel een afspraak voor een vrijblijvende offerte. De heer en mevrouw van Esch uit de Schoolstraat: trotse bezitters van een koffiezetapparaat. In verband met het tijdig gereedmaken van het kerst nummer zouden we de verenigingen willen verzoeken hun tekst zoveel mogelijk a.s. vrijdag 11 december in te leveren. U zou ons daarmee een enorme dienst bewijzen. Houdt U er ook rekening mee dat het -. ''l eerstvolgende nummer né het kerstnummer dan weer verschijnt op woensdag 6 januari? Wordt wekelijks gratis huis-aan-huis bezorgd in geheel Moergestel. Uitgave en redaktie: Buro '76 - Oisterwijkseweg 43, 5066 XC Moergestel Tel 04243 2268 Inleveren kopij en advertenties: tot uiterlijk 's zondagsavonds vóór 't verschijnen van dit blad, op bovenstaand adres. Deze mensen (en ook U kunt daabij zijn) bele ven a.s. maandag ongetwijfeld een veelbelo vende avond met veel spanning en gezelligheid. Kom maar eens kijken: maandag 14 december, 20.30 uur, Den Boogaard, 3e trekking Winke- laktie Moergestel. WOENSDAG 9 DECEMBER 1981 6e Jaargang - Nr. 219 Bloemsierkunst Geminiweg 45 - Tilburg r.y. Krijtestraat 3 - Moergestel - Tel. 04243-1478 4» Ook de winkeliers waren goed vertegenwoordigd, met uiterst links de disc-jockey van die avond: Johnny. Schoolstraat 26; J. Wagenmakers, Vooskerbos 4; J. Dieltjens, Huysackerstraat 12; J. Per- soons, Industrieweg 24; M. Willems, Burg. Maeyerstraat 19; Th. Willems, Pr. Mar- grietstraat 6, Middelbeers. Tegels» stenen sanitair» zand grint» open- en voorzethaarden Voor meer l^^^ntormatie en ook zij die dit nummer in hun bezit hebben, mogen een prijsje uitzoeken. De komende week komt er echter nog een ex traatje bij. Uit alle formulieren die zijn ingele verd wordt a.s. maandag 14 december een ex tra prijs getrokken. Voorwaarde is echter dat de houder van dit formulier direkt bereikbaar moet zijn; d.w.z. aanwezig op het adres dat op het formulier is vermeld of (beter nog) aanwe zig tijdens deze trekking in "Den Boogaard", ’n Reden te meer om volgende week aanwezig te zijn. De nieuwe kandidaten voor volgende week. Ook deze keer werden door Burgemeester ter Veer de 20 gelukkigen voor volgende week be kend gemaakt. Zij worden uitgenodigd om maandag 14 december a.s. in "Den Boogaard” te komen draaien aan het Rad van Avontuur. Deze gelukkigen zijn: Mevr. Gelden, Oisterwijkseweg 66; J. Timmer mans, Vooskerbos 22; F. Grimminck, Duijve- kotstraat 10; José Willems, Hild 17; René v.d. Wouw, Oisterwijkseweg 18; Struycken, Krij testraat 4; M. Oerlemans, Oisterwijkseweg 34; J. Somers, Vooskerbos 11; C. Geerts, Reedijk 7; C.v.d. Aker, Rootven 22; H. van Door maal, Lage Haghorst 12, Haghorst; M. van Esch, Sch.v.d. Wouwstraat 3; Martien Da- men, Pr. Marijkestraat 47, Oisterwijk; Fr. Kaal, Oisterwijkseweg 16; A. van Herck, De heer van Kuppevelt draaide aan het Rad een ongelooflijk puntentotaal bijeen en won daarmee deze ronde. Ook hij koos, evenals de winnares van vorige week, voor de complete filmset; camera, projector en scherm. Het was, zoals gezegd, wederom ’n erg gezelli ge avond, en hoe kan het ook anders: deze ak- tie verdient alle lof en zeker in deze opzet. De Moergestelse Middenstand verdient in dit ver band ’n groot kompliment door de mensen zelf hun prijs te laten bepalen (al is het dan toch ook een kwestie van geluk!). Mensen gokken nou eenmaal graag en door deze aktie heeft men daartoe de kans en weet men van tevoren dat men in ieder geval in de prijzen valt. De prijswinnaars van deze ronde: I. H. van Kuppevelt - filmset; 2. W. van Esch - koffiezetapparaat; 3. fam. Ketelaars - dran- kenmand; 4. J. Geerts (Middelbeers) - le- vensmiddelenmand; 5. fam. Vermeer - horlo ge; 6. fam. Sebregts - spiesgrill; 7. P. Kouwen- berg - plantenbak; 8. J. de Bruin - levensmid delenpakket; 9. J. Michels - levensmiddelen pakket; 10. G. van Rijzingen - spellenpakket; II. H. Derksen - vleeswarenpakket; 12. W.v.d. Sande - spellenkwartet; 13. fam. Dellaert - vleeswarenpakket; 14. Erik Bertens - vleespak- ket; 15. G. Weiberts - breigarnituur; 16. A. Schoenmakers - babypop; 17. W. Rijnen - pantoffels, sneeuwschoenen en tas; 18. mevr. Lapien - plantenspuit; 19. G. Lemmens - sche merlamp; 20. F. Burgers - koperen ketel. Zoals we vorige week al schreven maakt ook het aanwezige publiek kans op enkele leuke prijsjes. Tweemaal wordt een tiental nummers getrok- Het eerstvolgende nummer dat verschijnt is het kerstnummer. Woensdag 16 december verschijnt de extra-dikke Moergestel-Nieuws met daarin natuurlijk de kerst- en Nieuwjaarswensen, 'n kerstverhaal enz. Dit nummer is trouwens ook het laatste dat dit jaar uitkomt. BJl •.j Bijna het dubbele aantal mensen van verleden week heeft afgelopen maandag genoten van de tweede trekking van de Winkelaktie van de Moergestelse Middenstand. "Genoten” mag inderdaad gezegd worden, want het aanwezige publiek leefde intens mee met de verrichtingen van de kandidaat-winnaars en liet dat ook duidelijk horen als iemand weer zo’n hoog puntenaantal had gedraaid aan het Rad van Avontuur. I

Weekblad Moergestels Nieuws | 1981 | | pagina 1