Eerste trekking Winkel aktie sfeervol verlopen I 1 zei de Sint Nl Gezinsmis z Verkrijgbaar bij de Rabobank. Inleverbaar bij de deelnemende winkeliers van Moergestel. Onze Sint Nicolaaspuzzel GEBR.MAASB.V. bouwmaterialen tel. 013-35 44 35 Maandag a.s. tweede trekking i Mevrouw v/d Wiel neemt haar hoofdprijs in ontvangst De tweede prijs was voor Bart Spaninks De familie Smolders is nog aan het overleggen welke keus zij moeten maken Tijdens deze trekking hebben ook de toeschou wers nog kans op enkele leuke prijzen. Er zijn banketletters, blokken kaas, enz. welke onder het aanwezige publiek worden verloot. Al met al een zeer geslaagde opzet nieuwe stijl van deze Moergestelse winkelaktie die zeker meer aandacht verdient, want zowel kansheb bers als publiek hebben afgelopen maandag ’n uitermate gezellige en spannende avond be leefd. Loten voor de derde trekking kunnen worden ingeleverd tot a.s. maandag 16.00 uur op de Rabobank. Deze formulieren, evenals alle an dere die tot op heden zijn ingeleverd, maken dan weer kans te worden uitgeloot. Kom maar eens kijken: maandag 7 december a.s.; 20.30 uur; Café-Rest. de Brouwer; 2de trekking Winkelaktie Moergestel. Adventsdienst Op woensdagavond half acht wordt in de kerk een speciale dienst gehouden voor hen, die bid dend en overwegend op weg willen gaan naar Kerstmis. Ook dit jaar kwamen er weer ruim 100 goede oplossingen binnen. We hadden het dan ook weer niet al te moeilijk gemaakt. Het liedje was: Hoor wie klopt daar kinderen. On derstaande prijswinnaars kunnen a.s. zaterdag tussen 10.00 en 11.00 uur hun prijs afhalen op ons redaktie-adres: Oisterwijkseweg 43 Winnaars: Ingrid de Kort, Zandstraat 7. Tom van Boxtel, Krijtestraat 20. Claudia Schellekens, Past. v.d. Boogaardstraat 8. Peter van Leeuwen, Pastoor Janssenstraat 3. Jolanda Kools, Hild 15. Ju dith van Gisbergen, Kerkstraat 20. Günter Ro- mijn, Schoolstraat 5. Ad Mutsaars, Stokske 11. Mildred Jansen, Past. v.d. Boogaardstraat 44. Jan Schol, Kast. Stapelenstraat 2, Tilburg. Saskia Kogels, Pastoor Janssenstraat 20. Heidi Rijnen, Pastoor v.d. Boogaardstraat 43. Alle kinderen die deze keer geen geluk hadden wensen we de volgende keer meer sukses. A.s. zondag om 11.30 uur is er een gezinsmis voor alle kinderen van de basisscholen en hun ouders. Het thema van deze dienst is: verwach ting. Dit is wel de maand waarin je hart het meest klopt van verwachting. Als je zondag naar de kerk komt dan is een verwachting al voorbij nl. wat heb je gekregen met St. Nikolaas. Daarom gaan we het daar niet over hebben over wat je zo allemaal kunt verwachten, wat jij verwacht van je ouders, je meester, je vriendin en wat anderen van jou verwachten. Natuurlijk gaan we het ook hebben over diegene die we zo lang zamerhand verwachten: de geboorte van Je zus. Jullie zijn allemaal van harte welkom. Heeswijkstraat 14; M. Sebregts, Zelt 4; Dhr. Geerts, Middelbeers; Fam. Dellaert, Bos- beemdstraat 5; Erik Bertens, Raadhuisstraat 7; W. Rijnen, Burg. Bardoelstraat 16; Dhr. van Kuppevelt, de Hoefkens 15; J. Vermeer, Vin- kenberg; H. Derksen, Raamackerstraat 14; H. Ketelaars, Broekzijde 12a; A. Schoenmakers, de Hoefkens 39 en A. Michels, Krijtestraat 39. gen dan hun geluk beproeven aan het Rad van Avontuur. Deze mensen zijn: P. Kouwenberg, Hild 22; W. van Esch, Schoolstraat 42; G. Weiberts, de Hoefkens 8; G. van Rijzingen, Postelstraat 10; Mevr. Lapien, Kruysackerplein 1; F. Burgers, Dagmaet 5; W. v/d Sande, Rootven 66; J. de Bruin, Reuselhof 9; G. Lemmers, Burg, van Regionale dansavond voor Ouderen in ”Den Boogaard” Sinds 1979 worden door de Aktiviteitenkom- missie (Kath. Bond van Ouderen) en de Dans club van Ouderen te Moergestel regelmatig Dansavonden georganiseerd, waarvoor de ge hele Regio (incl. Hilvarenbeek en omgeving) wordt uigenodigd. Deze avonden zijn ontzettend gezellig en wor den druk bezocht. De muziek wordt verzorgd door ’’Disco Ome Gijs” Op vrijdagavond 11 december a.s., aanvang 20.00 uur is het weer zover en de Aktiviteiten- kommissie Moergestel nodigt eenieder, die 55 jaar of ouder is, uit om gezellig mee te komen dansen. De toegang is gratis. Tot ziens op 11 december. Maandagavond vond in de zaal van Hans de Brouwer de eerste van drie trekkingsavon- den plaats in verband met de St. Nikolaasaktie van de Moergestelse Middenstand. Voor deze avond waren 20 mensen uitgenodigd die moesten draaien aan het Rad van Avontuur. Wie na drie maal draaien het hoogste aantal punten behaalde mocht zijn hoofdprijs uitzoeken. De eerste gelukkige in deze aktie is mevrouw van de Wiel uit de Pr. Christinastraat. Zij koos uit de hoofdprijzen een complete filmset, bestaande uit filmcamera, projektor en scherm. Vervolgens kwamen in volgorde van puntento taal de andere 19 deelnemers aan de beurt om hun prijs uit te zoeken. Drie mensen hadden daarbij dubbel geluk, want zij behoorden tot de gelukkigen die door hun formulier twee maal waren uitgeloot. De prijswinnaars van deze ronde: 1. Mevr, v/d Wiel (compl. filmset); 2. Dhr. Spaninks (poeQ; 3. Dhr. Smolders (horloge); 4. Dhr. Spaninks (vleeswarenbon); 5. Dhr. Geerts (spellenassortiment); 6. Dhr. v/d Wiel (babypop); 7 Dhr. van Elderen (levensmidde lenpakket); 8. Dhr. van Esch (levensmiddelen pakket); 9. Mevr. Denissen (levensmiddelen- mand); 10. Dhr. Coenen (koffiezetapp.); 11. Dhr. Ten Have (plantenbak); 12. Dhr. van Oirschot (drankenmand); 13. Dhr. Meyer (speelgoed); 14. Dhr. Schoenmakers (vleeswa renpakket); 15. Dhr. Roozen (kantenmaaier); 16. Mevr. Adams (spiesgrill); 17. Mevr. Roozen (braadpan); 18. Mevr. Wouters (pan toffels, sneeuwschoenen en tas); 19. Mevr. Mertens (breigarnituur); 20. Dhr. Boogaers (smyrna wandkleed). De nieuwe kandidaten voor volgende week. Tussen het draaien door werden door Burge meester ter Veer de 20 gelukkigen voor de vol gende week bekendgemaakt. Zij worden uitge nodigd om a.s. maandag om 20.30 uur bij Café-Rest. de Brouwer aanwezig te zijn en mo- r~ .mé j t EEN KADOBON IS OOK EEN LEUKE VERRASSING! moergesier <1 Wordt wekelijks gratis huis-aan-huis bezorgd in geheel Moergestel. Uitgave en redaktie: Buro '76 Oisterwijkseweg 43, 5066 XC Moergestel Tel. 04243 2268 Inleveren kopij en advertenties: tot uiterlijk 's zondagsavonds vóór 't verschijnen van dit blad, op bovenstaand adres. WOENSDAG 2 DECEMBER 1981 6e Jaargang - Nr. 218 Geminiweg 45 - Tilburg 1f w Tegels» stenen* sanitair» zand grint» open- en voorzethaarden Voor meer L4*ee*^nformatie -■ Ik C-r’ 8 L BE

Weekblad Moergestels Nieuws | 1981 | | pagina 1