DEN BOOGAARD Totaal aan pryzen f 8000,- Belangrijk Amerikaans bezoek op ’’Zonnewende ’’The New Formation” De Sint is in aantocht i if d I I 9 9 ST. NICOLAASBAL I I BINGO ’’Voor de ouderen van Moergestel” Bij elke kontante aankoop van f 5,- 'n nieuwe zegel Dit mag U niet missen!!! GEBR.MAASB.V bouwmaterialen tel.013-354435 Zaterdag 21 november a.s. "Doe uw aankopen in Moergestel" MOERGESTEL H MUZIEK: met om 21.30 uur bezoek van ST. NICOLAAS EN ZIJN PIETEN Rekreatief zwemmen overdekt zwembad ”de Leye” In verband met diploma zwemmen op zaterdag 21 november a.s. is er in het overdekte zwem bad vanaf 14.30 uur geen rekreatief zwemmen meer. Publiek wordt in de zwemzaal toegelaten, het diplomazwemmen begint om 15.00 uur. Op het landgoed ’’Zonnewende”, hoofdkwartier van A.L.P. International Investments, was er vorige week belangrijk bezoek. Professor Arthur B. Laffer, een der belangrijkste economische adviseurs van President Ronald Reagan van de U.S.A., werd er ontvangen door President- Directeur van A.L.P.de heer R.H. Kamer. Voor die gelegenheid waren verscheidene journalisten en hooggeplaatste functionarissen uit ondermeer het Nederlandse bedrijfsleven ovonoonc naar ’’ZAnnou/ondo” nalznman f i vT gesteld, die worden gemaakt door de kinderen tot 8 jaar. De ouders en verdere belangstellen den kunnen deze ook komen bezichtigen. Ook de Sint zal tijdens de intocht deze tenten ko men bewonderen. De eerste tent wordt ge plaatst in de Heerengoedstraat bij het begin van de optocht; de tweede wordt geplaatst op het Kruysackerplein en de derde op het pleintje tegenover het Gemeentehuis. De eerste tent wordt verzorgd door de basisschool. ”Bos- zicht”, de tweede door de basisschool ’’Graaf van Ursel” en de derde door de basisschool ’’Hertog Jan”. Voor de ouderen onder u wordt ook weer het jaarlijkse St.Nicolaas-bal gehouden in ”Den Boogaard”, aanvang half negen en de muziek wordt verzorgd door ’’The New Formation”. Om half tien wordt een bezoek gebracht door de Sint in hoogst-eigen-persoon met Zijn Zwarte Pieten. Mocht een of ander onver hoopt niet duidelijk zijn dan kunt u contact opnemen met de secretaresse van ons St. Nicolaas-comité, tel. 2397. Wij hopen dat ook dit jaar weer onze aktie de vermelding ’’geslaagd” zal krijgen. TOT ZIENS OP ZATERDAG EN ZONDAG a.s. Professor Laffer is de inspirerende en drijven de kracht achter de belangrijkste belastingver lagingen, die inmiddels door President Reagan konden worden ingevoerd. In de wereld van de economie is Professor Laffer bekend wegens de zogenaamde ’’Laffer-curve”, waarmee hij aantoont dat, hoe lager de belastingen des te hoger de economische activiteit van een land. Het is bekend, dat President Kamer van A.L.P. met de meest gereputeerde economen van de wereld persoonlijk zeer goede relaties onderhoudt. Zo staat hij ook op goede voet met Nobelprijs-winnaars Economie zoals Prof. Milton Friedman en Prof. F.A. Hayek. De heer Kamer is ook directeur-eigenaar van de Internationalle Uitgeverij Acropolis” (Brussel/Amstelveen) welke van deze econo men de belangrijkste werken uitgeeft. Bij de inwijding van het nieuwe A.L.P.-hoofdkwartier te Moergestel, in maart van dit jaar, bood de heer Kamer niet alleen boeken aan voor de gemeentebibliotheek van Moergestel, maar ook aan de Katholieke Ho geschool van Tilburg eenmaal per jaar een gastdocent met internationale reputatie. Dit maal was dat prof. Laffer. En aldus kon vorige week donderdag de Hogeschool in het genot treden van een bijzonder gastcollege door deze vermaarde en veel besproken econoom, wat bij de Hogeschool en de toehoorders met zeer veel enthousiasme werd onthaald. Voor een streng geselecteerd gehoor (waaron der directie-leden van grote maatschappijen zoals Akzo en Fokker, alsook de Burgemeester van Oisterwijk) hield Professor Laffer op ’’Zonnewende” een boeiende en bijna ’’vlam mende” toespraak over het belang van ingrij pende economische veranderingen, die nodig zijn om de samenleving uit de huidige econo mische crisis te halen. Uit verscheidene landen Op woensdagavond 25 november a.s. om 19.30 uur staat ”De Reuselhof” weer open voor ouderen, die graag bingo’en (prijs van de kaarten is minimaal). Dus: iedereen die van spanning en gezelligheid houdt is welkom op die avond. waren er ook enkele economische journalisten van belangrijke bladen gekomen om op ’’Zon newende” een gesprek met Professor Laffer te kunnen hebben. Daaronder bevond zich ook Mr. G.B.J. Hilterman. Het gevolg daarvan was, dat in belangrijke publicaties en in ver scheidene landen de naam Moergestel met deze belangrijke economische autoriteit kon wor den verbonden. President Kamer van A.L.P.: ’’Overigens heb ben de Amerikanen al geleerd om de naam Moergestel correct uit te spreken - een grote vooruitgang, vindt u niet?”. Nog een paar nachtjes slapen en de Sint en Zijn Pieten arriveren dan in Moergestel om hun jaarlijks tweedaags bezoek te brengen. Za terdag a.s. is het dan zover. De tijd van aankomst is half twee bij de Hee rengoedstraat. De route van de optocht is als volgt: Heerengoedstraat - Nieuwenhoflaan - Voor- brugstraat - Boonhofstraat - Kloosterlaan - Huysackerstraat - Hogenackerstraat Raamackerstraat - Kerkackerstraat - Kruysac kerplein - Kruysackerstraat - Rootven -Raadhuisstraat - Gemeentehuis. Om ongeveer drie uur wordt Sint Nicolaas ver wacht op Gemeentehuis, waar Hij wordt ver welkomt door de Burgemeester. Na deze verwelkoming gaat St. Nicolaas naar ”Den Boogaard” voor de persoonlijke begroe ting voor de kinderen tussen 2 en 8 jaar. Door onze collectanten zijn hiervoor kaartjes afgegeven waarop datum en uur staan aange geven. Deze tijden zijn: Zaterdag 21 november om half vier komen de kinderen met een blauw kaartje. Vijf uur voor de kinderen met een wit kaartje. Zondag 22 november om half twee verwachten wij de kinderen met een groen kaartje en half vier de kinderen met een geel kaartje. Wij wijzen u er op dat de kinderen zorgen hun kaartje bij zich te hebben en dit bij St. Nico laas moeten inleveren. Zij krijgen dan een ver rassing plus tractatie. Wij hebben dit jaar een ’’nieuwigheid” op on ze route van de intocht. Er worden drie tenten gezet waarin tekeningen etc. worden tentoon- tij eveneens naar ’’Zonnewende” gekomen. onder 't motto: i Si WINKELAKTIE MOERGESTEL Wordt wekelijks gratis huis-aan-huis bezorgd in geheel Moergestel. Uitgave en redaktie: Buro '76 - Oisterwijkseweg 43, 5066 XC Moergestel - Tel. 04243 2268 Inleveren kopij en advertenties: tot uiterlijk 's zondagsavonds vóór 't verschijnen van dit blad, op bovenstaand adres. WOENSDAG 18 NOVEMBER 1981 6e Jaargang - Nr. 216 Geminiweg 45 - Tilburg ‘i I Tegels» stenen» sanitair» zand grint» open- en voorzethaarden Voor meer i^^^ntormatie Deze winkelaktie berust in zijn geheel op een door de Kamer van Koophandel en Fa brieken te Tilburg verleende vergunning nr. W.K. 22/81, d.d. 4-11-81. -5

Weekblad Moergestels Nieuws | 1981 | | pagina 1