E f 599,- 999.- FRANS VAN VELTHOVEN «I 1/ 90,- I iSS, uir WAAROM IK? Hier nog 'n greep uit onze aanbiedingen voor St. Nicolaas en nog vele andere artikelen! kleine helpers voer meerfotoplezier I KLOKRADIO AS 180 GEMEENTE MOERGESTEL GEMEENTE MOERGESTEL STEREO RACK Schoolstraat 7 Moergestel Tel. 04243 - 1245 Louis v/d Meydenberg 1 I •"Ki i BEKENDMAKING BEKENDMAKING Philips A NU NU Wij doen ook mee aan de St. Nicolaas-winkelaktie, waarbij 3 trekkingen met prachtige prijzen! Voor alles op het gebied van electriciteit naar: Vl -a Compleet met luidsprekers Philips AH 901/50. Radio, platenspeler, cassette deck en 2 x 15 Watt versterker in één ruimte- besparende combinatie. FM/stereo, MG en LG. Uitstekend geluid. Compleet met boxen voor 'n zeldzame prijs. Type 901 Adviesprijs f 870,- ’•'M A 4' BEKENDMAKING f ■A .1- 1 OMDAT HET RODE KRUIS VAN ONS ALLEMAAL AFHANKELUK IS! GEEF! GIRO 6868 "MOERGESTEL-NIEUWS" - WOENSDAG 11 NOVEMBER 1981 PAGINA 4 u, •‘O Adviesprijs 115, 0 Moergestel, 11 november 1981. Burgemeester en Wethouders voornoemd, De Burgemeester, J.B.S. ter Veer. De Sekretaris l.s., J.J.A. Nijtmans. Moergestel, 11 november 1981. Burgemeester en Wethouders voornoemd, De Burgemeester, J.B.S. ter Veer. De Sekretaris l.s., J.J.A. Nijtmans. Moergestel, 11 november 1981. De Burgemeester voornoemd, J.B.S. ter Veer. De Burgemeester van Moergestel maakt ingevolge het bepaalde in artikel 26 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend dat met ingang van 13 november 1981 voor eenieder ter gemeentesekretarie, afdeling Algemene Zaken, gedurende één maand ter inzage ligt het door de raad van deze gemeente d.d. 30 oktober 1981 vastgestelde bestemmingsplan Aan de Dreef, Herziening I, welke herziening is gelegen in de hoek Kloosterlaan - De Aanstede. Gedurende bovengenoemde termijn kunnen bezwaren tegen het vastgestelde bestem mingsplan worden ingediend bij het Kollege van Gedeputeerde Staten van Noord- Brabant. De bezwaren kunnen enkel worden ingediend door: 1zij, die zich tijdig met bezwaren tegen het ontwerp-bestemmingsplan hebben ge wend tot de gemeenteraad; 2. eenieder, die bezwaren heeft tegen de wijzigingen, welke bij de vaststelling van het ontwerp-bestemmingsplan zijn aangebracht. I i l J c 2 C Photo-atelier Rootven 26 Moergestel Tel. 04243 - 1421 1 1 Foto's zijn een kostelijk bezit, waar je van alles mee kunt doen. Er zijn vele hulpmid delen om uw fotoplezier te vergroten: lijst jes en albums, fotoblocs, plakkers en pas se-partouts. Uw fotovakman heeft ze in huis! Willy Walden: "Omdat al het geld dat wij samen geven aan het Rode Kruis, daar terecht komt, waar het het meest nodig is. En dat is een garantie". Burgemeester en Wethouders van Moergestel maken bekend dat bij hen zijn ingeko men: 1op 30 oktober 1981 een aanvrage van J.A.M. van Dijk, Zandstraat 20 te Moergestel om een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning als bedoeld in artikel 6a van de Hinderwet voor een varkensfok- en mestbedrijf en kalveropfokbedrijf an nex mestopslag zoals op de bij de aanvrage behorende bescheiden is vermeld, op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sektie C nr. 1213, plaatselijk bekend Zandstraat 10; 2. op 4 september 1981 een aanvrage van J.C. Hoeven, Hild 5 te Moergestel om ver gunning ingevolge de Hinderwet tot het uitbreiden en wijzigen van een rundvee houderij annex mestopslag, zoals op de bij de aanvrage behorende bescheiden is vermeld, op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sektie B nrs. 1557, 311 en 309, plaatselijk bekend Hild 5; 3. op 30 oktober 1981 een aanvrage van Boerenbond St.-lsidorus, p/a Schoolstraat 27a te Moergestel, om een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning als bedoeld in artikel 6a van de Hinderwet, voor een veevoederfabriek zoals op de bij de aanvrage behorende bescheiden is vermeld, op het perceel kadastraal bekend ge meente Moergestel, sektie A nr. 3977, plaatselijk bekend Schoolstraat 27a; 4. op 4 november 1981 een aanvrage van J.M. Timmermans, Zandstraat 1 te Moer gestel, om een vergunning tot het oprichten, in werking brengen en in werking hou den van een café-restaurant zoals op de bij de aanvrage behorende bescheiden is vermeld, op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sektie B nr. 1929, plaatselijk bekend Zandstraat 1 Deze aanvragen met de daarbij behorende bescheiden liggen vanaf heden ter gemeen tesekretarie, afdeling Algemene Zaken, ter inzage tijdens de kantooruren van 09.00 uur tot 12.30 uur en van 13.00 uur tot 16.00 uur. Tijdens de termijn waarbinnen gemotiveerde bezwaren kunnen worden ingebracht, te weten vanaf heden gedurende 1 maand, liggen bovenbedoelde bescheiden eveneens ter inzage in de Openbare Bibliotheek, Kloosterlaan 32a te Moergestel, elke vrijdag van 17.00 uur tot 20.00 uur. Desgewenst kan een mondelinge toelichting op de aanvrage worden verkregen. Tijdens bovenbedoelde bezwarentermijn kunnen de bezwaarschriften - die gemoti veerd moeten zijn - bij ons Kollege worden ingediend. De mogelijkheid bestaat voor de indiener van het bezwaarschrift het schriftelijk verzoek te doen dat zijn persoonlijke ge gevens niet worden bekend gemaakt. Eveneens kunnen mondelinge bezwaren worden ingebracht tijdens te houden openba re zittingen op 24 november 1981 om 10.00 uur (Van Dijk), 10.30 uur (Hoeven), 11.00 uur (Boerenbond), 11.30 uur (Timmermans), in het gemeentehuis van Moergestel, waarbij tevens de gelegenheid wordt gegeven tot een gedachtenwisseling over de aan vrage tussen het bevoegde gezag, de aanvrager en de overige aanwezigen. Volledigheidshalve wordt opgemerkt, dat degenen die bezwaren hebben ingediend op bovenomschreven wijze, alsmede eenieder die kan aantonen dat hij daartoe redelijker wijze niet in staat is geweest, in de gelegenheid worden gesteld om bezwaren tegen het ontwerp van een te nemen beschikking in te dienen. ..f. I Burgemeester en wethouders van Moergestel maken bekend dat zij voornemens zijn om aan H. Mutsaers, Laarstraat 51 te Tilburg, een nieuwe, de gehele inrichting omvat tende vergunning te verlenen als bedoeld in artikel 6a der Hinderwet voor een rundvee- en kalverhouderij annex mestopslag, zoals op de bij de aanvrage behorende beschei den is vermeld, op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sektie C nrs. 992 en 736, plaatselijk bekend Heikant 7. Deze vergunning zal worden verleend onder voorwaarden om gevaar, schade of hinder voor de omgeving te ondervangen. De ontwerp-beschikking alsmede de aanvrage en andere terzake zijnde stukken liggen vanaf heden gedurende 14 dagen voor eenieder ter gemeentesekretarie, afdeling Algemene Zaken ter inzage, en wel iedere werkdag vanaf 09.(X) uur tot 12.30 uur en van 13.30 uur tot 16.00 uur. Bovendien liggen ge noemde stukken gedurende deze termijn ter inzage elke vrijdag in de Openbare Biblio theek, Kloosterlaan 32a te Moergestel, en wel van 17.00 uur tot 20.00 uur. Desgewenst kan een mondelinge toelichting op de ontwerp-beschikking worden gegeven. Gedurende de termijn van 14 dagen kunnen de aanvrager, alsmede degenen die be zwaren hebben ingebracht en eenieder, die aantoont dat hij daartoe redelijkerwijze niet in staat is geweest, gemotiveerde bezwaren indienen naar aanleiding van de ontwerp beschikking. Degene, die een bezwaarschrift indient, kan verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Een bezwaarschrift dient gericht te zijn aan en ingediend te worden bij ons Kollege. M I w fr

Weekblad Moergestels Nieuws | 1981 | | pagina 4