r GROTE BIER- en WIJNFEESTEN I 1 I I I I 0=3 Ml :.a JAN VAN VELTHOVEN BAR DE SCHOUW Gezinsmis -r— j IF ”De Rietvoorn” Vogelvereniging Moergestel 1 B -nieuws (5 t Kapperke Nieuwe kapsalon Veel belangstelling voor Open Dagen Zaterdag 7 en zondag 8 november a.s. bij Harry en Peet in "DE VURHAAI" Moer9es.er- fel.MÏS'!'T4; *7 J Schoolstraat 3 - Kerkstraat 21 HM; i Rootven 43 - Moergestel Telefoon 1405 Ook op zondagmiddag open! JA 8 H.E.D.E.A. Weekendwisseling. Het weekend van 10 t/m 15 november komt afd. Bladel naar ons toe. Vrijdagavond om 21.00 uur komen ze hier ergens aan; waar hoor je nog!! Hou dit weekend alvast vrij en kom dan ook. Hypnotiseur. Donderdagavond 19 november komt er een hypnotiseur in café 't Draaiboompje. De avond is bedoeld voor alle leden van de N.C.B./K.V.O. en K.P.J. Handbal. Zondag 1 november dames: Moergestel 1 - Udenhout 1 12-3 (voor Ud.) Moergestel 2 - Biest-H. 1 12-6 (voor B.H.) Moergestel 3 - Beerzen 1 6-1 (voor Beerz.) Heren: Moerg. 3 - Moerg. 2 18-7 (M.3) Zondag 25 oktober: Moerg, 1 - Haaren 1 6-5 (voor Haaren) Moerg. 2 - B.-Enschot 2 11-4 (voor B.E.) Moerg. 3 - Biest-H. 2 3-2 (voor B.H.) Damesvoetbal. Over de wedstrijden die op het programma staan hebben we nog geen vaste afspraken kunnen maken. Mocht er deze week iets uit de bus komen dan horen jullie dat a.s. vrijdag bij de ’’snerttocht”. BUURT VERENIGING êt Snert-tocht. Vrijdag 6 november zal de ’’snert-tocht” plaatsvinden. Alle deelnemers die al hebben in geschreven worden vanaf 19.30 uur verwacht bij Cafetaria Piet Mertens. Leden die nog niet hebben ingeschreven maar toch graag deze tocht willen lopen, kunnen zich nog aanmel den op bovenstaand adres vanaf 19.15 uur op de avond zelf. De kosten bedragen 1,50 per persoon. Als het slecht weer is gaat de tocht toch gewoon door! Groot Discobal voor jong en oud t.b.v. K.E.H.V. ”De Rietvoorn” op zaterdag 31 ok tober in café ,,’t Draaiboompje”, entree 2,50. Aanvang half negen. Dit was de mededeling in Moergestel-nieuws van woensdag 28 oktober, 6e jaargang nr. 213. Dit discobal is gehouden voor iedereen en spe ciaal voor leden van ”De Rietvoorn”, welke leden hierom met klem hebben gevraagd op de op donderdag 15 oktober 1.1. gehouden alge mene najaarsvergadering. Welnu; het bestuur was geenszins van plan om het al meer dan 10 jaar jaarlijks terugkerende Visserstaal te orga niseren (te dure levende muziek), maar op aan dringen van de vergadering besloten hebben om op 31 oktober dan een discobal te organise ren. Dit kon dan met volle medewerking van Café ,,’t Draaiboompje” verwezenlijkt wor den. Wie schetst onze verbazing, toen om ca. half negen de deuren werden geopend en enkele bestuursleden vol verwachting hadden plaats genomen achter de financiële tafel van in komsten, dat omstreeks half elf slechts 12 en lees wel twaalf leden zich bevonden in de daar voor ingerichte ruimte, en dan zelfs niet de le den welke zich op de vergadering het meest in zette voor zit evenement; zij schitterden door afwezigheid, De bestuursleden, aanwezig op dit discobal, hebben zich dan ook afgevraagd: waar zijn we mee bezig. Van een bestuur mag verlangd wor den dat het zich met zo groot mogelijke inzet voor de vereniging beschikbaar stelt. Dat doen zij dan ook, maar als je dan op een avond als deze je geplaatst ziet voor zo’n opkomst dan raak je in twijfels. Geenszin zijn we van plan om die leden die de weg naar ,,’t Draaiboompje” wel konden vin den (ondanks dat er geen loterij aan verbonden was) te vergeten. Wij zijn ze daarvoor zeer erkentelijk, dit waren de mensen die ons dan toch nog die kik gaven om te blijven. Ook dank aan de diskjockey die met volledige inzet deze avond moest vullen, wat hem nog aardig lukte ook. Toch nog een beetje voldaan (ondertussen nog een dansje gewaagd) en met een financiële bult zijn we omstreeks half twee naar huis terugge keerd met de smaak van een kater. Een teleurgesteld voorzitter, Ad. van Oirschot. GAZELLE fietsen rijden op VREDESTFIN bind-n - Het is alweer ruim 'n week geleden dat, zonder officieel vertoon trouwens, Mia Rijnen-v/d Ven haar kapsalon opende aan de Schoolstraat 2a. Na weken van breken en weer opbouwen is de naast haar woning gelegen ruimte veranderd in een knusse, gezeüge kapsalon met de toepasselijke naam 't Kapperke". Hiermee is een van de grootste wensen van Mia, die al van jongsaf in het kappersvak zit, in vervulling gegaan Men kan in 't Kapperke" de gehele week terecht van half 9 tot 6 uur en op zaterdag van 8 tot 2 uur. Afspraken kunnen telefonisch gemaakt worden via nummer 3162. Hierbij drukken we een foto 'af van de kapsalon, waardoor U 'n beetje 'n idee krijgt van het interieur. We wensen Mia graag van harte suksesl le pr. mozaiken en phaeos en satinetten Ad J. van Rooy 89. Ie pr. vetstof met rood J. van Zon 90. lepr. vetstof zonder rood G. Pijnenburg 90+ lepr. postuurkanaries J. Rossou 90. lepr. bastaarden P. Kennis 88. lepr. tropen duiven en kwartels C.J. Janse 91. Ie pr. grasparkieten H. Dielen 88. Ie pr. grote parkieten R. Hamers 88. Beker kweker regionaal G. Pijnenburg 448+ Ie pr. stammen G. Pijnenburg 363 Regionale derby G. Pijnenburg 89. Ie pr. OK J. Bergman 88. Ie pr. OEK Cornelissen 88. Beste jeugd inzender J. van Vugt 87. Prijzen en kampioenen onderling. Kampioen kanaries J. van Zon, zalm, 90 p. Kampioen tropen J. van Gisbergen, Roodko- pamadine, 90 p. lepr. stammen J. van Zon, zal. 363 p. Kampioen postuurkanaries A. v.d. Wouw, gloster corona, 89 p. lepr. postuurkanaries A. v.d. Wouw, gloster corona, 89 p. lepr. pigment zonder rood, T. Bergman 90 p., goudbruin. lepr. pigment met rood, A. v.d. Langenberg O.R. Brons 88 p. lepr. vetstof met rood, J. van Zon, zalm, 90 P- lepr. vetstof zonder rood, J. Bergman reces- sief wit 89 p. lepr. bastaarden, P. Kennis Sijs X Kanarie 88 P- lepr. tropen J. van Gisbergen roodkopamad. 90 p. Herenderby P. Heussel, witte kanarie, 89 p. Damesderby A. v.d. Wouw, Gloster Consort 89 p. Beste Duo J. van Zon, zalm 2x 89 p. Beste kweker J. van Zon, 447 p. In deze weken is de katechese op school gewijd aan grote mensen als Benedictus, Clara, Roger Schutz en Johannes de Doper, Mensen die na een grote crisis in het leven, na een tocht door de woestijn, anders zijn gaan leven. Hun bid den heeft hen gebracht tot een andere le vensstijl. En inderdaad bidden heeft met je da gelijkse leven te maken. Maar kunnen zij al leen bidden? Kunnen wij dat ook? Daarover gaat deze gezinsmis: over bidden. Ouders en kinderen zijn in deze dienst van harte welkom. liik sen 's 9e2°nd en gemakke- 04243 - 1284 De Fa. Frans van Ve/thoven kan met plezier terugkijken op het weekend waarin zij het 25-jarig bestaan van de zaak vierde. Vorige week donderdag had men de Magnetrondemonstratie, die vanwege het grote aantal aanmeldingen verplaatst moest worden van de Schoolstraat naar 'Den Boogaard". Vrijdag was het Open Huis in de winkel en vooral 's avonds was er een niet te stuiten aanloop van kijklustig en en mensen die de familie van Velt hoven wilden feliciteren. Ook zaterdag was het de hele dag een komen en gaan van velen. Er werd gretig gekeken naar al het moois wat er binnen te zien was: de stereo kleuren-tv, video, teletekst enz. en vooral de jeugd had het voorzien op de interessante televisie-spel-computer. Moe, door het te woord staan van zovele gasten, maar voldaan door de ondervonden sympathie, kwam zaterdagmiddag om 4 uur een eind aan deze gezellige Open Dagen. MOERGESTEL-NIEUWS’’ WOENSDAG 4 NOVEMBER 1981 Prijswinnaars regionale en onderlinge ten toonstelling: Verenigings Klassement: le prijs Moergestel 448 punten. 2e prijs Oisterwijk 446 punten. 3e prijs Udenhout 445 punten. 4e prijs Berkel Enschot 444 punten. Prijzen en kampioenen regionaal: Kampioen kanaries C. Pijnenburg 90 Kampioen tropen C.J. Janse 91. le prijs pigment zonder rood J. Bergman 90. lepr. pigment met rood J. v.d. Koedijk 89. PAGINA 9 i

Weekblad Moergestels Nieuws | 1981 | | pagina 9