SPORT Audacia laat belangrijke punten liggen. Groot DISCOBAL voor jong en oud t.b.v. K.E.H.V. "DE RIETVOORN" CAFÉ ,/T DRAAIBOOMPJE" 1 Audacia-nieuws Biljartkompetitie R L.R. Fevior Nederlandse-Bond- van-Oud-Strij ders Veteranen Legioen Nederland Roef handbal E.H.B.O.-nieuws I in A £0 1X0 E ï*- u XI ’’Ploeteren in plan Oistelvoirt” Sukses jongens! 'f 5-1 Het Bestuur. V( 6-2 4-0 16-0 11-0 1-2 1-3 8-0 0-1 F-PUPILLEN Uitslagen zaterdag 24 oktober: Audacia Fl - SSS F2 Audacia F2 - Nevelo F2 2-1 8-0 Tussenstand: 1. De Korenmaaier 153,6 2. ’t Stokske 136,6 3. De Klaore 125,8 4. 't Draaiboompje 80,0 5. ’t Centrum 57,1 4-1 0-0 0-2 1-9 3-2 1-1 1-1 afg. M: De ho de de: ree U Uitslagen zondag 25 oktober: Audacia - SV SSS Oisterwijk 2 - Audacia 2 Audacia 3 - Taxandria 4 Merlijn 2 - Audacia 4 Audacia 5 - Were Di 5 SVG 9 - Audacia 6 Programma zondag 1 november: Audacia - Nieuwkuyk aanvang 14.30 uur Audacia 2 - GSBW 2 aanvang 14.30 uur Audacia 3 - Zigo 5 aan vang 11.30 uur Audacia 5 - Viola 4 aanvang 11.30 uur Audacia 4 - Audacia 6 aanvang 10.00 uur Programma zaterdag 31 oktober: J.Brabant F1 - Audacia F1 vertrek 10.45 uur Nemlaer F2 - Audacia F2 vertrek 9.00 uur. Gevonden kleding. Regelmatig blijft er in de kleedkamers en op het voetbalveld kleding achter zoals training jacks, trainingsbroeken, kousen, sjaals, hand schoenen, een plastic tas met een hele voetba- luitrusting (grote maat), enz. enz. Wij zouden de jeugdspelers maar ook de senioren willen verzoeken om je eigen spullen mee te nemen. Eenieder die iets mist kan dit terug halen a.s. zaterdag 31 oktober van 9.00 tot 12.00 uur in de kantine. Wat om 12.00 uur niet weg is geven wij zelf weg. Ad, Harrie, Hans Georg, Jos. Roef handbal uitslagen 25-10-’81: HJ-2B White Demons - Roef JP-B Roef - White Demons MP-D Roef - Blauw wit MA-3B Roef - Maaskantse Boys HS-3B GDI - Roef DS-3B DSC - Roef DJ-4B Roef - Trouwlaan Sim mis: clut Dar hele wor Dez den doo Op van, teite die kon Tot De altijd wel enerverende ontmoeting stond af gelopen zondag op het programma voor Auda cia tegen SSS uit Udenhout. Enerverend, omdat beide elftallen elkaar wel liggen qua techniek en mentaliteit. Dat bleek ook uit de eerste helft toen beide ploegen goed aan elkaar gewaagd waren. Kan sen werden er over en weer geschapen, maar doelpunten bleven uit. Dit was niet in de laatste plaats te danken aan het voortreffelijke werk van beide achterhoedes die de voorwaart- sen goed in bedwang hielden. Zo had Ad Denissen tegenstrever A. de Millio- no volledig ”in zijn binnenzak” zitten zodat van deze geronommeerde gooltjesdief geen ge vaar te duchten was. Aan de andere kant was het onze dorpsgenoot Hans Swanenberg met zijn mannen, die de Audacia voorwaartsen tij dig tot stoppen dwong. Toch onstond in de 25ste minuut van de eerste helft een erg goede kans voor SSS toen de Milliono, ja hij weer, een gat wist te slaan in de Audacia-defensie. Doelman Jan v. Elderen wist diens inzet in eerste instantie te parreren, maar toch moest Karei Swanenberg er aan te pas komen om er ger te voorkomen. Juist voor het rustsignaal van de uitstekend leidende scheidsrechter Vis ser uit Vught was het weer SSS dat van zich deed spreken. Tot tweemaal toe moest Jan van Elderen handelend optreden en met succes. Ruststand 0-0. 17- 9 18- 3 4- 8 12- 2 19- 16 8- 6 PUPILLEN Uitslagen zaterdag 24 oktober: Audacia Dl - Tuldania 1 Audacia D2 - Hilvaria 4 Audacia D3 was vrij. Longa 4 - Audacia D4 Audacia El was vrij. J. Brabant 10 - Audacia E2 Audacia E3 - Nemelaer 7 Programma zaterdag 31 oktober: E.D.N. 1 - Audacia Dl vertrek 10.15 uur Spoord.Boys 2 - Audacia D2 vertrek 10.15 uur Audacia D3 - RKDSV 2 aanvang 10.00 uur Audacia D4 - SET 3 aanvang 10.00 uur Audacia El - RWB 4 aanvang 11.00 uur Audacia E2 - Oisterwijk 3 aanvang 11.00 uur Audacia E3 is nog vrij zie programma bij Jan van Bommel. JUNIOREN Uitslagen 24 oktober: Velocitas - Audacia 1 Sarto 3 - Audacai 3 Beerse B. 5 - Audacia 5 JPS 4 - Audacia 6 Oirschot V 8 - Audacia 7 Audacia 9 - Gudok 6. Programma 31 oktober: J.Brabant 1 - Audacia 1 vertrek 13.30 uur Audacia 2 - RKTVV 3 aanvang 14.45 uur Audaci 3 - RKDVC 5 aanvang 14.45 uur Tuldania 2 - Audacia 4 vertrek 13.00 uur J.Brabant 8 - Audacia 5 vertrek 13.45 uur RKTVV 9 - Audacia 6 vertrek 13.45 uur Audacia 7 - Gloria UC 4 aanvang 13.30 uur Audacia 9 - J.Brabant 15 aanvang 13.30 uur A.s. zondag speelt Audacia weer thuis tegen Nieuwkuyk. Opnieuw een geduchte tegenstan der van formaat. Kom supporters, laat U zondag opnieuw zien en steun Audacia om de zo fel begeerde punten binnen te halen. Vorige week donderdag, 24-10, organiseerde SV Roef een handbaltournooi voor de lagere klassen van de drie basisscholen. Het tournooi vond plaats in onze sporthal. Uit een eerder aan de scholen toegestuurde intekenlijst bleek dat er voor dit tournooi voldoende animo on der de jeugd was zodat er vijf teams samen gesteld konden worden. Met dien verstande dat er tenminste 2 meisjes per team meededen. Donderdagmorgen 10 uur werd 't fluitsignaal gegeven voor de start van het tournooi. Reeds in het begin werd duidelijk dat de jeugd het handbal redelijk tot goed beheerste. De leiding constateerde dan ook enkele verborgen geble ven talenten. Alle wedstrijden werden met gro te inzet, goed samenspel en sportiviteit gespeeld. De spanning liep dan ook hoog op toen duidelijk werd dat er nog een finale moest komen om de uiteindelijke winnaar aan te wij zen. Deze finale vond plaats tussen de ploegen Boszicht A en Graaf van Ursel D. Aanvankelijk leken deze ploegen aan elkaar gelijk maar in het begin van de tweede helft kreeg de Graaf v. Ursel een inzinking die direct door Boszicht uitgebuit werd en die er dan ook in slaagde de wisselbeker te bemachtigen. De uiteindelijke uitslag was dan ook: 1. Bos zicht A; 2. Graaf v. Ursel D; 3. Hertog Jan E; 4. Graaf v. Ursel C; 5. Boszicht B. I De afdeling Tilburg van de boven genoemde vereniging kort genoemd N.B.O.S.-V.L.N. is een onderdeel van deze Landelijke vereniging. De afdeling Tilburg bestaat mede uit alle om liggende Gemeenten waarbij ook de Gemeente Moergestel behoort. Vele ingezetenen van deze Gemeente zijn reeds aangesloten bij genoemde afdeling. Toch heeft het Bestuur van de afde ling Tilburg gemeend nog meer bekendheid te geven van deze bloeiende en groeiende vereni ging in de Gemeente Moergestel en omgeving. Het N.B.O.S.-V.L.N. is georganiseerd in ruim 60 afdeling binnen Nederland met landelijke commissies en Diensten, zoals sociale-, juridische-, medische- en fiscale dienst, alsme de een aantal schietverenigingen, muziekkorp sen, enz. Het Hoofdbestuur wordt bijgestaan door een Raad van Advies onder voorzitter schap van Z.K.H. Prins Bernhard. Het N.B.O.S.-V.L.N. stelt zich ten doel: - het handhaven van de constitutionele monar chie onder het Huis van Oranje in een vrij Eu ropa - het versterken van de band tussen Volk en Strijdkrachten - het bevorderen van de geestelijke weerbaar heid van het Nederlandse Volk - het behartigen van de belangen van de Leden en hun Nabestaanden - het bevorderen van vriendschappelijke be trekkingen met nationale en internationale or ganisaties met gelijke doelstellingen. Komende zondag - 1 november - vindt er een grote happening plaats. Het is dan nl. voor het eerst sensatiedag. Op deze dag staat geen technisch kunnen maar vaardigheid in spel voorop. De ’’groten” in het dressuur kunnen op deze dag dan ook best de ’’kleinen” zijn. Eventuele toeschouwers kunnen zich vanaf half 1 op de Hanenberg (Heikant) vervoegen. Afgelopen zondag hadden we een dressuur- wedstrijd van de kring. De uitslag was als volgt: Jan van den Bosch, klasse zl, le prijs. Cees van Haaren, klasse m2, 3e prijs. Margret Paulusse, klasse L2, 5e prijs. Jan de Bresser, klasse L2, 6e prijs. Lenie Vermeer, klasse LI, 3e prijs. Jacq. v. Greunsven, klasse B2, 3e prijs. Prijswinnaars proficiat! Verder wil de leiding ’t gemeentebestuur, de jongelui en hun ouders bedanken voor een goed geslaagd tournooi. Misschien tot volgend jaar? Aanstaande donderdag 29 oktober komt de arts-docent Dr. Terwindt een uiteenzetting ge ven over het gebruik van medicijnen. Na de pauze is er dan gelegenheid voor discus sie over deze lezing en het stellen tot vragen. Wel wordt er op gewezen, dat vragen op het persoonlijk vlak natuurlijk niet de bedoeling zijn. Graag iedereen tot donderdag 29 oktober in het Wit Gele Kruis gebouw. Het N.B.O.S.-V.L.N. telt onder zijn leden oud militairen van 14-18 tot UNIFIL, van zee-, land- en luchtmacht, alsmede vm. KNIL, on geacht rang of onderdeel, ook actief dienen den. Daarnaast oud-verzetslieden, engeland- vaarders, gewapende koopvaardij, ex-geïnter- neerden, leden nationale reserve enz. Het N.B.O.S.-V.L.N. geeft het blad OUD- WAPENBROEDERS uit, met artikelen van toen en nu voor de toekomst en met nieuws van in en rond de Vereniging. De gezelligheid van de bijeenkomsten in de af deling die uiteraard ook een rol spelen, houdt in dat op de maandelijkse bijeenkomsten aller lei activiteiten worden ondernomen o.m. soos- avonden, voordrachten, lezingen, filmavonden etc. Enkele keren per jaar worden ook de Dames uitgenodigd. De kameraadschap en verbondenheid binnen de vereniging is zeer groot. Maar gaarne ver groten wij de kring en bevelen het aanmel dingsformulier van harte in uw aandacht aan. Heeft U belangstelling, dan is een bericht aan ons afdelings-secretariaat de oplossing. Wij sturen U per omgaande een informatie-folder, met aanmeldingsformulier gaarne toe. En wij hopen dan spoedig op een kennismaking met U op een van onze bijeenkomsten, waarvan U dan ook bericht zult ontvangen. Secretariaat Postelse-Hoeflaan 160, 5042 K.M. Tilburg, tel. 013-671665. Namens het bestuur afdeling Tilburg M.J. Thiel Voorzitter Oisterwijk F.C.E. Stok Vice Voorz. Goirle Th. F.M. de Kort Secr. Tilburg J. v. Helfteren Pen.m. Tilburg A.J.W. Becht Lid Tilburg G.W. Brn. v. Dedem Lid Tilburg Na de rust zagen we ’n gemotiveerd Audacia terugkomen dat snel orde op zaken wilde stel len. Echt goede aanvallen konden we aan schouwen, doch de voorhoede van Audacia vergat door te drukken of met schoten de SSS- sluitpost op de proef te stellen. Omdat dit niet lukte ging het geheel wat stroef draaien en wat te veel individualisme ging de boventoon voe ren. Daarvan maakte SSS gebruik en ging met goed voetbal Audacia te lijf. Succes kon daar door voor SSS niet uitblijven en juist de Millio no, die door zijn bewaker even was losgelaten, greep gretig zijn kans en zette Audacia op ach terstand. ’n Juiste stand op dat moment. Trainer Tony Mooy paste nog enkele kunstgre pen toe door Gerard Antonis en daarna Hans v.d. Sande in te zetten op de plaatsen van Pie ter Jan v.d. Berg en Eduard van de Loo maar dat heeft niet meer mogen baten. Integendeel, SSS maakte gebruik van het heroganiseren bin nen de Audacia-ploeg en zette, middels Th. v. Kempen, de kroon op hun werk, ’n Gave tref fer was zijn aandeel in de eindstand 2-0. ■Bi - v Zaterdag 31 oktober in Entree f 2,50 - Aanvang half negen. ri i pi "MOERGESTEL-NIEUWS" - WOENSDAG 28 OKTOBER 1981 PAGINA 6 F 6- 3 I -V' r y t. U t pa ux- - JJL r-Mirf0' - 41 4

Weekblad Moergestels Nieuws | 1981 | | pagina 6