I JAN VAN VELTHOVEN J. WILLEMS I i I i ij I ld! l'K t I J f Inhouse Design: Katoenen stoffen voor een eigen sfeer! B LR Fevior Badmintonners opgelet Jeugd 12 tot 16 jaar De Rietvoorn Drumfanfare ’’Moergestel” Koningin Wilhelmina Fonds P.V. Moergestel” Zeer succesvolle dag voor ”De Lindehof” -nieuws 0 w x- Volautomatische CV-pomp- schakelaar - 4 't I TO Het Comité Op hard werken volgde ook hier succes. Badminton Club Beste sportvissers, Aanstaande zondag, 20 september, laatste gro te visconcours voor junioren op Blekven. Inschrijving in clublokaal De Klaore van 7.30 tot 8.30 uur. Inleg 1,50. Vistijd van 9.00 tot 10.30 uur. Daarna prijsuitreiking in het clublokaal. De Concourscommissie Wij zoeken op de woensdagavond nog ver schillende badmintonners. Heb je interesse? Bel dan even telefoonnummer 2114 of kom a.s. woensdagavond naar de sporthal tussen 9.00 en 11.00 uur. Tot dan. L? Voor de kinderen van Remunt, in de ponywe- reld beter bekend als Stal ”De Lindehof” was zaterdag 12 september j .1. de grote dag. Na een jaar van hard werken was daar dan weer de dag van de grote premiekeuring. Dit betekent: ’s Morgens op pad al zeer vroeg met een volle vrachtauto Shetland pony’s en ’s avonds pas laat doodmoe thuis na een dag van heel hard sjouwen. Het succes dat dan wordt geoogst moet de moeite belonen, en dat gebeurde dit jaar zeer zeker. Ledenvergadering Wij willen onze leden graag uitnodigen voor de komende najaarsvergadering die plaatsvindt op maandag 21 september a.s. om 20.30 uur bij Cafetaria Mertens. We hopen vele leden die avond te mogen begroeten om samen te praten en te denken over het komende winterpro- gramma. 12 Jarige merries: Ester van de Boskant le prijs fokdag 3e premie Stamboek. Bij de rubriek Merries met afstammelingen, waarvoor naast de moeder minimaal 2 afstam melingen dienen te worden ingezet, behaalde Morag of Sunnybrea met de afstammelingen Penny van Mariahout en Sprinter van het Klapbos een le prijs, terwijl de moeder Ellie van de Hamblokstraat (is reeds een Kroonmer- rie en tevens Preferent) met de afstammelingen Liesbeth van Stal de Lindehof, Rosemarie van Stal De Lindehof en Simon van Stal De Linde hof een 2e prijs in de wacht wist te slepen. Voor monsteren toileteren waren ook nog wat prijzen te verdienen. Hiervan kreeg Carin Le- mans een 5e prijs, terwijl Iris Grimminck bij de loting juist buiten de prijzen viel. Ter afsluiting van de keuring reden Iris Grim minck en Jeroen Lemans met Dike van Stal Moleneind een aangespannen nummer, waar mede deze twee jonge kinderen een le prijs wisten te behalen. Na afloop van de keuring konden de kinderen van Remunt zeer tevreden naar huis terugkeren vanuit het verre Giessen en terugzien op een zeer succesrijke dag. Proficiat, kinderen van Remunt. Ondanks het feit dat ook vele andere organisa ties en groepen steeds weer een beroep op U doen, heeft de huis aan huis collecte van het KWF het prachtige bedrag van ƒ2883,15 opge bracht. Onze hartelijke dank geldt in de eerste plaats de collectanten en collectrices, die hun vrije avond en/of middag opofferden voor het goe de doel. Voorts dank aan alle gulle gevers. Bezuinigen, inkrimpen, het is echt noodzake lijk, maar U heeft begrepen dat dit niet geldt voor het Koningin Wilhelmina Fonds. Nogmaals onze hartelijke dank. Bij ons clubhuis aan de Bosstraat heeft enige tijd een container gestaan, die bedoeld was om oud papier in te deponeren, en waarvan (ge lukkig) door een heleboel mensen gebruik werd gemaakt. Zoals sommigen van U misschien al gemerkt hebben, is deze container sinds kort verdwe nen. Wij hebben namelijk om diverse redenen het inzamelen van oud papier stop moeten zet ten. Langs deze weg willen wij iedereen die ons op deze manier financieel ’n beetje hielp, heel har telijk bedanken! Wij hopen nog eens bij U te mogen aanklop pen, zij het dan op een andere manier. Nog maals onze hartelijke dank! Vergeet U trouwens niet te duimen voor ons a.s. zaterdag 19 september? Want dan gaan we optreden in het PSV-stadion te Eindhoven; waar we de wedstrijd PSV-Willem II mogen opluisteren met twee optredens van maar liefst 13 minuten. En dat belooft heel wat! A.s. zaterdag 19 september zal ons damesvoet- balteam haar eerste wedstrijd spelen tegen de dames van ”Het Centrum”, om 6 uur op het voetbalveld. Wij verwachten dat alle leden van onze buurt vereniging ”De Vurhaai” present zullen zijn om onze dames aan te moedigen! Tot zaterdag 6 uur! Uitslag wedvlucht St. Chislain op 12 september ’81. Afstand 156 km. De duiven werden om 8.30 uur gelost. Oude duiven. Eerst geconsta teerde duif was van Comb, de Laat om 10.20.44 uur. - Comb, de Laat 1-2-5-8-10; L. v.d. Branden 4; Comb. Ligtvoet 3; Comb. Oerlemans 6-9; A. Damen 7. Uitslag wedvlucht St. Chislain op 12 september ’81. Jonge duiven. Eerst geconstateerde duif was van Comb. Ligtvoet om 10.20.00 uur. Comb. Ligtvoet 1-2-3-4-7; Comb, de Laat 5-6; A. Damen 8-9. Afgelopen zondagen waren we te gast in Vugt, Boxtel en Nistelrode (bondsconcours). De weergoden waren ons steeds goed gezind en we probeerden dan ook goede tegenstanders te zijn. De uitslagen waren als volgt: Vught: Achttal klasse zwaar 4e prijs. Achttal klasse midden 6w prijs. Achttal klasse licht 4e prijs. Henk de Cort met Sacramento-L2-le prijs. Wilma Burgers met Nellie-Maria-L2-le prijs. Gerrit-Jan Vermeer met Karin-L2-3e prijs. Thea v. Mensvoort met Patries-Ll-2e prijs. Boxtel: Achttal klasse zwaar 7e prijs. Achttal klasse midden 5e prijs. Achttal klasse licht 9e prijs. Toos v.d. Ven met Peet-Zl-3e prijs. Kees v. Haaren met Nanette-M2-le prijs. Dré Roefs met Patrone-L2-4e prijs. Jan Burgers met Linda-L2-4e prijs. Linda Vermeer met Tosca-Ll-5e prijs. Het achttal zwaar werd afgevaardigd naar het bondsconcours te Nistelrode. Het behaalde daar een 9e prijs. Prijswinnaars proficiat! Volleybal Binnenkort zullen we weer starten met een on derling volleybaltournooi. Iedereen die mee wil doen kan zich opgeven op maandagavond in de sporthal of bij een van de sportleiders(sters). Je kan opgeven tot 24 sep tember. Dus op de najaarsvergadering kan je je voor het laatst opgeven. Najaarsvergadering Op 24 september wordt de jaarlijkse najaars vergadering gehouden in café 't Draaiboomp- je. Een dezer dagen ontvangen alle leden een uitnodiging met de agenda in de bus. Nieuwe leden zijn op deze ledenvergadering natuurlijk van harte welkom. De contributie bedraagt 30,- per jaar. Je kan je ook opgeven bij Wim Wolfs tel. 1224. Woensdag 16 september gaan we zwemmen in de Leye in Oisterwijk. Vertrek, per fiets, vanaf ’t Tref om 20.00 uur. Vergeten jullie niet geld mee te nemen voor een kaartje? Het Tref is al om 19.30 uur open. Tot dan. Groetjes Marian, Corrie en Anneke De uitslag van de fokdag en premiekeuring: Merrieveulens: Saskia van Stal De Lindehof 2e prijs fokdag; Sandra van Stal de Lindehof 2e prijs fokdag. Hengstveulens: Sprinter van het Klapbos 2e prijs fokdag; Simon van Stal De Lindehof 3e prijs fokdag. Jaarling merries: Renette van Boukoul, 2e prijs fokdag enterpremie; Rosalinde van het Klapbos le prijs fokdag enterpremie; Rose marie van Stal De Lindehof 2e prijs fokdag. Twenter merries: Penny van Mariahout le prijs fokdag twenterpremie opname in Stamboek; Patricia van Stal De Lindehof le prijs fokdag twenterpremie opname Stamboek. 4 Jarige merries: Nicolientje van de Geer 3e prijs fokdag; Noercay van Stal De Lindekuil 2e prijs fokdag 3e premie van het Stamboek. 6 Jarige merries: Leny van de Kleine Stal le prijs fokdag en 2e premie van het Stamboek, waardoor deze merrie het kroonpredicaat be haalde. Liesbeth van Stal De Lindehof le prijs fokdag 3e premie van het Stamboek. 11 Jarige merries: Fientje van de Kleine Stal le prijs fokdag 2e premie van het Stamboek, waardoor ook deze merrie het Kroonpredicaat behaalde. Morag of Sunnybrea le prijs fokdag 2e premie Stamboek. AZa- C/a^'8' ark en WiJ nü fnerk st<^ H - 1 'la 1H1 '11 "MOERGESTEL-NIEUWS" - WOENSDAG 16 SEPTEMBER PAGINA 3 99. - o Kijk, vergelijk, kombineer en kies zelf de kleur uit deze ruime nieuwe kollektie katoenen stoffen. U vindt hierin uw eigen smaak, zodat ieder vertrek in uw huis een sfeer uitstraalt naar uw persoonlijk idee. Kom ook eens kijken bij uw woninginrichting BUURT .VERENIGING Type: Digipex 80 Deze elektronische schakelaar zorgt ervoor, dat de CV- pomp, die normaal kontinu draait, alléén draait als dat ook nodig is! Bespaart ieder jaar zo'n honderd gulden op uw stookkosten. T' i Schoolstraat 3 - Kerkstraat 21 Moergestel - Tel. 04243-1284 Rootven 36 - Moergestel Lm ’4 J Ijl DE VURHAAI" i fit M X W «WW I Jaorè^^ - ■fl

Weekblad Moergestels Nieuws | 1981 | | pagina 3