i i I f w /etter lady I O 59,90 - 69,90 - f 79,90 LANGE TRUI-JURKEN 59 gg KINDER LANGE TRUIEN 29,90 Audacia pupillen nieuws Opnieuw suksessen P.V. Moergestel S.V. Audacia Audacia oefent er lustig op los Ponyclub FEVIOR ”De Rietvoorn” k II t! Ruime keus in Setter Lady PULLOVERSal vanaf ƒ55,- i Er is al volop keus in de begin- en midden-prijsklasse b.v. KINDERJACKS I’ll ■mhi RAADHUISSTRAAT 17 - MOERGESTEL-TEL.04243-1287 Als generale repetitie voor het grote gebeuren op 12 september gingen de kinderen van Re- munt verleden zaterdag 29 augustus met 2 Shetland Pony’s naar de premiekeuring te Et- ten Leur. Hier werden behaald: Hengstveulen Sjakkie van Stal ”De Lindehof” een 2e prijs. Merrie Karin van de Beerseweg le prijs en 2e stamboekpremie. De ’’Monsterk- necht” Iris Grimminck, behaalde een le prijs voor monsteren en toiletteren van de Shetland Pony. Proficiat Stal ”De Lindehof” met de behaalde prijzen. Voor de premiekering te Giessen op 12 septem ber a.s. wordt de fam. van Remunt uiteraard ook veel succes toegewenst. w r 2-0 2-6 0-1 5-0 5-0 5-0 toen zij bij het meten, in de emmer van onze collega Th. Broere, naast het normale visje, ook nog een kikker vonden met... een luier. Nu kan men natuurlijk zeggen ’’Puur Geluk”. Men moet dan echter wel bedenken dat hij ook vorig jaar tot een unieke vangst kwam t.w. een schol met een strikje. Hoewel aan de kwaliteit van de andere henge laars beslist niet behoeft te worden getwijfeld, moet men toch toegeven dat dergelijke vangsten uitsluitend zijn voorbehouden aan de ’’allergrootsten”. Overigens zagen wij dit jaar kans de derde plaats over te geven aan Güze. Zij vingen in to taal 3602 cm. Wij behaalden een tweede plaats met 3849 cm., terwijl Hilvarenbeek veruit de kroon spande met 8388 cm. Individueel behaalde J. Rokven een verdienste lijke derde plaats achter 1. J. Renders, Hilva renbeek, 1160 cm.; 2. A. Huybrects, Hilvaren beek, 1011 cm.; 3. Jan Rokven, Moergestel, 996 cm.; 4. D. van Bommel, Hilvarenbeek 909 cm.; 5. C. Niquet, Hilvarenbeek 906 cm. H.H. Sportvissers denk aan het laatste con cours van dit seizoen op zondag 6 september. Daarna prijsuitreiking van de eindklassering op punten. Na het genot van een lekker bak koffie bij de Klaore togen op zaterdag 23 augustus jl. 35 hengelaars met hooggespannen verwachtingen richting Maas. Aan de Maas zouden de grote aantallen, die in de voorafgaande wedstrijden achterwege wa ren gebleven, gevangen worden. Dat was al thans de algemene gedachte. Niets was echter minder waar. Slechts enkele hengelaars konden zich nog enigszins waar ma ken en weer was het M. Schilders die de fel be geerde trofee voor de eerste plaats in de wacht sleepte. Hij werd hierbij echter wel fel op de hielen gezeten door J. Rokven. Beiden vingen 10 stuks met een lengte van resp. 314 cm. en 296 cm. Derde werd A. Kosters met 6 stuks en 144 cm. Vierde werd T. Kosters met 3 stuks en 102 cm. en vijfde J. van Velthuizen met 2 stuks en 64 cm. Dat men bij de hengelsport voor verrassingen kan komen staan, werd weer eens bewezen tij dens het zaterdag 29 augustus jl. gehouden concours tussen Hilvarenbeek, Gilze en Moer gestel. Wie schetst de verbazing van de controleurs, Uitslag wedvlucht Vilvoorde 29-8-’81, afstand 86 km. oude duiven. De duiven werden om 8.00 uur gelost. Eerst geconstateerde duif was voor Comb. Ligtvoet om 9.08.13 uur. Comb. Ligtvoet 1, 9, 16; J. van Bommel 2, 5, 6,15; J. vanHaaren3, 8,11; Comb, de Laat 4, 14, 20; A. Damen 9, 12, 18; Comb. Oerlemans 13, 17, 21, 23. Uitslag wedvlucht Vilvoorde 29-8-’81, afstand 86 km., jonge duiven. Eerst geconstateerde duif was voor A. Damen 9.17.05 uur. A. Damen 1; Comb. Ligtvoet 2, 3,4, 5,10,11, 12; L. v.d. Branden 6, 14; Fr. de Laat 7, 8, 9; J. van Haaren 13; Comb. Oerlemans 15. Programma junioren zaterdag 5 september: E.D.N. 1 - Audacia 1 (beker) vertrek 13.45 uur P.S.V. 2 - Audacia A2 (vriendsch.) vertrek 13.15 uur Audacia BI - E.D.N. 2 (beker) aanvang 14.45 uur P.S.V. B3 - Audacia B2 (vriendsch.) vertrek 13.15 uur P.S.V. B4 - Audacia B3 (vriendsch.) vertrek 13.15 uur P.S.V. B5 - Audacia B4 (vriendsch.) vertrek 13.15 uur Audacia Cl - Gilze 6 (beker) aan vang 13.30 uur Audacia C2 - P.S.V. 4 (vriendsch.) aanvang 13.15 uur. ravanshowroom omgetoverd tot een grote feestzaal waarbij dit jaar extra zitplaatsen wor den gecreëerd d.m.v. een aangebouwde feest tent. Om de kaartverkoop voor de ’’Oostenrijkse Tirolerabend” op zaterdag aan de zaal wat te verlichten is er een voorverkoopavond op vrij dag 4 september van 19.00-21.00 uur in ge meenschapshuis ”De Enck” te Oirschot. Vanwege de te verwachten drukte is telefonisch reserveren helaas niet mogelijk. Uitslagen zaterdag 29 augustus: Nemelaer 2 - Audacia D2 Nemelaer 3 - Audacia D3 Nemelaer 4 - Audacia D4 Audacia El - Nemelaer 5 Audacia E2 - Nemelaer 7 Audacia E3 - Nemelaer 8 Programma zaterdag 5 september: Audacia Dl is voorlopig nog vrij. Zie pro gramma J. van Bommel. Longa 2 - Audacia D2 vertrek 11.00 uur Audacia D3 - Oisterwijk 1 aanvang 10.00 uur Audacia D4 is voorlopig nog vrij. Tuldania 2 - Audacia El vertrek 10.15 uur Oisterwijk 3 - Audacia E2 vetrek 10.00 uur Audacia E3 - is voorlopig nog vrij. Uitslagen F.pupillen zaterdag 29 augustus: Audacia F1 - Nemelaer F113-0 Audacia F2 - Nemelaer F20-2 Programmam F.pupillen zaterdag 5 septem ber: Audacia Fl - Beerse Boys F1 aan vang 11.00 uur Audacia F2 - Oisterwijk F1 aanvang 11.00 uur Opgeven nieuwe pupillen. Nog steeds is er gelegenheid om zich als jeugd lid van Audacia op te geven. Het gaat vooral om de 6 en 7 jarige jongens. Bij voldoende pu pillen kunnen wij nog een derde F-pupillen groep samenstellen. Deze kunnen dan ook nog aan de kompetitie 1981/1982 deelnemen. Opgeven bij N. Oerlemans, Pater Helmerplein 22, tel. 1283. Nog slechts veertien dagen en de bal gaat ook op de amateurvoetbalvelden weer wekelijks rollen. Onontbeerlijk voorafgaand aan het -nieuwe seizoen zijn ’n reeks van oefenwedstrij den om het juiste ritme en het evenwicht in de ploeg te vinden. Bij Audacia ’n taak voor trai ner Tonny Mooy, op wie men niet jaloers hoeft te zijn. Zo te horen aan direkt bij de vereniging be trokkenen zijn de verwachtingen voor het ko mend seizoen hooggespannen. Men schijnt, al thans zo lijkt het erop, te beschikken over ’n ij zersterke selektie, die we met eigen ogen afge lopen woensdag aan het werk zagen. ’n Selektie ook die dit seizoen is aangevuld met diverse spelers die van elders kwamen, zodat het bij elke wedstrijd zal gebeuren dat enkele goede spelers noodgedwongen aan de kant zul len moeten blijven. Zoals gezegd heeft trainer Mooy de afgelopen weken diverse opstellingen ’’uitgeprobeerd” en liep men met ’n vrij sterk team vorige week woensdag met 6-1 over tegenstander Helvoirt heen, ’n Wedstrijd met goede hoop voor het nieuwe seizoen. Volgende week komen we hierop terug en hopen we U ook de selectie van het le elftal van Audacia aan U voor te stellen. Afgelopen zondag nam onze club deel aan het laatste ponyconcours van het seizoen, dat werd georganiseerd door de ponyclub de Horstdra- vertjes uit de Haghorst. De uitslagen waren als volgt: Afdelingsdressuur: Achttal Fevior 1 klasse midden 3e prijs; Acht tal Fevior 1 kl. licht 8e pr.; Achttal Fevior 2 kl. licht 7e pr.; Achttal Fevior 3 kl. licht 11e pr. Individuele dressuur: Drief Roefs met Woldbergs Adelheid le prijs; Angelique Wolfs, Ester, le; Ans Horrevorts, Cosub Swank, 2e; Hanneke Ketelaars, Tina, 2e; Hettie Ketelaars, Otello, 2e; Josette van Dijck, Ortense, 4e; Claudia Russ, Caballo, 6e; Louise van Veldhoven, Micky, 7e; Wilbert Ke telaars, Rosita, 8e; Rebecca v.d. Wouw, Mo- rence, 8e. Ponyspelen: Chantal de Laat met Toos, 2e prijs; Maddy van Dijck met Linda, 3e prijs. Prijswinnaars, proficiat! Bovendien is vermeldenswaard de 3e prijs voor orde en netheid. Het volgende concours dat we zullen bezoeken is het N.K.B. concours te Wanroy, waarvoor Angelique Wolfs via een vierde i.p.v. een vijf de plaats - zoals we vorige week vermeldden - op het bondsconcours zich wist te plaatsen. 18, 19 en 20 september in Oirschot Blaaskapellen festival met ”Die Musikkapelle Jochberg” uit Tirol Na een aarzelend begin in 1979 is het blaaska- pellenfestival van ”De Stoelenmatters” uit Oirschot uitgegroeid tot een jaarlijks internati onaal evenement. Na het geweldige succes van vorig jaar, door vooral de komst van ”Die Bundesmusikkapel- le Breitenbach/Inn”, is het dit jaar de beurt aan ”Die Musikkapelle Jochberg” uit Tirol, om het Oirschotse festival op te luisteren. Na de gebruikelijke inleidende feestavond van en door de Oirschottenaren, de zgn. ’’Oir schotse Avond” op vrijdag 18 september, zal het muziekfestival losbarsten op zaterdaga vond 19 september om 20.00 uur met een groots opgezette Tirolerabend. Deze avond zal verzorg worden door ”Die Musikkapelle Joch berg” uit Oostenrijk o.l.v. Fritz Neumayer. Verder kunt U op deze avond optredens ver wachten van het ”sdngerinnen-duo ’’Agnes und Maria” en de Schuhplattlergruppe d’Go- asstoaner”, eveneens uit Tirol. Dit laatsteis nieuw voor het Oirschotse Festival, en de orga nisatoren zijn dan ook blij om een dergelijke Oostenrijks folkloristische dansgroep te kun nen verwelkomen zodat de Oostenrijkse sfeer op de ’’Tiroler Heimatabend” werkelijk opti maal zal zijn. Na deze ’’Tirolerabend” wordt het festival ’s zondags vervolgd met om 10.00 uur een H. Mis die opgedragen wordt in de feestzaal en muzi kaal verzorgd wordt door de Oostenrijkse gast- kapel. Na de H.Mis wordt meteen aangevangen met het ’’Frühshoppen”, dat ook door de Oosten rijkse muzikanten verzorgd zal worden. Verder zullen op de zondagmiddag - en avond non- stop nog diverse gerenommeerde kapellen voor U aantreden, waarbij nog een ’’afscheidsoptre- den” zal zijn van onze Oostenrijkse vrienden ’s avonds om 20.00 uur. Alle optredens tijdens deze drie dagen vinden plaats in de uitstekende akkommodatie van de Fa. Breekelmans aan de Beerseweg te Oir schot. Voor dit festival wordt dan de grote ca- t/'P j zll u 1 U, "MQERGESTEL-NIEUWS" - WOENSDAG 2 SEPTEMBER 1981 PAGINA 3 A2 r b enz. enz. enz. d: k- p- ir- Kom gerust eens kijken of wandel, fiets eens langs onze etalages! /-■Ijl, f ‘N

Weekblad Moergestels Nieuws | 1981 | | pagina 3