4 I I I R M I hia 11 ”Den Boogaard” start nieuw dansseizoen I Zaterdag a.s. vanaf 10.00 uur rijdt de traktor weer door de kom van onze gemeente! q Audacia krijgt nieuwe voorzitter Boutique Barbara organiseert opnieuw Modeshow Zondagscrèche Kinderkledingbeurs Moergestel Vijftig jaar kerk groots gevierd o i GEBR.MAASB.V bouwmaterialen telOI3J54435 fld H 1 de partij. J.S. Woont U buiten de bebouwde kom, of wilt U uw spullen eerder kwijt, bel dan 1383. Kijk nog eens goed rond wat U zoal kunt missen voor de vlooienmarkt van de harmonie.... Boeken, poppen, akku's, fietsen, serviesgoed, radio's, speelgoed; alles mag (behalve puin, glas, etc.) P.S. Zet vóór 10 uur a.u.b. niets buiten; wacht liever tot we bij U in de straat zijnl a.s. Zaterdag 5 september is er de oriëntatie- fietstocht voor het hele gezin. Vanwege diverse omstandigheden is de startplaats voor deze tocht verlegd naar de kantine van Audacia aan de Molenstraat. Starten kunt U daar tussen 18.00 en 18.30 uur. De tocht voert door ons prachtige bosrijke ge bied en onderweg zijn er voor de kinderen en kele leuke opdrachten voorzien. Na afloop van de fietstocht (die 4 A 5 kwar tier duurt) krijgen alle kinderen ’n versnape ring aangeboden in de kantine van Audacia, het eindpunt (als U tenminste niet verkeerd rijdt). Al onze leden zijn welkom: jong en oud! Kom mensen, laat zien dat onze buurt leeft, en doe a.s. zaterdag mee. Damesvoetbal Onze damesvoetbalclub gaat weer van start! a.s. Vrijdag 4 september is de eerstvolgende training. Wij verwachten iedereen om 19.00 Met ingang van zondag 6 september, is de zon dagscrèche weer open. Iedere zondag tijdens de mis van half 12 zijn er twee meisjes aanwe zig, om de kinderen gezellig bezig te houden. De Werkgroep Kinderkatechese. Volgende week zaterdag I uur op het sportveld. De training duurt tot 20.00 uur en daarna houden we even een praat je over de binnenkort te houden voetbal wedstrijd, we hebben al een tegenstander ge vonden! Ook willen we graag vernemen wanneer voor ieder de geschikste trainingstijd is. Dan probe ren we daar rekening mee te houden. Dus dames, zorg dat je a.s. Vrijdag van de par tij bent! 200 Dames (en/of heren) kunnen binnenkort weer hun hartje ophalen als op maandag 28 september Boutique Barbara voor de tweede maal een Modeshow houdt. Plaats van hande ling dit keer: de zaal van Café-Rest. de Brou wer. Geshowd worden de allernieuwste modellen uit de najaarscollectie in een omgeving die daar voor sfeervol zal worden aangepast. Mevrouw en de heer Kouwenberg hebben zich voor deze Modeshow weer verzekerd van de medewerking van diverse Moergestelse mid denstanders, waarvan sommigen voor de ver siering van de zaal zullen zorgen en anderen daadwerkelijk aan de show hun medewerking verlenen. De modellen worden veelal door Moergestelse dames en meisjes geshowd. Verder heeft men de zanger Ronnie Tober ge- kontrakteerd die tijdens de pauze op zal tre den. Tijdens de ledenvergadering van Sportvereni ging ’’Audacia”, die ’n goede opkomst kende, werd de voorzittershamer overgedragen aan de heer Dion van Gorp. Voor het zover was werd eerst de normale agenda afgewerkt, en kwamen punten aan de orde als de jaarverslagen, het verloop van de contactdag (waarmee men kennelijk in de roos had geschoten), de kienavonden, het clubblad en nog meer zaken van huiselijke aard. Men Hep vrij vlot door de agenda heen en zo kwam men dus tot het benoemen van de nieu we voorzitter. Rob Damen was de scheidende man. Gezien zijn drukke werkzaamheden moest hij noodgedwongen afhaken. 2 Jaar geleden werd hij benoemd, funktioneer- de uitstekend en, wat misschien net zo belang rijk is, hij formeerde een goed en bekwaam bestuur. Al deze zaken op een rijtje zettend nam men toch node afscheid van Rob, en ook hijzelf was liever nog gebleven, maar helaas. Nieuwe voorzitter werd, zoals gezegd, Dion van Gorp, ook al weer enkele jaren meedraai end aan het roer bij Audacia. De leden en het bestuur wensten hem aan het slot van zijn be noeming erg veel succes. ’{T. voor dit (overigens uitstekende) orkest heeft gekozen. ’n Andere reden is dat men hiermee hoopt wat meer Moergestelnaren naar de dansavonden te krijgen, want ook voor hen worden deze avon den georganiseerd. We kunnen U zo’n avondje-uit uiteraard van harte aanbevelen en door onze eigen ’’New Formation” zullen de winterse dansavonden uitstekend worden ver zorgd. De aanvang van alle avonden is 20.30 uur. Woensdagmiddag 23 september zal een na- jaarsbeurs voor kinderkleding gehouden wor den in café-restaurant ”De Brouwer”, Root- ven 11. Deze beurs is bedoeld om te helpen bij het opruimen van te klein geworden kinderkleding van 1-16 jaar. Alle kleding moet schoon en in prima staat zijn. In gezamenlijk overleg betreffende de prijs wordt deze kleding dan voor dat bedrag te koop aangeboden, zodat iedereen ook nietin- brengers de kinderen voor een kleinigheid ge zellig in de kleren kan steken. Uit de ervaring blijkt dat deze beurzen worden gezien als dé oplossing voor goede, maar te klein geworden kinderkleding. Kijk dus uw kleding NU na, en kom de niet meer passende kleding aanbieden op zaterdagmorgen 12 september van 10.00- 12.00 uur, een andere mogelijkheid wordt ge geven dinsdagmorgen 15 september, donder dagmorgen 17 september van 9.30-11.00 uur. Adres: Past. v.d. Boogaardstraat 17, Moer gestel. De verkoop is kontant op woensdag middag 23 september van 14.00-17.00 uur in café-restaurant ”de Brouwer”, Rootven 11, Moergestel. Inl.: 04243-1134 en 04243-1895. Tëgefc» stenen sanitair» zand~ grint» open- en voorzethaarden goedgekozen teksten van de liturgie werd geac centueerd. Na de dienst was het een gezellige drukte in den Boogaard. De prijswinnaars van de foto wedstrijd en de kerk-puzzel werden er bekend Aanvang van de show is 20.00 uur. De toe gangsprijs bedraagt 15,en de kaartver koop start vanaf donderdag 3 september a.s. Reservering is, gezien het beperkt aantal plaatsbewijzen, niet mogelijk. Het vijftigjarig bestaan van het huidige kerk gebouw is door de Moergestelse bevolking groots gevierd. Bij de officiële herdenkings dienst op zaterdagavond zat de kerk bomvol. De aanwezigheid van harmonie, fanfare en gil den, de sfeervolle versiering van het koor en de feestelijke gezangen van het kerkkoor brach ten allen in een feestelijke sfeer, die door de 4 H gemaakt. Twee oud-Moergestelnaren praatten in den Hemel nog eens wat na over den ouwe tijd in Moergestel. Jammer dat dit gesprek niet voor iedereen goed te volgen was, want wat er gezegd werd was beslist de moeite waard. Het hoogte punt van de avond was ongetwijfeld de veiling van enkele oude kerkstoelen en bijen korven. Janus Jonkers ontpopte zich hierbij als een voortreffelijk veilingmeester, die de ad- spirant-kopers handig tegen elkaar wist uit te spelen en zo forse bedragen voor Pater Raay- makers in de wacht wist te slepen. Zondag startten ruim 400 Moergestelnaren, al dan niet gesponsord, voor een sportieve fietstour door Moergestels mooie omgeving. oor mij - en waarschijnlijk voor velen die Moergestel niet van jongs af kennen - een ge weldige belevenis. Je denkt dat je Moergestel zowat helemaal kent, maar dat blijkt dan wel een vergissing. Uit de letters die op de controle- kaart werden ingevuld bleek duidelijk het voornemen om in ’82 weer zo’n tocht uit te stippelen. Een geweldig idee, hopelijk voor nog veel meer Moergestelnaren dan deze eerste keer! Bij leven en welzijn ben ik in elk geval weer van 'd Het Moergestelse orkest ’’The New Formati on” gaat het komende seizoen de dansavonden voor gehuwden verzorgen in ”Den Boo gaard”. Te beginnen op zaterdag 12 september staat er elke 2e zaterdag van de maand zo’n dansavond op het programma. Het vooral uit jeugdige muzikanten bestaande orkest ’’The New Formation” krijgt nu dus de kans om zich wat meer aan de Moergestelse be- l volking te presenteren. Dat is een van de rede nen waarom het bestuur van ”Den Boogaard” F"** DE VURHAAI \IA 8 '■3S31 '4 O. o. o o el M Wordt wekelijks gratis huis-aan-huis bezorgd in geheel Moergestel. Uitgave en redaktie: Buro '76 - Oisterwijkseweg 43, 5066 XC Moergestel - Tel. 04243 2268 Inleveren kopij en advertenties: tot uiterlijk 's zondagsavonds vóór 't verschijnen van dit blad, op bovenstaand adres. WOENSDAG 2 SEPTEMBER 1981 6e Jaargang - Nr. 205 Geminiweg 45 - Tilburg Voor meerW^^ntormaHe: 3 •4 t1 i 11IK i K 1 Wi BI F ’«fUM BUURT .VERENIGING

Weekblad Moergestels Nieuws | 1981 | | pagina 1