zoekt praktijkruimte I 3 Tandarts N.J.W. Kamphorst nieuws Audacia-nieuws K.P.J. Nieuws Vogelbeurs Gevraagd: geschikte praktijkruimte te huur of te koop in de gemeente Moergestel 13. Waar vindt U deze afbeelding? F. len Reakties graag zo spoedig mogelijk aan: N.J.W. Kamphorst, Goedestraat 68 - 3572 RW Utrecht Nu de vakanties grotendeels voorbij zijn gaan wij ons weer voorbereiden op de nieuwe komp- titie die op 12 september aeer van start gaat. Als voorbereiding gaan we 15 augustus a.s. be ginnen met de eerste oefenwedstrijden. A.s. zaterdag vindt weer de jaarlijke Audacia- contactdag plaats. Zoals bekend via ’n rond schrijven aan de leden wordt er weer een on derling tournooi gehouden. Graag willen wij diegene die zich hiervoor heb ben opgegeven in herinnering brengen dat ze, met hun dames, verwacht worden op zaterdag 15 augustus, om 14.00 uur in de kantine. We wensen alle deelnemers en onze supporters Wie nog mee wil doen aan de wedstrijd voor foto’s die gemaakt zijn vanaf de kerktoren, dient zijn foto’s in te leveren voor 15 augustus op de pastorie. Het aantal is onbeperkt. De uitslag wordt bekend gemaakt op zaterdag avond 29 augustus tijdens de ontmoetings- avond in Den Boogaard. Nu de vakantie er weer bijna opzit beginnen we weer met een nieuw seizoen. Een seizoen dat hopelijk weer veel zal brengen. Met een aantal dingen zullen we dit seizoen weer met veel plezier verder gaan zoals het toneel, het stuk voor de gezinsavond, de sport en meer van die vaste programma onderdelen. Maar er zullen dit jaar ook weer nieuwe dingen bij zitten net als andere jaren. Naast het pro gramma zijn er nog andere dingen die ons be zig houden. Een van die dingen is het klubhuis. Naar we hopen zal het dit seizoen dan zover komen dat we een dak boven onze hoofden krijgen. Waar we ook heel blij mee zijn, zijn de nieuwe handbalvelden aan de Molenstraat. Eindelijk na meer dan 15 jaar handbal krijgen we dan echte handbalvelden. We gaan onze nieuwe handbalvelden op 16 au gustus op een bescheiden, maar gezellige wijze in gebruik nemen. We hebben op deze dag 6 bevriende teams uitgenodigd waartegen we zul len handballen. Iedereen die meedoet wordt om half tien verwacht op de velden. Ook dege ne die niet meedoen zijn natuurlijk van harte welkom op deze dag. Ook dit jaar zullen we weer met zijn allen een dagje op reis gaan. Het is de bedoeling dat we dit jaar naar de biesbosch gaan waar voor iede reen een heel gezellig programma in elkaar is gezet. De dag is vastgelegd op 19 september. We vertrekken ’s morgens om half tien en zul len rond twaalf uur ’s nachts weer terug zijn. De kosten bedragen dit jaar 20,- voor elk lid. Dit reisje is uitsluitend bedoeld voor leden dus niet voor aspiranten. Heb je belangstelling voor dit uitstapje, geef je dan wel voor 20 au gustus op bij de onderstaande personen. Carla Rijen tel. 1379, Ton van Doormaal tel. 1645 of Wim Wolfs tel. 1224. Op 30 augustus wordt de jaarlijkse zeskamp gehouden in Diessen. Zij die hier aan mee wil len doen kunnen zich opgeven bij de on derstaande personen. Voor deze opgaven geldt de regel: wie het eerst komt, wie het eerste maalt. Christien van Esch tel. 1808 of Martien Verheyen tel. 1495. Sportvergadering Alle meisjes die volgend jaar mee willen hand ballen of zich regelmatig willen laten zien in de sporthal worden op 27 augustus verwacht in het zaaltje bij de Boerenbond. Deze bijeen komst begint om 20.00 uur. Nieuwe leden Wanneer je nog geen lid bent van de KPJ en je wilt wel graag meedoen aan onze aktiviteiten dan kun je je opgeven bij Wim Wolfs. Tel. 1224. Wanneer je volgend jaar mee wilt hand ballen, geef je dan wel even op voor 27 au gustus of ga naar de bijeenkomst in het zaaltje van de Boerenbond. Het programma ziet er als volgt uit: Audacia Dl - Longa Dl aanvang 10.00 uur. Audacia D2 gaat op toernooi bij EDN vertrek 10.15 uur. Longa D4 - Audacia D3 vertrek 10.00 uur. Audacia D4 - Longa D5 aanvang 10.00 uur. Longa El - Audacia El vertrek 10.00 uur. Audacia E2 - Spoord. Boys E2 aanvang 11.00 uur. Hilvaria E3 - Audacia E3 vertrek 11.00 uur. Zondag aanstaande houdt de Vogelvereniging Moergestel weer haar jaarlijke vogelruilbeurs. Zolas altijd is er een groot aantal vogels ter rui ling aanwezig waaronder natuurlijk kleur- en zangkanaries, postuurkanaries, diamant vin ken en andere soorten tropische vogels. Daar vorig seizoen door de leden zeer goede resulta ten op de tentoonstellingen behaald werden is hier dus voor de liefhebbers een mooie gelegen heid om vogels van zeer goede kwaliteit aan te schaffen. De beurs wordt gehouden in de zaal van Café het Centrum. De aanvang is om 10 uur voormiddag. Hilvaria F2 - Audacia F1 vertrek 9.30 uur. Hilvaria F3 - Audacia F2 vertrek 9.30 uur. ML - Prijsvraag 50 jaar kerk 7. Waartoe geeft deze deur toegang? Waar staat dit H. Hartbeeld? Wordt wekelijks gratis huis-aan-huis bezorgd in geheel Moergestel. Uitgave en redaktie: Buro '76 - Oisterwijkseweg 43, 5066 XC Moergestel - Tel. 04243 2268 Inleveren kopij en advertenties: tot uiterlijk 's zondagsavonds vóór 't verschijnen van dit blad, op bovenstaand adres. WOENSDAG 12 AUGUSTUS 1981 6e Jaargang - Nr. 202 Handbaltournooitje KPJ-uitstapje Zeskamp moergestel 10. Waar vindt U dit kruisbeeld? Hoe heet ik? Van welk jaar ben ik? Waartoe dien ik? «ti 1 I J 1 f I f i f. Hoe heten de twee geestelijken, die staan afgebeeld? Wie is de maker? 9. Welk (volledig) adres heeft het gebouw tje, waar dit beeld staat? In welk jaar is dit gebouwtje gesticht? i ;ï- 'M' '4 1 Wat betekent deze tekst? Waar vindt U deze steen? Welk beroep had Jos. Janssen? M I® 14. Op welk adres vindt U deze afbeelding?

Weekblad Moergestels Nieuws | 1981 | | pagina 1