I n d Een niet alledaags visconcours 1 1 -'5 GEMEENTE MOERGESTEL BEKENDMAKING BEKENDMAKING BEKENDMAKING AFKONDIGING BEKENDMAKING I O- iKM i' J.S. In de boot, tweede van rechts, omgeven door zijn zwagers, winnaar Tinus Schilders r I? t J i;P> 1'. I t u ff r i» f Op kermiszondag, ’s morgens tussen half twaalf en half één, was de familie Nouwens, en aanverwanten, weer in grote getale bijeen rond het Biezemansven voor het jaarlijkse familie- vis-tournooi. Het was de tiende maal dat er met de hengel gevochten werd om de Jan Nouwens-beker en daarom meenden wij ook enige aandacht aan dit gebeuren te mogen besteden. Voor mij was het ook de eerste maal dat ik de prachtige natuur rond dit ven - dat door de eigenaar Noud Vriens met grote zorg wordt onderhouden - kon bewonderen. Noud Vriens vertelde me dat er in de oorlog een en gels vliegtuig tegen de hoogspanningsmast is gevlogen en neergestort. De motor van het vliegtuig moet nog ergens op de bodem van het ven liggen. De vissers, gesteund door de aanwezig heid van hun charmante dames, haalden heel wat vissen en visjes uit het water. Bijzonder was de vangst van twee vrij grote meervallen, merkwaardige vissen met een grote snor, waaraan onze medewerker Gerard Kuypers reeds een open oog heeft gewijd. Deze vis is vrij zeldzaam geworden, maar in het Bieze mansven tiert hij nog welig. Na een uur vissen bleek de heer Tinus Schilders de grootste lengte vis bij elkaar gehengeld te hebben. Hij mag zich dus de gelukkige bezitter van de Jan Nouwens-beker noemen. Maar een jaar is gauw verstreken. En de familie Nou wens telt veel enthousiaste hengelaars! i; ri i F m )iFi PAGINA 6 as ■r. Moergestel, 8 juli 1981. Burgemeester en Wethouders voornoemd, De Burgemeester, J.B.S. ter Veer, De Sekretaris, A.P.A. de Rouw. Moergestel, 8 juli 1981. Burgemeester en Wethouders voornoemd, De Burgemeester, J.B.S. ter Veer, De Sekretaris, A.P.A. de Rouw. Moergestel, 8 juli 1981. Burgemeester en Wethouders voornoemd, De Burgemeester, J.B.S. ter Veer, De Sekretaris, A.P.A. de Rouw. Moergestel, 8 juli 1981. Burgemeester en Wethouders voornoemd, De Burgemeester, J.B.S. ter Veer, De Sekretaris, A.P.A. de Rouw. I Burgemeester en Wethouders van Moergestel maken bekend dat in het weekeinde van 9, 10 en 11 oktober 1981, in verband met alsdan te houden feestelijkheden in het kader van de oplevering van de renovatie van de Kruysackerbuurt de navolgende wegen voor het verkeer afgesloten zullen zijn: - Kruysackerstraat; - Kerckackerstraat; - Hogenackerstraat; - Huysackerstraat. Moergestel, 8 juli 1981. Burgemeester en Wethouders voornoemd, De Burgemeester, J.B.S. ter Veer, De Sekretaris, A.P.A. de Rouw. Burgemeester en Wethouders van Moergestel maken bekend dat zij voornemens zijn om aan A.C.J. van Gansen, Korenstraat 3 te Moergestel, vergunning te verlenen inge volge de Hinderwet tot het oprichten, in werking brengen en in werking houden van een kuikenmesterij annex mestopslag waarin diverse electromotoren en tanks gebezigd zullen worden met een vermogen, respektievelijk inhoud zoals op de bij de aanvrage behorende bescheiden is vermeld, op het perceel kastraal bekend gemeente Moer gestel, sektie E nr. 436, plaatselijk bekend Vossenhoorn. Deze vergunning zal worden verleend onder voorwaarden, om gevaar, schade of hin der voor de omgeving te ondervangen. De ontwerp-beschikking alsmede de aanvrage en andere terzake zijnde stukken, liggen vanaf heden gedurende 14 dagen voor eenieder ter gemeentesekretarie, afdeling Alge mene Zaken, ter inzage, en wel iedere werkdag vanaf 09.00 uur tot 12.30 uur en 13.30 uur tot 16.00 uur. Bovendien liggen genoemde bescheiden gedurende deze termijn ter inzage elke vrijdag in de Openbare Bibliotheek, Kloosterlaan 32a te Moergestel, en wel van 17.00 uur tot 20.00 uur. Desgewenst kan een mondelinge toelichting op de ontwerp-beschikking worden gegeven. Gedurende de termijn van 14 dagen kunnen de aanvrager, alsmede degenen, die be zwaren hebben ingebracht en eenieder, die aantoont dat hij daartoe redelijkerwijze niet in staat is geweest, gemotiveerde schriftelijke bezwaren indienen naar aanleiding van de ontwerp-beschikking. Degene, die een bezwaarschrift indient, kan verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Een bezwaarschrift dient gericht te zijn aan en ingediend te worden bij ons kollege. Burgemeester en Wethouders van Moergestel maken bekend dat zij voornemens zijn om aan Gebr. Huijsmans, Oirschotseweg 10 te Moergestel, vergunning te verlenen in gevolge de Hinderwet tot het oprichten, in werking brengen en in werking houden van een varkensmesterij en rundveehouderij annex mestopslag, zoals op de bij de aanvrage behorende bescheiden is vermeld, op het perceel kadastraal bekend gemeente Moer gestel, sektie B nr. 2195, plaatselijk bekend Oirschotseweg 10. Deze vergunning zal worden verleend onder voorwaarden, om gevaar, schade of hin der voor de omgeving te ondervangen. De ontwerp-beschikking alsmede de aanvrage en andere terzake zijnde stukken, liggen vanaf heden gedurende 14 dagen voor eenieder ter gemeentesekretarie, afdeling Alge mene Zaken, ter inzage, en wel iedere werkdag vanaf 09.00 uur tot 12.30 uur en 13.30 uur tot 16.00 uur. Bovendien liggen genoemde bescheiden gedurende deze termijn ter inzage elke vrijdag in de Openbare Bibliotheek, Kloosterlaan 32a te Moergestel, en wel van 17.00 uur tot 20.00 uur. Desgewenst kan een mondelinge toelichting op de ontwerp-beschikking worden gegeven. Gedurende de termijn van 14 dagen kunnen de aanvrager, alsmede degenen, die be zwaren hebben ingebracht en eenieder, die aantoont dat hij daartoe redelijkerwijze niet in staat is geweest, gemotiveerde schriftelijke bezwaren indienen naar aanleiding van de ontwerp-beschikking. Degene, die een bezwaarschrift indient, kan verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Een bezwaarschrift dient gericht te zijn aan en ingediend te worden bij ons kollege. Burgemeester en Wethouders van Moergestel kondigen af dat op 26 juni 1981 is inge komen het bericht van ontvangst als bedoeld in artikel 198 van de gemeentewet van het Kollege van Gedeputeerde Staten van Noord-Brabant d.d. 16 juni 1981 naar aanlei ding van het besluit van de raad van deze gemeente d.d. 24 april 1981 tot vaststelling van de "Marktverordening 1981". Deze verordening treedt in werking met ingang van de derde dag na deze afkondiging. De "Marktverordening 1981" ligt vanaf heden gedurende drie maanden voor eenieder ter gemeentesekretarie Afdeling Algemene Zaken, ter lezing. De verordening wordt in kopie tegen betaling der kosten algemeen verkrijgbaar gesteld. Burgemeester en Wethouders van Moergestel maken bekend dat zij voornemens zijn om aan P.M. Ketelaars, Heiligenboom 8 te Moergestel vergunning te verlenen ingevol ge de Hinderwet tot het uitbreiden en wijzigen van een rundveehouderij en varkensfok- kerij annex mestopslag, zoals op de bij de aanvrage behorende bescheiden is vermeld, op het perceel kastraal bekend gemeente Moergestel, sektie B nr. 2282, plaatselijk be kend Heiligenboom 8. Deze vergunning zal worden verleend onder voorwaarden, om gevaar, schade of hin der voor de omgeving te ondervangen. De ontwerp-beschikking alsmede de aanvrage en andere terzake zijnde stukken, liggen vanaf heden gedurende 14 dagen voor eenieder ter gemeentesekretarie, afdeling Alge mene Zaken, ter inzage, en wel iedere werkdag vanaf 09.00 uur tot 12.30 uur en 13.30 uur tot 16.00 uur. Bovendien liggen genoemde bescheiden gedurende deze termijn ter inzage elke vrijdag in de Openbare Bibliotheek, Kloosterlaan 32a te Moergestel, en wel van 17.00 uur tot 20.00 uur. Desgewenst kan een mondelinge toelichting op de ontwerp-beschikking worden gegeven. Gedurende de termijn van 14 dagen kunnen de aanvrager, alsmede degenen, die be zwaren hebben ingebracht en eenieder, die aantoont dat hij daartoe redelijkerwijze niet in staat is geweest, gemotiveerde schriftelijke bezwaren indienen naar aanleiding van de ontwerp-beschikking. Degene, die een bezwaarschrift indient, kan verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Een bezwaarschrift dient gericht te zijn aan en ingediend te worden bij ons kollege. iï1’' U’’ iS i jf j I l T I' 1 1 1 MOERGESTEL-NIEUWS" - WOENSDAG 8 JULI 1981 T

Weekblad Moergestels Nieuws | 1981 | | pagina 6