Aanbieding plakette Boszichtschool f ft. I j I; I I ■i Te huur: Moergestel's jongste talenten... Moergestel-Nieuws op 22 en 29 juli a.s. niet verschijnen! INDUSTRIETERREIN MOERGESTEL Diverse bedrijfshallen geschikt voor zeer vele doeleinden. I ff *8 voorzitter van het schoolbestuur, de heer P.M. Alles voorzien van licht, kracht, gas en water I De jaarlijkse Open Dag van de Boszichtschool kreeg dit jaar een extra feestelijk tintje door de aanbieding van het kado dat het schoolbestuur deze school in 1978 ter gelegen heid van het 50-jarig bestaan in het vooruitzicht had gesteld. gesteld, heeft Hans van Brunschot zich op het laatste moment vrij weten te maken. In het dankwoord van de heer Klomberg haal de hij enige nederlandse gezegden aan die van toepassing waren op deze situatie, zoals: ’’be ter laat dan nooit”, ”wat in het vat zit verzuurt niet” en ’’eind goed, al goed”. Met name dit laatste gezegde vond hij, gezien het prachtige resultaat, zeer van toepassing. De heer Klomberg was zeer ingenomen met het geschenk, temeer nog misschien omdat het van de hand van een oud-leerling was. Hij dankte daarom het schoolbestuur en in het bijzonder Hans van Brunschot voor de prach tige plakette, die binnenkort het uiterlijk van de school zal gaan verfraaien. Units vanaf 125 m2 tot 1200 m2 met of zonder kantoorruimte met of zonder buitenterrein Oud-leerling en dorpsgenoot Hans van Brun- I schot heeft aan de opdracht van het school bestuur, om aan de naamsaanduiding van de school enig cachet te geven, met ware kunste naarshand inhoud gegeven. Het resultaat, een ’’bronzen” plakette, met de naam ’’Boszicht” en in reliëf een tafereel, ou de kinderspelen voorstellend, werd door de Loosveld aan de schoolleiding aangeboden. In zijn aanbiedingswoord sprak de heer Loos veld de hoop uit dat de naam ’’Boszicht”, die m de Moergestelse gemeenschap reeds lang een vertrouwde klank heeft, door dit stukje crea tief werk nog lang zal worden bestendigd. Voor de onthulling van de plakette, die tijde- hjk nog in de gang van de school staat op- I I I V *1 11? i i Het Gilde St. Catharina, met in hun midden Pastor H. v.d. Broek en Burgemeester J.B.S. ter Veer, op weg naar de schutsboom, waar zal worden gestreden om de Koningstitel. Ondertussen in de koning natuurlijk al lang bekend, maar volgende week komen we hier nader op terug, samen met het bekendmaken van de winnaar van de wedstrijd ”Wie wordt de nieuwe koning bij Gilde St. Catharina”. „.Ji# I Afgelopen vrijdag 3 juli hebben de kleuters van ,,'t Heideveldje" in Den Boogaard eens laten zien tot wat ze in staat zijn. De oudste kleuters voerden de musical "Holle Bolle Gijs" op. De opdracht was niet eenvoudig maar het resultaat mocht er zijn. De jongste kleuters vermaakten hun ouders en verdere familieleden met 'n voordracht en diverse dansjes. Dit alles kon tot stand komen dankzij de medewerking van velen, want het een en ander vergt Over enkele weken begint voor velen van ons de vakantie; 'n tijd om eens lekker uit te rusten. Aangezien er deze tijd weinig of geen plaatselijke aktiviteiten worden ondernomen en velen van ons op vakantie zijn, zal Wij vragen Uw begrip hiervoor en U zult het ons niet kwalijk nemen dat wij er ook 14 dagen tussenuit trekken. Attentie verenigingen en anderszins betrokkenen. Volgende week verschijnt dus het laatste nummer vóór de vakantie. Wij verzoeken U daarom ook dringend uw berichten die bestemd zijn voor dat nummer zo kort moaeliik te houden. Wordt wekelijks gratis huis-aan-huis bezorgd in geheel Moergestel. Uitgave en redaktie: Buro '76 - Oisterwijkseweg 43, 5066 XC Moergestel - Tel. 04243 2268 Inleveren kopij en advertenties: tot uiterlijk 's zondagsavonds vóór 't verschijnen van dit blad, op bovenstaand adres. WOENSDAG 8 JULI 1981 6e Jaargang - Nr. 199 moergestel- zodat wij alles zoveel mogelijk kunnen plaatsen. De vaste rubrieken, zoals de kerkberichten, doktersdiensten, enz. zullen in het komende nummer voor een periode van 3 weken worden geplaatst. natuurlijk 'n behoorlijke voorbereiding. De opvoering betekent ook zowat het einde van 'n schooljaar zodat we iedereen bij deze alvast een zonnige vakantie toewensen. foto: L. Roosen y? i TL

Weekblad Moergestels Nieuws | 1981 | | pagina 1