Trefsentrum kan terugzien op geslaagd lustrum I I I I Moergestel's verleden Foto ontvangen van Pierre Wolfs, Raadhuisstraat en gereproduceerd door Photo-atelier Louis v/d Meydenberg Rootven 26 - Moergestel Telefoon 04243 - 1421 Wie zal de nieuwe koning worden bij St. Catharina? Harmonie-nieuws op fietsvakantie met ’t hele gezin! ilii| Kwaliteit een begrip! Ondanks slechte weer van zondag Het enkele weken geleden geplaatste klimrek op het Kruysackerplein Ondanks het slechte weer toch nog veel bezoekers zondagmiddag Veel plezier! tS 1 ♦-•Jut lijk nog veel groter geweest dan de ruim 800 die er nu waren tijdens het optreden van ”De Veulpoepers”. Goede wijn behoeft geen krans, kunnen we daarvan zeggen en het mag daarmee duidelijk zijn dat het Trefsentrum met het kontrakteren van deze groep een zeer goede keus had gedaan. Ondanks het slechte weer blijken zij toch een publiekstrekker van de eerste orde, en volkomen terecht. We wensen het Trefsentrum nog graag vele ja- ren toe! Vrijdagavond was er een geanimeerde receptie waarvan door de vele genodigden gebruik werd gemakt om het Trefsentrum te feliciteren en komplimenteren met deze nog jonge verjaar dag. Zaterdagmiddag was er de kindermiddag die men toch voor alle zekerheid had verlegd naar het ’’binnenste” van ”Den Boogaard”. De 200 daar anwezige kinderen hebben er genoten van de groep ’’Kwiebus” die de jeugd, en ook de ouderen, aangenaam en vakbekwaam bezig hielden.’n Optreden dat duidelijk indruk heeft gemaakt op de kleintjes, getuige de reakties na afloop daarvan. Wat is er in zo’n geval (h)eer- lijker dan de mening van een kind? Zaterdagavond had men op de kiosk het optre den van de Belgische groep ”De Snaar”. Hun Natuurlijk kan dat door niemand vooraf ge zegd worden. Maar zoals U vorige week in ’’Moergestel Nieuws” hebt kunnen zien heeft Gilde St. Catharina in samenwerking met ’’Moergestels Nieuws” ’n wedstrijd uitgeschre ven voor het publiek. Er zijn al verschillende formulieren binnen ge komen maar naar gelang er ingezonden wordt komen er prijzen beschikbaar. Gilde St. Catharina geeft alles aan netto in komsten weer weg. Het is gewoon ’n aardigheidje. Wij maken nog eenmaal de kandidaten be kend: Janus Wolfs; Ben Meurs; Hein Bruurs; Mark v. Daelen; Peter Op 't Hoog; Tinus v.d. Boogaard; Peter Wolfs; Jan v. Daelen; Gust Creusen; Frans Becx; Adrie Op ’t Hoog; Har- rie v. Aarle; Jan v. Gestel; Kees Wolfs Jzn; Jo v. Aarle; Cees v. Elderen. Zet ’n kruisje voor de naam of schrijf de naam op ’n briefje wie U denkt dat de nieuwe Ko ning zal worden. Lever deze in, samen met het verschuldigde in- leggeld a 1,- bij een der volgende adressen: Heuvelstraat 16; De Scheerman 6; Heu velstraat 20; Pr. Margrietstraat 6; Broekzijde 12; Heuvelstraat 14a. Als afsluiting van alweer een seizoen heeft de aktiviteiten-commissie van de harmonie dit keer gekozen voor een fietstocht. Deze tocht, die bestemd is voor alle leden van harmonie en drumband, hun verloofdes, echt genotes en kinderen, gaat a.s. vrijdag 3 juli om 19.00 uur van Start vanaf café-rest. de Brou- wer. Rond 21.00 uur hoopt men hier terug te zijn. Deelnemers worden verzocht ’n ballpoint of potlood mee te brengen. r De weersomstandigheden van afgelopen zondag konden nauwelijks nog een domper betekenen op de feestvreugde bij het ’’jarige” Trefsentrum. Daarmee mag tevens zijn aangeduid dat men de lustrumviering als zeer geslaagd beschouwd. De hoogtepunten lagen in het weekend en met name dan de zaterdag- en zondagmiddag toen toch nog ruim 800 bezoekers de striemende regen trotseerden.... Tot 8 uur tenslotte kon men daarna genieten van ’’Barrelhouse”, ’n gerenommeerde groep die het echter met het weer nóg slechter trof. De toeschouwers die intussen drijfnat waren geworden keerden ’’noodgedwongen” huis waarts, en kwam er tevens een einde aan een week vol aktiviteiten. Een week die door het bar slgchte weer niet het einde kreeg die het verdiende. De Snaar oogstte veel bijval zaterdagavond optreden met meest eigen geschreven volksmu ziek, aan elkaar gepraat en doorspekt met Bel gische humor had meer andacht verdiend. On begrijpelijk dat vooral de ’’ouderen” hiervan wegblijven, zoals een der toeschouwers terecht opmerkte. We kunnen het daar volledig mee eens zijn, want zij die er wel waren hebben van de drie uiterst vakbekwame muzikanten on waarschijnlijk genoten. Met ’n uur vertraging vanwege ’n optreden el ders, was het daarna de beurt aan l’Express Cajun, alweer ’n Belgische groep, die de stem ming er weldra in had en er ’n enorm feest van maakte. Rond 1 uur kwam aan dit optreden een einde. Hierna kon men zich opmaken om een groot antal bezoekers te verwelkomen op de laatste feestdag”, de zondag, ware het niet dat rond de middag de regen met bakken uit de hemel begon te vallen. Het toeschouwersaantal was zeer waarschijn- Warme gebakken vis en alle soorten verse vis! Een goed adres voor een lekkere haring! volendammer vishandel I? 1 -1 "MOERGESTEL-NIEUWS" - WOENSDAG 1 JULI 1981 6 8$ a M - i JJ M.O. PAGINA 7 ah Ni Gemullehoekenweg 11 Oisterwijk Telefoon 04242-2344 's-Maandags op de markt 's-Woensdags bij Groente ha! Crisje r.-n»- uriiiii Vb.

Weekblad Moergestels Nieuws | 1981 | | pagina 7