;wr 1 GEMEENTE MOERGESTEL BEKENDMAKING BEKENDMAKING BEKENDMAKING BEKENDMAKING hr. 1 BEKENDMAKING S- ii i\ IJ - h J: in lll/l MOERGESTEL-NIEUWS" - WOENSDAG 24 JUNI 1981 PAGINA6 4 O o Moergestel, 24 juni 1981. Burgemeester en Wethouders voornoemd, de Burgemeester, J.B.S. ter Veer, de Sekretaris, A.P.A. de Rouw. Moergestel, 24 juni 1981. Burgemeester en Wethouders voornoemd, de Burgemeester, J.B.S. ter Veer, de Sekretaris, A.P.A. de Rouw. Moergestel, 24 juni 1981. Burgemeester en Wethouders voornoemd, de Burgemeester, J.B.S. ter Veer, de Sekretaris, A.P.A. de Rouw. Burgemeester en Wethouders van Moergestel maken bekend dat zij op 10 juni 1981, nr. 3/81 hebben besloten aan J.W. Op 't Hoog, Vinkenberg 6 te Moergestel te verlenen een vergunning ingevolge de Hinderwet tot het oprichten, in werking brengen en in werking houden van een rundveehouderij en varkensfokkerij annex mestopslag, zoals op de bij de aanvrage behorende bescheiden is vermeld, op het perceel kadastraal be kend gemeente Moergestel, sektie A nr. 3906, plaatselijk bekend Vinkenberg 6. De vergunning is verleend onder voor een dergelijke inrichting gebruikelijke voorwaar den om gevaar, schade of hinder voor de omgeving te ondervangen. De beschikking en andere daarbij behorende bescheiden liggen vanaf heden gedurende 1 maand ter gemeentesekretarie, afdeling Algemene Zaken, ter inzage tijdens de kan tooruren van 09.00 tot 12.30 uur en van 13.30 uur tot 16.00 uur. Tijdens genoemde ter mijn liggen bedoelde stukken eveneens ter inzage in de Openbare Bibliotheek, Kloosterlaan 32a te Moergestel, elke vrijdag van 17.00 uur tot 20.00 uur. Desgewenst kan een mondelinge toelichting op deze aanvrage worden verkregen. Burgemeester en Wethouders van Moergestel maken bekend dat zij op 10 juni 1981, nr. 5/81 hebben besloten aan C. Roozen, Stokske 5 te Moergestel te verlenen een ver gunning ingevolge de Hinderwet tot het oprichten, in werking brengen en in werking houden van een rundveehouderij en varkensmesterij annex mestopslag waarin 2 elec- tromotoren gebezigd zullen worden met een gezamenlijk vermogen van 0,7 KW als mede 1-500 litertank voor dieselolie en 1-600 litertank voor H.B.O., op het perceel ka dastraal bekend gemeente Moergestel, sektie B nr. 2374, plaatselijk bekend Stokske 5. De vergunning is verleend onder voor een dergelijke inrichting gebruikelijke voorwaar den om gevaar, schade of hinder voor de omgeving te ondervangen. De beschikking en andere daarbij behorende bescheiden liggen vanaf heden gedurende 1 maand ter gemeentesekretarie, afdeling Algemene Zaken, ter inzage tijdens de kan tooruren van 09.00 tot 12.30 uur en van 13.30 uur tot 16.00 uur. Tijdens genoemde ter mijn liggen bedoelde stukken eveneens ter inzage in de Openbare Bibliotheek, Kloosterlaan 32a te Moergestel, elke vrijdag van 17.00 uur tot 20.00 uur. Desgewenst kan een mondelinge toelichting op deze aanvrage worden verkregen. Beroep tegen deze beschikking kan worden ingesteld door: a. de aanvrager; b. de betrokken adviseurs; c. degenen, die tegen de aanvraag om vergunning tijdig bezwaren hebben ingediend; d. enige andere belanghebbende, die aantoont dat hij redelijkerwijs niet in staat is ge weest eerder bezwaren in te brengen. Het beroepschrift moet worden gericht tot H.M. de Koningin en worden ingediend bin nen 1 maand na de dagtekening van deze kennisgeving bij de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Zij die beroep instellen kunnen overeenkomstig artikel 60a van de Wet op de Raad van State een verzoek doen om schorsing van de beschikking dan wel tot het treffen van een voorlopige voorziening. Dit verzoek moet binnen bovengenoemde termijn worden gericht aan de Voorzitter van de Afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. De beschikking wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Burgemeester en Wethouders van Moergestel maken bekend dat zij op 10 juni 1981, nr. 2/81 hebben besloten aan M.J. van Aarle, Zelt 6 te Moergestel een gedeeltelijke vergunning ingevolge de Hinderwet te weigeren en een gedeeltelijke vergunning te ver lenen, tot het oprichten, in werking brengen en in werking houden van een varkensmesterij- en fokkerij annex mestopslag waarin 14 electromotoren met een geza menlijk vermogen van circa 3 KW gebezigd zullen worden alsmede 1-600 litertank voor propaangas, op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sektie D nr. 1455, plaatselijk bekend Zelt 6. De gedeeltelijke vergunning is verleend onder voor een dergelijke inrichting gebruikelij ke voorwaarden om gevaar, schade of hinder voor de omgeving te ondervangen. De beschikking en andere daarbij behorende bescheiden liggen vanaf heden gedurende 1 maand ter gemeentesekretarie, afdeling Algemene Zaken, ter inzage tijdens de kan tooruren van 09.00 tot 12.30 uur en van 13.30 uur tot 16.00 uur. Tijdens genoemde ter mijn liggen bedoelde stukken eveneens ter inzage in de Openbare Bibliotheek, Kloosterlaan 32a te Moergestel, elke vrijdag van 17.00 uur tot 20.00 uur. Desgewenst kan een mondelinge toelichting op deze aanvrage worden verkregen. Beroep tegen deze beschikking kan worden ingesteld door: a. de aanvrager; b. de betrokken adviseurs; c. degenen, die tegen de aanvraag om vergunning tijdig bezwaren hebben ingediend; d. enige andere belanghebbende, die aantoont dat hij redelijkerwijs niet in staat is ge weest eerder bezwaren in te brengen. Het beroepschrift moet worden gericht tot H.M. de Koningin en worden ingediend bin nen 1 maand na de dagtekening van deze kennisgeving bij de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Zij die beroep instellen kunnen overeenkomstig artikel 60a van de Wet op de Raad van State een verzoek doen om schorsing van de beschikking dan wel tot het treffen van een voorlopige voorziening. Dit verzoek moet binnen bovengenoemde termijn worden gericht aan de Voorzitter van de Afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. De beschikking wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. I 6 •vl Burgemeester en Wethouders van Moergestel maken bekend dat zij op 10 juni 1981, nr. 4/81 hebben besloten aan mevrouw C.P. Wolfs-Pijnenburg, Schoolstraat 62 te Moergestel te verlenen een vergunning ingevolge de Hinderwet tot het oprichten, in werking brengen en in werking houden van een rundveehouderij en varkensfokkerij an nex mestopslag zoals op de bij de aanvrage behorende bescheiden is vermeld, op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sektie A nr. 2754, plaatselijk bekend Schoolstraat 62. De vergunning is verleend onder voor een dergelijke inrichting gebruikelijke voorwaar den om gevaar, schade of hinder voor de omgeving te ondervangen. De beschikking en andere daarbij behorende bescheiden liggen vanaf heden gedurende 1 maand ter gemeentesekretarie, afdeling Algemene Zaken, ter inzage tijdens de kan tooruren van 09.00 tot 12.30 uur en van 13.30 uur tot 16.00 uur. Tijdens genoemde ter mijn liggen bedoelde stukken eveneens ter inzage in de Openbare Bibliotheek, Kloosterlaan 32a te Moergestel, elke vrijdag van 17.00 uur tot 20.00 uur. Desgewenst kan een mondelinge toelichting op deze aanvrage worden verkregen. Beroep tegen deze beschikking kan worden ingesteld door: a. de aanvrager; b. de betrokken adviseurs; c. degenen, die tegen de aanvraag om vergunning tijdig bezwaren hebben ingediend; d. enige andere belanghebbende, die aantoont dat hij redelijkerwijs niet in staat is ge weest eerder bezwaren in te brengen. Het beroepschrift moet worden gericht tot H.M. de Koningin en worden ingediend bin nen 1 maand na de dagtekening van deze kennisgeving bij de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Zij die beroep instellen kunnen overeenkomstig artikel 60a van de Wet op de Raad van State een verzoek doen om schorsing van de beschikking dan wel tot het treffen van een voorlopige voorziening. Dit verzoek moet binnen bovengenoemde termijn worden gericht aan de Voorzitter van de Afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. De beschikking wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. 'Hl l 5 1 I i I? I 41 RS 111 Beroep tegen deze beschikking kan worden ingesteld door: a. de aanvrager; b. de betrokken adviseurs; c. degenen, die tegen de aanvraag om vergunning tijdig bezwaren hebben ingediend; d. enige andere belanghebbende, die aantoont dat hij redelijkerwijs niet in staat is ge weest eerder bezwaren in te brengen. Het beroepschrift moet worden gericht tot H.M. de Koningin en worden ingediend bin nen 1 maand na de dagtekening van deze kennisgeving bij de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Zij die beroep instellen kunnen overeenkomstig artikel 60a van de Wet op de Raad van State een verzoek doen om schorsing van de beschikking dan wel tot het treffen van een voorlopige voorziening. Dit verzoek moet binnen bovengenoemde termijn worden gericht aan de Voorzitter van de Afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. De beschikking wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Moergestel, 24 juni 1981. Burgemeester en Wethouders voornoemd, de Burgemeester, J.B.S. ter Veer, de Sekretaris, A.P.A. de Rouw. if l >ri Burgemeester en Wethouders van Moergestel maken bekend dat zij op 10 juni 1981, nr. 9/81 hebben besloten aan M.C. Roozen, Stokske 3 te Moergestel te verlenen een vergunning ingevolge de Hinderwet tot het oprichten, in werking brengen en in wer king houden van een rundveehouderij en varkensmesterij annex mestopslag waarin 1 electromotor met een vermogen van 0,4 KW gebezigd zal worden op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sektie B nr. 2374, plaatselijk bekend Stokske 3. De vergunning is verleend onder voor een dergelijke inrichting gebruikelijke voorwaar den om gevaar, schade of hinder voor de omgeving te ondervangen. De beschikking en andere daarbij behorende bescheiden liggen vanaf heden gedurende 1 maand ter gemeentesekretarie, afdeling Algemene Zaken, ter inzage tijdens de kan tooruren van 09.00 tot 12.30 uur en van 13.30 uur tot 16.00 uur. Tijdens genoemde ter mijn liggen bedoelde stukken eveneens ter inzage in de Openbare Bibliotheek, Kloosterlaan 32a te Moergestel, elke vrijdag van 17.00 uur tot 20.00 uur. Desgewenst kan een mondelinge toelichting op deze aanvrage worden verkregen. Beroep tegen deze beschikking kan worden ingesteld door: a. de aanvrager; b. de betrokken adviseurs; c. degenen, die tegen de aanvraag om vergunning tijdig bezwaren hebben ingediend; d. enige andere belanghebbende, die aantoont dat hij redelijkerwijs niet in staat is ge weest eerder bezwaren in te brengen. Het beroepschrift moet worden gericht tot H.M. de Koningin en worden ingediend bin nen 1 maand na de dagtekening van deze kennisgeving bij de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Zij die beroep instellen kunnen overeenkomstig artikel 60a van de Wet op de Raad van State een verzoek doen om schorsing van de beschikking dan wel tot het treffen van een voorlopige voorziening. Dit verzoek moet binnen bovengenoemde termijn worden gericht aan de Voorzitter van de Afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. De beschikking wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Moergestel, 24 juni 1981. Burgemeester en Wethouders voornoemd, de Burgemeester, J.B.S. ter Veer, de Sekretaris, A.P.A. de Rouw. 1 r f k

Weekblad Moergestels Nieuws | 1981 | | pagina 6