't Draaiboompje ft I I rfp/- I I I 9 I Dankbetuiging Iedere zondag disco! 1 l GEMEENTE MOERGESTEL INVENTARISATIERAPPORT SOCIAAL-CULTUREEL WERK BEKENDMAKING BEKENDMAKING HINDERWETBEKENDMAKING BEKENDMAKING BEKENDMAKING BEKENDMAKING i I Tevens voetbalveld te huur. f L De zaal voor bruiloften en partijen. J i E K M 'r';; ,,’t draaiboompje' It in li n u "I "MOERGESTEL-NIEUWS" - WOENSDAG 10 JUNI 1981 PAGINA 4 fl: ''ïr HILD 1-MOERGESTEL-TEL. 04243-1315 De Rietvoorn S' Moergestel, 10 juni 1981. Burgemeester en Wethouders van Moergestel, de Burgemeester, J.B.S. ter Veer, de Sekretaris, A.P.A. de Rouw. Het 50-jarig jubileum van onze vereniging is een prachtige dag geworden, die wij niet gauw zullen vergeten. Wij danken ieder, die hieraan heeft meegewerkt, voor hun giften en hun belangstelling. Een goede stimulans om op de ingeslagen weg voort te gaan. Leden en bestuur van K.E.H.V. V I Nfl He de na; wa of na; Hij eik k<x een grij hoi Hij vlu mei one te 1 terg win led' ma; den koe voo sch; ond koe één waa ben rooi inse grol roa Eén nest klei Del geve mee gint uitl ren rug koel dan ome veel gegr plee, opd plee; opet Als won maa naar stinc rug 1 Dek ken ders, hun rups voge De I schei hun ken i van De k voge. Het college van Burgemeester en Wethouders van Moergestel brengt ter openbare kennis, dat met ingang van maandag 15 juni a.s. gedurende 1 maand voor eenieder ter gemeentesekretarie, afdeling Sociale Zaken en Welzijn, ter inzage ligt, het Inventarisa- tierapport sociaal-cultureel werk, opgesteld door de werkgroep voor welzijnszaken aan de hand van gegevens uit de door groepen en verenigingen uit Moergestel ingestuurde inventarisatielijsten (vragenlijsten). Gedurende bovengenoemde termijn van 1 maand kunnen door eenieder opmerkingen gemaakt worden, zowel mondeling als schriftelijk. Burgemeester en Wethouders van Moergestel, de Burgemeester, J.B.S. ter Veer, Burgemeester en Wethouders van Moergestel maken bekend dat zij voornemens zijn om met toepassing van de algemene verklaring van geen bezwaar, afgegeven door het Kollege van Gedeputeerde Staten van Noord-Brabant d.d. 19 december 1979, G nr. 246.740, aan P.M. Ketelaars, Heiligenboom 8 te Moergestel vergunning te verlenen tot het bouwen van een ligboxenstal op het perceel kadastraal bekend gemeente Moer gestel, sektie B nr. 2282, plaatselijk bekend Heiligenboom 8. Onderhavige aanvrage ligt met bijbehorende bescheiden vanaf 12 juni 1981 gedurende 14 dagen voor een ieder ter gemeentesekretarie, afdeling Algemene Zaken, ter inzage. Gedurende deze termijn kan iedereen tegen dit voornemen schriftelijke bezwaren indie nen bij het Kollege van Burgemeester en Wethouders voornoemd. Moergestel, 10 juni 1981. Burgemeester en Wethouders voornoemd, de Burgemeester, J.B.S. ter Veer, de Sekretaris, A.P.A. de Rouw. Burgemeester en Wethouders van Moergestel maken bekend dat zij voornemens zijn om aan J.C. van Esch, Schoolstraat 48 te Moergestel, een gedeeltelijke vergunning te verlenen en een gedeeltelijke vergunning te weigeren ingevolge de Hinderwet. Het ge deeltelijke vergunning verlenen strekt tot het uitbreiden van een rundveehouderij annex mestopslag, op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sektie A nr. 712, plaatselijk bekend Krijtestraat 48. Deze gedeeltelijke vergunning zat worden verleend onder voorwaarden om gevaar, schade of hinder voor de omgeving te ondervangen. De ontwerp-beschikking alsmede de aanvrage en andere terzake zijnde stukken liggen vanaf heden gedurende 14 dagen voor een ieder ter gemeentesekretarie, afdeling Alge mene Zaken, ter inzage, en wel iedere werkdag vanaf 09.00 uur tot 12.30 uur en 13.30 uur tot 16.00 uur. Bovendien liggen bovengenoemde bescheiden gedurende deze termijn ter inzage elke vrijdag in de Openbare Bibliotheek, Kloosterlaan 32a te Moergestel, en wel van 17.00 uur tot 20.00 uur. Desgewenst kan een mondelinge toelichting op de ontwerp beschikking worden gegeven. Gedurende de termijn van 14 dagen kunnen de aanvrager, alsmede degenen, die be zwaren hebben ingebracht naar aanleiding van de aanvrage en een ieder die aantoont dat hij daartoe redelijkerwijze niet in staat is geweest, gemotiveerde bezwaren indienen naar aanleiding van de ontwerp-beschikking. Degene, die een bezwaarschrift indient, kan verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Een bezwaarschrift dient gericht te zijn aan en ingediend te worden bij ons kollege. Moergestel, 10 juni 1981. Burgemeester en Wethouders voornoemd, de Burgemeester, J.B.S. ter Veer, de Sekretaris, A.P.A. de Rouw. Burgemeester en Wethouders van Moergestel maken bekend dat op 22 mei 1981 bij hen is ingekomen een aanvrage van Th.A.C. Mulders, Donkhorst 8 te Moergestel, om een vergunning ingevolge de Hinderwet tot het uitbreiden en wijzigen van een rund veehouderij annex mestopslag met een electromotor, zoals op de bij de aanvrage beho rende bescheiden is vermeld, op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sektie D nr. 1555, plaatselijk bekend Donkhorst 8. Wij zijn voornemens de gevraagde vergunning te verlenen onder de voorwaarden wel ke gebruikelijk zijn voor een bedrijf als waarvoor vergunning wordt gevraagd om ge vaar, schade of hinder voor de omgeving te ondervangen. De ontwerp-beschikking, de aanvrage en andere daarbij behorende bescheiden, liggen vanaf heden ter gemeentesekretarie, afdeling Algemene Zaken, ter inzage tijdens de kantooruren van 08.30 uur tot 12.30 uur en van 13.30 uur tot 16.00 uur. Tijdens de termijn waarbinnen gemotiveerde bezwaarschriften kunnen worden inge diend, te weten vanaf heden tot 10 juli 1981, liggen bovenbedoelde stukken eveneens ter inzage in de Openbare Bibliotheek, Kloosterlaan 32a te Moergestel, elke vrijdag van 17.00 uur tot 20.00 uur. Desgewenst kan een mondelinge toelichting op de aanvrage worden verkregen. Indien daarom telefonisch wordt verzocht kunnen tot één week voor bovengenoemde datum mondelinge bezwaren worden ingebracht, waarbij dan tevens gelegenheid wordt gegeven tot een gedachtenwisseling over de aanvrage tussen het bevoegde ge zag, de aanvrager en de overige aanwezigen. Gemotiveerde bezwaarschriften kunnen binnen bovengenoemde termijn worden ingé bracht bij ons Kollege, waarbij dan tevens door de indiener van het bezwaarschrift het schriftelijk verzoek kan worden gedaan om zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Tenslotte wordt er de aandacht op gevestigd dat degenen, die bezwaren hebben ingé bracht op de wijze als boven omschreven en de belanghebbenden, die aantonen dat zij daartoe redelijkerwijs niet in staat zijn geweest, naar aanleiding van de beschikking be roep kunnen instellen bij de Kroon. Burgemeester en Wethouders van Moergestel maken bekend dat zij voornemens zijn om met toepassing van de algemene verklaring van geen bezwaar, afgegeven dopr het Kollege van Gedeputeerde Staten van Noord-Brabant d.d. 19 december 1979, G nr. 246.740, aan C.A.P. van Opstal, Stokeind 14 te Moergestel, vergunning te verlenen tot het uitbreiden van een manege, op het perceel kadastraal bekend gemeente Moer gestel, sektie B nr. 2132, plaatselijk bekend Zandstraat 2. Dit bouwplan ligt met bijbehorende bescheiden vanaf 12 juni 1981 gedurende 14 dagen voor een ieder ter gemeentesekretarie, afdeling Algemene Zaken, ter inzage. Gedurende deze termijn kan een ieder tegen dit voornemen schriftelijke bezwaren in dienen bij het Kollege van Burgemeester en Wethouders voornoemd. Moergestel, 10 juni 1981. Burgemeester en Wethouders voornoemd, de Burgemeester, J.B.S. ter Veer, de Sekretaris, A.P.A. de Rouw. Burgemeester en Wethouders van Moergestel maken bekend dat zij voornemens zijn om met toepassing van het bepaalde in artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Orde ning juncto artikel 50, lid 8 van de Woningwet aan het gemeentebestuur van Moer gestel vergunning te verlenen tot het bouwen van een rioolgemaal, op het perceel ka dastraal bekend gemeente Moergestel, sektie B nr. 2230, plaatselijk bekend Oistelvoirt. Dit bouwplan ligt met bijbehorende bescheiden vanaf 12 juni 1981 gedurende 14 dagen voor een ieder ter inzage ter gemeentesekretarie, afdeling Algemene Zaken. Gedurende deze termijn kan een ieder tegen dit voornemen schriftelijke bezwaren in dienen bij het Kollege van Burgemeester en Wethouders van Moergestel. Moergestel, 10 juni 1981. Burgemeester en Wethouders voornoemd, de Burgemeester, J.B.S. ter Veer, de Sekretaris, A.P.A. de Rouw. '■fl' j Hi 4 Burgemeester en Wethouders van Moergestel maken bekend dat zij voornemens zijn om met toepassing van de algemene verklaring van geen bezwaar, afgegeven door het Kollege van Gedeputeerde Staten van Noord-Brabant d.d. 19 december 1979, G nr. 246.740, aan H. en F. van den Meijdenberg, Hild 24 te Moergestel, vergunning te verle nen tot het uitbreiden van een machineloods, op het perceel kadastraal bekend ge meente Moergestel, sektie B nr. 2349, plaatselijk bekend Hild 24. Onderhavige aanvrage ligt met bijbehorende bescheiden vanaf 12 juni 1981 gedurende 14 dagen voor een ieder ter gemeentesekretarie, afdeling Algemene Zaken, ter inzage. Gedurende deze termijn kan een ieder schriftelijke bezwaren tegen dit voornemen in dienen bij het Kollege van Burgemeester en Wethouders. Moergestel, 10 juni 1981. Burgemeester en Wethouders voornoemd, de Burgemeester, J.B.S. ter Veer, de Sekretaris, A.P.A. de Rouw. ’’“I f I I *1. i f I’, ©ISCO MOERGESTEL tel 1315 F Ij ■r - Hlh 1 I I r ril.-.

Weekblad Moergestels Nieuws | 1981 | | pagina 4