138,- 99,95 cjCHOENEN g HENK SCHEPENS I en oud verse Vanwi danZt I Robinson gevlochten herenschoen geheel leder en lekker luchtig voor de zomer OPEN HUIS De zon is tew. Nu ous Js^piknikken Trnet koff lejsn ’nmand^^ib^ JOS VAN HOLTEN fWij hebben schoenen voor jong en ze zitten altijd makkelijk!! "DE BROUWER I "De Paardebloem" Sportief dames- schoentje Sandalette met enkelbandje geheel leder, lichtgewicht zool, in ivoor, wit, blauw 7e Jaarmarkt in Haaren Informatie-avond op de Vrije School Tilburg •4T I I Zorg voor een onbezorgde vakantie I I 'iff U bent van harte welkom.... in ons nieuwe filiaal aan de Kerkstraat 21 te Oisterwijk NU VOLOP PERKGOED! o.a. GERANIUMS SALVIA'S AFRIKANEN enz. ook het adres voor 'MOERGESTEL-NIEUWS" - WOENSDAG 3 JUNI 1981 PAGINA 7 6 CAFÉ-RESTAURANT geld bij voor u klaar. Goed ingevuld kunt u daarmee c WW*7' TT Voor partijen, vergaderin gen en bruiloften!! Trefpunt voor alle sportlui Industrieweg 13 Moergestel Tel. 04243 - 1867 Tijdens de receptie t.g.v. het 50-jarig bestaan van de K.E.H. V. ”De Rietvoorn werd het gouden lid Bernard Willems gehuldigd in aanwezigheid van o.a. zijn vrouw, burgemeester ter Veer en het bestuur van de vereniging. Op woensdag 10 juni zal er door leerkrachten van de Vrije School informatie gegeven wor den over het leerplan van de Kleuter- en Lagere School. Ieder belangstellende is van harte wel kom. 20.00 - 21.30 uur Wilhelminapark 54, Tilburg. op vrijdag 5 juni van 10.00 tot 21.00 uur en op zaterdag 6 juni van 9.00 tot 17.00 uur want dan houden wij Kerkstraat 12 Moergestel Telefoon 04243 - 1268 Bij aankoop van een paar schoenen een leuke attentie gratis!! Komt U eens langs en U slaagt zeker.... I t I I Rootven 11 - Moergestel Telefoon 04243 - 1360 RIJWIEL- en BROMFIETSHANDEL Oisterwijkseweg 19-21 Moergestel Telefoon 04243 - 1282 Kerkstraat 21 Oisterwijk Telefoon 04242 - 17326 32 tips, verstrekt door de politie, waar u aan moet denken voordat u met vakantie gaat; en waar u aan moet denken als u met vakantie bent. Denk er vooral aan: ”Hoe minder gelegenheid, hoe minder misdrijven!” Thuis. 1. Ramen en deuren goed afsluiten. Vergeet vooral niet w.c.-raampjes, ramen en deuren van schuur, garage, kelder etc. 2. Laat geen sleutels aan de binnenzijde in de sloten zitten. 3. Controleer het hang- en sluitwerk op defec ten. 4. Binnendeuren niet afsluiten. Kostbaar meu bilair ook niet. Extra schade wordt daarmede voorkomen. 5. Geen geld, waardevolle papieren en/of sie raden thuis achterlaten. In een kluis bij de bank is het safe. 6. Laat niet zien dat u weg bent. Plak dus geen briefjes op de deur waarop staat hoe lang u weg bent. Geen touwtje uit de brievenbus laten hangen. Sluit de overgordijnen niet. Haal de planten niet uit de vensterbank. Etaleer geen kostbaarheden. 7. Vraag familie of kennissen uw brievenbus dagelijks te legen. 8. Ladders en andere dingen die inklimming kunnen vergemakkelijken wegzetten. 9. Gebruik registratiekaarten (ook voor fiets, auto en boot). Op de politiebureaus liggen die Zondag 7 juni (le Pinksterdag) zak in Haaren, bij Oisterwijk, voor de 7 e achteréén volgende jaar de jaarmarkt worden gehouden. Voor het eerst vond de jaarmarkt plaats in 1975 t.g.v. het honderd jarig bestaan van Fanfare St. Grgeorius en is daarna wegens steeds groter succes herhaald. Elk jaar opnieuw weer weten de organisatoren, enkele bestuursleden en fans van deze vereniging, de markt levendiger te maken met nieuwe evenementen en attrakties. Aanvankelijk begonnen met een 80tal kramen is de Jaarmarkt uitgegroeid tot bijna het 3-voudige aantal, waarbij dan nog een aantal stands komen welke door plaatselijke vereni gingen worden ingericht. Haaren zou Haaren niet zijn als de organisatoren ook nu wwer niet iets speciaals zouden bieden: onder het motto: ”op de markt is uw gulden een daalder waard” zal een mistery-man over de markt dwalen en me gulle hand een daalder (een gulden en twee kwartjes) uitdelen in ruil voor een gulden. Let dus op de mistrey-man! Zo kan op de Haaren- se jaarmarkt uw gulden kontant een daalder waard zijn. Voor de 5e keer zal er verder een Nationaal Standwerkersconcours worden ge houden waarvoor zich meer dan vijftig gega digden hebben aangemeld. Gezien de grote verscheidenheid van aktiviteiten hoeft men er niet aan te twijfelen dat het bezoekersaantal ook dit jaat weer dat van voorgaande jaren zal overtreffen, al is men ook afhankelijk vn het weer. Tot nu toe heeft het tijdens de Haarense jaarmarkt nog nooit geregend! De jaarmarkt is geopend vanaf 11.00 uur en is gratis toegangelijk. Om 17.00 uur worden door de burgemeester van Haaren Mevr. A.M. Eggermont in gemeen schapshuis ”den Domp” de St. Gregorius- bokaal en de overige bekers uitgereikt aan de winnaars van het stand- werkersconcours. na eventuele diefstal duidelijk aangifte doen. En zo vergroot u dan de kans dat u uw eigen dommen terugkrijgt. 10. Zet uw fiets/brommer altijd op slot. Ook als u binnen stalt. Tijdens uw afwezigheid kunt u ook het beste de banden leeg laten lopen. 11. Laat geen volle vuilniszakken bij uw huis achter. Onderweg 12. Als u ergens parkeert of aanlegt sluit dan uw auto/caravan of boot goed af. Laat er nooit geld of waardepapieren in achter. 13. Laat niet iedereen zien wat u bij u heeft. Camera’s, kijkers, radio’s dus niet in het zicht achterlaten. 14. Waardepapieren, paspoort en geld bij u dragen, ’n Halstasje is daarvoor bij uitstek ge schikt. 15. Voor caravans, aanhangwagens, boottrai lers en buitenboordmotoren bestaan speciale sloten. Op ’t vakantieadres 16. Sluit auto/boot/caravan/hotelkamer goed af. 17. Waardevolle goederen of voorwerpen mee nemen of in bewaring geven. 18. Op plaatsen waar/het druk is, het strand bijvoorbeeld, moet u zo min mogelijk bij u hebben. Vooral geen sieraden of waardepapie ren. 19. Bewaar cheques en betaalpas altijd geschei den. 20. Draag uw tas tijdens een wandeling altijd aan de kant waar de huizen staan. Iemand die langs rijdt komt dan niet zo snel in verleiding. En denk ook nog even hieraan: 21. Vertel familie en kennissen wanneer en waar u met vakantie bent. Zorg ervoor dat ze in geval van nood uw woning in kunnen. Vraag ze een beetje op te letten. Geef ze trein- en vliegnummers door van vertrek- en aankomst punten. Geef merk, type, kenteken van uw au to op. 22. Zorg voor een geldig paspoort. En noteer de paspoortnummers. 23. Denk aan de verzorging van de huisdieren. 24. Schakel electrische apparaten uit en sluit gas- en waterkraan af. 25. Houd u verre van drugs. In vele landen staan er jarenlange gevangenisstraffen voor. 26. Vraag uw arts een internationale verklaring als u gebruik maakt van een injectiespuit. 27. Noteer uw bloedgroep, rhesusfactor, aller gie, vaccinaties en eventueel gebruik van medi camenten. 28. Breng de reisapotheek op orde. 29. Niet vergeten een brandblusser mee te ne men. Hoort aanwezig te zijn in iedere auto/ca- ravan/tent/boot. 30. Reservebril? Kan van pas komen. 31. Vervang gasflessen, gaslampen e.d. altijd buiten. 32. Oriënteer u op uw vakantiebestemming op aanwezige vluchtwegen. il XMBkv* uw WATERPLANTEN AARDEWERK POTTEN A7 TUINAARDE enz. TUINCENTRUM Oirschotseweg 26a - Tel. 04243 -1497 Moergestel met houten sleehakje £1£1 Un in wit, geheel leder jw w Voor de jongere dames: 1 T. B' I V LÜIpXiVOCi ill" ’ja

Weekblad Moergestels Nieuws | 1981 | | pagina 7