J. VOGELS J |L Audacia-nieuws LR Fevior Jubileum-concours De Rietvoorn Zomeravond- competitie Audacia-nieuws P.V. ’’Moergestel” B.Z.A. Moergestel P.V. Over Berg en Dal Moergestel Kwaliteit een begrip! J.S. F. v.d. L. Grootse sporttoernooien tijdens de Pinksterdagen Warme gebakken vis en alle soorten verse vis! Een goed adres voor een lekkere haring! Ter ere van haar 5-jarig bestaan organiseert Trefsentrum Moergestel dit jaar grootse sport- tournooien op zaterdag 6 juni en zondag (le Pinksterdag) 7 juni. Op zaterdag 6 juni zullen volendammer vishandel Uitslagen: 27-5-1981 Boerenbond I - Cashe mire 3-0, De Steeg - Boerenbond II 2-2, Den Boogaard - Draai- boompje 3-1. Stand na 7 wedstrijden: 1. den Boogaard 12 pt. doelgem. 22-7, 2. Draaiboompje 11 pt. doelgem. 18-9, 3. Boe renbond I 10 pt. doelgem. 16-8, 4. De Steeg 5 pt. doelgem. 14-15, 5. Boerenbond II 4 pt. -LI- 4e prijs, Hans v.d. Bosch met Papillow -LI- 2e prijs, Ad Rijnen met Taranto -LI- 3e prijs, Petra v. Gorkum met Serly -LI- 2e prijs, Jam Rombouts met Savernud -LI- 4e prijs, Riet Dekkers met Hiolina -LI- 5e prijs, José Rijnen met Tanja -B2- 5e prijs. in sporthal ”De Vonder” te Moergestel vanaf 10.00 uur volleybaltournooien voor heren en dames worden gehouden waaraan 10 teams zullen deelnemen. De prijsuitreiking is ’avonds in het Trefsentrum om ongeveert half negen. Daarna zal er een optreden plaatsvinden van de bekende groep Thomas Flinter (zie elders in deze uitgave). De volgende dag zullen op het Audacia-terrein vanaf 10.00 uur acht teams strijden om de Trefsentrum - wisselbeker welke in 1980 werd gewonnen door het elftal van FC ’t Stokske. De deelnemende teams zijn: FC De Koremaaiers, Estudiantes de La Cantina, Ge- zwiene waai, FC Transvaal, FC ’t Draaiboom- ple, Trefsentrum, onze Belgische vrienden uit Bocholt: café Welkom en de winnaar van 1980 FC ’t Stokske. Voor dit tournooi zijn le elftal spelers van in K.N.V.B. - verband uitkomende verenigingen uitgesloten dus een echt buurt- en café elftallentournooi. De prijsuitreiking vindt plaats in het Trefsentrum om 18.00 uur. Hl De vis op het Blekven had het afgelopen zater dag zwaar te verduren! Nadat ’s morgens de jeugd met allerhande lekkere hapjes en kilo’s lokvoer de vinnige zwemmers had getracht te verschalken, was het ’s avonds de beurt aan de ervaren vissers. Het visserslatijn was tevoren in het clubhuis de Klaore reeds ruimschoots aan bod gekomen en de mogelijke winnaars waren reeds getipt. Met uitgelezen materiaal werd de jacht geopend. Maar de vis bleek nog niet op de hoogte van het geopende visseizoen, en de kreet ’’controleur” klonk dan ook maar zel- denm zij het met vel enthousiasmem op. In het geheel wisten 49 vissers zeggen en schrijve 17 vissen in twee uur te verschalken. Precies het zelfde aantal als de jeugd er dezelfde morgen had uitgehaald. Boze tongen beweren dan ook dat er maar 17 vissen op het Blekven huizen, maar dit wordt door insiders met klem af gestreden. Na twee uur bleken Tinus Schilders met 88 cm, Goris Kogels met 50 cm en Bart Dobbelsteen met 41 cm de meest succesvolle vissers, Onder de ’’nieuwelingen” troffen wij ook Jodocus, die met een vangst van 22 cm veel ervaren vissers achter zich liet. De uitslag werd in het clubhuis de Kloare met schuimend bier gevierd en iedere deelnemers kreeg ter her innering een jubileum-vaantje. Een prachtig symbool, want het zal niet de laatste keer zijn dat ervaren vissers voor hun argeloze prooi het vaantje moeten strijken. le elftal Audacia Het le elftal van Audacia is op de valreep ten onder gegaan in de strijd om het kampioen schap in de klasse K.N.V.B. 4e. Als trouwe le zer van Moergestel- Nieuws hebt u de verrich tingen van Audacia op de voet kunnen volgen, behalve van de laatste 4 a 5 wedstrijden. De re den van het achterwege blijven van verslagen over Audacia 1 moet denkelijk gezocht worden in de slechte verrichtingen over deze periode en omdat de spirit er blijkbaar uit was. Om u toch nog enigszinds op de hoogte te houden is hier een overzicht van deze laatste wedstrijden. Na wederom enkele afgelastingen en uitval- wedstrijden begon tegen S.S.S. uit Udenhout de ellende. De wedstrijd die onder een felle zon met 2-1 verloren ging was toch wel iets teveel pech voor Audacia die toch redelijk goed voet balden. Een herstel door overtuigend met 3-0 van Ons Vios uit Tilburg te winnen bleek ech ter de volgende wedstrijd niet door te willen zetten. De volgende tegenstander was namelijk hekkesluiter Oisterwijk die in de gebruikelijke derbysfeer Audacia op gelijke voet kon hou den 1-1. Dit gelijke spel had een duidelijke dreun gegeven, gezien het resultaat tegen T.A.C. uit Tilburg. Deze wedstrijd die de slechtste was uit het afgelopen seizoen werd notabene op eigen terrien met 2-1 verloren. Na dit verlies had Wilhelmina Boys uit Best de koppositie van Audacia overgenomen. Met nog twee wedstrijden voor de boeg en een punt achter Wilhelmina Boys moest de moeilijke uitwedstrijd tegen Nevelo gewonnen worden wilde men nog aanspraak makenop het kampi oenschap. Maar ook deze wedstrijd konden de Audacia spelers niet in hun voordeel beslissen en verloren met 3-1. Door dit verlies werd Wil helmina Boys uit Best kampioen en zakte Au dacia af naar een derde plaats achter Nevelo. Na van alle spanningen te zijn verlost werd de laatste wedstrijd zeer overtuigend gewonnen met 3-0 tegen W.S.C. uit Waalwijk. Door deze winst en het gelijke spel van Nevelo kwam Au dacia door een beter doelsaldo op een toch zeer fraaie tweede plaats in de eindrangschikking. Oisterwijk die het gehele seizoen al als hek kesluiter heeft gefungeerd verlaat de K.N.V.B. en gaat volgend seizoen een toontje lager zingen in de le klas onder- afdeling. Na dit overzicht mag echter niet de indruk gewekt worden dat Auda cia dit seizoen slechts heeft gedraaid. Als we het afgelopen seizoen de reveu laten passeren dan is een kompliment voor Audacia toch wel op z’n plaats. Na jaren in degradatiegevaar te hebben gespeeldd is deze verdiende tweede plaats een felicitatie waard. Verder mogen de supporters die Audacia het laatste jaat zo trouw hebben bijgestaan ook gerust vernoemd worden en hopen dat Audacia 1 het komende seizoen met hetzelfde leuke en sportieve spel deze mensen een plezierige zondagmiddag mo gen bezorgen. Dus tot ziens op het Audacia terrien in de Molenstraat. Opgeven nieuwe jeugdleden Het voetbal seizoen 1980-1981 loopt weer ten einde. Dit is een mooie gelegenheid om zich voor het nieuwe seizoen op te geven. Als jeugdlid van AUdacia. Zijn er jongens die wil len voetballen in het nieuwe seizoen die kun nen zich voor 15 juni opgeven bij Nico Oerle- mans, Pater Helmerplein 22 - Hans v. d. Heu vel, Raamackerstraat 2 - K. Denissen, Tilburg- seweg 41. Uitslagen F en E pupillen Op zondag 31 mei waren onze F1 en El op toernooi in Oirschot. Beide pupillen elftallen behaalse daar een mooie tweede plaats. Profi ciat spelers en leiders. Programma D pupillen maandag 8 juni Op maandag 8 juni (tweede Pinksterdag) gaan de Dl pupillen op toernooi in Oirschot. Het vertrek is om 11.00 uur. We hebben alweer 2 concoursen achter de rug. En wel afgelopen donderdag (Hemelvaart) en afelopen zondag. De weergoden waren ons welgezind en het waren dan ook 2 gelsaagde concoursen. De uitslag was als volgt: Concours Diessen: achttal klasse zwaar 4e prijs, achttal klasse midden 4e prijs, achttal klasse licht 8e prijs. Dressuur: Jos. v. Hulten met Marco -M2 - 2e prijs, Jan Burgers met Orica -Ml- 2e prijs, Ine Apeldoorn met Patricia -Ml- 5e prijs, Jan Bur gers met Linda -LI- 2e prijs, Thea v. Mens voort met Patries -B2- 2e prijs, José Rijnen met Tanja -B2- 3e prijs, Leni Vermeer met To- sca -B2- 2e prijs. Concours Cromvoirt: dressuur: Jan v.d. Bosch met Santana -M2- 3e prijs, Wim op ’t Hoog met Reflex -L2- 2e prijs, Margret Paulusse met Lucinda -L2- 5e prijs, Jan Burgers met Linda >71 Uitslag wedvlucht Corbeil op 31-5-’81afstand 386 km. De duiven werden om 7.30 uur gelost met z.w. wind. Eerst geconstateerde duif om 12.20 oz vppr Comb. Oerlemans. Comb Oerle- mans 1-7-15, A. Damen 2-14, Comb, de Laat 3-4-6- 9-10-12. L. v.d. Branden 5-8-13, Comb. Ligtvoet 11. Uitslag wedvlucht Moulins op 30-5-’81, af stand 570 km. De duiven werden om 7.20 uur gelost met z.w. wind. Eerst geconstateerde duif om 15.12.58 uur voor Comb, de Laat. Comb, de laat 1-6-9, L. v.d. Branden 2-4, Joh. Oerle mans 3, A. Damen 5, A. Westgeest 7-10-12, Comb. Ligtvoet 8-11. De competitie van B.Z.A. is weer geëindigd en we mogen spreken over een zeer sportief ver loop. De finale werd gehouden op 28 en 29 mei. We hebben dit jaar weer gespeeld in 2 poules, wwarvan in poule A ,,’t Stokske” als eerste eindigde en in poule B ,,De Vurhaai”. Deze beide ploegen waren goed aan elkaar ge- waagd, doch „De Vurhaai” kreeg wat pech in de achterhoede waarvan ,,’t Stokske” gretig kon profiteren. Hierna vielen aan beide zijden vele goede kansen die door ,,’t Stokske” het beste werde benut en deze wedstrijd omzetten in een 5-2 overwinning. Wij wensen ,,’t Stoks ke” van harte proficiat. Competitie stand: 1. 't Stokske, 2. F.C. Vura- aai, 3. F.C. Brouwer, 4. Fam. van Beers, 5. D.M.G., 6. 't Trefsentrum, 7. Estudiantes, 8. van Bommel, 9. F.C. de Schouw, 10. de Hei velden. De D.M.G wensen we van harte profi ciat met het behalen van de sportiviteitsbokaal. De resterende prijzen kunnen worden afgehaald bij G. Antonis, Oir- schotseweg 41, Moergestel. Lot no. 13118 blauw transpireer jack, lot no. 14133 leren bal, lot no. 12602 kinder trimschoenen, lot 13792 sport puma tas. WONINGINRICHTING doelgem. 8-16, 6. Cashe mire 0 pt. doelgem. 3-26. Concours vanuit Creil, 315 km., 171 duiven: I- 6-7-16-17-18-20-43-50-55 L. v.d. Ven, 2-3-5- II- 19-30-51 L. v.d. Branden, 4-9-36 H. Sche pers, 8-22-53 J. v.d. Wouw, 10 J. Meennis, 12- 38 P. Kerkhof, 13-35 J. Molders, 14-24-32-41 C. v. Bommel, 15-23-33-48 A, op ’t Hoog, 21 P. Hermans, 25-29- 40 L. Heeffes, 26-27-28- 31-44-54-56-57 J. v.d. Wit, 34 Joh. v.d. Wouw, 37 C. Roozen, 39-46-49-52 J. v. Bom mel, 42 H. d. Brouwer. Extra prijs taart H. Schepens. Buffetpoule J. v.d. Wouw H met 8. PAGINA 5 no. verzekering! - Jk Kies voor .Raleigh of BSA Sport Nu inclusief Gemullehoekenweg 11 Oisterwijk Telefoon 04242-2344 's-Maandags op de markt 's-Woensdags bij Groenteha! Crisje •I 1 een echte Raleigh, koop je alleen bij de echte vakman: Tweewielerspecialist Rootven 62-68 Moergestel Tel. 04243 - 1435 4 "MOERGESTEL-NIEUWS" - WOENSDAG 3 JUNI 1981 HÈV, 1 ji [nottinchamJi Rootven 36 - Moergestel - ff i I

Weekblad Moergestels Nieuws | 1981 | | pagina 5