Vijst 1,Denu Het moet anders, kunwnwedat. IÉ ik stem Daarom Gok niet 129,- 119,- met gas en apparatuur i Ik ben in Nloerg maar mijn vers een van gestel, Ptra°ndete ook bruiken de sauwe'aars 98,- Parochienieuws o concours Gezinsmis K.V.O.-Moergestel E.H.B.O. nieuws Het ene bisdom ’s Hertogenbosch JAN VAN VE1TH0VEN Zangvereniging ’’Crescendo” naar si I -nieuws PI1' Diverse vlotte ■-SSU-- blue kleuren. Prijsindicatie: De jongens van ’’onze weg” doen het goed. Er is zelfs ’n goede kans dat ze in de finalepoule terecht zullen komen. Komt U hen op ’n door- de-weekse speeldag eens aanmoedigen. Tot de volgende keer! Ons E.H.B.O. corps heeft weer een mooie uit breiding ondergaan. Wellicht kunnen wij in de toekomst hierdoor nog betere Eerste Hulp gaan verlenen. Met vriendelijke E.H.B.O. groeten Het Bestuur. Thijs van de Wouw Maria van de Wouw- van de Poll Voor de eerste keer verzorgde Dr. Terwindt de E.H.B.O. lessen tesamen met de instructeur, Dhr. W. van Rooy. Voor zowel Dr. Terwindt alswel voor Dhr. van Rooy is het zeer zeker een enorm succes te mo gen terugkijken op een leuke en geslaagde cur sus, waarvan iedereen het einde met goed ge volg behaalde. Dokter Terwindt, hartelijk dank voor Uw moeite en inzet en onze welge meende gelukwensen met het behaalde succes. Ook de heer van Rooy krijgt onze dank en ge lukwensen. Sportdag. Zondag gaan we naar de eerste sportdag in Es beek. We vertrekken allemaal bij Christien van Esch in de Schoolstraat. Kom allemaal op de fiets. We vertrekken om half negen. Zorg dat je op tijd bent! Op dinsdag 26 mei, als de kinderen ’n week vrij zijn van school, organiseert de K.V.O. een fietstocht voor moeders met kinderen. We ver trekken om half twee vanaf ’t St. Jansplein. Er zijn enkele leuke dingen georganiseerd voor onderweg, zodat men niet de hele middag moet fietsen. Voor drinken en eten wordt gezorgd. Opgave is mogelijk tot 23 mei a.s. Mocht het weer op 26 mei niet goed zijn, dan informeert men bij een van de bestuursleden of het doorgaat. Op dinsdag 9 juni gaan we naar het mutsenmu seum in St. Oedenrode. We vertrekken om half twee vanaf St. Jansplein met auto’s. Op gave is nog mogelijk tot 1 juni bij een van de bestuursleden. Donderdag 23 april 1981 was een succesvolle dag voor de Moergestelse E.H.B.O. vereni ging. Om 19.00 uur werd een aanvang gemaakt met het afnemen van de examens na weer een jaar cursus. Dokter Westerveld uit Oisterwijk en de heer Jan Jansen, Kaderinstructeur, uit Tilburg, na men deze belangrijke taak op zich. Aan het einde van de avond, zo rond de klok van tien uur kon de uitslag bekend gemaakt worden. Alle kandidaten waren geslaagd, er behoefde helemaal niemand te worden afgewezen. De volgende personen hebben er voor geleerd en gewerkt en mogen zich nu gediplomeerd E.H.B.O.-er noemen: Noud Vissers uit Esbeek; Ton Vugts uit Hilva- renbeek; Bart de Laat, Tilburgseweg; Nico van lersel, Pr. Beatrixstraat; Jan Vlasveld, Aanste- de; Hein Belgers, Broekzijde; Marion Mul ders, Heuvelstraat; Eric Kahle, Duyve- kotstraat; Jolanda van Kerkoerle, Ko renstraat; Cor van de Wiel, Griete Veldeke; Anja van Elderen, Pr. Beatrixstraat; Sjannie van lersel, Pr. Beatrixstraat; Agniet van Spaandonk-Frommé, Korenstraat; Jolanda Persoons; Lenie van Herck-Copal, Schoolstraat; Willemien van den Heuvel; Rini van Elderen, Griete Veldeke; Hans van den Heuvel, Raamackerstraat; Jacqueline Kie rnans, Burg. Bardoelstraat; Corrie Bierkens, Heuvelstraat; Jan Schoenmakers, Tilburgse weg; Arina Schoenmakers, Tilburgseweg. Ook de twee buitenlandse gasten, te weten: Bert van Strijdhoven uit Udenhout en Mevr. Hairwassers uit Berkel-Enschot, legden met goed gevolg het examen af. Niet alleen voor de E.H.B.O. vereniging is dit een succes. Ook onze docent-arts Dr. P.N. Terwindt mag zeker delen in dit succes. Een vriendelijk verzoek om alvast het weekend van 29 en 30 augustus vrij te houden en in uw agenda te noteren. Er staat dan namelijk in ons dorp heel wat te gebeuren. Op zaterdag 29 au gustus, op de naamdag van de patroonheilige van onze parochie wordt herdacht dat het kerkgebouw 50 jaar bestaat en willen we tevens de aandacht richten op het parochiegebeuren. Zaterdagavond is er de mogelijkheid elkaar te ontmoeten in Den Boogaard. Op zondag 30 augustus wordt door de werk groep Missie- en ontwikkelingswerk een groots opgezette Fietsoriëntatietocht georganiseerd voor Theo Raaymakers. U hoort er nog meer van. V,,de. ruime Keus rn polo's. Bermuda sen Pantalons (Lois. Clark, J»"lachel enz. enz. enz- A. s. zondag 24 mei vertrekken we, uiteraard op de fiets, voor ’n tocht naar de Oirschotse kapel. De vertrektijd is gesteld op 9.00 uur va naf Cafetaria Mertens. Tijdens de terugtocht wordt er ’’aangelegd” zodat zij die daaraan behoefte hebben, iets kunnen gebruiken. Let wel: ouders zowel als kinderen zijn van harte welkom. Voor wat be treft de oudere leden van onze buurtvereniging die graag meewillen naar de kapel maar niet meer zo ver kunnen of durven fietsen het vol gende: zij kunnen zich tot zaterdag opgeven bij B. Smolders, Oisterwijkseweg 20. Voor ver voer door middel van auto’s wordt dan ge zorgd. A.s. zondag om 11.30 uur is er weer een ge zinsmis. Daarbij zijn alle kinderen van de ba sisscholen van harte welkom. In deze dienst besteden we nog eens aandacht aan de le com munie. Daarom nodigen wij de kinderen die pas hun le communie gedaan hebben heel spe ciaal uit. Van de hand van onze bisschop Mgr. J. Bluys- sen is een discussienota verschenen met als ti tel: ”Het ene bisdom ’s Hertogenbosch”. Hij neemt daarin stelling tegen een eventuele opsplitsing van ons bisdom. In de inleiding schrijft hij: ”Het meedenken van alle diocesanen kan voor mij een grote steun zijn bij een zo belangrijke beslissing voor de toekomst van ons bisdom.” De dekanale raad heeft gemeend aan deze uit nodiging gestalte te moeten geven door een bij eenkomst rond deze discussie-nota te beleggen. Alle leden van de kerkbesturen en parochiera den van ons dekenaat Oisterwijk worden uitge nodigd bijeen te komen op donderdag 4 juni a.s. om acht uur ’s avonds in ”Den Boogaard” in Moergestel. De resultaten van deze bijeenkomst zullen aan de bisschop worden doorgegeven. Zondag a.s. neemt Zangvereniging ’’Crescen do” deel aan een Internationaal Zangconcours in Heythuizen (L.). Het koor zingt er twee nummers in de le afdeling. Het verplichte werk: Jan de Mulder; ’n Vlaams volkslied dat geschreven is door Jan Vermulst, en het vrije werk O, Pepita; ’n humoristisch nummer van Muller. Het vertrek is gepland op 12.45 uur en het optreden vindt plaats tussen 15.00 en 16.00 uur. De rest van de dag wil het koor op gezelli ge wijze doorbrengen in het Limburgse land. Dirigent, bestuur en leden, van harte veel suk- ses toegewenst. "DE VURHAAI "MOERGESTEL-NIEUWS - WOENSDAG 20 MEI 1981 PAGINA 3 2 Verkrijgbaar bij: 'Camping Gaz' gas en 'Camping Gaz' apparatuur horen nu eenmaal bij elkaar voor uw absolute veiligheid Moergèsel, maai 1981 Paoter Helmerplein 12 Zomeravond-competitie. Op donderdag 21 maai zen onze pa en ons moeder en ■i*» L 25 jaor getrouwd. Dörrom zal er om 3 uur 's mid dags üt dankbaarhèd un H. Mis worre opgedraoge in de kerk van St. Jans Onthoofding te Moergèsel. As ge onze pa en ons moeder wilt fliciteren kan dè tussen 7 en half 9 's aovus bè Café 'Ut Draaibumke", Hild 1 te Moergèsel Hun dankbare kènder Attentie. jij Fietstocht voor leden naar Oirschotse kapel. *PvdA Schoolstraat 3 - Kerkstraat 21 Moergestel - Tel. 04243 - 1284 BUURT VERENIGING

Weekblad Moergestels Nieuws | 1981 | | pagina 3