HENK SCHEPENS r 1 moergestel- nieuws K.P.J. nieuws I Vijf inwoners uit Moergestel doen mée aan concertreis naar Spanje F I 1 Kwaliteit een begrip! GEMEENTE MOERGESTEL Hebt U een communicant en wilt U die eens extra verrassen? ff I Een goed adres voor een lekkere haring! Warme gebakken vis en alle soorten verse vis! BEKENDMAKING BEKENDMAKING BEKENDMAKING BEKENDMAKING volendammer vishandel M. Sterke G. Sterke-Scheffers Haar dirigent Jan Jansen heeft in samenwer king met leden van dit koor regelmatig integra le uitvoeringen gegeven van opera’s, waardoor ook onder de grote rivieren een opera-traditie is ontstaan, na de ontbinding van de zuidne- derlandse opera. Hoewel allen aktief in onze Moergestelse gemeenschap, zijn de vijf inwo ners van ons dorp trouw gebleven aan dit koor, met dien verstande, dat Thea Vermeulen-Peek als overigens bevriende gastsoliste meegaat. (Daarna verblijft zij nog drie weken in Italië om met wereldberoemde Italiaanse zangers zich voor te bereiden op het Holland Festival. Hierop komen we nog terug). Het koor verblijft in een hotel te Rosas en geeft concerten met voornamelijk Verdi-fragmenten in een viertal plaatsen in Noord-Spanje. De in woners van Moergestel zijn: Jan Donders, diri gent van het Jongeren- en K.V.O.-koor; Frans Wayers, oud raadslid en voorzitter tennisclub; Jan v.d. Berg, technisch medewerker tennis club; Thea Vermeulen-Peek, regelmatig soliste in onze kerk en Albert van der Werf, medewer ker aan dit blad en lid van diverse besturen in ons dorp. Een verslag van deze concertreis zal in onze krant verschijnen. Excursie politiebureau Op 19 mei vindt er een excursie plaats naar het politiebureau van Tilburg. We zullen daar een rondleiding krijgen door het gehele politiebu reau. Het belooft een zeer interessante excursie te worden. We vertrouwen er dan ook op dat we met velen naar Tilburg kunnen gaan. We vertrekken om 19.15 uur met auto’s naar Til burg. Vertrek bij de Boerenbond. Blauwe Koppen Race Alle KPJ-ers tot 16 jaar worden vrijdag ver wacht bij café 't Stokske. We beginnen om half acht dus zorg dat je op tijd bent. Het be looft een geweldige race te worden waarbij je ontzettend veel plezier kunt hebben. Dus jon gens en meisjes zorg dat je er bij bent want je weet niet wat je mist. Breng wel een pen of pot lood mee. Na de race zullen we nog een tijdje gezellig na blijven praten in café ’t Stokske. Atletiekdag Op zondag 17 mei wordt de jaarlijkse atletiek dag gehouden in Oisterwijk. Wij beginnen daar om half tien. Iedereen die zich hiervoor opgegeven heeft wordt om negen uur verwacht bij café het Centrum. Vandaar uit vertrekken we per fiets naar Oisterwijk. Het inschrijfgeld voor KPJ-ers bedraagt 1,50 en voor ^spiranten 1,We zullen rond twaalf uur weer klaar zijn. Wat onder een drankje werd gesuggereerd is werkelijkheid geworden. Het Tilburgse opera- koor ’’Souvernir des Montagnards” gaat in de Hemelvaartsweek (23 tot 30 maart) op concer treis naar Spanje. Een comité uit dat koor met de nodige ervaring en kennis van zaken in Spanje heeft in samenwerking met de Neder landse ambasade deze reis georganiseerd. Het koor van de ’’Souvernir des Montagnards” uit Tilburg heeft altijd aan de weg getimmerd. Een fiets is daarvoor uitstekend geschikt en onze sortering kinderrijwielen is op zich al verrassend! In de merken Batavus, Gazelle, Moto- Becane en Peugeot hebben wij een prachtige kollektiel! SB PAGINA 5 4 Moergestel, 13 mei 1981. Burgemeester en Wethouders voornoemd, De Burgemeester, J.B.S. ter Veer, de Sekretaris l.s., J.J.A. Nijtmans. Gemullehoekenweg 11 Oisterwijk Telefoon 04242-2344 's-Maandags op de markt 's- Woensdags bij Groenteha! Crisje Moergestel, 13 mei 1981. Burgemeester en Wethouders voornoemd, De Burgemeester, J.B.S. ter Veer, de Sekretaris l.s., J.J.A. Nijtmans. Moergestel, mei 1981 Reuselhof 30 Receptie van 17.30 - 19.00 uur in "Den Boogaard", St. Jansplein 5 te Moergestel. Hun dankbare kinderen en kleinkinderen. Op deze dag zal om 11.00 uur een H. Mis worden opgedragen in de parochiekerk van St. Jans Onthoofding te Moergestel. de dag te herdenken, waarop zij 50 jaar geleden in het huwelijk traden. Op dinsdag 19 mei a.s. hopen onze geliefde ouders en groot ouders Burgemeester en Wethouders van Moergestel maken ter uitvoering van het besluit van de raad van de gemeente d.d. 24 april 1981 bekend dat het gemeentebestuur van Moer gestel voornemens is met toepassing van artikel 50, lid 8 van de Woningwet aan R.A.J.M. Stevens, Oisterwijkseweg 75 te Moergestel bouwvergunning te verlenen voor een erfafscheiding op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sektie A nr. 2074, plaatselijk bekend Oisterwijkseweg 75. Het bouwplan met de daarbij behorende bescheiden ligt vanaf 15 mei 1981 gedurende 14 dagen ter gemeentesekretarie, afdeling Algemene Zaken, voor een ieder ter inzage. Gedurende deze termijn kan een ieder schriftelijke bezwaren tegen het bouwplan indie nen bij het gemeentebestuur. Burgemeester en Wethouders van Moergestel maken bekend dat zij voornemens zijn om aan Gilde St.-Sebastiaan en Barbara, p/a Zandstraat 1 te Moergestel, vergunning te verlenen ingevolge de Hinderwet tot het oprichten, in werking brengen en in wer king houden van een schietbaan, op het perceel kadastraal bekend gemeente Moer gestel, sektie B, nr. 1929, plaatselijk bekend Zandstraat 1. Deze vergunning zal worden verleend onder voorwaarden, om gevaar, schade of hin der voor de omgeving te ondervangen. De ontwerp-beschikking alsmede de aanvrage en andere terzake zijnde stukken, liggen vanaf heden gedurende 14 dagen voor een ieder ter gemeentesekretarie, afdeling Alge mene Zaken ter inzage, en wel iedere werkdag vanaf 09.00 uur tot 12.30 uur en 13.30 uur tot 16.00 uur. Bovendien liggen genoemde bescheiden gedurende deze termijn ter inzage elke vrijdag in de Openbare Bibliotheek, Kloosterlaan 32a te Moergestel, en wel van 17.00 uur tot 20.00 uur. Desgewenst kan een mondelinge toelichting op de ont werp-beschikking worden gegeven. Gedurende de termijn van 14 dagen kunnen de aanvrager, alsmede degenen, die be zwaren hebben ingebracht en eenieder die aantoont dat hij daartoe redelijkerwijze niet in staat is geweest, gemotiveerde schriftelijke bezwaren indienen naar aanleiding van de ontwerp-beschikking. Degene, die een bezwaarschrift indient, kan verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Een bezwaarschrift dient gericht te zijn aan en ingediend te worden bij ons kollege. Moergestel, 13 mei 1981. Burgemeester en Wethouders voornoemd, De Burgemeester, J.B.S. ter Veer, de Sekretaris, A.P.A. de Rouw. Burgemeester en Wethouders van Moergestel maken bekend dat zij voornemens zijn om aan C. Roozen, Stokske 5 te Moergestel vergunning te verlenen ingevolge de Hin derwet tot het oprichten, in werking brengen en in werking houden van een rundvee houderij en varkensmesterij annex mestopslag waarin 2 electromotoren gebezigd zullen worden met een gezamenlijk vermogen van 0,7 KW alsmede 1-500 litertank voor dieselolie en 1-600 litertank voor H.B.O., op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sektie B, nr. 2374, plaatselijk bekend Stokske 5. Deze vergunning zal worden verleend onder voorwaarden, om gevaar, schade of hin der voor de omgeving te ondervangen. De ontwerp-beschikking alsmede de aanvrage en andere terzake zijnde stukken, liggen vanaf heden gedurende 14 dagen voor een ieder ter gemeentesekretarie, afdeling Alge mene Zaken ter inzage, en wel iedere werkdag vanaf 09.00 uur tot 12.30 uur en 13.30 uur tot 16.00 uur. Bovendien liggen genoemde bescheiden gedurende deze termijn ter inzage elke vrijdag in de Openbare Bibliotheek, Kloosterlaan 32a te Moergestel, en wel van 17.00 uur tot 20.00 uur. Desgewenst kan een mondelinge toelichting op de ont werp-beschikking worden gegeven. Gedurende de termijn van 14 dagen kunnen de aanvrager, alsmede degenen, die be zwaren hebben ingediend naar aanleiding van de aanvrage en eenieder die aantoont dat hij daartoe redelijkerwijze niet in staat is geweest, gemotiveerde schriftelijke bezwa ren indienen naar aanleiding van de ontwerp-beschikking. Degene, die een bezwaarschrift indient, kan verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Een bezwaarschrift dient gericht te zijn aan en ingediend te worden bij ons kollege. Moergestel, 13 mei 1981. Burgemeester en Wethouders voornoemd, De Burgemeester, J.B.S. ter Veer, de Sekretaris, A.P.A. de Rouw. Burgemeester en Wethouders van Moergestel maken ter uitvoering van het besluit van de raad van de gemeente d.d. 24 april 1981 bekend dat het gemeentebestuur van Moer gestel voornemens is om met toepassing van artikel 50, lid 8 van de Woningwet aan N. van der Avoort, Broekzijde 29 te Moergestel bouwvergunning te verlenen voor de op bouw van een schuur op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sektie F nr. 243, plaatselijk bekend Broekzijde 29. Het bouwplan met de bijbehorende bescheiden ligt vanaf 15 mei 1981 gedurende 14 da gen ter gemeentesekretarie, afdeling Algemene Zaken, voor een ieder ter inzage. Gedurende deze termijn kan een ieder tegen het bouwplan schriftelijke bezwaren indie nen bij het gemeentebestuur. I TWEEWIELERSPECIALIST Oisterwijkseweg 19-21 Moergestel Telefoon 04243 - 1282 en "MOERGESTEL-NIEUWS" - WOENSDAG 13 MEI 1981 V i roll

Weekblad Moergestels Nieuws | 1981 | | pagina 5