Is I' I I |i i I I I I I I ai GEMEENTE MOERGESTEL ar' I I I l - I I l Uil» r tl1 BEKENDMAKING BEKENDMAKING BEKENDMAKING HINDERWET BEKENDMAKING HINDERWET BEKENDMAKING 11 rl BEKENDMAKING HINDERWET r H it ÜI ï’l r’ BEKENDMAKING I .f I 7 I f "MOERGESTEL-NIEUWS" - WOENSDAG 13 MEI 1981 PAGINA 4 1 7 Burgemeester en Wethouders van Moergestel maken bekend dat zij voornemens zijn om aan Kinderen T. Jans, Beekersberg 3 te Moergestel, vergunning te verlenen inge volge de Hinderwet tot het oprichten, in werking brengen en in werking houden van een stieren- en varkensmesterij, rundveehouderij en varkensfokkerij annex mestopslag waarin 1 electromotor met een vermogen van 1 KW gebezigd zal worden, op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sektie E, nr. 406, plaatselijk bekend Beekersberg 3. Deze vergunning zal worden verleend onder voorwaarden, om gevaar, schade of hin der voor de omgeving te ondervangen. De ontwerp-beschikking alsmede de aanvrage en andere terzake zijnde stukken, liggen vanaf heden gedurende 14 dagen voor een ieder ter gemeentesekretarie, afdeling Alge mene Zaken ter inzage, en wel iedere werkdag vanaf 09.00 uur tot 12.30 uur en 13.30 uur tot 16.00 uur. Bovendien liggen genoemde bescheiden gedurende deze termijn ter inzage elke vrijdag in de Openbare Bibliotheek, Kloosterlaan 32a te Moergestel, en wel van 17.00 uur tot 20.00 uur. Desgewenst kan een mondelinge toelichting op de ont werp-beschikking worden gegeven. Gedurende de termijn van 14 dagen kunnen de aanvrager, alsmede degenen, die be zwaren hebben ingebracht naar aanleiding van de aanvrage en eenieder die aantoont dat hij daartoe redelijkerwijze niet in staat is geweest, gemotiveerde schriftelijke bezwa ren indienen naar aanleiding van de ontwerp-beschikking. Degene, die een bezwaarschrift indient, kan verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Een bezwaarschrift dient gericht te zijn aan en ingediend te worden bij ons kollege. Moergestel, 13 mei 1981. Burgemeester en Wethouders voornoemd, De Burgemeester, J.B.S. ter Veer, de Sekretaris, A.P.A. de Rouw. Burgemeester en Wethouders van Moergestel maken bekend dat zij voornemens zijn om aan T. Kastelijn, Reedijk 8 te Moergestel, vergunning te verlenen ingevolge de Hin derwet tot het uitbreiden en wijzigen van een rundveehouderij annex mestopslag, op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sektie E, nr. 370, plaatselijk be kend Reedijk 8. Deze vergunning zal worden verleend onder voorwaarden, om gevaar, schade of hin der voor de omgeving te ondervangen. De ontwerp-beschikking alsmede de aanvrage en andere terzake zijnde stukken, liggen vanaf heden gedurende 14 dagen voor een ieder ter gemeentesekretarie, afdeling Alge mene Zaken ter inzage, en wel iedere werkdag vanaf 09.00 uur tot 12.30 uur en 13.30 uur tot 16.00 uur. Bovendien liggen genoemde bescheiden gedurende deze termijn ter inzage elke vrijdag in de Openbare Bibliotheek, Kloosterlaan 32a te Moergestel, en wel van 17.00 uur tot 20.00 uur. Desgewenst kan een mondelinge toelichting op de ont werp-beschikking worden gegeven. Gedurende de termijn van 14 dagen kunnen de aanvrager, alsmede degenen, die be zwaren hebben ingebracht naar aanleiding van de aanvrage en eenieder die aantoont dat hij daartoe redelijkerwijze niet in staat is geweest, gemotiveerde bezwaren indienen naar aanleiding van de ontwerp-beschikking. Degene, die een bezwaarschrift indient, kan verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Een bezwaarschrift dient gericht te zijn aan en ingediend te worden bij ons kollege. Moergestel, 13 mei 1981. Burgemeester en Wethouders voornoemd, De Burgemeester, J.B.S. ter Veer, de Sekretaris, A.P.A. de Rouw. Burgemeester en Wethouders van Moergestel maken bekend dat op 23 april 1981 bij hen een aanvrage is ingekomen van de Gebr. Huijsmans, Oirschotseweg 10 te Moer gestel om vergunning ingevolge de Hinderwet voor het oprichten, in werking brengen en in werking houden van een varkensmesterij en rundveehouderij annex mestopslag, zoals op de bij de aanvrage behorende bescheiden is vermeld op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sektie B, nr. 2195, plaatselijk bekend Oirschotseweg 10. De aanvrage en de daarbij behorende bescheiden liggen vanaf heden ter gemeentese kretarie Afdeling Algemene Zaken ter inzage tijdens de kantooruren van 08.30 uur tot 12.30 uur en van 13.15 tot 17.00 uur. Tijdens de termijn waarbinnen gemotiveerde bezwaren kunnen worden ingebracht, te weten vanaf heden gedurende een maand, liggen bovenbedoelde stukken eveneens ter inzage in de Openbare Bibliotheek, Kloosterlaan 32a te Moergestel elke vrijdag van 17.00 uur tot 20.00 uur. Desgewenst kan een mondelinge toelichting op de aanvrage worden verkregen. Tijdens bovenbedoelde bezwarentermijn kunnen de bezwaarschriften - die gemoti veerd moeten zijn - bij ons Kollege worden ingediend. De mogelijkheid bestaat voor de indiener van het bezwaarschrift het schriftelijk verzoek te doen dat zijn persoonlijke ge gevens niet worden bekendgemaakt. Eveneens kunnen mondelinge bezwaren worden ingebracht tijdens de te houden open bare zitting op 2 juni 1981 om 10.30 uur in het gemeentehuis van Moergestel, waarbij tevens de gelegenheid wordt gegeven tot een gedachtenwisseling over de aanvrage tussen het bevoegde gezag, de aanvrager en de overige aanwezigen. Volledigheidshalve wordt opgemerkt dat degenen die bezwaren hebben ingebracht op bovenomschreven wijze alsmede een ieder die kan aantonen dat hij daartoe redelijker wijs niet in staat is geweest, in de gelegenheid worden gesteld om bezwaren tegen het ontwerp van de te nemen beschikking in te dienen. Moergestel, 13 mei 1981. Burgemeester en Wethouders voornoemd, De Burgemeester, J.B.S. ter Veer, de Sekretaris, A.P.A. de Rouw. Burgemeester en Wethouders van Moergestel maken bekend dat op 24 april 1981 bij hen een aanvrage is ingekomen van P.M. Ketelaars, Heiligenboom 8 te Moergestel om vergunning ingevolge de Hinderwet voor het uitbreiden en wijzigen van een rundvee houderij en varkensfokkerij annex mestopslag, zoals op de bij de aanvrage behorende bescheiden is vermeld, op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sektie B, nr. 2282, plaatselijk bekend Heiligenboom 8. De aanvrage en de daarbij behorende bescheiden liggen vanaf heden ter gemeentese kretarie Afdeling Algemene Zaken ter inzage tijdens de kantooruren van 08.30 uur tot 12.30 uur en van 13.15 tot 17.00 uur. Tijdens de termijn waarbinnen gemotiveerde bezwaren kunnen worden ingebracht, te weten vanaf heden gedurende een maand, liggen bovenbedoelde stukken eveneens ter inzage in de Openbare Bibliotheek, Kloosterlaan 32a te Moergestel elke vrijdag van 17.00 uur tot 20.00 uur. Desgewenst kan een mondelinge toelichting op de aanvrage worden verkregen. Tijdens bovenbedoelde bezwarentermijn kunnen de bezwaarschriften - die gemoti veerd moeten zijn - bij ons Kollege worden ingediend. De mogelijkheid bestaat voor de indiener van het bezwaarschrift het schriftelijk verzoek te doen dat zijn persoonlijke ge gevens niet worden bekendgemaakt. Eveneens kunnen mondelinge bezwaren worden ingebracht tijdens de te houden open bare zitting op 2 juni 1981 om 11.00 uur in het gemeentehuis van Moergestel, waarbij tevens de gelegenheid wordt gegeven tot een gedachtenwisseling over de aanvrage tussen het bevoegde gezag, de aanvrager en de overige aanwezigen. Volledigheidshalve wordt opgemerkt dat degenen die bezwaren hebben ingebracht op bovenomschreven wijze alsmede een ieder die kan aantonen dat hij daartoe redelijker wijs niet in staat is geweest, in de gelegenheid worden gesteld om bezwaren tegen het ontwerp van de te nemen beschikking in te dienen. Moergestel, 13 mei 1981. Burgemeester en Wethouders voornoemd, De Burgemeester, J.B.S. ter Veer, de Sekretaris, A.P.A. de Rouw. Burgemeester en Wethouders van Moergestel maken bekend dat zij voornemens zijn om aan M.C. Roozen, Stokske 3 te Moergestel, vergunning te verlenen ingevolge de Hinderwet tot het oprichten, in werking brengen en in werking houden van een rund veehouderij en varkensmesterij annex mestopslag waarin 1 electromotor met een ver mogen van 0,4 KW gebezigd zal worden op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sektie B, nr. 2374, plaatselijk bekend Stokske 3. Deze vergunning zal worden verleend onder voorwaarden, om gevaar, schade of hin der voor de omgeving te ondervangen. De ontwerp-beschikking alsmede de aanvrage en andere terzake zijnde stukken, liggen vanaf heden gedurende 14 dagen voor een ieder ter gemeentesekretarie, afdeling Alge mene Zaken ter inzage, en wel iedere werkdag vanaf 09.00 uur tot 12.30 uur en 13.30 uur tot 16.00 uur. Bovendien liggen genoemde bescheiden gedurende deze termijn ter inzage elke vrijdag in de Openbare Bibliotheek, Kloosterlaan 32a te Moergestel, en wel van 17.00 uur tot 20.00 uur. Desgewenst kan een mondelinge toelichting op de ont werp-beschikking worden gegeven. Gedurende de termijn van 14 dagen kunnen de aanvrager, alsmede degenen, die be zwaren hebben ingebracht naar aanleiding van de aanvrage en eenieder die aantoont dat hij daartoe redelijkerwijze niet in staat is geweest, gemotiveerde schriftelijke bezwa ren indienen naar aanleiding van de ontwerp-beschikking. Degene, die een bezwaarschrift indient, kan verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Een bezwaarschrift dient gericht te zijn aan en ingediend te worden bij ons kollege. Moergestel, 13 mei 1981. Burgemeester en Wethouders voornoemd, De Burgemeester, J.B.S. ter Veer, de Sekretaris, A.P.A. de Rouw. P’l 0 Burgemeester en Wethouders van Moergestel maken bekend dat op 3 april 1981 bij hen een aanvrage is ingekomen van A.C.J. van Gansen, Korenstraat 3 te Moergestel om vergunning ingevolge de Hinderwet voor het oprichten, in werking brengen en in wer king houden van een kuikenmesterij annex mestopslag waarin diverse electromotoren en tanks gebezigd zullen worden met een vermogen resp. inhoud zoals op de bij de aanvrage behorende bescheiden is vermeld, op het perceel kadastraal bekend gemeen te Moergestel, sectie E, nr. 436, plaatselijk bekend Vossenhoorn. De aanvrage en andere daarbij behorende bescheiden liggen vanaf heden ter gemeen tesekretarie afdeling Algemene Zaken ter inzage tijdens de kantooruren van 08.30 uur tot 12.30 uur en van 13.15 tot 17.00 uur. Tijdens de termijn waarbinnen gemotiveerde bezwaren kunnen worden ingebracht, te weten vanaf heden gedurende een maand, liggen bovenbedoelde stukken eveneens ter inzage in de Openbare Bibliotheek, Kloosterlaan 32a te Moergestel elke vrijdag van 17.00 uur tot 20.00 uur. Desgewenst kan een mondelinge toelichting op de aanvrage worden verkregen. Tijdens bovenbedoelde bezwarentermijn kunnen de bezwaarschriften - die gemoti veerd moeten zijn - bij ons Kollege worden ingediend. De mogelijkheid bestaat voor de indiener van het bezwaarschrift het schriftelijk verzoek te doen dat zijn persoonlijke ge gevens niet worden bekendgemaakt. Eveneens kunnen mondelinge bezwaren worden ingebracht tijdens de te houden open bare zitting op 2 juni 1981 om 10.00 uur in het gemeentehuis van Moergestel, waarbij tevens de gelegenheid wordt gegeven tot een gedachtenwisseling over de aanvrage tussen het bevoegde gezag, de aanvrager en de overige aanwezigen. Volledigheidshalve wordt opgemerkt dat degenen die bezwaren hebben ingebracht op bovenomschreven wijze alsmede een ieder die kan aantonen dat hij daartoe redelijker wijs niet in staat is geweest, in de gelegenheid worden gesteld om bezwaren tegen het ontwerp van de te nemen beschikking in te dienen. Moergestel, 13 mei 1981. Burgemeester en Wethouders voornoemd, De Burgemeester, J.B.S. ter Veer, de Sekretaris, A.P.A. de Rouw. "IV l h -r t Burgemeester en Wethouders van Moergestel maken bekend dat zij voornemens zijn om met toepassing van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening juncto artikel 50, lid 8 van de Woningwet aan het Gemeentebestuur van Moergestel bouwvergun ning te verlenen voor het bouwen van een complex woningwetwoningen op de perce len kadastraal bekend gemeente Moergestel sektie B nrs. 2230 en 2374, beide gedeelte lijk, plaatselijk bekend Oistelvoirt. Het bouwplan met de daarbij behorende bescheiden ligt vanaf 15 mei 1981 gedurende 14 dagen ter gemeentesekretarie Afdeling Algemene Zaken voor een ieder ter inzage. Gedurende bovenvermelde termijn kan een ieder tegen het bouwplan schriftelijke be zwaren indienen bij Burgemeester en Wethouders van Moergestel. Moergestel, 13 mei 1981. Burgemeester en Wethouders voornoemd, De Burgemeester, J.B.S. ter Veer, de Sekretaris, A.P.A. de Rouw. r I

Weekblad Moergestels Nieuws | 1981 | | pagina 4