I MET N PHILIPS MAAK JE MOEDER BLIJ. ui I I I .1 I I I I - IO MEI 1 o! W I Drumfanfare ’’Moergestel” op kamp I J B PHILIPS I neemt vaste vorm aan! M P Renovatie Kruysackerbuurt... JA /W >4 TO L PHILIPS. DAN IS T GOED. DE ZAAK MET DE ECHTE SERVICE s. Schoolstraat 7 - Moergestel - Telefoon 04243-1245 Verder willen we alle ouders bedanken die zich beschikbaar stelden om voor vervoer te zor gen, of die zich op een andere manier inzetten om dit kamp te laten slagen. Vooral de Ge broeders Janssen willen we niet vergeten; we mochten van hen, gedurende het hele kamp, twee grote wagens lenen, waarvan we veel ge mak hebben gehad. Nou, dat zijn wij! Meneer en Mevrouw Clemens, van lersel, Dae- men, Janssen, Oerlemans en Verhoeven, heel hartelijk bedankt!! l’lll We hopen dat jullie, allemaal, nog heel lang lid blijven van onze club. Zonder jullie had dit al lemaal nooit gerealiseerd kunnen worden. i Om ongeveer twaalf uur vierden we, met een zelfgemaakt lied, de verjaardag van onze secre taris Jan van lersel. Hij had hier natuurlijk he lemaal niet op gerekend, en nam nogal be duusd plaats in de haastig versierde stoel. Toen we eindelijk naar de bungalows teruggin gen, begon het feest pas goed! Tot diep in de nacht werd er in alle huisjes feestgevierd, en de moppen die getapt werden zijn niet te tellen! Op zondagmorgen was er een klein groepje sportievelingen die onder leiding van de heer Clemens een prachtige natuurwandeling maak ten. Na het ontbijt moesten we onze huisjes een beetje opknappen, en voor de koffie zorgen, want de meesten van onze ouders waren in aantocht. We dronken gezellig koffie met de vaders en moeders, die natuurlijk al een heleboel enthou siaste verhalen te horen kregen. Die middag maakten we met de hele groep (half Moergestel!) een pracht van een wande ling langs de zee. Daarvan hebben we ontzet tend genoten! Na een tijdje ging een gedeelte van de groep te rug naar de camping, om gezellig te kletsen, of om lekker te zwemmen; de rest ging nog een boswandeling maken. Terug op de camping werden de spullen inge pakt en de huisjes opgeruimd. We trokken allemaal nette kleren aan, want tot slot van deze fijne dagen hadden we, als klap op de vuurpijl, een heerlijk diner samen met onze ouders. De kok heeft zeker wel een complimentje ver diend, en ook de bediening was voortreffelijk. Na zo’n weekend zijn er natuurlijk een hele boel mensen die we moeten bedanken. Allereerst is daar natuurlijk het bestuur. Iedere club zou trots zijn op een bestuur dat zoiets grandioos voor hen organiseert. beginnen. Deze avond was wel het hoogtepunt van onze kampdagen. Zowel de kleintjes als de groten hadden hun best gedaan om dit feest te laten slagen. Er werden toneelstukjes gedaan, dansjes gemaakt, en er traden allerlei beroem de sterren op; zoals bijvoorbeeld Hepie en He- pie, de Smurfen, Snip en Snap en zelfs Meat Loaf. Ook deden we een trappelzakboogie, en met z’n allen ochtendgymnastiek, waarbij we op de piano werden begeleid door onze altijd praten de pianist Goof. Bij deze onze hartelijke dank, Goof! Over deze avond kunnen we de hele krant wel volschrijven, maar dat zullen we maar niet doen! Op 3,4 en 5 april jongstleden bleek dat Drum fanfare ’’Moergestel” ook nog iets anders kan dan alleen maar (goede) muziek maken. Op die dagen gingen wij namelijk op kamp in Burgh- Haamstede, een dorp op Schouwen-Duive- land, Zeeland. Op vrijdagmiddag om ongeveer 5 uur, vertrok ken we; met een heleboel bagage, en een flinke dosis goed humeur. Na een rit van ongeveer anderhalf uur kwamen we aan bij onze camping, ’’Bohemen” ge naamd. Iedereen was natuurlijk razendbe- nieuwd naar de bungalows, die we deze drie dagen als ons thuis mochten beschouwen. De huisjes zagen er netjes en heel gezellig uit. Er waren drie slaapkamers met elk twee bed den, een keuken, een huis- en badkamer, cen trale verwarming en zelfs kleurentelevisie! We zaten met groepjes van zes personen in een bungalow. Nadat we gegeten hadden, en onze spullen uit gepakt, kwamen we bij elkaar voor de nacht wandeling. De groten liepen een lange route, die dwars door een haast onbegaanbaar gebied ging, en de kleintjes liepen een korte route, die iets minder woest, maar wel even gezellig was. Toen we eindelijk terugwaren, gingen degenen die er nog fit genoeg voor waren, bij elkaar op bezoek, waarbij natuurlijk heel wat afgelachen werd! De volgCTlde morgen waren we allemaal om acht uur present om te gaan trimmen. Al dan niet in trimkleding liepen we het bungalowpark een paar keer rond. Na het ontbijt waren er twee mogelijkheden: we konden gaan fietsen (op gehuurde tandems), of we konden een ex cursie maken naar de Oosterscheldedam, wat ook heel interessant was. ’s Middags waren we vrij om te doen en laten waar we zin in hadden. Één groep ging paard rijden langs het strand of in de manége, en de anderen gingen zwemmen (in een overdekt bad), golven, wandelen, fietsen, tennissen, of gewoon lekker t.v.-kijken in de bungalow. Ook waren er nog een heleboel mensen die nog gauw hun stukje voor de Bonte Avond moes ten oefenen. Zo vloog de middag om, en al gauw was het tijd om aan de Bonte Avond te Een van de vaders sprak tijdens het diner, na mens alle ouders, een woord van dank; ook U bedankt! Er zullen ongetwijfeld mensen zijn die we niet persoonlijk hebben kunnen bedanken, of die we vergeten hebben. Namens deze weg heel hartelijk dank. Ook de weerprofeten moeten we niet vergeten, want al hadden we niet veel zon, regen hadden we ook niet gehad, dus dat was al veel waard! Het enige dat we nu nog willen zeggen is: We gaan er weer een jaar hard tegenaan om drum fanfare, majoretten en matroosjes nóg beter te krijgen; en we zien nu allemaal al uit naar het kamp in 1982!! Een lid van Drumfanfare ’’Moergestel”! F i - jKl T i l tri ,-rt M "MOERGESTEL-NIEUyyS" - WOENSDAG 29 APRIL 1981 PAGINA 5 Si J T 1 FRANS VAN VUTHOVEN 4 1 t. 'Tl Frans ben; de elektriesjen.

Weekblad Moergestels Nieuws | 1981 | | pagina 5