Musikkapelle Heiden komt naar Moergestel P. Terwindt Bil moergestel- nieuws I I a - "i H i Trim U fit. V. Offeren voor onze zieken Streek VVV Hart van Brabant 27 april t/m 1 mei géén praktijk I Paas H(eitje) Karweitje WIJ WENSEN FIJNE PAASDAGEN.... Koninginnedag 1981 Uitslag Foto-zoek-wedstrijd h I Siïl q ril Het Oranjecomité. Ziekengroep. Het Bestuur. Geld is ook zeer welkom, daar wordt dan fruit van gekocht. Wanneer we dit samen voor onze zieken kunnen doen, kan dit voor hun een echt Paasfeest betekenen, ’t idee dat ze niet door ons vergeten worden. fa. F. Poppelaars, Raamackerstraat 7 fam. van Elderen, Kerckackerstraat 6 farn. de Rijck, Past. Janssenstraat 17 Foto 5: het woord ’’Vrugt” in het ijzeren hek: Zandstraat 12. Foto 6: de houten lantaarnpaal: bevindt zich in het verlengde van de Krijtestraat (wel moeten we toegeven dat de foto vanaf de andere kant genomen is). Foto 7: beeld van het meisje met de bal: van Rijckevorsellaan 15. Foto 8: de postbus met het meisjeskopje: Oisterwijkseweg 75. Foto 9: de windwijzer met het paard bevindt zich op Rootven 84. Foto 10: het kinderbeeldje op het muurtje: Heuvelstraat 18. Foto 11: het juiste adres van de tulpen (in hout) luidt: Dagmaet 1. Foto 12: het hert in marmer vindt U (komende vanaf de Vinkenberg) aan de zijkant van het pand Schoolstraat 47. Over anderhalve week komt Musikkapelle Hei den (Duitsland) 'n tegenbezoek brengen aan Harmonie Prinses Juliana. Ruim 70 personen zullen zaterdagmorgen 25 april rond de klok van elf arriveren op de Oisterwijkseweg. Daar na trekt men met muziek naar het centrum van ons dorp. Nadat 'n welkomsdronk is uitge bracht worden de muzikanten ingedeeld bij hun gastgezinnen, waarna men op die adressen ook het middagmaal gaat nuttigen, 's Middags staat er dan een voetbalwedstrijd plus nog di verse andere aktiviteiten op het programma. Ouderwets gezellig. ’s Avonds belooft het dan een ouderwets gezel lige avond te worden. Men is dan nl. te gast in "Den Boogaard” en daar treedt het fenome nale orkest ’’Silvo” op. Hier zal ongetwijfeld F Dit waren de enige juiste oplossingen. Geble ken is, bij het nakijken van de inzendingen, dat vooral foto 5 nogal wat problemen heeft opgeleverd. Verder zijn er wat betreft foto 11 verschillende foutieve adressen opgegeven: dit pand staat niet aan de Ruymheuvel, maar wel degelijk aan de Dagmaet nr. 1. Hier volgen de 3 gelukkige prijswinnaars welke hun prijs de komende week krijgen thuisbe zorgd: In de Paasvakantie, op 21 en 22 april, komen vele kinderen van de Scoutinggroep St. Jan in Moergestel, weer vol enthousiasme aan uw deur bellen. Wat is het doel van hun jaarlijks Heitje Kar weitje. Zij stellen zich belangeloos beschikbaar voor een karweitje wat in of rondom uw huis nog moet of kan gebeuren. Belangeloos is ook uw goedheid, waarvoor u deze kinderen wilt belonen. Het gaat hier om een kleine geldelijke steun, die geheel ten goede komt aan de aktivi teiten van het Jeugdwerk. Wie zijn de kinderen die dit werkje voor u opknappen, wel dat kan een Kaboutertje zijn, ’n Welp of Gids of een Verkenner. Leef met hen mee, en noteer vast enkele werk jes die ze voor U kunnen opknappen. Namens al deze kinderen, en namens het Stichtings bestuur Jeugdbelangen St. Jan in Moergestel danken wij u bij voorbaat. In verband met het 70-jarig bestaan van Harmonie "Prinses Juliana" en de uitwisseling met hun Duitse muziekvrienden vindt op zaterdag 25 april a.s. om 20.30 uur in 'Den Boogaard' een optreden plaats van Op 30 april a.s. is weer een jaarlijkse volks feest. Het Oranjecomité legt de laatste hand aan het programma, dat een aantal zeer inte ressante nieuwe dingen omvat. ’s Morgens is er de bekende sportinstuif in de Vonder, bingo voor de 60-plussers, en film voor de kleuters, ’s Middags is er een prachtige fotowandeltocht, een volksfeest op het Auda- ciaterrein met parachutespringen, een gecostu- meerde voetbalwedstrijd, een wervelende show van de politiehondenvereniging, een optocht met versierde fietsen etc. Nieuw is ook een schaakinstuif en ruilbeurs in Den Boogaard. Om 20.30 uur begint een ge weldige Brabantse bonte-avond o.l.v. de Steenselse humorist Thieu Sijbers. Na afloop kunt u dansen op muziek van The New Forma tion. de verbroedering tot in de kleine uurtjes wór den gevierd, hoewel... Zondagmorgen om 10.00 uur wordt de H.Mis in onze parochiekerk opgeluisterd door de mu ziek van onze Duitse gasten. Rond het midda guur vindt dan het koffieconcert plaats in ”Den Boogaard”. Het zal, zoals we vorige week in Heiden al beluisterden, een grandioos concert worden van uitsluitend bekende mu ziek. Wat dat betreft staat Musikkapelle Hei den ook zeker z’n mannetje, ’n Aanrader dus van de eerste orde. Na nog ’n babbeltje, ’n drankje en ’n hapje zal het Duitse gezelschap halverwege de middag de 170 km. lange thuisreis aanvaarden. Hopelijk hebben ze dan een net zo fijn wee kend gehad als onze harmonie het vorige jaar in oktober bij hen had en we hopen tot slot dat vele Moergestelnaren het weekend van 25 april acte de présence geven bij de diverse evene menten. Meer precieze punten en tijden krijg U volgen de week. het fenomenale 6-mans orkest 'n Dansavond die U niet mag missen! SHvio's nieuwste single "Adios" is dagelijks te horen op de radio! Op Witte Donderdag 16 april a.s. in de avond mis van half acht, bent U wederom in de gele genheid iets te doen, voor de langdurig zieken uit onze parochie. Achter in de kerk, en bij de zij-ingang staan manden gereed, om uw gaven bijeen te brengen, liefst in de vorm van fruit. Nieuwe gids voor Vakantie en Vrije Tijd 1981 van Streek VVV Hart van Brabant Deze week gratis huis-aan-huis bezorgd: De nieuwe gids voor Vakantie en Vrije Tijd 1981 van Streek VVV Hart van Brabant is uit. Deze, maar liefst 52 pagina’s tellende gids, geeft U op een plezierig overzichtelijke wijze een goede indruk van wat het Hart van Bra bant toeristisch en recreatief te bieden heeft. Velen ervaren het als zeer duidelijk dat de in formatie per gemeente vermeld staat, met na me de eigen bevolking. Algemene gegevens, bezienswaardigheden, evenementen, ontspanning en vermaak, sport, warenmarkten, uitstapjes, verhuur, vervoer, belangrijke instellingen en natuurschoon zijn de onderwerpen per gemeente. Daarnaast treft men een overzicht aan van restaurants, hotels, pensions, bungalowpar ken, campings, vakantiebedrijven en conferen- tie-oorden. Per accommodatievorm worden veel gegevens verstrekt. Deze gezellige leesbare gids kost 2,maar wordt als extra service aan de eigen bevolking deze week gratis huis-aan-huis bezorgd in het Hart van Brabant. 1 U I De foto-zoek-wedstrijd die Moergestel-Nieuws organiseerde in verband met het 5-jarig bestaan is, ondanks minder gunstige weer somstandigheden, toch een groot sukes gewor den. Te horen aan de reakties zijn toch velen er op uit getrokken om de door ons opgespoorde en afgedrukte onderwerpen te vinden. Velen zijn het er geweest die, buiten onze verwachting, al les hebben gevonden. Te zien aan de bijschrif ten bij sommige oplossingen is deze wedstrijd bijzonder in de smaak gevallen en zullen we ook zeker aan het veelgehoorde verzoek gevolg geven om nog eens zo’n foto-wedstrijd te plaatsen. Hier volgen de oplossingen: Foto 1: het kruis in de gevel: Schoolstraat 26, t/o de Boerenbond. Foto 2: de postbus met het nummer 18: de Hoefkens 18. Foto 3: het bord ’’Hier waak ik!”: Burg. Bar- doelstraat 3. Sommige inzenders gaven hier voor Oirschotseweg 60 op. Na onderzoek on zerzijds is dit niet juist gebleken. De hondekop zoals die daar te zien is, is omgeven door een blauw vlak, hetgeen bij het door ons gefoto grafeerde bord aan de Burg. Bardoelstrat nr.3 niet het geval was. Eerlijk is eerlijk. Foto 4: de kinderen in de fruitboom: Coolhof 2. i] jIA 8 in Moergestel's natuurschoon. 4 •t: Waarneming: Dr. van Delft ■k Wordt wekelijks gratis huis-aan-huis bezorgd in geheel Moergestel. Uitgave en redaktie: Buro '76 - Oisterwijkseweg 43, 5066 XC Moergestel - Tel. 04243 2268 Inleveren kopij en advertenties: tot uiterlijk 's zondagsavonds vóór 't verschijnen van dit blad, op bovenstaand adres. WOENSDAG 15 APRIL 1981 6e Jaargang - Nr. 187 Huisarts t 1 I In verband met Pasen zal ons weekblad volgende week een dag later verschijnen. Kopij en advertenties voor dat nummer kunnen worden ingeleverd tot en met 2e Paasdag. H.Mis en koffieconcert. Thuisreis. DlOeTO ’’SILVIO Ml1 ,'L -I t||l I i 1 V

Weekblad Moergestels Nieuws | 1981 | | pagina 1