Als aar het mannen ogelnestjes gevuld paasbrood. Jos van Hulten I f, f BURO 76 57.50 rE tl I AUTORIJSCHOOL J. BERGMAN I a.s. Moeders opgelet! Jaarvergadering CDA afd. Moergestel hartelij k du voor uw KOMMUNIE-AANBIEDINGI! Photo-atelier Louis v/d Meydenberg -Të-UÊ/AJ^ STADSGEWEST TILBURG MOEDERDAG-VERRASSINGl! KjL geef haar 'n foto kado, bv. portret of groepsfoto, of 'n foto- of filmcamera, album, houten lijsten enz. Namens het bestuur, A.v.d. Meydenberg, secretaris. Noord-oostelijke randweg Informatieavond 15 april 25 Foto's kaartjes enveloppen 1 vergroting 20 x 25 Totaal Geachte leden, Hiermede wordt U beleefd uitgenodigd op de Algemene Jaarvergadering van het C.D.A.-Moergestel, welke gehouden zal wor den op donderdag 9 april 1981 ’s avonds om 9.00 uur in de zaal van H. de Brouwer. Als gastspreker heeft zich bereid verklaard Mevr. Mr. J. Leyten uit Tilburg, lid van het Algemeen Bestuur van het C.D.A. Agenda: 1. Opening door de voorzitter. 2. Notulen van dc vorige vergadering. 3. Jaarverslag en Financieel verslag. 4. Bestuursverkiezing: aftredend W. Helmer, herkiesbaar; mevr. M. van Laarhoven, niet herkiesbaar. 5. Inleiding door Mevr. Mr. J. Leyten, met als onderwerp: ”Het verkiezingsprogramma 1982 en de rol van de vrouw binnen het C.D.A.”. 6. Gelegenheid tot discussie. 7. Verslag van C.D.A.-gemeenteraadsfractie. 8. Mededelingen. 9. Rondvraag. Kandidaten voor het bestuur kunnen worden ingediend bij het bestuur tot de aanvang van de vergadering. Gezien de onderwerpen die op deze avond aan de orde zullen komen, willen wij ook de echt genoten van onze leden speciaal voor deze avond uitnodigen. Wij zouen het dan ook zeer op prijs stellen wanneer wij U beiden op deze avond mogen begroeten. Uw aanwezigheid geeft immers blijf van belangstelling voor het werk van onze eigen C.D.A.-afdeling in Moer gestel en daarbuiten. 'n Uitgebreide sortering geboortekaartjes vindt U bij 'MOERGESTEL NIEUWS - WOENSDAG 8 APRIL 1981 4A6 dc Kerkstraat 12 - Moergestel Telefoon 04243 - 1268 Rootven 26 Moergestel - Telefoon 04243 - 1421 Aan de jarenlange discussies over de aanleg van een rand weg om Tilburg Noord-Oost, die Rijksweg 65 (Den Bosch) en Rijksweg 62 (Waalwijk) verbindt, zal naar verwachting dit jaar een einde komen. Het is oorspronkelijk de bedoeling ge weest (Rijkswegenplan 1968), ten noorden van Tilburg en Berkel-Enschot in oost-west-richting een nieuwe Rijksweg 66 aan te leggen. In het oude structuurplan van het Stadsgewest was deze weg opgenomen met verbindingen van en naar de nieuwe woon- en werkgebieden in Tilburg-Noord en Berkel-En schot. Verder heeft er ooit het plan bestaan een weg aan te leggen tussen Tilburg, Oisterwijk en Boxtel: de zogenaamde T.O.B.-weg. In de loop der jaren is een aantal alternatieve modellen ontwikkeld. Hieruit is nog geen keuze gemaakt. Dit terwijl de nieuwe woon en werkgebieden ten noord oosten van Tilburg voor een belangrijk deel al gerealiseerd zijn. Dat dit steeds meer tot verkeersproblemen op de bestaande wegen leidt is duidelijk. Uiteindelijk zijn drie mo dellen als acceptabel overgebleven en uit dat drietal moet de Gewestelijke Raad in juni een keuze gaan maken. Eerst zul len de betrokken gemeenten en de desbetreffende geweste lijke commissies hun mening geven. Voor betrokken en be langstellende burgers komt bovendien een informatieavond. Hoe verloopt nu de besluitvorming precies? In april/mei van dit jaar wordt eerst een standpunt ingeno men door de (voor deze problematiek ingestelde) Grote Werkgroep. 15 April wordt de Informatieavond georga niseerd voor alle betrokkenen en geïnteresseerden in het gebied. Deze vindt om 20.00 uur plaats in "De Schalm" in Berkel-Enschot. In mei zullen dan de betrokken gemeenten hun standpunt kenbaar maken. De gewestelijke commissies Verkeer en Vervoer en Ruimtelijke Ordening vergaderen op 6 mei geza menlijk over de kwestie. Met deze adviezen in handen for muleert het Dagelijks Bestuur een voorstel, dat in de Ge westelijke Raad op 22 juni a.s. op tafel zal worden gelegd. De uitspraak van de Gewestelijke Raad wordt vervolgens voorgelegd aan Berkel-Enschot en Tilburg, met het verzoek om de aan te leggen weg in te passen in hun bestem mingsplannen. Vamor M I gediplomeerde Kruysackerplein 15 - Moergestel - Telefoon 04243-2174 een Vamor-gediplomeerde autorijschool 10. Sluiting. Wist U: Dat Moergestel heeft? Wist U: Dat iedereen kan leren autorijden met deze nieuwe methode? Wist U: Dat deze school de modernste apparatuur bezit voor theorielessen? PAGINA 7 als kindl Wanneer U bij ons Uw geboortekaartjes bestelt, ontvangt U bij aflevering het schitterende Een foto uit de Weense Avond van "Con Amore" zoals die afgelopen zaterdag plaatsvond in "Den Boogaard”. Oisterwijkseweg 43 - Moergestel - Tel. 04243-2268

Weekblad Moergestels Nieuws | 1981 | | pagina 7