F I. I :rF GEMEENTE MOERGESTEL GEMEENTE MOERGESTEL HINDERWET HINDERWET BEKENDMAKING HINDERWET BEKENDMAKING HINDERWET GEMEENTE MOERGESTEL GEMEENTE MOERGESTEL GEMEENTE MOERGESTEL GEMEENTE MOERGESTEL GEMEENTE MOERGESTEL BEKENDMAKING - FF w I? ft I i Jp 1 K I >1} Fk i T.h 'F ft 1'iM ■-1 PAGINA 6 "MOERGESTEL-NIEUWS" - WOENSDAG 4 MAART 1981 r F ,’V Moergestel, 4 maart 1981. De Burgemeester voornoemd, J.B.S. ter Veer. Burgemeester en Wethouders van Moergestel maken bekend dat op 10 februari 1981 bij hen een aanvrage is ingekomen van J.W. op 't-Hoog, Vinkenberg 6 te Moergestel, om vergunning ingevolge de Hinderwet voor het oprichten, in werking brengen en in werking houden van een rundveehouderij en varkensfokkerij annex mestopslag waarbij diverse electromotoren en tanks gebezigd zullen worden met een vermogen resp. in houd zoals op de bij de aanvrage behorende bescheiden is vermeld, op het perceel ka dastraal bekend gemeente Moergestel, sectie A, nr. 3906, plaatselijk bekend Vinken berg 6. De aanvrage en andere daarbij behorende bescheiden liggen vanaf heden ter gemeen- tesekretarie Afd. Alg. Zaken ter inzage tijdens de kantooruren van 08.30 uur tot 12.30 uur en van 13.15 uur tot 17.00 uur. Tijdens de termijn waarbinnen gemotiveerde be zwaren kunnen worden ingebracht, te weten vanaf heden gedurende een maand, lig gen bovenbedoelde stukken eveneens ter inzage in de Openbare Bibliotheek, Klooster- laan 32a te Moergestel elke vrijdag van 17.00 uur tot 20.00 uur. Desgewenst kan een mondelinge toelichting op de aanvrage worden verkregen. Tijdens bovenbedoelde bezwarentermijn kunnen de bezwaarschriften - die gemoti veerd moeten zijn - bij ons Kollege worden ingediend. De mogelijkheid bestaat voor de indiener van het bezwaarschrift het schriftelijk verzoek te doen dat zijn persoonlijke ge gevens niet worden bekendgemaakt. Eveneens kunnen mondelinge bezwaren worden ingebracht tijdens de te houden open bare zitting op 24 maart 1981 om 10.30 uur in het gemeentehuis van Moergestel, waar bij tevens de gelegenheid wordt gegeven tot een gedachtenwisseling over de aanvrage tussen het bevoegde gezag, de aanvrager en de overige aanwezigen. Volledigheidshalve wordt opgemerkt dat degenen die bezwaren hebben ingebracht op bovenomschreven wijze alsmede een ieder die kan aantonen dat hij daartoe redelijker wijs niet in staat is geweest, in de gelegenheid worden gesteld om bezwaren tegen het ontwerp van de te nemen beschikking in te dienen. Moergestel, 4 maart 1981. Burgemeester en Wethouders voornoemd. De Burgemeester, J.B.S. ter Veer. De Sekretaris, A.P.A. de Rouw. Burgemeester en Wethouders van Moergestel maken bekend dat op 5 februari 1981 bij hen een aanvrage is ingekomen van Mevrouw C.P. Wolfs-Pijnenburg, Schoolstraat 62 te Moergestel om vergunning ingevolge de Hinderwet voor het oprichten, in werking brengen en in werking houden van een rundveehouderij en varkensfokkerij annex mestopslag, zoals op de bij de aanvrage behorende bescheiden is vermeld, op het per ceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sectie A, nr. 2754, plaatselijk bekend Schoolstraat 62. De aanvrage en andere daarbij behorende bescheiden liggen vanaf heden ter gemeen- tesekretarie Afd. Alg. Zaken ter inzage tijdens de kantooruren van 08.30 uur tot 12.30 uur en van 13.15 uur tot 17.00 uur. Tijdens de termijn waarbinnen gemotiveerde be zwaren kunnen worden ingebracht, te weten vanaf heden gedurende een maand, lig gen bovenbedoelde stukken eveneens ter inzage in de Openbare Bibliotheek, Klooster- laan 32a te Moergestel elke vrijdag van 17.00 uur tot 20.00 uur. Desgewenst kan een mondelinge toelichting op de aanvrage worden verkregen. Tijdens bovenbedoelde bezwarentermijn kunnen de bezwaarschriften - die gemoti veerd moeten zijn - bij ons Kollege worden ingediend. De mogelijkheid bestaat voor de indiener van het bezwaarschrift het schriftelijk verzoek te doen dat zijn persoonlijke ge gevens niet worden bekendgemaakt. Eveneens kunnen mondelinge bezwaren worden ingebracht tijdens de te houden open bare zitting op 24 maart 1981 om 11.00 uur in het gemeentehuis van Moergestel, waar bij tevens de gelegenheid wordt gegeven tot een gedachtenwisseling over de aanvrage tussen het bevoegde gezag, de aanvrager en de overige aanwezigen. Volledigheidshalve wordt opgemerkt dat degenen die bezwaren hebben ingebracht op bovenomschreven wijze alsmede een ieder die kan aantonen dat hij daartoe redelijker wijs niet in staat is geweest, in de gelegenheid worden gesteld om bezwaren tegen het ontwerp van de te nemen beschikking in te dienen. Moergestel, 4 maart 1981. Burgemeester en Wethouders voornoemd. De Burgemeester, J.B.S. ter Veer. De Sekretaris, A.P.A. de Rouw. Burgemeester en Wethouders van Moergestel maken bekend dat zij voor nemens zijn om met toepassing van de algemene verklaring van geen be zwaar, afgegeven door het kollege van Gedeputeerde Staten van Noord- Brabant d.d. 19 december 1979, G nr. 246.740, aan J.C.J.M. van Roessel, Servennenstraat 5 te Moergestel vergunning te verlenen tot het plaatsen van een kweekkas, op het perceel kadastraal bekend gemeente Moer gestel, sektie D, nrs. 1521 en 1520 ged., plaatselijk bekend Serven nenstraat 5. Dit bouwplan ligt met bijbehorende bescheiden vanaf 6 maart 1981, gedu rende 14 dagen voor een ieder ter gemeentesekretarie, afdeling Algemene Zaken, ter inzage. Gedurende deze termijn kan een ieder tegen dit voornemen schriftelijk be zwaren indienen bij het kollege van Burgemeester en Wethouders. Moergestel, 4 maart 1981. Burgemeester en Wethouders voornoemd. De Burgemeester, J.B.S. ter Veer. De Sekretaris, A.P.A. de Rouw. I Burgemeester en Wethouders van Moergestel maken bekend dat op 29 januari 1981 bij hen een aanvrage is ingekomen van Gilde St. Sebastiaan en Barbara, p/a Zandstraat 1 te Moergestel om vergunning ingevolge de Hinderwet voor het oprichten, in werking brengen en in werking houden van een schietbaan, kadastraal bekend gemeente Moer gestel, sectie B, nr. 1929 gedeeltelijk, plaatselijk bekend Zandstraat 1. De aanvrage en andere daarbij behorende bescheiden liggen vanaf heden ter gemeen tesekretarie Afd. Alg. Zaken ter inzage tijdens de kantooruren van 08.30 uur tot 12.30 uur en van 13.15 uur tot 17.00 uur. Tijdens de termijn waarbinnen gemotiveerde be zwaren kunnen worden ingebracht, te weten vanaf heden gedurende een maand, lig gen bovenbedoelde stukken eveneens ter inzage in de Openbare Bibliotheek, Klooster- laan 32a te Moergestel elke vrijdag van 17.00 uur tot 20.00 uur. Desgewenst kan een mondelinge toelichting op de aanvrage worden verkregen. Tijdens bovenbedoelde bezwarentermijn kunnen de bezwaarschriften - die gemoti veerd moeten zijn - bij ons Kollege worden ingediend. De mogelijkheid bestaat voor de indiener van het bezwaarschrift het schriftelijk verzoek te doen dat zijn persoonlijke ge gevens niet worden bekendgemaakt. Eveneens kunnen mondelinge bezwaren worden ingebracht tijdens de te houden open bare zitting op 24 maart 1981 om 10.00 uur in het gemeentehuis van Moergestel, waar bij tevens de gelegenheid wordt gegeven tot een gedachtenwisseling over de aanvrage tussen het bevoegde gezag, de aanvrager en de overige aanwezigen. Volledigheidshalve wordt opgemerkt dat degenen die bezwaren hebben ingebracht op bovenomschreven wijze alsmede een ieder die kan aantonen dat hij daartoe redelijker wijs niet in staat is geweest, in de gelegenheid worden gesteld om bezwaren tegen het ontwerp van de te nemen beschikking in te dienen. Moergestel, 4 maart 1981. Burgemeester en Wethouders voornoemd. De Burgemeester, J.B.S. ter Veer. De Sekretaris, A.P.A. de Rouw. Burgemeester en Wethouders van Moergestel maken bekend dat op 6 februari 1981 bij hen een aanvrage is ingekomen van T. Kastelijn, Reedijk 8 te Moergestel om vergun ning ingevolge de Hinderwet voor het uitbreiden en wijzigen van een rundveehouderij annex mestopslag, op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sectie E, nr. 370, plaatselijk bekend Reedijk 8. De aanvrage en andere daarbij behorende bescheiden liggen vanaf heden ter gemeen tesekretarie Afd. Alg. Zaken ter inzage tijdens de kantooruren van 08.30 uur tot 12.30 uur en van 13.15 uur tot 17.00 uur. Tijdens de termijn waarbinnen gemotiveerde be zwaren kunnen worden ingebracht, te weten vanaf heden gedurende een maand, lig gen bovenbedoelde stukken eveneens ter inzage in de Openbare Bibliotheek, Klooster- laan 32a te Moergestel elke vrijdag van 17.00 uur tot 20.00 uur. Desgewenst kan een mondelinge toelichting op de aanvrage worden verkregen. Tijdens bovenbedoelde bezwarentermijn kunnen de bezwaarschriften - die gemoti veerd moeten zijn - bij ons Kollege worden ingediend. De mogelijkheid bestaat voor de indiener van het bezwaarschrift het schriftelijk verzoek te doen dat zijn persoonlijke ge gevens niet worden bekendgemaakt. Eveneens kunnen mondelinge bezwaren worden ingebracht tijdens de te houden open bare zitting op 24 maart 1981 om 11.30 uur in het gemeentehuis van Moergestel, waar bij tevens de gelegenheid wordt gegeven tot een gedachtenwisseling over de aanvrage tussen het bevoegde gezag, de aanvrager en de overige aanwezigen. Volledigheidshalve wordt opgemerkt dat degenen die bezwaren hebben ingebracht op bovenomschreven wijze alsmede een ieder die kan aantonen dat hij daartoe redelijker wijs niet in staat is geweest, in de gelegenheid worden gesteld om bezwaren tegen het ontwerp van de te nemen beschikking in te dienen. Moergestel, 4 maart 1981. Burgemeester en Wethouders voornoemd. De Burgemeester, J.B.S. ter Veer. De Sekretaris, A.P.A. de Rouw. Burgemeester en Wethouders van Moergestel maken bekend dat zij voor nemens zijn om met toepassing van de algemene verklaring van geen be zwaar, afgegeven door het kollege van Gedeputeerde Staten van Noord- Brabant d.d. 19 december 1979, G nr. 246.740, aan de heer Mutsaers, Laarstraat 51 te Tilburg, vergunning te verlenen tot het bouwen van een kalverstal-opslag-schuur, op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sektie B nr. 2365, plaatselijk bekend Heikant 7. Dit bouwplan ligt met bijbehorende bescheiden vanaf 6 maart 1981 geduren de 14 dagen voor een ieder ter gemeentesekretarie, afdeling Algemene Za ken, ter inzage. Gedurende deze termijn kan een ieder tegen dit voornemen schriftelijk be zwaren indienen bij burgemeester en wethouders voornoemd. Moergestel, 4 maart 1981. Burgemeester en Wethouders voornoemd. De Burgemeester, J.B.S ter Veer. De Sekretaris, A.P.A. de Rouw. f I De Burgemeester van Moergestel maakt bekend dat een aanvrage van Gebr. van Dijck B.V., Vinkenberg 19a te Moergestel, inzake de ontgron ding van een perceel landbouwland, kadastraal bekend gemeente Moer gestel, sektie D, nr. 1393, plaatselijk bekend Lammestraat, in eigendom toebehorende aan M. van der Loo, Vinkenberg 12 te Moergestel, vanaf 6 maart 1981 gedurende 30 dagen met bijbehorende bescheiden voor een ie der ter gemeentesekretarie, afdeling Algemene Zaken, ter inzage ligt. Eveneens ligt deze aanvrage ter inzage op het provinciehuis te 's-Hertogenbosch. Gedurende bovengenoemde termijn kan een ieder bezwaren indienen bij het kollege van Gedeputeerde Staten van Noord-Brabant te 's-Hertogenbosch. i n

Weekblad Moergestels Nieuws | 1981 | | pagina 6