Voor uw SPAARGELD geven wij U een hoge rentevergoeding! te j-jarbara I. 1 ilr F'i' Onze voorjaarskollektie bestaat uit Sauwelen C.V. de Dorstvlegels Ponyclub F.E.V.I.O.R. Buurtvereniging Oisterwijkseweg heropgericht Arnateur-kunstmarkt Weyenbergh te Oisterwijk ,e'8tvO4243'22e8 Carnavalspuzzle Een spaarrente tot zelfs 10%%! I Moergestel ■t t. ■MMM ■M roo' Maar ook uw (Er ligt een kleine attentie voor U klaar). 98,- M 89,- - k U doet er bijvoorbeeld ook de plaatselijke middenstand een groot plezier mee. Maak uw oude sok, de potjes, kannetjes en flessen NU leeg en wissel dit even bij ons om of laat het bijschrijven op uw (spaar-)rekening. KLEIN” geld (wisselgeld) is bijzonder welkom. Daar hebben we gewoon een GROOT tekort aan. leuke jurkjes, pakjes, rokken, blouses, broekrokken, bermuda's en leren pantalons. Nu leren stropdasjes, nieuwe collectie, zacht geel, blue, wit, beige, enz. 9,75. Panty's in de nieuwste modetinten, o.a. rose, blue, crème. Sieraden aangepast aan uw jurkje, exclusief vanaf 29,- (handwerk). .1 Stretch rib en velours in de maten 36-38-44, NU Nog enkele gebreide jassen, N U voor Gebreide en velourse pakjes, NU Komt U gerust vrijblijvend kijken!!! Jl wetV-<l,u.X.d<uk'«e'Kl„k.drak'Ne fiti 7U 1 De "artiesten” van zaterdag die vrijdag 20 februari ook zeker weer een volle zaal verdienen.... V.l.n.r.: Noud van Koope, Jodocus de Collectant, Jaon Spontaon, Kooske van Aachterbos, Mölleke Pap, Dorus van Toone en de Geinintebooi. 1i: fff Verder hebben wij nog voor U afgeprijsde pantalons, NU39,- 59,- d&t v F MOERGESTEL-NIEUWS" - WOENSDAG 18 FEBRUARI 1981 16 rj bergh te Oisterwijk van 12.00 tot 17.00 uur een i’.'l H Het Bestuur C.V. de Dorstvlegels. Rootven 9 - Moergestel - Tel. 04243 1879 Rabobank O In november van het afgelopen jaar vierde de Oisterwijkseweg weer eens een gouden huwe lijksfeest. Het comité, dat voor die gelegenheid werd sa mengesteld, ondervond een dermate groot en thousiasme bij de buurtbewoners dat op een van de laatst gehouden vergaderingen werd besloten te proberen om de buurtvereniging nieuw leven in te blazen. Ntrde mogelijkheden daartoe te hebben onder zocht werd afgelopen woensdag een vergade ring uitgeschreven om te komen tot heroprich ting. De opkomst was groot, en de aanwezigen en thousiast, zodat alles een haalbare kaart moet zijn. De vereniging, die destijds floreerde onder lei ding van een aktief bestuur, en die daarna door het ontbreken van vooral jeugdige leden wat in de vergetelheid is geraakt heeft dus weer duide lijk levenskansen. Aldus de conclusie na de zeer geslaagde eerste bijeenkomst waarop tevens een voltallig nieuw bestuur werd gekozen. De onderlinge taken in dit bestuur moeten nog wel verdeeld worden maar het belangrijkste is, dat ”de Vurhaai” weer bestaat. Proficiat initiatiefnemers en veel sukses! PAGINA 7 (Dorus van Toone), Oppersauwelaar 1980 Jacques Stroucken (Jodocus de Collectant), Ad Nouwens (Jaon Spontaon), Koos Ven (Kooske van Aachter ut Bos), Noud v.d. Wouw (Noud van Koope) en Wil Dominicus (De Gemintebooy). Zij die een kaartje hebben weten te bemach tigen wijzen wij er nogmaals op dat de avond om 21.00 uur aanvangt. Zorg echter dat u ruimschoots op tijd aanwezig bent! Er zijn nog een veertigtal kaartjes beschik baar. Ze zijn te verkrijgen bij Photo-atelier L. v.d. Meydenberg, Rootven 26 en J. Denissen, Burg. Maeyerstraat 9. Wacht niet tot het laatste moment, anders komt u wellicht weer voor een teleurstelling te staan! Wij wensen u een prettige avond en de sauwe- laars enorm veel succes! C.V. ”De Pierewaaiers” Afgelopen zondag werd te Esbeek het derde in door springconcours van het winterseizoen ge houden. Het was wederom Carolien v.d. Bosch met Lucky Boy, die een prijs in de wacht sleepte. Ze werd nl. in de klasse L, categorie D 10e. Carolien, proficiat!!! Ai J c KV In 't Pierewaaiersblaoike werd ook dit jaar weer een puzzel opgenomen. De oplossing hiervan kunt u tot 26 februari a.s. inleveren bij: J. Denissen, Burg. Maeyerstraat 9 en Photo-atelier L.v.d. Meydenberg. Hoe meer deelnemers, hoe hoger de prijzen! Wellicht wint u een extraatje voor uw carnavalspotje! - C Officiële bekendmaking Hierbij delen wij alle carnavalvierders in en buiten Moergestel mede dat onze Residentie met ingang van 11-2-1981 is verhuisd van café de Korenmaaier, Schoolstraat 18 in Moergestel naar café-restaurant ’t Centrum Rootven 6, Moergestel. De reden van ons vertrek naar het Centrum is dat onze vereniging steeds groeit waardoor de ruimte in café de Korenmaaier voor onze vere niging te klein is geworden en onze vereniging in café Het Centrum over een grotere ruimte kan beschikken. Bij deze willen wij nog onze hartelijke dank overbrengen aan Johan en Riet Oerlemans voor de gastvrijheid in de afgelopen jaren on dervonden. Ons Prinsenbal op 21-2-1981 zullen wij houden in café ’t Centrum, Rootven 6 in Moergestel, aanvang 20.00 uur. Deze avond zal worden op geluisterd door The New Formation, uit Moer gestel. Wij hopen dat carnaval 1981 zoals voorgaande jaren weer zal slagen en wij wensen als bestuur iedereen veel plezier toe. Vrydag 20 februari vindt in Den Boogaard de tweede Sauwelavond plaats. Er wordt nu gestreden om de "Den Boogaardbokaal”. U, het publiek, bepaalt aan de hand van uw stembiljet wie de winnaar van deze avond wordt. Wij doen nu reeds een beroep op uw rechtvaardigheidsgevoel. Geef uw stem aan de beste en durf voorbij te gaan aan het feit, dat u één van de sauwelaars goed kent! De sauwelaars hebben beloofd, dat zij hun prestaties van de eerste avond zullen proberen te verbeteren. Zij zijn druk bezig met het bijschaven en veranderen van hun tekst. Onze verwachtingen zijn dan ook bijzonder hoog. Als sauwelaars zullen optreden: Oppersau welaar 1981 Hans van Brunschot (Mölleke Pap), Oppersauwelaar 1979 Theo op 't Hoog 0p zondag 22 februari wordt er in de Weyen- --n -J amateur-kunstmarkt gehouden. Meer dan 30 standhouders, allemaal parti culieren die in hun vrije tijd allerleif kunst maken, zullen hier exposeren en te koop aanbieden. Er is van alles te zien en te koop, zoals olieverfschilderijen, houtsnijwerk, beeld houwwerk, pottenbakken, poppen van klei en textiel, tekeningen, etsen, aquarellen, manden vlechten, kantklossen, sieraden, keramiek, glas in lood schilderingen en nog veel meer. Er wordt niet alleen geexposeerd maar ook gedemonstreerd. Nadat reeds eerder het E.B.N (Evenementen Bureau Nederland) in Tilburg en Dongen met overweldigend succes deze amateur-kunst- markten heeft georganiseerd, mag u dit in Oisterwijk niet missen. Voor de kinderen is er een grabbelton, dus altijd prijs. Voor de grotere is er een Rad van Avontuur, met door de deelnemers zelfgemaakte kunst prijzen. Er is volop muziek om de sfeer te verhogen, de bars zijn open, en de organisator van het E.B.N. de heer J. Janssens zal als presentator optreden, en interviews houden met bezoeker, exposanten, genodigden enz., terwijl hij kwis tig met prijzen strooit in genoemde spelen. De verkoop geschied eveneens tegen amateu ristische prijzen, alsook de entree-prijzen zijn populair gehouden. Uit Oisterwijk neemt deel o.a. mevr. Meyer, Durendaeldreef met ambachtelijk schilder werk volgens Hinde-loöper stijl. 1’,

Weekblad Moergestels Nieuws | 1981 | | pagina 7