I -Ml de kring I CEES OP 'T HOOG Wist U: MOERGESTEL Woonhuis te koop in Moergestel Hogenackerstraat 12 i Kwaliteit een begrip! Kabiaar in Trefsentrum 14 Februari: Valentijndag.... Zeg het met bloemen Afd. Oisterwijk Moergestel Geheel geïsoleerde woning in blok van vier 1 Werken doe je in je jeans, maar naar de disco ga je in JORDACHE’jeans Opsporing verzocht Parochieavond donderdag 12 februari De Rolls Royce onder de spijkerbroeken JORDACHE is vanaf nu verkrijgbaar bij: Vrij te aanvaarden: mei 1981 Vraagprijs: f 135.000,- - i Warme gebakken vis en alle soorten verse vis! timmerwinkel met aangelegde voor- en achtertuin - c.v. gas Industrieweg 13 Moergestel Tel. 04243 - 1867 NETTE HULP IN DE HUISHOUDING volendammer vishandel .'.Tl |r.i, V I fc 1 Een goed adres voor een lekkere haring! t r i it l ns MOERGESTEL NIEUWS" - WOENSDAG 11 FEBRUARI 1981 PAGINA 7 6 Inlichtingen: tel. 04997 - 2401 Indeling: Hal met garderoberuimte, L-kamer 34 m2 met openhaard- partij, uitgebouwde eiken keuken en stenen berging. 1ste Verdieping: 3 slaapkamers, loggia en balkon, luxe badkamer met ligbad en 2e toilet. Vaste trap naar 2e verdieping: 4e slaapkamer met dakkapel en zolderruimte Koopprijs f 160.000,- k.k. Te bezichtigen na afspraak: Ruymheuvel 22 - Tel. 04243 - 2356 65-plussers krijgen bij ons 10% korting op 't door hen gekochte schoeisel! Gemullehoekenweg 11 Oisterwijk Telefoon 04242-2344 's-Maandags op de markt 's-Woensdags bij Groenteha! Crisje voor al uw ramen, deuren, kozijnen, trappen, alle voorkomende timmerwerken ook naar eigen ontwerp en onderhoudswerk vraag vrijblijvend prijsopgave De muziek is geëvolueerd naar de Vlaamse Rock ’n Roll kant zonder veel medetrends maar met een eigen stijl. De plaat die nu is uit gebracht beantwoordt dan ook geheel aan deze stijl. Met deze plaat hoopt kabiaar een nieuwe im puls te kunnen geven aan de Vlaamse Rock ’n Roll. De top bereikten met één plaat is waar schijnlijk moeilijk. Daarvoor zijn de jongens van Kabiaar te realist geworden, maar het kan alleszins voor hen een nieuwe en definitieve start betekenen. kees heslenfeld oirschotseweg 67a, moergestel werkplaats: hildsven 1, moergestel tel. 04243 - 1967 (ketelaars) GEVRAAGD: voor 1 ochtend (3 tot 4 uren) in de week. MEVR. VAN BEHR Hondsbergselaan 16 - Oisterwijk Telefoon 04242 - 2794 (liefst na 18.00 uur bellen) I BLOEMSIERKUNST Korenstraat 34 - MOERGESTEL - Tel. 04243 - 1794 Op zaterdag 14 februari, aanvang 21.00 uur, zal er een optreden plaats vinden van de uit België afkomstige pop-kabaret formatie: ’’Ka biaar” in ’t Trefsentrum. De groep Kabiaar als zodanig heeft reeds een hele brok activiteiten achter de rug. Gesticht in 1974, werd gehoopt op korte termijn mee te kunnen draaien aan de top van de zo dun be zaaide Vlaamse kabaretwereld. In die richting ging dan ook Kabiaar de planken op. Het geesteskind van Jacques Vermeire kende aanvankelijk een relatief succes. Zo bereikte Kabiaar in 1975 de finale van het Heiste hu morfestival. Bonheiden boven was het toen met Bert de Kenick als Laureaat en niet onver dienstelijk een tweede plaats voor Kabiaar. Dat is vijf jaar geleden, en gedurende heel die tijd veranderde de bezetting van de groep nau welijks. Goede vrienden die mekaar door en door ken nen en die samen, althans naar hun idee, het toppunt bereikten van wat ze konden bereiken: een optreden op de B.R.T. televisie in het zon- dagnamiddagprogramma van toen: Labyrint. We schrijven 1976. De trein leek aan het bel len, maar het kabaretgenre is niet je dat. De lang verhoopte plaat kwam er met en buiten de Delftsche Cameretten, het studentenevement van Delft - de moordkuil zoals men het ook noemt - en buiten een aantal optredens in Bel gië en Nederland viel Kabiaar een tijdje stil. Althans naar buiten uit. Op de A-kant staat het nummer ’’Denk aan mij”. Een nummer met duidelijke hitkansen. De B-kant is een meer Heavy- er nummer, gek nipt voor het podium. De groep zelf dacht niet aan ophouden. Er werd duchtig verder gerepeteerd. De kaba- retstijl moet het onderspit delven en muziek werd de hoofdtoon voor Kabiaar. Alhoewel men toch de humoristische talenten van Jac ques Vermeire niet achterwege icon laten. Zo wordt een optreden van Kabiaar nog altijd ge kruid met de nodige dosis humor, geïntegreerd in een totaalspektakel. Hierbij nodigen wij onze leden in Moergestel uit tot het bijwonen van onze jaarlijkse alge mene ledenvergadering op donderdag 12 fe bruari 1981 in de Dorpsherberg te Oisterwijk, aanvang 20.15 uur. U kunt nu uw inbreng ge ven in de regionale afdeling. Wij verwachten daarom vele leden uit Moergestel om kennis met elkaar te maken. U=D©tiVOCi ^SCHOENEN 1 Door tot op heden nog onverklaarbare wijze is de door C.V. De Pierewaaiers beschikbaar gestelde beker voor de mooiste Prinsenwagen in de Carna valsoptocht zoek geraakt. Degene die inlichtingen kan verschaffen over de verblijfplaats van deze beker wordt verzocht zich in verbinding te stellen met de heer P. van Berkel, Burg. Maeyerstraat 14 te Moergestel. Komende donderdagavond alweer de laatste uit de serie parochiebijeenkomsten. Om acht uur in Den Boogaard. Iedereen is van harte welkom, jong en oud. Het gaat over het gezin. W'e beginnen met de opvoering van het to neelstuk Huis-vrede-breuk, waarna in groepjes over wat men heeft gezien wordt gediscus sieerd. De vorige bijeenkomsten zijn tamelijk goed bezocht en iedereen was erg tevreden over de avond. Mogen we op een grote opkomst re kenen. Komt U ook kijken, het praten gaat vanzelf. Alle modellen zijn gemaakt van 14% of 16 oz. op de stof voorgewassen denim, waardoor de stiksels veel duidelijker uitkomen. De modellen zijn tot in de finesses afgewerkt; zo staat op de rits het paardekop-embleem van Jordache; op de achterzak bevindt zich een fijn koper plaatje met de naam en een stoffen naam/vignet, terwijl ook op knopen en spijkers de naam en het vignet voorkomen. In de produktiehallen van Jordache wordt de totale produktie computer gestuurd, waardoor een uiterst precies afgewerkt produkt wordt verkregen VASTGESTELDE VERKOOPPRIJS: 79.90 -■ Dat ze bij Ligtvoet ook damestassen verkopen? Dat de kindervoetjes tot op de millimeter nauwkeurig gemeten worden met het nieuwste elektronische voet meetapparaat? Dat ze schoenen leveren in 5 verschillende wijdtes? Dat de voetstand wordt bekeken op de podometer? Dat ze ook ruim gesorteerd zijn in dames- en herenschoenen, zowel modieus als klassiek? Dat de nieuwe collectie al binnen is? Dat ze ook sport artikelen verkopen? Dat U er altijd welkom bent? TOT ZIENS!! •F

Weekblad Moergestels Nieuws | 1981 | | pagina 7