SPORT CHRIST SMULDERS S3 I* M EK Rabobank O I OPROEP! Algemene vergadering van de Rabobank te Moergestel 4 i A 5 Audacia deelt opnieuw de punten Audacia-nieuws Ë8 #4^1 1 DE LAATSTE OPRUIMINGSDAGEN K.V.O. afd. Moergestel I i Toneelstuk ”Huis- Vrede-Breuk” i Louis v.d. Meydenberg Rootven 26, Moergestel, il /I 1-1 Dames-, heren- en kindertruien v.a. 10,— Pantalons v.a. 15,— Dinsdag: Maken wij ons op voor de boerenbruiloft en Carnaval! Restantendag, een etalage vol koopjes!!! 6 7 8 1 2 3 4 5 o-o 3-2 14-0 5-0 5-2 l-l 5-l 2-1 2-5 - Op maandag 2 februari a.s. is het weer trainen in de sporthal van I6.15 tot 17.15 uur. Als het weer meewerkt beginnen de buitentrainingen weer op woensdag 11 februari van 5 tot 6 uur. Programma: De eerste wedstrijden voor de F-pupillen zijn op zaterdag 7 februari dat zijn onderlinge wedstrijden voor Fl, F2 en F3, allemaal om kwart voor twaalf aanwezig zijn a.u.b. Opge ven nieuwe F-pupillen kan bij Nico Oerlemans, Pater Helmerplein 22, tel. 1283. Deze F-pupillen moeten 6 jaar zijn, bij voldoende le den kunnen wij een nieuwe groep maken. Na de rust dacht Audacia het karwei - gezien het spel in de eerste helft - verder af te werken. De scheidsrechter gooide echter roet in het eten door een penalty tegen Audacia te geven, ge heel onterecht overigens. De TAC-speler maakte geen fout en bracht de stand op 1-1. Hierna begon Audacia fanatiek aan te vallen, misschien zelfs te fanatiek. Alle aanvallen wer den door de massaal teruggetrokken TAC- verdediging gestopt. Dit alles ging af en toe ge paard met (te) harde trappen, mede in de hand gewerkt door zwak optreden van de scheids rechter. Deze 1-1 stand bleef zodoende de eindstand. Doordat Ncvelo en Wilhelmina Boys deze dag geen fouten maakten konden ze een punt inlo pen op Audacia, dat nu nog een voorsprong van één punt heeft op de concurentie. Volgende week komt GSBW uit Goirle op be zoek op ons sportpark. Supporters zijn dan van harte welkom, vooral nu. Donderdagavond acht uur in Den Boogaard start de eerste uit de serie van drie te houden parochieavonden. Speciaal voor deze avonden is door een aantal enthousiaste dorpsgenoten een door pastoor van den Broek geschreven to neelstuk, ingestudeerd. Zij zullen proberen het centrale thema van de ze parochiebijeenkomst; het gezin, wat meer te laten spreken, door een gezinssituatie te spelen met alle problemen, en spanningen daar om heen. Na dit te hebben gezien kan wellicht met elkaar wat makkelijker over bepaalde punten en wat U daar nu van vindt gesproken worden. In de gele folder die afgelopen week bezorgd is hebt U al enige gedachten over het gezin en de om gang met elkaar aangereikt gekregen als voor bereiding. Laat het hier niet bij, maar kom eens kijken en meepraten op een van de bijeenkomsten. Iede reen is van harte welkom, ook de jongeren. Komende donderdag is met name voor de bui tenwijken. Kunt U echter niet donderdag 5 tot 12 februari kom dan gerust a.s. donderdag. A Uitslagen zondag 25 januari: TAC - Audacia Audacia 2 - Ons Vios 2 RKTVV6- Audacia 3 Ons Vios 3 - Audacia 4 Audacia 5 - Jong Brabant Programma zondag 1 februari: Audacia - GSBW aanvang 14.30 uur Audacia 2 - Gudok 2 aanvang 11.30 uur Zigo 5 - Audacia 3 aanvang 14.30 uur Jong Brabant 5 - Audacia 4 aanvang 12.(X) uur Audacia 5 - Zigo 7 aanvang 11.30 uur Uitslagen 24 januari 1981: Audacia 1 - Beerse B. 1 SET 2 - Audacia 2 Audacia 4 - Nemelaer 4 Audacia 5 - Hieronymus 6 Oirschot V 8 - Audacia 6 Oirschot V 9 - Audacia 7 Sarto 11 - Audacia 8 Programma 31 januari 1981: Set 1 - Audacia 1 vertrek 13.30 uur Audacia 2 - Gilze 2 aanvang 14.45 uur Zigo 4 - Audacia 3 vertrek 13.45 uur Audacia 4 is vrij. Audacia 5 is vrij. Longa 10 - Audacia 6 vertrek 12.00 uur Audacia 7 - Taxandria 10 aanvang 13.30 uur Audacia 8 - Jong Brabant 12 aanvang 13.30 uur Uitslagen zaterdag 24 januari: Hilvaria 2 - Audacia Dl Audacia D2 - RKDSV 3 Audacia D3 - Set 3 Zigo 7 - Audacia D4 Nevelo4 - Audacia El Audacia E2 - Nemelaer 5 Audacia E3 - J.Brabant 15 Programma zaterdag 31 januari Audacia Dl - Spoord. Boys 1 aan vang 10.00 uur Oirschot V 3 - Audacia D2 vertrek 10.15 uur JPS 3 - Audacia D3 vertrek 8.30 uur Audacia D4 - RKTVV 7 aanvang 10.00 uur Audacia El - J. Brabant 9 aanvang 11.(X) uur Audacia E2 - Nemelaer 6 aanvang 11 .(X) uur Taxandria 13 - Audacia E3 vertrek 9.30 uur Op donderdag 29 januari a.s. wordt er een pa rochiële avond georganiseerd, speciaal voor de buitenwijken. In een folder, die huis aan huis is bezorgd, worden gedachten en overwegingen als voorbereiding op deze avond gegeven. Dames van de K.V.O. zorgt dat U er ook bent, bent U donderdag 29 januari verhinderd, dan is er 5 februari en 12 februari alsnog gelegen heid om deze parochieavonden te bezoeken, aanvang 20.00 uur in ”Den Boogaard”. Maandag 23 februari komt mevrouw Dijker kinderarts, voor de 2e keer 'n avond spreken. Deze keer wil ze het hebben over schoolgaande kinderen, schoolonderzoek, etc. Was U de ie avond verhinderd, dan bent U toch 23 februari van harte welkom, aanvang 20.00 uur in de Bovenzaal van de Boerenbond. Ontmoetingsdag. Op 17 maart in Den Boogaard ontmoetingsdag van de K.V.O. Het thema van deze dag is: "Nou, gewoon huisvrouw”. Voor deze dag kunt U zich opgeven bij het bestuur. Het pro gramma van deze dag komt t.z.t. in Moergestel-Nieuws. Op donderdag 26 februari a.s. organiseert de K.V.O. Kring Tilburg haar jaarlijkse kreatieve dag. Het thema van deze dag is ’’Iedere dag ’n draadje in een hemdsmouw in het jaar”. Da mes van de K.V.O. die hiervoor iets gemaakt hebben, of dit nog willen doen, kunnen dit ten toonstellen. Deze spullen moeten voor 25 fe bruari bij het bestuur gebracht worden. De tentoonstelling is van half twee tot half tien in ”Den Boogaard”. Ook is er gelegenheid om te demonstreren dit moet opgegeven zijn voor 10 februari. Afgelopen zondag ging het eerste elftal van Audacia naar Tilburg om daar tegen TAC de koppositie te verdedigen. Audacia begon zeer fanantiek en had er echt zin in om hier 2 pun ten te pakken. Dat dit anders uitpakte lag voor een gedeelte aan de scheidsrechter. De eerste helft gaf vrij goed voetbal te zien van Audacia-zijde, dat zich enkele mooie kansen schiep. Deze werden echter door de keeper van TAC om zeep geholpen. In de laatste minuut van de eerste helft kreeg Audacia echter loon naar werken. Op links werd een goede aanval opgezet welke via P.J. v.d. Berg op maat voor gegeven werd. Hans Denissen rondde deze aanval keurig met hel hoofd af. f ilSfl Op 19 maart a.s. wordt de culturele avond ge houden in zaal Klein Speijk te Oisterwijk. T.z.t. hoort U hier nog meer van via Moergestel-Nieuws. Volksdansavond. Op donderdag 12 maart a.s. is er een volksdan savond van de K.V.O. kring Tilburg in ”Den Boogaard” 14 afdelingen van de K.V.O. ne- men hier aan deel. Leden van de K.V.O. zijn hier van harte welkom, aanvang 19.30 uur. Voorjaarsvergadering. Op donderdag 26 maart a.s. houdt de K.V.O. afd. Moergestel haar voorjaarsvergadering. De heer Jac. Douwes, maatschappelijk werker in Moergestel komt op deze avond spreken over alcohol en drugs, 'n interessant onderwerp. Houd U deze avond vrij, zodat U er bij kunt zijn. Op 9, 16 en 23 maart vindt de cursus plaats ’’Zuinig met Energie”, aanvang 19.30 uur in de Bovenzaal van de Boerenbond. Er zijn nog enkele plaatsen vrij, opgeven bij het bestuur. Deelnemers gelieve papier en pen mee te ne men. ■M"' 81 MOERGESTEL NIEUWS" WOENSDAG 28 JANUARI 1981 PAGINA 5 PROFITEER BIJ: T.A.C. - Audacia B.L. I Vrijdag en zaterdag: Maandag: Kerkhof toen 't nog rond de kerk lag, 1920. Woensdag en donderdag: Ondergoed, pyama's en B.H.'s, topmerken zoals Triumph, Sloggi, Tima, Martabel en Deco, met 15% KORTING! l-l 4- 0 5- l 0-4 0-l Ligt de historie van Moergestel bij U in de kast? Foto's, tekeningen, schilderijen uit 't verleden, zouden wij graag kopiëren voor 't archief. Als beloning krijgt U gratis een afdruk van het origineel. Succes! Photo-atelier Telefoon 04243 1421 OISTERWIJK t.o. Rabobank 0-6 1-1 3-1 0-3 0-0 F-pupillen-nieuws Hierdoor roept de Coöperatieve Raiffeisen- Boerenleenbank W.A. gevestigd te Moergestel haar leden op tot het bijwonen van de Algemene Vergadering die gehouden wordt op dinsdag 10 februari 1981 om 20.00 uur in het Verenigingsgebouw "Den Boogaard". Verkorte agenda Opening Aanwijzing secretaris Notulen vorige vergadering Statutenwijziging Machtiging tot het doen verlijden van de notariële akte van Statutenwijziging Mededelingen Rondvraag Sluiting De tekst van de voorgestelde wijzigingen in de statuten ligt tot 11 februari 1981 ten kantore van de bank ter inzage voor de leden. Na afloop van de vergadering zal het feit herdacht worden dat onze medewerker, de heer C. Ketelaars, 25 jaar werkzaam is in het verzekeringswezen binnen ons werkgebied. Ter gelegenheid hiervan zal hem een receptie worden aangeboden, waarbij eenieder in de Junioren Pupillen Creatieve dag. ■«M— ’I Culturele avond. Cursus "Zuinig met Energie”. Donderdagavond 29 januari: persoonlijk te feliciteren. Moergestel, 27 januari 1981. Namens het Bestuur: W.A.A. Helmer, voorzitter. S.A. Dirkx, secretaris. ra

Weekblad Moergestels Nieuws | 1981 | | pagina 5