E.H.B.O. Goud- telnetten I ^PP6lmoes I Zoute Pinda's ii de kring naaimachines VERKOOP EN REPARATIES lij J® AUTORIJSCHOOL OERLEMANS HABRAKEN MACHINES O E.H.B.O.-nieuws Audacia-nieuws Nu 1 -nieuws P.V. Moergestel -nieuws Kwaliteit een begrip! hele kilo samen Wij wensen U 'n prettig uiteinde en 'n heel goed begin!! 100 gram 100 gram i niet extra winta 9°^p 6 Groeten, het bestuur. tel. 04243 - 1967 9rote Pot Henk, Jos, Dilia, Rian, Ans, Tonny en Rian voor al uw ramen, deuren en kozijnen Warme gebakken vis en alle soorten verse vis! Een goed adres voor een lekkere haring! volendammer vishandel Prijs per les f 36,- Lestijd: 60 minuten Er wordt gelest in 'n Opel Kadett 3 kilo I J Op zaterdag 3 en zondag 4 januari houdt onze vereniging haar jaarlijkse tentoonstelling in ca fé de Korenmaaier, Schoolstraat 18, Moer gestel. De liefhebbers van P.V. De Vredesduif uit Oisterwijk zullen ook aan deze tentoonstel ling deelnemen. Gedurende gehele tentoonstelling zalhet rad van avontuur draaien met tal van prachtige prijzen. Openingstijden: zat. 20.00 tot 24.00 uur; zon. 10.00 tot 14.00 uur. Weekend-uitwisseling Lang gewacht en eigenlijk niet meer verwacht, maar we hebben dan toch nog een afdeling gevonden voor een weekenduitwisseling. Met de KPJ uit Kessel. Dit is een plaatsje in Limburg, in de buurt van Venlo. Eerst zullen zij naar Moergestel komen en wel in het weekend van 31 januari en 1 februari. Natuurlijk zullen we ook een tegenbezoek brengen aan deze K.P.J. We zullen het weekend van 4 en 5 april naar Limburg gaan. Dus als je zin hebt om mee te gaan houdt deze dagen vrij. Cross-loop Op tweede Kerstdag werd de eerste crosS^loop van dit seizoen verlopen. De belangstelling voor dit evenement was vrij gering. De sportleiding hoopt dan ook dat een volgende keer wat meer mensen aan dit sportief gebeuien zullen meedoen. Elk KPJ lid is op zo’n cross-loop van harte welkom. Voor zover bekend geven we hieronder de uitslagen. De overige uitslagen kan je vinden in het eerst komende KPJ-krantje. Dames senioren: Marian Vennix den Otter le Heren junioren: John van Esch 3e. Nieuwjaars-bijeenkomst. Om een terugblik te werpen op het voorbije jaar en om, vooruitkijkende op het komende jaar, elkaar het beste toe te wensen, houdt het bestuur van SV Audacia op nieuwjaarsdag om elf uur een nieuwjaars-bijeenkomst in het club huis op het sportpark, voor alle leden. Alle junioren zullen de komende weken wor den gekeurd door de Medische Sportkeuring in Tilburg. Er wordt vertrokken om 18.30 uur va naf het sportpark, op donderdag 8 jan. 1981 BI en Cl maandag 12 jan. 1981 Al en B2 woensdag 14 jan. 1981 A2 en C2 donderdag 15 jan. 1981 C3 en C4 Voor verdere mededelingen gelieve men te kij ken bij J. van Bommel. In verband met Kerstmis en Nieuwjaar is de eerstvolgende E.H.B.O. les pas op 8 januari 1981. Op donderdag 15 januari komt onze dokter weer les geven. Iedereen die nog geen lesprogramma heeft gekregen en er wel een wil hebben, kan even contact opnemen met Gerrie of Francine. I 1 I 1 Het bestuur van de Moergestelse E.H.B.O.-vereniging wenst alle leden een ge lukkig nieuwjaar. Ook de Moergestelse bevolking, speciaal B. en W., Pastoor, Kapelaan, heren doctoren en an dere overheden danken wij nogmaals voor de geboden hulp en steun in het afgelopen jaar en wensen wij eveneens een gezegend 1981. Iedereen bedankt voor uw inbreng in het afge lopen jaar en voor het komende seizoen hopen wij weer op uw steun te mogen rekenen. Met vriendelijke E.H.B.O. groeten. Het bestuur. per Pakje HF •If MOERGESTEL-NIEUWS” - WOENSDAG 31 DECEMBER 1980 PAGINA 7 van alle merken W^^WïBEXPr ESI! 949 rabkarbonade 198 Opgave van leerlingen is altijd mogelijk op bovenstaand adres en tevens telefonisch: 04243 - 2132 (na 17.00 uur). Gemullehoekenweg 11 Oisterwijk Telefoon 04242-2344 's-Maandags op de markt 's-Woensdags bij Groenteha! Crisje Kastanjestraat 46 Oisterwijk Tel. 04242 - 4696 Snijworst+ Boterhamworst <5^ RIJKSGEDIPLOMEERD Gevestigd: Kerckackerstraat 10 - Moergestel. r M 1 I Sportkeuring. 4 'I I '1 I k i» L 95/2.59/ 79I2® tofieeg Plakjes 9

Weekblad Moergestels Nieuws | 1980 | | pagina 7