K Alno, pure keukenperfektie! F ^Grandioze Nieuwjaarsaanbieding X Lois Nieuwjaars aanbieding I DE KEUZE VAN EEN KINDERBRIL... 37“ Berry Smits fe» Sfsgj If Dames- en heren ribbroeken «RuudQams 1 Muzikaal feest .Jï Verslag bijeenkomst parochiemedewerkers Sterk afgeprijsde artikelen van 10%, 20% en HALVE PRIJS op dames-, heren- en kinderkleding. met 20% korting! brillen Hl dl 4 A2 r I Polleke Spieder. RAADHUISSTRAAT 17- MOERGESTEL TEL.04243 1287 I INDUSTRIEWEG 10 - MOERGESTEL TELEFOON 04243 - 2389 KOM VLUG KIJKEN!! normaal f 75,- NU Profiteer van deze aanbieding en kijk tevens eens naar die vlotte LOIS OVERHEMDEN 12 Rekken !4 prijs voor dames-, heren- en kinderkleding!! Cr 27 Va V. s jr Er is een kasttype voor elk doel. Front en kast romp zijn altijd schitterend op elkaar afgestemd. Alle scharnieren zijn van zwaar metaal. Er is een Alno voor elke keukenruimte en elke beurs. En...Alno geeft haar unieke 5 jaar garan tie. Zwart op wit. Daarom: ALNO! ■ei ....is op de eerste plaats de keuze van het kind zelf. U als ouders zullen zich echter terdegen bezig houden met de degelijkheid van een kinderbril. Kinderbrillen uit de collectie van Ruud Panis Brillen in Oisterwijk munten uit in vorm èn kwaliteit. Zij geven het kind een persoonlijk accent mee' zonder opvallend te zijn. Loodgietersbedrijf^^^X; Aanbouwkeukens Sanitaire installaties BELGIËSTRAAT 6 - OISTERWIJK Wij zorgen voor de KOMPLETE installatie van Uw keuken! Afgelopen zaterdag 27 december was ”Den Boogaard” tot de laatste plaats bezet voor het traditionele Oudejaarsconcert van onze mu ziekvereniging ’’Prinses Juliana”. Een delega tie van hun Heidense muziekvrienden werd door voorzitter Frans Lokin in zijn openings woord hartelijk ’’begrüszt”. Ook een der bestuursleden werd nog eens extra in het zon netje gezet voor wat hij het afgelopen jaar voor de vereniging had gepresteerd. Crisje oftewel Geert Antonis kreeg een wandbord aangebo den met de stille wenk om toch vooral met zijn Dirigent Schreurs durfde met zijn ’’materiaal” een dergelijke uitvoering te brengen. Hij haal de het ongelooflijke uit zijn muzikanten (maar dan moet het er ook wel inzitten - nietwaar). Hij wist ”de meute” ook tot ongelooflijke hoogte op te zwepen waardoor dit resultaat mogelijk was en dan te weten dat 70% beneden de 20 jaar is. De ouderen onder hen echter vin gen door hun routine de soms heel jonge jeugd fenomenaal op. En mochten er nog aanwezi gen geweest zijn die niet in Moergestels muzi kaal talent geloofden, deze zijn nu echt over tuigd geworden. Na afloop kon men een dansje maken op de klanken van ’’The New Formation” wat dan aanbouwkeukens ook aardig lukte voor zowel jong als oud. Ja zeker ook de ’’oudjes” deden het opperbest en genoten van het gebodene. Zelfs Dennis Smits moest achter het drumstel plaats nemen om zijn kunnen te tonen. Hij kon niet ever de trommen heen kijken maar iedereen in den Boogaard ging recht overeind staan toen hij van leer trok... Zelfs werd hij nog tot een ”zu- gabe” gedwongen. Ongelooflijk wat deze knaap al kan. Zullen we maar zuinig zijn op dit talent? Al met al een fijne muzikale avond waarvan iedereen heeft kunnen genieten behal ve natuurlijk de wegblijvers. Bedankt ’’Prinses Juliana” want U hebt weer een aantal muzie kliefhebbers bijgemaakt. 0p maandag 15 december heeft de jaarlijkse contactavond plaatsgevonden van parochieme dewerkers. Aanwezig waren een negentig per sonen. Voor deze gelegenheid was aan de heer J. Tullemans gevraagd een inleiding te houden over het onderwerp: ’’Bidden nu”. Broeder Tullemans bleek een zeer vaardig spreker en een boeiende verteller te zijn. Enig kernpunten uit zijn betoog: ”Er is een re latie en wisselwerking tussen geloven in God en bidden. De kern van het bidden is beseffen dat je een schepsel bent, dat je afhankelijk bent en zelf niet het eind. Bidden is je eigen nietigheid bekennen en een voorwaarde om tot bidden te komen is de stilte. Bidden hoeft niet met mooie woorden, het is iets van jezelf.” Broeder Tulle mans duidde het verschil aan tussen de God van de kinderjaren, van vroeger en de God thans (de God van de welvaart) en dat niet God maar de mensen veranderd zijn. Van de mogelijkehid om de inleider, na de ma terie even in eigen groep besproken te hebben, vragen te stellen werd gretig gebruik gemaakt, wel een bewijs dat de inleiding weerklank vond. Hiermede werd tevens het serieuze gedeelte van de avond afgesloten. Wat nu volgde was een getrouwe nabootsing van het spelletje Wie van de Drie. Als spelleider ’’Herman Emmink” sloeg hierbij de heer W. Pellis een uitstekend figuur. Telkens een ander panel moest aan de weet zien te komen wie de echte kerkmeester, medewerker ziekengroep en liturgiegroep wa ren. Grote hilariteit ontstond toen er als kerk meester drie broers van pastoor van den Broek bleken te zitten. Iedereen was het er over eens dat men op een goed geslaagde en fijne avond kon terugzien, die zeer zeker herhaald zal worden. De behoef te aan een dergelijke contactbijeenkomst is overduidelijk gebleken. Ruud Panis Brillen, Gemullehoekenweg 23, Oisterwijk, tel. 04242-4899, 's-maandags gesloten, dinsdags de gehéle dag open aktiviteiten voor de vereniging door te gaan omdat er nog veel geld nodig is voor instru menten en uniformen. Dit bleek ook tijdens het concert speciaal daar waar het ,,’t hout” betrof. Hier is een vernieuwing zeer hard no dig. Dus daar zal Crisje dan wel voor moeten zorgen. Terug naar het concert. Men had gekozen voor een licht» programma zo direct na de zware Kerstdagen en hierin was men geslaagd. Alle aanwezige muziekliefhebbers kwamen aan hun trekken. Wij hadden in het programma ’’Sum mer Siësta” gelezen en dachten aan dromen land, maar wij werden snel wakker omdat het ’’Summer Fiësta” was. Het ’’swingde” (of is het ’’Swong”) werkelijk de pan uit en het leek werkelijk op een professioneel orkest uit de vijftiger jaren. Ook de zeer moeilijke ’’Balla de” kwam echt mooi uit de instrumenten rol len voor de klassieke liefhebbers. Daar stond dan weer het lichte ’’Instant Concert” met de verschillende wisselingen tegenover. Dit werd zelfs nog eens aan het einde als toegift gebracht en beslist beter dan de eerste keer toen er hier en daar kleine haperingetjes te horen waren. Na de pauze kwam de drumband aan bod. De 8-jarige Dennis Smits, 2-turven hoog, stond tussen 2 jongens beiden 3-turven hoog met de andere 16 leden zijn partij voorbeeldig mee te slaan. Het geheel maakte een meer dan uitste kende indruk waarmee tamboer-maitre Toine van Gerwen en instructeur Martien Oerlemans ook lof verdienden. Hierna kwam het grote geheel weer in aktie. Na het Ballroom gebeuren en het Bands Around The World ging men langzaam naar het einde van de avond. Bij het laatste nummer hadden de solistengroepen gerust wat meer show mogei brengen door al solerend op te staan. Of durft men dat nog niet aan? Kunnen doen ze het zeker en het zou de uitvoering nog mooier kunnen maken. up111 V wwi PAGINA 3 3 (zie etalage) tl s 2 1 s 1 e t Ie n Verder 1001 aanbiedingen in onze zaak (zie etalages). x (100% katoen, rechte en uitlopende pijp, in 10 kleuren) nu voor de helft van de prijs!! Telefoon 04242 - 7133, privé 4997 Showroom geopend: dinsdag t/m zaterdag van 9.00 tot 17.00 uur. 'I mno MOERGESTEL-NIEUWS" - WOENSDAG 31 DECEMBER 1980 I I ff. w tI

Weekblad Moergestels Nieuws | 1980 | | pagina 3