SPORT cMaitineJ ftestoftint Louis v/d Meydenberg I I I I I I ES E c Llli I I Kerst-in Audacia-nieuws Whale in Trefsentrum Prettige Kerstdagen! Wederom succes Audacia M.T.V. Stokeind nam afscheid van Ton de Zwart De redaktie en medewerkers van Moergestel-Nieuws wensen U Dus kom met uw volle kleurenfilm naar: SS Het kerstverhaal Internationaal Kerst- zaalvoetbal-tournooi te Oisterwijk Het ziekenhuis We zetten de kerstboom Judoclub St. Jan I I I I J 1 Tot ziens! ff: Ondanks de barre weersomstandigheden heeft Audacia z’n leiderspositie afgelopen zondag uitstekend verdedigd en zelf zijn voorsprong op enkele concurrenten uitgebouwd. Hoewel 2e plaats 2e plaats Op le Kerstdag organiseert het Trefsentrum een kerst-in avond. De bedoeling van deze avond is, dat iedereen die zin heeft kan binnen wippen. Er wordt gezorgd voor ’n bescheiden rond buffet. Verder is er overheerlijke erwten soep van eigen huis en dan natuurlijk ’n biertje of wijntje om de mond te spoelen, Het Tref gaat open om 21.30 uur op 25 december. Groeten ’t Tref. Eric Hoosemans Klas 3 - Graaf van Urselschool 3-0 1- 2 2- 2 10-1 2-3 1- 2 2- 5 3- 2 PHOTO-ATELIER Als u deze maand een volle kleurenfilm bij ons laat ontwikkelen en afdrukken, krijgt u een heel bijzonder kado: een 33 toeren plaatje (met extra lange speelduur) van Martine Bijl. „Martine’s liefste Kerstliedjes”. Een uniek plaatje. Met 11 gezellige kerst- melodieën, zoals alleen Martine ze maar kan zingen. Alléén verkrijgbaar bij de Presto Print foto- vakman. Bom, bom, bom, luiden klokken, want Jezus is geboren! Fijn hè, want als die niet bestond dan waren wij niet zo gelukkig als met Jezus erbij. Maar weet je al hoe God is geboren? Nee hè, dan zal ik het eens vertellen. Jozef en Maria moetsne naar Betlehem, om hun naam op te laten schrijven. Dat moest van de keizer, want hij wou weten hoeveel mensen er in zijn land woonden. Jozef klopte overal aan, maar nergens was plaats. Toen vroeg Jo zef aan een man die zelf in Betlehem woonde of hij nog een plaatsje wist. De man zei: ja, daarginder is een stal en daar kun je de nacht doorbrengen. Dat deden ze, al was het maar een stal, want ze waren al lang blij dat ze iets hadden. Jozef maakte een bed van hooi voor Maria. Daar ging ze vlug opliggen en toen kwam Jezus op aarde. Wat waren ze blij! Ma ria legde hem in dekens, toen legde ze hem in een kribbetje en toen viel Jezus in slaap. De herders kwamen en de drie koningen, en zo kan ik het verhaatnog wel langer vêrtllen, maar zo is Kerstmis en ik wens jullie allemaal zalig kerstmis en voorspoedig nieuwjaar! Marleen Stieger Klas 2 - Boszichtschool Op zaterdag 20 december, aanvang 21.00 uur, treedt de Limburgse formatie ’’Whale” op in het Trefsentrum Moergestel. Deze groep, die toch al vanaf ’74 meedraait in de muziekwe reld, heeft in het hele land een uitstekende re putatie opgebouwd met hun melodieuze rock. De laatste tijd is Whale, zoals je dat zou kun nen zeggen, aan een nieuw hoofdstuk begon nen. De groep bracht nl. enkele wijzigingen aan in ’n Bedrijf uit Oisterwijk organiseert op vrijdag 2e kerstdag een internationaal zaalvoetbal- tournooi in Sporthal ”De Leye” te Oisterwijk. Deelnemende ploegen zijn: Ross ’80, De Paro dist, Smits Boys, Vorselaars I en II, allen uit Oisterwijk; H. de Brouwer, Moergestel; Tio- na, Uden en De Koele Bron uit Arendonk Bel gië. Ook is er een wdstrijd om de speciale dames- penalty-bokaal. De wedstrijden beginnen om 9.30 uur. De fina le vindt plaats om 16.55 uur. A Toen Jozef en Maria in Betlehem aankwamen zijn ze naar een ziekenhuis gegaan. Maar het ziekenhuis was helemaal vol. De laatste zei: Daarginds op de heide staat misschien een schuur, misschien kunt U daarin gaan. En toen zijn ze verder gegaan. Het ezeltje was wel moe, maar daar had hij geen tijd voor. En op 25 de cember was het kindeke geboren, Monique Gijsman Klas 3 - Hertog Janschool Uitslagen zondag 14 december: Audacia - Sp.’t Zand Audacia 2 - Zigo 2 SV S.O.S. 2 - Audacia 3 Oisterwijk 3 - Audacia 4 Audacia 5 - Velocitas 5 Programma zondag 21 december: Oisterwijk - Audacia aanvang 14.00 uur SVG 2 - Audacia 2 aanvang 11.30 uur Audacia 3 - Longa 7 aanvang 11.30 uur Audacia 4 - Gudok 3 aan vang 11.30 uur JUNIOREN Uitslagen 13 december: Jong Brabant 1 - Audacia 1 Audacia 2 - Gudok 2 Willem II 5 - Audacia 3 Audacia 4 - Beerse B. 4 Audacia 6 - TAC 2 Audacia 7 - Jong Brabant 9 SV SSS 9 - Audacia 8 Programma 20 december: Audacia 1 - Broekhoven 1 aanvang 14.45 uur Spoord. B. 2 - Audacia 2 vertrek 13.30 uur Audacia 3 - Gilze 3 aanvang 14.45 uur Oirschot V. 6 - Audacia 4 vertrek 12.00 uur Audacia 5 - Velocitas 3 aanvang 13.30 uur Audacia 6 - W.S.J. 2 aanvang 13.30 uur Audacia 7 is vrij. Longa 13 - Audacia 8 vertrek 12.00 uur. We gaan de kerstboom en de kerststal zetten. Ik haal de kerstboom, en ik de kerststal, en ik de beelden. Dan haal ik maar de kaarsen en de lampjes en de spullen voor de kerststal en de boom. We versieren de ster en we halen de piek. Zo gezegd, zo gedaan. Vlug hollen we terug naar de kamer, en over drie minuten zijn we klaar. In de boom moet nog de piek, dan de kerstballen en de roos, maar wat hoort er ook nog bij: een zalig kerst mis! Een zeer druk bezochte ledenvergadering nam op donderdag 11 november j.l. afscheid van Ton de Zwart als voorzitter van de tennisvere niging M.T.V. Stokeind. Acht jaar lang zwaaide hij de boerenkoolsten- gel, vandaar dat wellicht deze vergadering vooraf werd gegaan door een boerenkoolmaal- tijd (op eigen kosten uiteraard). Ik was eerst van plan om af te treden als ik mijn einddoel voor de tennisclub zou hebben bereikt: nl. als alle banen er zouden liggen en we zouden be schikken over een nieuw paviljoen. Maar... ik heb u dit niet willen aandoen, want dat kan nog jaren duren - aldus Ton de Zwart. Pen ningmeester Cees van Tilburg bracht de oprichting van de vereniging in herinnering. Ton stond aan de basis ervan. Op hem kon je bouwen, hij was een goed voorzitter, die met woorden en financiële en materiële daden de tennisclub steunde. Hoewel zijn tenniscapaci teiten geen professionele trekjes vertoonden, was hij door zijn verschijning een gevreesde te genstander en met zijn vrouw Pia een gere nommeerd dubbel. Namens de club bood de penningmeester een afscheidsgeschenk aan en Pia kreeg een bloemenstruis i.v.m. de vele uren dat ze Ton had moeten missen en voor de zor gen tijdens de bestuursvergaderingen. Als opvolger werd gekozen Frans Wayers. Hij zei een schriftelijke cursus tennissen te hebben gevolgd, zodat hij qua tenniscapaciteiten wei nig onder hoeft te doen voor Ton de Zwart. Op de tennisbaan zal ik niet veel voorstellen, als voorzitter hopelijk wel. Ik ben in elk geval zeer gemotiveerd. De ledenvergadering benoemde Ton de Zwart op voorstel van Jos Essing als erelid, het eerste van een actieve en financieel gezonde tennisve- femgïng. Op het op zondag 14 december jl. te Helvoirt gehouden judo-tournooi behaalden onze judo ka’s de volgende plaatsen: Iris Grimminck Marie-Louise van Elderen Proficiat! de bezetting en instrumentatie en ontpopte zich als een stevig rockende band. Het reper toire bestaat uit eigen werk van de gehele band. Whale is bekend van radio optredens en van de lp.: Southern Harvest. Ook waren zij te zien en te horen op het bekende ’’Binnen-Pinkpop” festival 23 november j.l. in Maastricht. Bezetting: Frank Kranen: sologitaar - zang Ed Weckx: slagwerk Frits Tilburgs: basgitaar - zang Ben van Rijswijck: toetsen - zang Wim Kranen: geluid. de eerste helft moeizaam verliep werd toch een vrij gemakkelijke overwinning behaald op SC ’t Zand uit Tilburg. De eerste helft werd dan ook afgesloten met een 0-0 stand die op dat moment gezien het slechte spelpeil terecht leek. Na de rust werd echter door de blauw-gele uitstekend gespeeld. Door kort spel te variëren met lange passes va nuit de achterhoede, ontstonden diverse goede kansen. De slechte terreinomstandigheden maakte het benutten van die kansen in eerste instantie on mogelijk. Een kwartier na de rust was het dan toch Hans v.d. Sande die een viertal spelers van ’t Zand passeerde en scoorde. Dit bracht leven in de brouwerij. Het twee doelpunt liet echter nog een kwartier op zich wachten. Het was wederom Hans v.d. Sande die aangespeeld door een steekballetje van Ad Rijnen, de doel man wist te passeren met een keiharde schui ver. Toen leek de wedstrijd beslist. Echter Hans v.d. Sande had zijn kruit nog niet ver schoten en maakte na uitstekend aangeven van Hans Denissen zijn derde doelpunt. Zo werd de wedstrijd met 3-0 gewonnen en dit opent perspektief voor de wedstrijd van komende zondag tegen Oisterwijk. Supporters zijn dan natuurlijk weer van harte welkom. Dus tot zondag half drie op het Oisterwijkterrein. Een supporter. PUPILLEN Uitslagen zaterdag 13 december: Audacia Dl - EDN 1, EDN niet opgekomen Tuldania 2 - Audacia D21-0 Zigo 5 - Audacia D33-0 Taxandria 5 - Audacia D45-0 Audacia El-SSS 83-2 Nemelaer 8 - Audacia E31-5 Programma zaterdag 20 december: Oirschot 2 - Audacia Dl vertrek 10.15 uur Audacia D2 - Spoord.Boys 2 aanvang 10.00 uur Audacia D3 - SSS 4 aan vang 10.00 uur SSS 5 - Audacia D4 vertrek 10.15 uur Taxandria 8 - Audacia El vertrek 9.30 uur SSS 10 - Audacia E2 vertrek 9.30 uur Audacia E3 - J.Brabant 14 aanvang 11.00 uur Kerststukjes Ook dit jaar komen de pupillen van Audacia weer met Kerststukjes bij U aan de deur. Dit zal gebeuren op zaterdagmiddag 20 december a.s. Laat deze jongens niet in de kou staan, maar steun de jeugd van Audacia. I I I 1 PAGINA 9 NAj -* v Wij maken U erop attent dat Moergestel-Nieuws in de week van 21 t/m 27 december niet zal verschijnen. 3- 6 2- 0 4-2 0-1 Kopij voor het volgende nummer, dinsdag 30 december, graag vóór het a.s. weekend in ons bezit, liefst, indien mogelijk, vrijdagavond 20 december., Rootven 26 - Moergestel - Telefoon 04243 - 1421 Nieuwe voorzitter Erelid "MOERGESTEL-NIEUWS - WOENSDAG 17 DECEMBER 1980 ah ki a.3 ixiz- ft .4

Weekblad Moergestels Nieuws | 1980 | | pagina 9