Wij stellen U voor aan: dokter Terwindt St. Nicolaas-aktie Moergestel i I I I d I Iw I fejl I I Kif Moergestel bedankt!!! I I I Algemene beschouwingen gemeentebegroting I X lx- vanaf maandag 17 november t/m vrijdag 5 december. Bij een kontante aankoop van af f 25,- f 50,- enz. zal een cadeaubon worden verstrekt. De uit te geven cadeaubonnen zijn ALLEEN geldig in bovenstaande periode en INLE- VERBAAR NA 5 december a.s. Een aantal winkeliers van Moergestel houdt een GEZAMENLIJKE WINKEL-AKTIE Vl5>*** Vóór St. Nicolaas hebben onderstaande winkeliers van Moergestel de koopavonden als volgt gepland: J2 T M.O. Theo Raaijmakers. 20.00 uur 20.00 uur 20.00 uur 17.00 uur 16.00 uur I Bijzonder veel dank ook voor het weekend van 15 en 16 november jl.!l Wat er in zo’n korte tijd allemaal georganiseerd is en hoeveel men sen daar bij betrokken waren! Fantastisch ge woon! Een speciaal woord van dank aan de Groep Missie-, Ontwikkelings- en Vredeswerk! Er zijn nog zovelen anderen die toen meege werkt hebben dat ik bijna niet aan een opsom ming durf te beginnen: onze burgemeester en het gemeentebestuur, K.P.J., Jongerenkoor en andere collectanten, middenstand voor de prij zen van onze loterij, de scholen, de heer Drub- X bel voor de enorme hulp bij het opzetten van de tentoonstelling, en natuurlijk iedereen die ons een steuntje in de rug heeft gegeven. Nee, ik ben ’t niet vergeten, ook Jodocus heel veel dank: Ik zal mar nie purbeere Jodocus wè te leere Dees zèn zöd mar un regeltje of vier Vur un ’dank je’ doar en un ’dank je' hier. Moergestel bedankt!!! De afgelopen week zijn we op bezoek geweest bij ”d’n nieuwe dokter”. Ons doel: wat meer te weten te komen over de nieuwe huisarts die Moergestel heeft als opvolger van Dr. van Delft sr., en hem zodoende aan onze lezers voor te stellen. Plaatsgenomen in een makkelijke stoel zitten we tegenover ’n jonge arts en ons gesprek over zijn nog korte ’’verleden” komt gemakkelijk op gang. Gaandeweg het onderhoud kwam ook de (Brabantse) echtgenote van de dokter zich aan ons voorstellen. Beste mensen van Moergestel, Volgende maand ga ik vertrekken, terug naar India. Alles bijeen ben ik nu al een hele poos in Nederland en Engeland geweest, en ’t wodt tijd dat ik ga vind ik. Ik ga weer terug, met lief de en plezier, want ik heb daarginds m’n hart verloren. Graag wil ik U nu op deze manier al lemaal een keer bedanken. Alle mensen die in de afgelopen jaren wat voor ons daar gedaan hebben. Er wat niet altijd tijd om iedereen per soonlijk te bedanken, geen tijd om al die brie ven te schrijven. Daarom nu, al is ’t voor som migen erg laat: Heel veel dank!!! I name van de praktijk van dokter van Delft was rond, en Dr. Terwindt komt met zijn gezin naar Moergestel. Hij is gehuwd en heeft ’n zoontje van zes maanden. Ze zijn voorlopig woonachtig op villa ’’Hoogenhuizen” aan de Oirschotseweg, in af wachting van een definitief onderkomen met ’n eigen praktijkruimte. Mevrouw Terwindt steekt ondertussen niet onder stoelen of ban ken dat ze blij is weer in Brabant terug te zijn. De nieuwe huisarts consulteert voorlopig nog op het adres van dokter van Delft sr. Wat dat betreft is dus alles bij het oude gebleven, alleen in de toekomst kan het wel zo gaan worden dat het spreekuur alleen nog maar op afspraak be zocht kan worden, maar daarover zullen we te zijner tijd zeker wel ingelicht worden. Na ’n uurtje praten nemen we afscheid van ’n jong en energiek artsen-echtpaar en we geloven zeker dat Moergestel blij kan zijn met de op volger van Dr. van Delft sr. We wensen Dr. Terwindt en zijn gezin het al lerbeste voor de toekomst en we hopen dat die in Moergestel mag brengen wat zij er zich van voorgesteld hebben. Welkom! De eerstvolgende openbare raadsvergadering vindt plaats op vrijdag 28 november a.s. ’s avonds om 19.00 uur in het gemeentehuis. Deze vergadering zal tussen opening en sluiting geheel in beslag worden genomen door de Al gemene Beschouwingen ten aanzien van de ge meentebegroting 1981. P.N.L.H. Terwindt, voor vrienden Paul, werd geboren in Tilburg op 15 juli 1951 als zoon van een internist Hij is in het gezin de middelste van drie kinderen, hij heeft nog een zus en een broer. Na de lagere school bezoekt hij het Paulus- lyceum in zijn geboortestad. In 1970 gaat hij naar de Universiteit in Amsterdam. De dok- tersopleiding die hij er volgt duurt maar liefst 8 jaar. In 1978 legt hij er met goed gevolg het examen af. Hij gaat naar Friesland om er als algemeen as sistent te gaan werken in een ziekenhuis. Hij heeft echter maar èén wens: hij wil huisarts worden. In de zomer van 1979 komen er kontakten met dokter van Delft, die, gezien zijn leeftijd, z’n praktijk wil overdoen aan een jonge arts. Dr. Terwindt, toen woonachtig in Leeuwar den, had hier natuurlijk veel zin in, vandaar dat hij niet lang geaarzeld heeft met het nemen van een beslissing. Hij moest echter nog wel één opleiding volgen, en wel specifiek die van huisarts, ’n Praktijk opleiding bij ’n huisarts die 1 jaar duurt. Deze heeft hij gevolgd in het dorpje Arum bij Har lingen. Eind oktober 1980 is hij er mee klaar, de over- De deelnemende winkeliers zijn: Vrijdag 28 november20.00 uur Maandag 1 december18.00 uur Dinsdag 2 december de gehele dag geopend tot Woensdag 3 december Donderdag 4 december.... Vrijdag 5 december Zaterdag 6 december M. Kemps-Welvaarts J. Basemans L. v/d Meijdenberg J. Willems H. Ketelaars Wouterse-Hoogers Poirters-v/d Wouw Frans van Velthoven Jan van Velthoven Wim Willems Winkel Boerenbond Akkermans-Wolfs v/d Biggelaar Speelgoed - drogist Schoenen - Lederwaren Foto-artikelen Meubelen enz. Horlogerie - goud enz. Slijterij etc. Textiel enz. Elektro - T.V. enz. Luxe h.h. artikelen Bloemisterij Huish. artikelen Slijterij Slijterij J. van Bommel Wouterse-Hoogers G. Kemps L. v/d Meydenberg Basemans Jan Willems Jan Vogels H. Ketelaars Boutique "Barbara" Poirters-v/d Wouw C. Op 't Hoog Schoolstraat 3 Schoolstraat 7 Schoolstraat 16 Schoolstraat 27a Schoolstraat 31a Wordt wekelijks gratis huis-aan-huis bezorgd in geheel Moergestel. Uitgave en redaktie: Buro '76 - Oisterwijkseweg 43, 5066 XC Moergestel Tel. 04243 2268 Inleveren kopij en advertenties: tot uiterlijk 's zondagsavonds vóór 't verschijnen van dit blad, op bovenstaand adres. Luxe huish. artikelen Elektro Slijterij Tuingereedschap enz. Bloemisterij Bakkerij Huish. art. en speelgoed Slijterij Drogisterij en speelgoed Fotografie Schoenen Woninginrichting Rijwielhandel Juwelier Dameskleding Textielzaak Bloemenzaak WOENSDAG 26 NOVEMBER 1980 5e Jaargang - Nr. 168 moergestel. Winkeliers - Moergestel: Jan van Velthoven Frans van Velthoven Jac. Akkermans Winkel Boerenbond Wim Willems Mensink-Kouwenberg B.V. Kerkstraat 17 Kerkstraat 16 Pr. Beatrixstraat 2 Rootven 8 Rootven 26 Rootven 23 Rootven 36 Rootven 66 Rootven 47 Rootven 9 Raadhuisstraat 17 Korenstraat 34 s K t Rootven 8 Rootven 23 Rootven 26 Rootven 36 Rootven 47 Pr. Beatrixstraat 2 Raadhuisstraat 17 Schoolstraat 7 Schoolstraat 3 Schoolstraat 31a Schoolstraat 27 Schoolstraat 16 Kerkstraat 4 PAGINAS6^7^ I L 1

Weekblad Moergestels Nieuws | 1980 | | pagina 1