Rib broeken BEMA NAAIMACHINES 40-Jarig jubileum E.H.B.O goed verlopen Uil I f 59,90 Autobedrijf Bijvelt-v/d Ven Gilde St. Catharina Oisterwijk Oysters Grote keus gebruikte naaimachines vanaf 50,- met 1 jaar garantie! j o Verkoop van alle merken NAAIMACHINES met kortingen van f 100,- tot f 300,- Jv ij RAADHUISSTRAAT 17 - MOERGESTELTEL.04243 1287 Bezoek onze showroom of vraag een vrijblijvende demonstratie bij U aan huis Wij repareren alle merken naaimachines, zonder voorrijkosten, met 3 maanden garantie. Contactavond voor jongere alleenstaanden tot 65 jaar in Den Boogaard te Moergestel op 10 oktober '°e, Piusstraat 124 - Tilburg - Telefoon 013-435565 Industrieweg 5 - Moergestel - Tel. 04243 - 2134 t J 1 '•Ij 1978 1977 1978 1978 1977 1978 1975 1977 1977 1978 rW v. k1 1 I I k I ijl '■k J JA 2 „MOERGESTEL-NIEUWS" - WOENSDAG 8 OKTOBER 1980 PAGINA 3 CLARK Prijs SLECHTS Deze zelfde ribbroeken zijn elders f 69,90 - f 74,50. 6, a- :e- te eeri Ook een zeer ruime sortering in LOIS pantalons, blouses, voor zowel kinderen ais voor dames en heren. rechte pijp, ook in de modekleuren. o.a. Anker, Elna, Husqvarna, Leuwenstein, Pfaff, Singer, Bernina, Kohier, Toyota, Necchi, Phoenix. ii- in jk or ns Dat zijn de ingrediënten voor een dergelijk on geval. Krijgt er dan ook nog een toeschouwer een beroerte, dan zijn de slachtoffers compleet en het ongeval in elkaar gezet. ;n et VOLVO 244 DL VOLVO 242 DL OPEL MANTA OPEL ASCONA met gas OPEL ASCONA FIAT 131 FORD ESCORT SIMCA 1100Tourist SIMCA 1100 PEUGEOT 305 SR met druk jaar ellig- jstij- de De lenk 'n on «Ml ie) je- 30 is >a- >e- ng De Oysters worden zondag 12 oktober met de Dukes uit Den Bosch geconfronteerd. Een te genstander die het de Oysters in het verleden ook al zeer moeilijk heeft gemaakt, en ook nu weer tot het uiterste zal gaan om de Oysters af te stoppen in hun drang naar de overwinning. Dit belooft een wedstrijd vol spanning waarbij de steun van onze supporters onontbeerlijk is. Aanvang 14.30 uur terrein Vennelaan. Oysters 2 gaat zondag op bezoek bij Helmond 800, een team wat gezien hun prestaties in het vorige seizoen, zal proberen thuis de volle winst te pakken. Maar of zij een op volle sterkte spe lend Oysters 2 team kunnen bedwingen is nog maar de vraag. Afdeling jeugd. De jeugd reist zaterdag 11 oktober met alle cate- gorien af naar het Leidense Diok. Na de goede resultaten tegen Hilversum zijn de verwachti- gen hoog gespannen. Vertrek 9 uur bij het VVV-kantoor te Oisterwijk. Hebt U interesse in de Rugbysport maar twijfelt U nog, bezoek dan eens vrijblijvend de training en maak kennis met deze fascinerende sport. Iedereen vanaf 8 jaar is van harte welkom. Trainingen: senioren zaterdag 9.00 uur en woensdag 19.00 uur. jeugd zaterdag 10.30 uur en woensdag 18.00 uur. Alle trainingen vinden plaats op het terrein aan de Vennelaan. Wat houdt deze contactavond in? Wij streven er naar, om op deze avond met mensen in dezelfde situatie gezellig onder elkaar te zijn met een kop koffie, borrel of een biertje. Er is zoals in elk café Volop gelegenheid voor biljarten, kaarten of andere gezelschapspelen en zeker is er plaats aan de bar voor een fijn diep zinnig of onzinning gesprek. Overwin uw drempelvrees en bezoek rustig deze avond. Wij hopen heel veel alleenstaanden te ontmoeten en samen niet alleen te zijn. Wilt U nadere inlichtingen, bel gerust 04243- 2427 of 04243-1665. ispi- ibij: vijk, 146, Bol- Boogaard heeft echt wel een bedankje verdiend voor de gastvrije ontvangst en de prettige en vlotte bediening. Mochten wij iemand vergeten zijn te noemen, neemt U ons dat dan a.u.b. niet kwalijk, onze dank is echt gemeend, ook al werd U niet ver noemd. Verder wil ik besluiten met nogmaals alle geslaagde leden, de ’’oudere” leden, die hun jaarspeld ontvingen en natuurlijk onze jubilaris sen, van harte geluk te wensen. We gaan nu op naar de 50, met goede moed. Ook van deze dag hebben we weer geleerd, din gen die misschien niet hadden mogen gebeuren zullen wij proberen een volgende keer te voor komen. Iedereen hardstikke bedankt voor de medewer king, giften, het kopen van stickers, belangstel ling, of op welke andere manier U dan ook heeft medegewerkt aan het slagen van dit feest. In het theater zou men zeggen ”U was een fijn publiek”, wij echter zeggen ’’Bedankt dat U er was, toen wij U nodig hadden.” Met zeer veel vriendelijke groeten, Bestuur E.H.B.O.-vereniging. St. Christoffel, Moergestel. °n9ea, Om 20.00 uur ’s avonds was er een gezellige feestavond in Den Boogaard voor alle leden met hun echtgenote of echtgenoot. Uiteraard dienen wij na dit grandioze feest een heleboel mensen te bedanken. Allereerst na tuurlijk Burgemeester en Wethouders voor hun belangstelling bij ons feest en voor de medewer king aan de voorbereiding daarvan. De Dienst Gemeentewerken voor het plaatsen van de vlag- gemasten, het beschikbaar stellen van de afzet tingen, enz. De zeereerwaarde heer pastoor voor zijn prettige medewerking en warme be langstelling. De parocieel zangkoor voor de prachtige gezongen H. Mis. De Brandweer van Moergestel voor hun belangstelling bij de voor bereiding van de demonstratie en voor de pretti ge samenwerking tijdens dit gebeuren. De Lo tuskring Tilburg voor de prettige samenwerking tijdens de demonstratie. Het Rode Kruis Til burg voor hun medewerking met de ambulance tijdens de demonstratie. Alle begunstigers voor hun gulle giften. De heer W. van Rooy, onze in structeur, voor de voorbereiding en de uitleg van de demonstratie. Verder ’n woord van dank aan de firma’s Cees Op 't Hoog, Frans van Vel- thoven, Kemps-Welvaarts, Bijvelt-van de Ven, J. Vogels, ”De Voorzorg” Udenhout, Gebr. de Laat en Louis v.d. Meydenberg. De redacties van Moergestel-Nieuws, Hilverbode, Tilburg Vrij Uit en Het Nieuwsblad van het ZUiden voor de opgenomen publiciteit. De hoofden van de kleuter- en basisscholen voor hun fijne mede werking bij het houden van de kleur- en opstel wedstrijden. De heren Dijker en Witte voor de jurering van de kleurwedstrijd. Natuurlijk mogen wij ook niet vergeten de Moergestelse verenigingen, die ons kwamen feli citeren, en uiteraard ook de anderen die dit de den. De politie willen wij ook in onze dank be trekken voor hun spontane medewerking. Deze feestdag zou echter niet geslaagd zijn als er niet vele mensen aan medegewerkt hadden. Hiervan willen wij enkele mensen zeer speciaal bedanken, en wel: de leden van het feestcommi- té, met name, Liesbeth van Kerkoerle, Nellie de Laat, Mijntje van Drunen en Cees Rijnen. Ook de heer Klomp en het personeel van Den Door de heren rayonbestuurders werden de zo genaamde jaarspeldjes uitgereikt aan: de heer G. Laurensen, voor 20 jaar lidmaatschap; de heer A. Fonken, eveneens voor 20 jaar lidmaat schap; de heer C. Schoenmakers, die 25 jaar lid is van de vereniging; mevrouw A. v.d. Wouw- van Rooy, die 30 jaar lid is; de heer J. Brekel- mans, die eveneens 30 jaar lid is; en aan zuster Huberta van het Antoniusgasthuis, die 40 jaar de vereniging heeft gediend. De heer Fiedler, voorzitter van het district had de eer de toegekende onderscheidingen uit te reiken aan: de heer C. Schoenmakers, bondsin- signe in brons voor 25 jaar lidmaatschap; de heer J. Brekelmans, bondsinsigne in zilver voor 30 jaar lidmaatschap; de heer A. Fonken, bond sinsigne in zilver, voor het feit, dat hij de vereni ging reeds 15 jaar als bestuurslid heeft gediend. Zuster Huberta kreeg het gouden bondsinsigne omdat zij reeds 40 jaar lid is van de E.H.B.O. vereniging St. Christoffel Moergestel. De onderscheidingen gingen uiteraard vergezeld van een mooie bos bloemen, ook ontvingen de jubilarissen een oorkonde, waaruit blijkt dat zij de onderscheiding hebben gekregen. De receptie welke om 15.00 uur van start ging werd ook goed bezocht. Om kwart voor 5 begon het stuk van de dag, de demonstratie. Eensgezind werd er samenge werkt door E.H.B.O. en Brandweer. Zij lieten zien, wat zij kunnen en hoe er werkelijk kan worden samengewerkt door hulpverlenende in stanties. Normaal gesproken gebeurt een derge lijk ongeval niet op het St. Jansplein, maar de speaker deelde dan ook mede, dat men zich moest voorstellen, dat het ongeval op straat was gebeurd, wat uiteraard wel kan. Een personenauto onder een tankauto, een vrachtauto die staat te wachten omdat hij er niet door kaan, daaronder weer een andere per sonenauto, die in zijn haast ook nog 2 fietsers heeft aangereden. Zo, het zit er weer op, het feest is weer voorbij, we keren weer terug naar de dagelijkse gang van zaken en naar ons gewone werk. Een prachtige dag was het, zaterdag 27 september 1980. Om niet zo maar in een-twee-drie te vergeten. In de vroege ochtend waren de werkers van ”het eerste uur” al bezig met terreinafzetting, versie ring, vlaggen hijsen en alle andere laatste lood jes, die toch wel zwaar begonnen te wegen. De weergoden moesten nog even proberen wat het lijden kon, maar die optimistische E.H.B.O.-ers zijn gewoon niet klein te krijgen. Straks wordt het weer beter, hoorde ik al eens. En het werd beter. Om 11.00 uur was het dan zo ver, eindelijk. Een prachtige mis werd opgedragen in het St. Sta- nislausklooster door onze geestelijke adviseur, pastoor H. v.d. Broek, bijgestaan door het paro chieel kerkkoor, die een prachtige meerstemmi- i ge mis ten gehore brachten. Als sluitstuk van deze dienst speelde een 12-jarige jongen op zijn trompet het Ave Maria. Werkelijk schitterend. Na de mis trokken leden en genodigden naar het Gemeenschapshuis Den Boogaard voor een kopje koffie met gebak. Onze voorzitter kreeg hier een nieuwe voorzit tershamer aangeboden. Om 14.00 uur was er dan een feestvergadering, waarin 15 nieuw geslaagde leden hun diploma en insigne kregen, en omdat het toch feest was die dag, allemaal een rode roos. De feestvergadering werd voorge zeten door voorzitter J. Rijnen. Verder waren er als speciale gasten aanwezig: De edelachtbare heer burgemeester ter Veer met echtgenote, de zeereerwaarde heer pastoor H. v.d. Broek, we thouder A. Smits, de heer Fiedler, voorzitter van het district Noord Brabant van de Katholie ke Nationale Bond voor E.H.B.O. en de heren C. Hommel en A. van Meggelen van Rayon 11 van het district Noord Brabant, onze bescherm vrouwe mevrouw Dijker-Lobach. Voor diverse mensen was er een verrassing. Vl V fl ’er^C6" °Perm °nt Zondag 12 oktober wordt er een grote schiet wedstrijd gehouden voor kruisboog op wip bij het St. Jorisgilde te Reusel. Schietterrein ”Het Trefpunt”. Aanvang om 11.00 uur. Er zijn vol gens het organiserende Gilde uitzonderlijke lek kere vleesprijzen te verdienen. Bij het Gilde Sancta Barbara te Oirschot wordt er een groot ’’Wildconcours” georganiseerd voor schutters met kruisboog op wip en wel op zon dag 19 oktober. Dit concours wordt gehouden in de Gildetuin aan de Theetuin achter de hoc keyvelden. Aanvang 11.00 uur. Kaarten afha len tot 15.00 uur. Personeelschieten ƒ5,- voor twee series van 15 schoten. Alleen de hoogste serie telt. Een kaart per schutter verkrijgbaar. Proefschol naar eigen keuze. Prijzen: voor 15 punters, 3 hazen, 2 konijnen, 1 fazant, voor 14 punters, 2 hazen, 1 konijn, 1 fazant, voor 13 punters, 1 haas, 1 konijn, 1 fazant. Kampioen: 1 prijs 2 hazen. Wij hopen op deze wedstrijden weer veel Gilde- broeders te mogen ontmoeten. Gust Creusen, Deken-schrijver. '1

Weekblad Moergestels Nieuws | 1980 | | pagina 3