I biwo'1®.,» iwKWWg Zondag a.s. Vlooienmarkt De missiekalender is er weer AGE in Trefsentrum Moergestel van ^oóterkout^^ouiDknaterialen Feestelijk programma bij start buurtbus Excursie Bergen op Zoom -nieuws 0 De kraant.... Si 4N& DE VEELZIJDIGE BOUWMATERIALEN VAN VAN OOSTERHOUT Ik laas lést in de kraant, ik denk: zie’k dè wel goed? Dè ge gin zeldzaam mos mir meugt plukke? Misschien wordt dè tegeworrig wei zworder beboet, es dè ge èrges in ut laand de stéén ut de straot stot te rukke! V Op zaterdag 6 september, aanvang 21.00 uur, zal er in het Trefsentrum Moergestel een optre den plaats vinden van de uit Tilburg afkomsti ge band ”AGE”. (dit optreden is tevens ook het begin van de reeks optredens die het Tref sentrum het komende seizoen ’80/’81 weer te bieden heeft). AGE is een band die al een poosje meedraait en dan ook al wat band wisselingen heeft ge had, totdat de huidige formatie tot stand kwam en zo’n 2 jaar aan de weg timmert. Sinds deze formule is het dan ook bergopwaarts ge gaan en dat doet het nu'nog steeds. Door de vele verschillende instrumenten die er bespeeld worden moet je het muziekbegrip ”AGE” erg breed opvatten. Om het toch van een etiketje te voorzien: Jazz, Rock, Funk, Blues, Soul en smartlappen. De groep AGE is onlangs in het radioprogram ma: ’’VARA’s popkrant” geweest, waar zij vele goede reacties aan over hebben gehouden. Naar aanleiding hiervan heeft de groep hun platendebuut gemaakt nl. met de singel: ”You can’t possess me” als A- en ’’Needs” als B-kant. AGE bestaat uit: Jos v.d. Wouw - bas Paul van Dun - tenor sax/gitaar Antoine Kroes - zang/gitaar Theo Beek - drums Ad v.d. Oetelaar - keyboards Ledenvergadering. Dit jaar wordt de jaarlijks najaarsvergadering gehouden op donderdag 11 september, in ’t Draaiboompje. Wat er op deze avond allemaal besproken wordt kan je lezen op het stencil dat een dezer dagen bezorgd wordt. Zoals jullie wel zullen begrijpen is het erg be langrijk dat er zoveel mogelijk leden aanwezig zijn op deze vergadering. Dus schrijf het er gens op of maak een knoop in je zakdoek, maar vergeet in ieders geval niet om op 11 sep tember naar het Draaiboompje te komen. Nauwelijks is de vakantie voorbij of we staan al weer voor uw deur met de nieuwe missieka lender. Wij hopen weer op uw spontane mede werking. De prijs is zes gulden gebleven. Een Balische schilder Ketut Lasia plaatst er de evangelieverhalen in zijn eigen land en kuituur. Alles in fraaie kleurendruk op zwart papier. U kunt de kalenders ook afhalen bij: Zr. Huber- ta en Zr. Chantal, Sint Antoniushuis, Raad huisstraat 32, Moergestel. hi Met ingang van 8 september 1980 zullen Biest- Houtakker, Haghorst en Baarschot ook be schikken over openbaar vervoer. Vanaf die da tum zal de buurtbus van de BBA haar diensten gaan verzorgen. Vanuit Baarschot gaat de rou te via Diessen, Haghorst, Moergestel, Biest Houtakker naar Hilvarenbeek v.v. Een zestal keer per dag zal deze route afgelegd worden. In de buurtbus is plaats voor 8 passagiers. In Diessen, Moergestel en Hilvarenbeek geeft de buurtbus aansluiting op de lijndiensten naar Hilvarenbeek, Tilburg en Eindhoven. De wachttijd bij overstappen bedraagt slechts en kele minuten. Aan het stuur van het busje zit een vrijwillige; Op een oproep hiervoor enkele maanden gele den zijn voldoende aanmeldingen gekomen Het buurtbuscomité, bestaande uit vertegen woordigers van de drie deelnemende gemeen ten, Diessen, Moergestel en Hilvarenbeek heeft al heel wat vergaderingen achter de rug voordat het nu eindelijk zover is dat de bu. daadwerkelijk dienst kan gaan doen. Dit zal op zaterdag 6 september a.s. gepaard gaan met een feestelijk openingsprogramma. Om 10 uur vindt dan in zaal Den Horst in Hag horst een bijeenkomst plaats voor genodigden waarop echter ook belangstellenden van hart' welkom zijn. Alle aanwezigen ontvangen bi aankomst een kopje koffie. Vanaf 10.15 uur worden enkele feestelijk* toespraken gehouden. Achtereenvolgens ko men aan het woord: de voorzitter van het buurtbuscomité, de heer D. Aarden, drs. de Geus, gedeputeerde, één van de drie burge meesters, vertegenwoordigers van de belange norganisaties en een vertegenwoordiger van de B.B.A. Vervolgens zal de overdracht van de buurtbus plaatsvinden. Op het terrein naast de feestzaal zal de heer de Geus het sleuteltje aan de chauf feur overhandigen. De Harmonie van Diessen zal het gebeuren opluisteren met een aubade. Om 11.00 uur zul len de verzamelde kinderen van Haghorst (en hun ouders) kort worden toegesproken door de Burgemeester van Diessen. Daarna laten de kinderen ballonnen los, die tevoren zijn voor zien van hun naam en adres. De genodigden nemen dan plaats in de buurt bus en de BBA-bus; men rijdt - de eerste 200 m. met muzikale begeleiding van de Harmonie - naar Moergestel. Aldaar aangekomen zullen om half 12 kinderen uit Moergestel, net als in Haghorst, ballonnen lossen. Om 12 uur zal hetzelfde gebeuren door kinde ren in Biest-Houtakker, terwijl om half 1 de Baarschotse kinderen hun ballonnen de lucht in mogen laten. Zondag 7 september a.s. gaat de Heemkun dekring ”De Kleine Meijerij” van Oisterwijk een bezoek brengen aan Bergen op Zoom e.o. Het programma bevat o.a. een stadswande ling, het gemeentemuseum en het Ravelein. ’s Middags kunnen de deelnemers genieten van een uitgebreide koffietafel en ’s avonds van een heerlijk diner. Het vertrek is om 9.00 uur vanaf De Lind nabij het Gemeentehuis te Oisterwijk, alwaar de thuiskomst om 21.00 uur verwacht wordt. Er zijn nog enkele plaatsen vrij. Degene, die belangstelling hiervoor hebben, kunnen meer informatie krijgen en zich aanmelden bij de heer P. Drijvers, Burg. Canterslaan 29, 5062 ES Oisterwijk, tel. 04242-2082. oistenNijksew y mO<i,aetÏ04243-2268 Jruwetk-drukwe^ «erk-drukw’ werk-drukwer drukvverk.dl ^*“d*k^ Crisje toont vol trots enkele waardevolle produkten die a.s. zondag zeker wel weer verkocht zullen worden. Bezoek a.s. zondag tussen 10.00 en 17.00 de Vlooienmarkt op het St. Jansplein en steun daardoor onze harmonie!! MOERGESTEL-NIEUWS" - WOENSDAG 3 SEPTEMBER 1980 PAGINA 5 .r Van Oosterhout Bouwmaterialen BV in Oisterwijk heeft al meer dan 30 jaar ervaring. Wéét waarover hij praat Heeft alles in huis voor üw huis. Zeg maar: hout, tegels, zand en cement. Van fundering tot dak. Kwaliteit is een vanzelfsprekendheid. We noemen u enkele namen merken die wij vertegenwoordigen: Mosa - Sphinx - Steenbok De Valk - Cerabati. Kom maar eens kijken in onze toonzaal. Parkeerproblemen bestaan er niet en vrijdag ’s avonds staan we tot 21.00 uur klaar met raad en daad. Echt doen, dan kunt u tevens bemerken wat wij onder persoonlijke bediening verstaan. TOT ZIENS! Van Oosterhout Bouwmaterialen BV is lid van Het Nederlands Instituut voor Consumentengarantie (NIC). N. Sprendlingenstraat 3 Postbus 63 5060 AB OISTERWIJK Telefoon 04242-5858/5859 r fï- f j 1 j ■X'l

Weekblad Moergestels Nieuws | 1980 | | pagina 5