2 Ervaren thuisstiksters seda meubel b.v produktiemedewerkers <m/v) aannemen voor 28 tot 40 uur per week in onze machinale afdeling. LIGTVOET SCHOENEN BURO 76 I Reparatie ophaalbrug Koningshoeven Misschien iets voor U mevrouw??? a.s. Moeders opgelet! Fietskijkdagen Julio Iglesias in Pellikaanhal Rijkspolitie Oisterwijk ew Audacia jeugdnieuws mrnr HENK SCHEPENS G’ Wij zoeken nog voor 15 werkuren per week. Voor machine kan evt. gezorgd worden. Y INDUSTRIEWEG 10 - MOERGESTEL - TEL. 04243 - 2389 Wij willen graag enige Wij geven u graag advies! Ervaring is wel gewenst, doch niet noodzakelijk. KiS 'W I ;ii Vindt u zelf ook niet, dat u allang eens aan een nieuwe toe bent? Kom dan eens vrijblijvend kijken, naar onze fonkelnieuwe collectie U kunt hierover komen praten tussen 9.00 en 15.00 uur op ons kantoor: Industrieweg 10 te Moergestel of bellen nr. 04243 - 2389 en vragen naar de heer Bosselaar. Moergestel- nieuws: het meest gelezen! Kstti dot eigenlijk nog M^e/j die oude fiets? Het groepsbureau der Rijkspolitie te Oister wijk verzocht ons bekend te maken dat er van 9 tot en met 17 augustus 1980 ’’kijkdagen” ge houden worden voor wat betreft aangetroffen fietsen te Oisterwijk en Moergestel. Op werkdagen is het bureau geopend van 8.00 tot 22.00 uur en in het weekend van 09.00 uur tot 18.00 uur. ■üih L intern T/7/a 4 Voor nadere informatie kunt U terecht bij 'n Uitgebreide sortering geboortekaartjes vindt U bij ÖOK V00& NllcS kÓMT Gikje uugsu. De-ze kqant U THUIS' De werkzaamheden aan de ophaalbrug Koningshoeven zijn inmiddels begonnen. Dit betekent, dat, tiet uitzondering van fietsers en bromfietsers, Tilburg langs deze weg niet te bereiken is. Het doorgaand gemotoriseerd verkeer wordt omgeleid via Rijksweg 58. Men verwacht dat de werkzaamheden tot eind november zullen duren. Programma dinsdagavond 19 augustus Oirschot A-l - Audacia A-l Oirschot A-3 - Audacia A-2 Oirschot B-l - Audacia B-l Oirschot B-3 - Audacia B-2 ”lk verheug me op mijn toernee door Neder land”, zegt hij. ”Ik weet dat mijn platen daar goed verkocht worden en daarom wil ik met deze konserten ook een goede band met mijn publiek opbouwen”. Alle voorstellingen, die hij tot nu toe in Euro pa gaf, waren uitverkocht. De toegangsprijzen waren er wel veel hoger dan in ons land: van 80,- tot 120,-. In Tilburg zullen de prijzen een heel stuk lager liggen en daarom is dit een unie ke kans om dit wereldidool in levende lijve te zien optreden. Julio Iglesias, die sinds kort gescheiden leeft van zijn vrouw Isabelle en zijn drie kinderen, reist alleen de wereld rond. Het zingen is zijn leven. Het publiek zijn liefde. De nu 36-jarige zanger, die eens rechten studeerde en daarna voetbalde voor Real Madrid, komt met zijn ei gen orkest naar Nederland. De plaatsverkoop voor het konsert in de Pelli kaanhal loopt via de kassa van de Stads schouwburg Tilburg. Maandag t/m zaterdag van 11.00 tot 16.00 uur. Telefonisch reserveren is mogelijk van 13.00 tot 16.00 uur (013- 432220). Kaarten zijn ook verkrijgbaar bij de verkoopadressen van de Stadsschouwburg en bij de VW-kantoren. vertrek 18.00 uur vertrek 18.00 uur vertrek 18.00 uur vertrek 18.00 uur Programma zondag 17 augustus Junioren Audacia C-l op tournooi in Chaam vertrektijd bij J. v. Bommel. Het is de bedoeling deze week alle jeugdleden een brief toe te sturen met alle gegevens voor het nieuwe seizoen. Audacia D-l op tournooi in Chaam vertrek 10.45 uur. Audacia D-2 op tournooi bij E.D.N. Vertrek 10.00 uur. Audacia D-3 tegen Audacia D-4 onderling. Aanvang 9.45 uur. Audacia E-l tegen Brögel (België) aanvang 11.00 uur. Audacia E-2 tegen Audacia E-3 onderling aan vang 9.45 uur. Willen alle Junioren en Pupillen er rekening mee houden dat deze wedstrijden allemaal nog maar oefenwedstrijden zijn. Het zijn ook alle maal nog maar voorlopige elftallen. Dus er kunnen nog altijd veranderingen komen. Jeugdleiders Willen alle jeugdleiders dinsdag 12 augustus a.s. om 21.00 uur in de kantine zijn voor de vergadering. Verzoek Alle Junioren en Pupillen willen wij verzoeken een kwartier voor de wedstrijd aanwezig te zijn. Kijk goed bij Jan v. Bommel. Het vertrek bij uitwedstrijden is altijd bij de kantine. Programma Junioren vrijdagavond 15 au gustus A: Junioren om 19.30 uur op het voetbalveld zijn. B: Junioren om 18.30 uur op het voetbalveld zijn onderlinge wedstrijd. Programma Junioren zaterdag 16 augustus Eerste groep C. Junioren om 11.00 uur op het voetbalveld zijn. Tweede groep C. Junioren om 12.00 uur op het voetbalveld zijn voor onderlinge wedstrij den. VQoa MIUS Gaat t)e 2z>ni In het kader van het 20-jarig bestaan van de Stadsschouwburg Tilburg, zal de befaamde Spaanse zanger Julio Iglesias op vrijdag, 22 au gustus met een komplete twee uur durende show optreden in de Pellikaanhal te Tilburg. Het zal een feestelijke première zijn van een korte toernee die Iglesias door ons land maakt. Na Tilburg komt hij nog in Rotterdam, Den Haag en Amsterdam. Iglesias is meer dan alleen een goede zanger. Hij is een fenomeen in de showbussines- wereld, die met zijn fluwelen stem en zijn fasci nerende verschijning vooral bij de vrouwen een wereld van romantiek oproept met zijn optre den. Hij is een wereldidool. Dat bewijzen de enorme aantallen platen die hij verkoopt. Al leen al het afgelopen jaar werden er 16 miljoen elpees van hem verkocht. Een absoluut re tard! Toch is Julio Iglesias niet op een hoge troon gaan zitten. Elk konsert geeft hij zich nog voor 100%. Kontakt met het publiek vindt hij zeer belangrijk. "MOERGESTEL-NIEUWS" - WOENSDAG 13 AUGUSTUS 1980 1 PAGINA 5 Industrieweg 13 - Moergestel - Telefoon 04243 - 1489 t- 1 Wanneer U bij ons Uw geboortekaartjes bestelt, ontvangt U bij aflevering het schitterende felicitatiepakket gratis met daarin vele verrassingen voor zowel moeder als kind! TWEEWIELERSPECIALIST Oisterwijkseweg 19-21 Moergestel Telefoon 04243 1282 Oisterwijkseweg 43 - Moergestel - Tel. 04243-2268 Programma Pupillen zaterdag 16 augustus

Weekblad Moergestels Nieuws | 1980 | | pagina 5