ijisnw: Folkdag weer fijn muzikaal gebeuren Nog slechts 5 weken en dan is het weer zover! Jeugdvakantieweek 1980 van 11 t/m 15 Dames-gymclub opgelet aug. Audacia jeugdnieuws I - A f 1.000,- beloning! *1 M.O. Organisatoren kunnen weer terugzien op geslaagd festival Wanneer U nog aan de schoonmaak bent of zomaar wat aan het opruimen, gooi dan niet alles zomaar weg, want zonder vlooien kan Uw harmonie geen markt houden. Bel gerust 1383 als U wat kwijt wilt, en het wordt bij U opgehaald! Voor velen is het weer zover dat de vakanties erop zitten. Vandaar dat wij U er op attent wil len maken dat wij dinsdag 19 augustus weer zullen starten met het nieuwe seizoen van onze gymclub. Dit zal weer zijn op dinsdagavond, zoals ook de voorije 19 jaar dat altijd op deze avond is geweest. Wij rekenen dan ook weer op een trouwe opkomst. Wanneer er nog dames zijn die interesse heb ben zich aan te melden voor de gymclub, dan is dit mogelijk. Er zijn nog enkele plaatsen vrij en wanneer U zich snel aanmeldt, kunt U nog kiezen voor zowel de groepen van 7 tot 8 uur; 8 tot 9 uur of 9 tot 10 uur. Voor aanmelden of inlichtingen kunt U terecht bij onderstaande adressen: Cor van Loon, Korenstraat 29, tel. 1304. Fien van de Loo, Oisterwijkseweg 7, tel. 2441. Cristien Welvaarts, Rootven 8, tel. 1281. Ine Geerts, Burg. Bardoelstraat 21, tel. 1833. C. junioren: EDN 1 - Audacia Cl, vertrek 12.30 uur. Oefenprogramma junioren voor de komende weken: Vrijdagavond 15 augustus alle A-junioren on derling aanvang 19.30 uur. Vrijdagavond 15 augustus alle B-junioren on derling aan vang 18.30 uur. Zaterdag 16 augustus eerste groep C-junioren onderling aanvang 11.00 uur. Zaterdag 16 augustus tweede groep C-junioren onderling aanvang 12.00 uur. Op zondag 7 september wordt het St. Jansplein weer in gereedheid gebracht voor de jaarlijkse VLOOIENMARKT Wing, ’n ongelooflijk stel goede muzikanten die hun instrumenten voortreffelijk beheersen. Naar schatting (het juiste aantal is nog niet be kend) hebben zo’n 4000 tot 4500 folkliefheb- bers het festival bezocht. Tevreden is Paul van de Wiel wel. Over ieders medewerking, want heel Moergestel heeft kun nen zien wat er allemaal moet gebeuren. Het opbouwen van alle faciliteiten, drink- en eetge legenheden, schuilplaatsen enz. En dat alle maal met inzet van vele vrijwilligers. ”Ook de voortreffelijke samenwerking met ’’Den Boogaard” mogen we niet vergeten”, zegt Paul, ’’artiesten en organisatie hebben erg veel plezier gehad van de voorzaal.” Terecht kan het Trefcentrum terugzien op een uitermate geslaagd festival en met deze Folk- dag heeft Moergestel ’n mooi visitekaartje in de hand. Nou ja, visitekaartje, wat ons betreft is het een prachtige prentbriefkaart. Iedereen die zich heeft opgegeven voor de jeugdvakantieweek: opgelet!! Jullie zijn natuurlijk weer reuze benieuwd wat er volgende week staat te gebeuren. Nu, we verklappen nog niet alles, maar willen al wel enkele onderdelen van ons programma bekend maken. Natuurlijk gaan we weer: bouwen, wandelen, pick-nicken, fietsen: zorg dat je fiets in orde is!!! Natuurlijk gaan we weer fijn ’n hele dag uit (woensdag) en organiseren we een markt. Die markt wordt dit jaar trouwens iets speciaals. Behalve speelgoed, eetwaar, drinken, kleren en wat er in de vorige jaren nog meer verhandeld werd gaan we nu ook schaatsen ruilen. Bij de ijspret van de afgelopen winter viel ’t nl. op dat veel kinderen net geen passende schaatsen meer hadden. Kijk dus even of jouw schaatsen nog passen en zo niet: breng ze dan op dinsdagmiddag mee naar de markt misschien loop je wel iemand te gen ’t lijf met wie je kunt ruilen. Natuurlijk gaan we vrijdag weer gezellig samen eten, maar dit jaar doen we dat tussen de mid dag. Daarna gaan we onszelf en onze karren en fietsen weer opsieren voor de grote optocht die om 7 uur ’s avonds begint. Oproep voor alle Moergestelse mensen om aanwezig te zijn bij dit slotspektakel wat natuurlijk besloten wordt met het inmiddels bekend geworden vreugde vuur. Wat je verder moet onthouden: - we beginnen elke dag om 9.30 uur. - de leiding is om 9 uur aanwezig. - we zijn elke dag rond 4 uur thuis. - maandag en dinsdag komen we tussen de middag wel thuis. - woensdag en donderdag moet je brood mee brengen (voor drinken wordt gezorgd) - vrijdag eten we tussen de middag samen warm. - definitief programma krijg je maandagmid dag. Zorg voor goede zin en hoop op goed weer. Tot maandag 11 augustus. Organisatie jeugdvakantieweek Moergestel Na een verdiende vakantie gaan wij weer een nieuw voetbalseizoen tegemoet. De elftallen zijn nagenoeg klaar. Wel zijn er nog een paar jeugdleiders te kort voor de E.3, dit zijn jon gens van 8 tot 9 jaar. Zijn er mensen die zater dag voor de middag een paar uurtjes vrij heb ben om deze jongens te begeleiden kunnen zich opgeven bij Nico Oerlemans, Pater Helmer- plein 22, tel. 1283. Voor de nieuwe jeugdleden even dit: jongens die nog geen voetbalspullen hebben, worden verzocht dit deze week te ko pen bij Ligtvoet schoenhandel. Je moet dan hebben: voetbalschoenen, witte voetbal kou sen, witte voetbalbroek, en een Audacia shirt. Wanneer je moet voetballen en waar kun je al tijd zien bij Jan van Bommel, Kerkstraat. Het vertrek bij uitwedstrijden is altijd vanaf de Kantine. Programma Junioren zaterdag 9 augustus: A. junioren: EDN 1 - Audacia Al, vertrek 15.00 uur. B. junioren: EDN 1 - Audacia BI, vertrek 13.45 uur. Van een aantal faktoren is men afhankelijk wil het tot in de puntjes geregelde Folkfestival ver lopen zoals men het zich graag wenst. De weersomstandigheden spelen daarbij wel een grote hoofdrol, maar het lijkt (gelukkig) dat hetgeen mede-organisator Paul van de Wiel daarover zegt inderdaad waarheid is. ”We hebben patent op het goede weer”, zei Paul zaterdagmorgen en hij heeft, tot grote vreugde, waarschijnlijk van zowel zichzelf als vele anderen, gelijk gekregen, ’t Enkele regen buitje op zondagmiddag gooide dan ook geen stofje roet in het eten. *t Enthousiaste publiek heeft twee dagen kun nen genieten van een keur van met zorg gese lecteerde folkartiesten en -groepen. Natuurlijk ontkomt men niet aan bepaalde voorkeuren, maar bijzonder in de smaak vielen Dougie McLean en Donald McDougall, Folk Och Rackare, Aristide Padygros en het sluitstuk van de zondagavond de Ierse groep Stockton’s r W wl -TT- X4 i Wordt wekelijks gratis huis-aan-huis bezorgd in geheel Moergestel. Uitgave en redaktie: Buro '76 - Oisterwijkseweg 43, 5066 XC Moergestel - Tel. 04243 2268 Inleveren kopij en advertenties: tot uiterlijk 's zondagsavonds vóór 't verschijnen van dit blad, op bovenstaand adres. WOENSDAG 6 AUGUSTUS 1980 5e Jaargang - Nr. 152 voor het terugbezorgen of inlich tingen die daartoe leiden van mid delgroot zwart hondje, grijs bij kleurend op rug, teefje, Kerry Blue Terrier. Luisterend naar de naam KOBUS. Mogelijk gezien in Moergestel. Weggelopen op zaterdag 26 juli nabij Campina Heide te Oisterwijk. Inl. aan: van Straalen, de Logt 1, Beatrixhoeve, Oisterwijk, telefoon 04116 - 74478. moergestel: I fep Ife. z^ws. W" j

Weekblad Moergestels Nieuws | 1980 | | pagina 1