!5 15 !5 15 5 O 5 8 ”Den Boogaard”, nam nieuwe disco-installatie in gebruik 1 f I gl 2 UITNODIGING KOFFIECONCERT dat wordt verzorgd door HARMONIE "PRINSES JULIANA" op zondag 29 juni a.s. in "Den Booaaard". Bedankt Schitterend resultaat voor Zangvereniging ’’Crescendo” 'll 1) •p r I r I voor al onze donateurs en andere belangstellenden voor het Dit concert staat onder leiding van de heer Arri as, terwijl er tijdens het concert ook aandacht zal worden besteed aan het feit dat de heer Arri as momenteel vijf jaar dirigent is van ’’Crescen do”. U ziet, ’n vereniging die volop bruist van akti- viteiten. We wensen ze dan ook graag alle suk- ses toe! Het concours voor zangverenigingen zoals dat plaatsvond op zondag 15 juni te Made is voor onze Moergestelse zangvereniging ’’Crescendo” bijzonder succesvol verlopen. Waren er 300 punten nodig om een eerste prijs te behalen, ’’Crescendo” behaalde er liefst 350, en verdiende zodoende glansrijk een eerste prijs. De laagste punten die op het juryrapport voor kwamen waren dan ook achten. Verder vermeldt dit rapport o.a. ”’n uitstekend koor” en maar liefst op alle drie de rapporten wordt de dirigent uitvoerig gekomplimenteerd. Weer ’n kroon dus op het werk van de man die uiteindelijk verantwoordelijk is voor de uitvoe ring van de gekozen muziek. Dhr. Elmo Arrias heeft met ’’Crescendo” in drie jaar tijd al twee maal bewezen wat voor uitmuntend dirigent hij is. Na het bekend worden van de uitslag bracht het koor nog een serenade bij ’n oud lid, Toon Luy- ten (getrouwd met Truus van Boxtel) bij gele genheid van hun zilveren bruiloft. Hierna werd de thuisreis aanvaard waarna men in diverse lo kaliteiten tot diep in de nacht de stemming heeft hoog gehouden. Na het behalen van dit succes kan men stilaan aan de vakantie-periode beginnen te denken en heeft het koor dit ook zeker verdiend. Moer gestel kan terecht trots zijn op ’’Crescendo” en de redaktie van ’’moergestel-nieuws” feliciteert bij deze bestuur, dirigent en leden met deze uit muntende prestatie! Zondag 29 juni verzorgt ’’Crescendo” samen met Jeugdkoor Cezanti uit Tilburg een koffie concert in de Pastoor van Arskerk te Tilburg, aanvang 12.30 uur. Nog steeds vragen mensen aan me: En? Hoe is het geweest? En ik probeer dan iets te vertellen van wat ik meegemaakt heb. Telkens blijkt dan weer dat ik toch woorden te kort kom. Want die dagen van 31 mei en 1 juni, maar ook de dagen ervoor en erna, wanneer zoveel mensen met je meeleven, dan kan het niet anders - of je wordt boven jezelf uitgetild. Van tevoren kijk je toch wel tegen zo'n dag aan, wat gaat er van worden. Maar dat het zó ging worden... De ongelofelij ke hartelijk belangstelling en meeleven van zoveel mensen heeft diepe indruk op me gemaakt. Heeft me enorm veel be vestiging gegeven in mijn keuze, maar ook dat ik deze keuze gemaakt heb in de ze gemeenschap van Moergestel. En daar kun je alleen maar stil van worden. Toch is het niet alleen mijn feest geweest. Ik heb ervaren dat het een feest was van on ze hele geloofsgemeenschap. Ik heb erva ren dat het, goddank, niet alleen om mij draaide, maar dat velen met mij genoten hebben van deze dagen. Dat velen zich aangesproken hebben gevoeld door de gebeurtenissen in deze dagen, zodat ik niet alleen op reis ga, maar velen met mij die reis willen maken. Veel wensen kreeg ik ook nog om in Moergestel te blijven. Weest gerust op dit moment is er nog geen enkele reden om weg te gaan. Met de bisschop is daar helemaal niet over gesproken. Boven dien: meer dan ooit voel ik me verbonden met deze gemeenschap. Voor al deze dagen ben ik veel dank ver schuldigd aan heel veel mensen. En allen die met mij deze dagen gevierd hebben, weten dat ik hen onmogelijk allemaal persoonlijk kan bedanken. Daarom doe ik het op deze wijze. Ontzettend veel dank aan al die mensen die meegeleefd hebben, die op een of andere manier mee geholpen hebben het feest te laten slagen: mijn collega, mijn huisgenote, parochie raad en kerkbestuur, mensen van het feestcomité, de mensen die de kerk schit terend versierden, het zangkoor met diri gent, bedankt voor de prachtige gezan gen, organisten en trompettisten, het jon gerenkoor en de liturgiegroep, bedankt voor de fijne mis met de diepe symboliek. Bedankt al die lieve mensen voor het ca deau, kom maar eens langs om er op te zitten. Bedankt de kinderen van de scho len voor hun cadeau. Bedankt al die men sen voor hun cadeau's en goede wensen. Bedankt alle verenigingen, harmonie en fanfare die op hun eigen wijze mij kwa men feliciteren. Bedankt zangkoren voor jullie zang tijdens de receptie. Bedankt al le mensen van Moergestel. In dank niet alleen namens mezelf, maar ook namens mijn ouders, broers en zus sen, vrienden en vriendinnen, die hun ogen uitgekeken hebben dat onze Moer gestelse gemeenschap werkelijk een ge meenschap is. Ook zij hebben er van ge noten en genieten er nog van. Voor allen die er naar vroegen; ook in mijn geboorteplaasts Hoorn hebben we een prachtige dag gehad. De verrassing was groot. Immers ik ben er al 20 jaar weg. Bovendien Hoorn is Moergestel niet. Toch is het er een bijzonder fijne dag geweest. Tot slot: het waren geweldige dagen, maar het is het begin van de reis. Ik hoop dat deze dagen een nieuwe impuls zijn geweest voor onze gemeenschap. Ik hoop samen met U verder te werken aan onze geloofsgemeenschap. Niet alleen, maar samen met U allen. Want samen kunnen mensen zo vreselijk veel. Oprecht be- dankt. Rinus Hart. Ji I r Na 10 jaar heeft ”Den Boogaard” een nieuwe disco-installatie aangekocht, en wat voor een. Een totaal geluidsvermogen van maar liefst 1240 watt staat borg voor een vormingsvrije muziekweergave die werkelijk een lust voor het oor is. Ome Gijs draaide er vol trots zijn platen afgelopen zondag en het enorme aantal knop pen en toetsen leverde voor hem ogenschijnlijk geen problemen op. Met deze installatie is trouwens niet alleen de disco-jeugd in zijn nopjes, want de geheel nieu we installatie is ook ’n oplossing tijdens vergade ringen e.d. Men heeft dan zelfs de beschikking over 5 microfoons, en de opstelling van de ge- luidboxen is zodanig dat het geproduceerde ge luid, of het nu gesproken woord of muziek is, door de gehele zaal wordt verspreid. Voor de liefhebbers hebben we hier enkele tech nische gegevens: De installatie bestaat uit twee separate gedeel ten, die echter ook gekoppeld te gebruiken zijn. Als eerste is er het discotheekmeubel, opge bouwd rond voornamelijk ”Dynacord”-appara- tuur, met als basis een 6 kanaals mengpaneel en 2 zware versterkers, die ervoor zorgen dat iedere "Dynacord” luidsprekerzuil, zoals die naast het discotheekmeubel opgesteld staan, ieder 300 watt geluidsvermogen de zaal in kunnen sturen. Door gebruikmaking van een echo-unit is het mogelijk om zowel per kanaal als aan het totale geluid continu echo en/6f nagalm toe te voegen in regelbare mate. Een cross-over filter en een equalizer zorgen voor een perfecte aanpassing aan de akoestische eigenschappen van de zaal. Het tweede gedeelte bestaat uit een, achter de grote bar opgesteld, Audio-rack met behalve het mengpaneel daarin twee ’’power” eindverster- kers, met een vermogen van 2 x 160 watt ieder, die de geluidsvoorziening door de ’’BOSE-802” luidsprekers, in resp. de kleine en de grote zaal, verzorgen. Dit gedeelte van de installatie kan zonder meer het, door het disco-meubel geproduceerde ge luid, weergeven. Deze opstelling maakt het mogelijk om het ge luid in iedere zaal volledig naar wens te regelen. ’n Kompliment voor de fa. Rouvoet die er sa men met Frans van Velthoven een geweldig stuk werk hebben geleverd. Het bestuur van ”Den Boogaard” had er voor haar trouwe be zoekers zelfs een gratis verloting met prachtige prijzen aan vastgekoppeld. Het is zeker de moeite waard om met de komende kermis eens te gaan luisteren. Wij zijn ervan overtuigd dat ook U verbaasd zult staan van het sublieme geluid, zodat gesteld kan worden dat met deze nieuwe geluidsinstallatie in ”Den Boogaard” een belangrijke verbetering heeft plaatsgevonden. M.O. •jfl NA 8 1 9 9 WOENSDAG 25 JUNI 1980 5e Jaargang - Nr. 147 Wordt wekelijks gratis huis-aan-huis bezorgd in geheel Moergestel. Uitgave en redaktie: Buro '76 - Oisterwijkseweg 43, 5066 XC Moergestel Tel. 04243 2268 Inleveren kopij en advertenties: tot uiterlijk 's zondagsavonds vóór 't verschijnen van dit blad, op bovenstaand adres. 'Crescendo" gefotografeerd direct na afloop van hun, wat later zou blijken, suksesvolle optreden in de kerk te Made. ki ft' Dirigent Elmo Arrias nam triomfantelijk de behaalde prijs in ontvangst. Disc-jockey Ome Gijs temidden van de nieuwe apparatuur. 1’1 Aanvang 12.30 uur

Weekblad Moergestels Nieuws | 1980 | | pagina 1