I Jan van Velthoven <Ruud<panis U DE MODIEUZE HERENBRIL. Damen: Alles of niets! Billis ATAVUS .ouis v/d Meydenbert z Audacia jeugdnieuws 199.- Trefcentrum 399 Spuitbalwedstrijden enorm sukses! 325.- Konica EF - P -nieuws NOUWENS VERHUIZINGEN Konica C 35 brillen Konica Auto Focus de penalty- nsta- eH. v.d. 5) <m- 191. ,33, 3;P. mol- Jan v.d. Jan Het modieuze aspect neemt een 3 steeds belangrijken plaats in bij de keuze van een montuur.Toch dient de bril een degelijke construktie te bevatten om vroegtijdige reparaties te voorkomen. Ruud Panis Brillen in Oisterwijk toont U graag zijn collectie Herenbrillen waar de combinatie "modieus" en "degelijk" optimaal zijn vertegenwoordigd. Rob Damen (V. V.D.) Alles of niets!.... maar waarschuwde voor een uitverkoop van de vrije-sector percelen. Hij wilde het uitgiftebeleid in elk geval persoonsgericht houden. Ook de P.G.B. formuleerden wel wat bezwaren, maar het voorstel werd aangenomen. Ook de aanpassing van een woning in de Aan- stede werd, na een kort vertrouwelijk beraad, goedgekeurd. Belangrijks kwam er verder niet meer aan de or de. Rond 11 uur kon Burgemeester ter Veer de bijeenkomst sluiten. en konstrukteurs. Fjetsen voor dames ook in het verleden reeds zeer veel bezwaren zijn gemaakt, is in de huidige economische situ atie nauwelijks meer te hanteren. De beperkin gen die zij aan de adspirantkopers van bouwter reinen oplegt, gezien de gang van zaken in het plan de Hoefkens en de geraamde bedragen voor de grondprijzen in het plan Oistelvoirtjes, dreigen financieel desastreurs te worden voor de gemeente. De heer Damen voelde veel meer voor bijna uitsluitend sociale woningbouw in Oostelvoirt met behoud van de huidige regeling. Dit leek de heer op ’t Hoog wat vreemd, omdat Damens voorganger openlijk had beweerd dat zijn partij vóór afschaffing was. De heer van Gils kon met het voorstel wel accoord gaan, De sportdag. Om alles startklaar te krijgen voor de sportdag van zondag is het nodig dat zaterdagmiddag zo veel mogelijk mensen komen helpen om alles in orde te krijgen. We beginnen ’s middags om half twee zodat we de gehele middag de tijd hebben om alles startklaar te krijgen. Een groot aantal mensen heeft zich hiervoor al opgegeven maar mocht je dit vergeten zijn dan toch ben je van harte welkom om mee te komen helpen. Ondanks het af en toe slechte weer, zijn de spuitbalwedstrijden, zoals die werden georganiseerd door de Brandweervereniging Moergestel een groot sukses geworden. Er werd fel en met volle inzet gestreden om de overwinning die tenslotte terecht kwam bij de ploeg uit Udenhout. Als tweede ein digde O.W.- en Middelbeers en derde werd de ploeg uit Goirle. ’n Kompliment voor de vlekkeloze organisatie die veel publiek mochten verwelkomen op de sportvelden van Sportvereniging ’’Auda cia” aan de Molenstraat. Amateur dia- en filmvoorstelling over ”Het tref’. Wat is er te zien: - carnaval *77 - dia’s - folkdag 79 - dia’s - camaval ’80 - film dia’s -clanned (1) ’80 - dia’s - Silly Mor (ned.) ’80 - dia’s - Santilla ’80 - dia’s Wanneer, waar en voorstellingsduur: 8 juni, aanvang 14.30 uur, in ’t tref bij vraag nog eens tijdsduur 1 uur. I Nadere informatie: A.G.M. Moorman, Pastde Louwstraat 14,5066 EG Moergestel Jos Creusen tref gazet entree gratis. Voorzitter: Burgemeester ter Veer Afwezig: De raadsleden Kuypers en Swinkels, Wethouder Mulders Publieke Tribune: zeer matig bezet. Aan het begin van deze vergadering werd de heer Damen (VVD) beëdigd als nieuw raadslid ter vervanging van de heer Buynsters. Voor de commissie-vacatures, ontstaan door het ontslag van de heer Buynsters, moesten nieuwe raadsleden worden gekozen. De heer Damen verklaarde alle opengevallen plaatsen te willen bezetten, of helemaal geen. Het college had ter voorziening van de belangrijke functie in het Dagelijks Bestuur van het Stadsgewest burgemeester Ter Veer voorge dragen. De fractievoorzitter van Stiphout (SVP) en van Os (PGB) verklaarden dat hun fractie zich ach ter het voorstel zouden plaatsen omdat in de functie ervaring en kwaliteit een eerste vereiste waren. De heer van Gils (CDA) opperde dat zij destijds voor de keuze van ter Veer waren ge weest, maar nu vonden dat de heer Damen con sequent de functie van Buynsters diende te krij gen. Daarbij speelde voor van Gils ook de ge dachte mee dat de VVD anders geen plaats meer zou hebben in het D.B. van het stadsge west. Bij de uiteindelijke stemming werd de heer ter V eer met 5 tegen 3 stemmen in de commissie gekozen. De heer Damen weigerde verder con sequent zitting te willen nemen in een van de andere commissies. Bij stemming werden de va cante plaatsen in de commissies Financiën en Belastingen, Ruimtelijke Ordening, Stadsge- westzaken respectievelijk toegewezen aan Me vrouw Roloff, Mevrouw Denissen en de Heer van Os. De uitgestelde stemming over het voor stel tot een jaarlijks met Carnaval te houden mini-kermis, waarvan de baten ten goede zou den komen aan de C.V. De Pierewaaiers, lever de opnieuw nogal wat discussie op. De heer Da men (V.V.D.) had niets tegen kermis, maar zag de combinatie carnaval - kermis niet zo zitten. Hij opteerde voor een andere tijd en een andere plaats. De heer van Os had ook bezwaar tegen de locatie en vond dat er bovendien maatregelen dienden te worden genomen tegen mogelijke ge luidsoverlast. De heer van Stiphout (S.V.P.) zei dat zijn partij van gedachten veranderd was en zich nu achter het voorstel zou plaatsen. Een andere locatie zag hij niet zitten. Uiteindelijk werd het voorstel, op voorwaarde dat de voor zitter met het bestuur van de Pierewaaiers nog eens zou praten over een mogelijk ander tijdstip, met 5 tegen 3 stemmen aangenomen. Het voorstel tot beschikbaar stellen van een cre- diet van ruim 90.000 voor verharding van het terrein en bestekklaarmaken van het bouwplan voor de nieuwe brandweerkazerne en gemeente- werf in en om de localiteit van de oude Stoom rakelde nogal wat oud zeer op. De heer van Stip hout wees er op dat de S.V.P. nooit zo gelukkig was geweest met deze locatie. De heer van Gils (C.D.A.) vroeg zich af of men niet beter een heel nieuw gebouw kon plaatsen en wat meer naar voren bouwen. De heer Op ’t Hoog vond het fi- nancieringsvoorstel nogal ongewoon. Uiteinde lijk werd het door het college voorgestelde cre- diet goedgekeurd. Na de koffiepauze was het vooral het V oorstel tot intrekking van de Rege ling Selectief Gronduitgiftebeleid dat nogal wat discussie opleverde. Deze regeling, waartegen Photo-atelier Raadsvergadering 30 mei Uitslagen zat. 31 mei: Audacia 1 - Audacia 2 en Audacia 5 waren op tournooi bij G.S.B.W. en wisten voor Audacia een eervolle 3e plaats te behalen, jongens profi ciat. C. 1 eerste prijs Nevelo. De C. 1 van Audacia is er in geslaagd de le plaats te behalen op een tournooi bij Nevelo, jongens proficiat met deze prestatie. Pasfoto’s. Willen de voetballers die voor 1 augustus 1980 12 jaarworden zo snel mogelijk een pas foto in leveren bij K. Denissen, Tilburgseweg 41. Programma junioren zat. 7 juni: Finale penalty bokaal. Op zaterdag 7 juni is de finale voor bokaal voor junioren wij beginnen om tien uur zorg dat je op tijd bent. Nieuwe jeugdleden. Deze week is er nog gelegenheid om zonder op de wachtlijst te komen lid te worden van Auda cia. Er zijn nog enkele plaatsen over voor alle leeftijden. Alle jongens die voor 1 augustus 1980 - 6 jaar worden kunnen zich al op geven. Na 8 juni loop je de kans op de wachtlijst te ko men. Opgeven bij N. Oerlemans, Pater Helmerplein 22, tel. 1283; K. Denissen, Tilburgseweg 41tel. 2124; of bij H. v.d. Heuvel, Raamackerstraat 2, tel. 2522. "'°e'9e^042A3-22« PAGINA 3 INAj 3 5 n9 GT Tour Sprint Tour Jtu sren met ROOTVEN 26 - MOERGESTEL TELEFOON 04243 - 1421 INTERNATIONALE VERHUISONDERNEMING EN OPSLAG VAN INBOEDELS VERPAKKINGEN OVERZEE RIJKSVERHUIZERS Lage Witsiebaan 102 - 112 - 136 Telefoon 013 - 670526 - 674796 - Tilburg Fietsen met allure, engelse stijl maar met hollandse degelijkheid. Elegante, snelle heren öf dames fietsen voor alle vormen van recreatief fietsen. met afstandsinstelling en ingebouwde flits /m- els. am- Schoolstraat 3 - Kerkstraat 21 - Moergestel Telefoon 04243 - 1284 Dinsdags de gehele dag gesloten! Kom eens langs en bekijk de uitgebreide kollektie Batavus supersport- en sport- fietsen voor het bedrijven van groottoerisme of voor een flinke fietstocht in het weekend. Fietsen waar je als vakman van staat te genieten: licht van gewicht, superieur van kwaliteit. Een topprestatie van Batavus stylisten en heren die net even exclusiever en sportiever willen fietsen. Als tweewielerspecialist advi seren wij u graag geheel vrijblijvend om uit het grote assortiment die fiets te vinden die als het ware voor u geschapen is. Als wij u in het zadel helpen weet u zeker dat u goed zit. Cambridge 'MOERGESTEL-NIEUWS'" - WOENSDAG 4 JUNI 1980 d.w.z. U richt de camera op het onderwerp, en stelt dan auto matisch scherp. Met ingebouwde flits Alle modellen incl. tas. Ruud Panis Brillen, Gemullehoekenweg 23, Oisterwijk, tel. 04242-4899, 's-maandags gesloten, dinsdags de gehéle dag open J.S. |i /supersport- of sportfietsen

Weekblad Moergestels Nieuws | 1980 | | pagina 3