Goede Vrijdag Rabobank O zijn wij de gehele dag gesloten Rabobank O VOOR VERLICHTING GROTE KEUS!!! Frans van Velthoven POIRTERS v/d WOUW Offeren voor onze zieken Muziekvereniging Prinses Juliana Gemeenteraadsver gadering GEMEENTE MOERGESTEL Zeer ruime sortering in pantalons (Lois, Clark, Rob's') en blouses voor jong en oud. X MOERGESTEL BEKENDMAKING In de modekleuren. MODEHUIS Ziekengroep. Kom gerust eens passen!!! De avondzitting wordt verschoven naar donderdag-avond 3 april. De zeefdrukken, die op Uw verzoek werden ingelijst, liggen op ons kantoor voor U klaar. Wilt U Uw zeefdruk(ken) een dezer dagen even ophalen? MOERGESTEL Schoolstraat 7 - Moergestel Telefoon 04243 - 1245 In het kader van de eerder bekendge maakte uitwisseling, heeft ons harmonie een goed geslaagd concert verzorgd in St. Michielsgestel. De belangstelling was redelijk goed. Ongeveer hetzelfde be zoekersaantal als in Den Boogaard. Het peil van het gebodene was goed, zoals Moergestel de laatste jaren gewend is. Op zondag 13 april zal het Jeugd-Orkest van Harmonie ’’Prinses Juliana” een concert verzorgen, en wel in Huize Sta nislaus. Hierop komen wij nog terug. Vast staat in ieder geval, dat een achttal nummers zullen worden uitgevoerd, aangevuld met een drietal duetten, die de betreffende muzikanten uitgevoerd hebben tijdens het solistenconcours te Bladel, en allen een verdienstelijke 2e prijs behaalden. Zoals gezegd komen wij hier nog op te rug. Op Witte Donderdag 3 april a.s. in de avondmis van half acht, bent U weder om in de gelegenheid iets te doen, voor de langdurig zieken uit onze parochie. Achter in de kerk, en bij de zij-ingang staan manden gereed, om uw gaven bij een te brengen, liefst in de vorm van fruit. Geld is ook zeer welkom, daar wordt dan fruit van gekocht. Wanneer we dit samen voor onze zieken kunnen doen, kan dit voor hun een echt Paas feest betekenen, ’t idee dat ze niet door ons vergeten worden. A.s. vrijdag 28 maart is er om 20.00 uur weer een openbare vergadering in het gemeentehuis. De agenda: 1. Opening 2. Trekking stemmingsnummer 3. Ingekomen stukken 4. Mededelingen 5. Voorstel tot vaststelling van de notu len van'de vergadering van 29 februari 1980. 6. Nota inzake de verslagen van de ver gaderingen van diverse commissies. 7. Voorstel tot vaststelling van de ver goeding voor het geven van gods dienstonderwijs over 1979 en het voor schot op deze vergoeding voor 1980. 8. Voorstel tot aankoop/ruiling van grond en schadevergoeding pach- tafstand in verband met de rekonstruk- tie van landwegen. 9. Voorstel tot verkoop van een 10-tal percelen bouwgrond in het bestem mingsplan De Hoefkens. 10. Voorstel tot verkoop van perceel EO 20 in het bestemmingsplan De Hoefkens aan mevr. N.A.J. Fick-van de Wouw te Goirle. 11Voorstel tot verkoop van grond aan de PNEM ten behoeve van de bouw van een transformatorstation in het bestem mingsplan De Hoefkens. Pauze. 12. Voorstel tot aankoop en pachtvrij- maken van gronden in het plan Oistel- voirt. 13. Voorstel tot het beschikbaar stellen van een krediet in verband met bedrijfs beëindiging mevr. J.A. Denissen-van Kerkoerle, Rootven 18 te Moergestel. 14. Voorstel tot het nemen van een voorbereidingsbesluit ingevolge artikel 21 van de Wet op de Ruimtelijke Orde ning. 15. Voorstel tot het wijzigen van de ge meenschappelijke regeling Hypotheek- fonds Noordbrabantse Gemeenten (H.N.G.) 16. Voorstel tot het aangaan van een ’’Gemeenschappelijke regeling Regio nale Brandweer Midden-Brabant”. 17. Voorstel tot wijziging van de veror dening regelende de vergoeding voor de leden van de vrijwillige brandweer. 18. Voorstel tot toekenning van een uit kering in het kader van het trendbeeld over het jaar 1979. 19. Voorstel tot 26e wijziging van de sa larisverordening 1969 i.v.m. sala rismaatregelen per 1 januari 1980. 20. Beantwoording eventueel ingeko men vragen. 21. Sluiting. 4 april Burgemeester en Wethouders van Moergestel maken bekend dat zij voornemens zijn om met toepassing van de algemene verkla ring van geen bezwaar, afgegeven door het kollege van Gedepu teerde Staten van Noord-Brabant d.d. 19 december 1979, G nr. 246.740, aan H.P. van den Meijdenberg, Hild 24 te Moergestel, vergunning te verlenen tot het bouwen van een ligsilo, op het per ceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sektie B, nrs. 2349 en 2347 ged., plaatselijk bekend Hild 24. Dit bouwplan ligt met bijbehorende bescheiden vanaf 28 maart 1980 gedurende 14 dagen voor een ieder ter gemeentesekretarie, afdeling Algemene Zaken, ter inzage. Gedurende deze termijn kan een ieder tegen dit bouwplan schrif telijke bezwaren indienen bij het kollege van Burgemeester en Wethouders van Moergestel. Moergestel, 26 maart 1980. Burgemeester en Wethouders voornoemd, De Burgemeester, J.B.S. ter Veer, De Sekretaris, A.P.A. de Rouw. RAADHUISSTRAAT 17 MOERGESTEL TELEFOON 04243 - 1287 - I 1

Weekblad Moergestels Nieuws | 1980 | | pagina 4