Verhuisd i de vries DANSEN VOOR GEHUWDEN 39 ct. stromen Kerkstraat 4 DEN BOOGAARD MOERGESTEL THE REMEMBERS Onze zomer- kollektie begint binnen te SEDA MEUBEL Ontbijtkoek nn Anco paneermeel B Ommekaar aktie r o Paardenvrienden Jaarvergadering ”De Rietvoorn” Disco met Ome Gijs - Mevr. v.d. Biggelaar CHEMISCH REINIGEN RAADHUISSTRAAT 17 - MOERGESTEL TEL.04243 1287 Zaterdag 22 maart: Muziek: Aanvang 20.30 uur WAARDEBON 4. Gezinsmarkt Moergestel Eiken kachelhout te koop!! Zondag 23 maart Voor de jeugd: Het nieuwe adres voor al uw stoomgoed is: WAARDEBON Het begin is gemaakt. De eerste bespre king bij cafe Kerkzicht over het organi seren van een gezelligheidsrit voor aan spanningen - en de eventueel daaropvol gende activiteiten - mag geslaagd ge noemd worden. Besloten is, om in ieder geval 2e paas dag, 7 april om 10.00 uur te starten. Als vertrekpunt is het parkeerterrein van café Kerkzicht te Berkel-Enschot ’t Zwaantje 1 gekozen, alwaar de koffie dan natuurlijk al klaar staat. De moge lijkheid om tijdens de route aan- of af te haken blijft ook bestaan. Informatie over de route, inschrijvingen etc.: Ma nége ”De Baan”, Enschotsebaan 25 te Berkel-Enschot, tel. 013-331651. U krijgt dan een vragenlijst thuisgestuurd. Verder zal er nog een bijeenkomst zijn voor (eventuele) deelnemers op 21 maart om 20.00 uur in café Kerkzicht te Berkel-Enschot. Wij hopen dan alle men liefhebbers uit de omgeving bij el kaar te zien om met elkaar misschien het een en ander van de grond te krijgen. Bestuur R.V. ”de Baan” De werkgroep Missie, Ontwikkeling en Vredeswerk vraagt om uw bijdrage voor projekten in Mozambique. U vraagt zich misschien af: Wat is dat voor een werkgroep? Onze groep is een werkgroep van de pa rochie, die vooral aktief is rond de vastentijd. Geld inzamelen en overma ken aan Vastenaktie-Nederland is beslist niet ons enige doel. We proberen de mensen hier ook te laten beseffen, dat wij hier toch wel wat aan de scheve verhoudingen tussen arm en rijk kunnen doen. Onze manier van leven is mis schien wel in het geding, teminste voor zover wij een ander iets ontnemen waar hij recht op heeft. In welk verband werkt de groep? De werkgroep heeft 1 afgevaardigde in de dekanale stuurgroep. Deze stuur groep kiest een projekt. Zij zorgt voor achtergrondinformatie over het land, de mensen en de omstandigheden van het projekt en geeft ideeën voor het uitdra gen ervan. Vastenaktie-Nederland heeft ieder jaar de projekten in huis. Daar kunnen ze worden aangevraagd. Vastenaktie krijgt uit vele landen aanvragen om er projek ten te steunen. Maar zij stuurt niet zo maar geld. Hoe kiest Vastenaktie? Er zijn in de derde wereld mensen, die de projekten als het ware keuren. Zij moeten bekijken of ter plaatse de moge lijkheden „anwezig zijn om het projekt tot een goed einde te brengen. Zij bren gen verslag uit aan Vastenaktie, waarna het projekt - mits goedgekeurd - op een lijst komt en een dekanale werkgroep het kan kiezen. En als het projekt op niets uitloopt? Vastenaktie stuurt uw geld in gedeelten. Zij houdt namelijk controle over het verloop van het projekt. Gaat er iets echt mis, dan wordt de bijdrage van Vastenaktie gestopt en het geld vastge houden. Op die manier blijft er niets aan de strijkstok hangen en zijn we er van verzekerd dat het geld bij de juiste mensen terechtkomt. Werkgroep M.O.V.-Moergestel, Ban krek. nr. 13.45.03.589. Vastenaktie-Nederland, Giro 5850 te Utrecht. Algemene jaarvergadering ”De Riet voorn” op 20 maart 1980 aanvang om 20 uur in het clubhuis ”De Klaore”. Agenda: 1. Opening door de voorzitter 2. ingekomen stukken 3. notulen najaarsvergadering 18 okt. 1979 4. jaarverslag le secretaris over 1979 5. jaarverslag 2e secretaris over 1979 aangaande de jeugd 6. jaarverslag le penningmeester over 1979 7. begroting voor het jaar 1980 8. verslag kascontrole commissie 1979 9. verkiezing lid kascontrole commissie (aftredend W. Mees) 10. bestuurs verkiezing: aftredend H. van Berkel, le secretaris (niet herkies baar); J. v.d.Loo, 2e secretaris (niet herkiesbaar) 11. bespreking toestand viswateren 12. bespreking 50-jarig bestaan (1981) Pauze. 13. rondvraag 14. sluiting. P.S. Leden die zich beschikbaar willen stellen voor een bestuursfunctie, kun nen dit schriftelijk doen tot aan de ver gadering. x Leden welke hun contributie over 1980 nog niet hebben voldaan, worden vrien delijk doch dringend verzocht dit zo spoedig mogelijk te doen, dit kan ook geschieden tijdens de jaarvergadering. Het bestuur wenst U een positieve en prettige vergadering toe. pakje voor voudcd wart Industrieweg Elke zaterdagmorgen tussen 10.00 en 12.00 uur. Sportieve sweatshirts, pantalons, rokken, jurken, blouses enz. in modieuze kleuren zoals: rose, lila, cyclaam, groen. Bekijk onze etalages eensü! Industrieweg 10 - Moergestel Geldig van 20 t/m 26 maart Tegen inlevering van deze bon 500 gram voor UU U la (max. 1 bon per klant) Geldig van 20 t/m 26 maart Tegen inlevering van deze bon (max. 1 bon per klant) i

Weekblad Moergestels Nieuws | 1980 | | pagina 7