ïïEïï Ken je dorp! s Communie 1980 Draag ook Uw steentje bij..... voorde nieuwe uniformen van onze harmonie.... mn Harmonie-Nieuws Kienen met Gezwiene Waai Gilde ”St. Catharina” Gas terug! elke gulden Daarom is welkom! Buro '76 Oisterwijkseweg 43 Moergestel tW-’ 7 ;r want voor ons is elke gulden meer dan 'n daalder waard! Natuurlijk hebben we zelf al ijverig gespaard en dragen onze leden zelf 'n flink bedrag per uniform bij, maar toch komen we nog 'n flink bedrag tekort! Kienen met superprijzen; Gezwiene Waai heeft de prijzen omhoog gedraaid. Hier zijn enkele voorbeelden: Philips draaitop, stofzuiger, Seda Mimiset, En gels eetservies, Jackpot, Verder nog veel meer waardevolle prijzen. Kom kienen bij Gezwiene, vrijdag 21 maart om 20.30 uur bij café-rest. H. de Brouwer, Rootven, Moergestel. Voor onze schutters is het schietseizoen weer aangebroken. Voordat we nog aan onze eigen competitie gaan beginnen kunnen we de kruisbogen weer gaan opspannen en wel op zondag 23 maart te Steensel. Daar zullen de schutters de voorjaars-schietwedstrijd kunnen gaan bijwonen bij Gilde Si. Lucia. Er kan geschoten worden op personeel, kampioen en geluk. Aanvang vanaf 11.00 uur. Kaarten afhalen tot 14.30 uur. Meerdere inlichtingen kunt U verkrijgen bij onze Deken-schrijver. Diegene welke uitgeloot zijn voor de ex cursie naar Brouwerij ”De Kroon”, die nen om 20.15 uur in Oirschot aanwezig te zijn. Voor vervoer kunt U zelf onder ling regelen. Dan maken wij U er nu alvast op attent dat wij van elke Gildebroeder verwach ten mee te zullen helpen bij de schiet wedstrijden op 13 en 20 april a.s. welke gehouden gaan worden op het schietter- rein in de Heuvelstraat. Daar zal wor den gestreden door de schutters uit ”De Kempen” en ”Het kwartier van Oir schot” om het ’’Zilveren kruis van Sint Catrien”. Na de zeer geslaagde uitvoering door Harmonie St. Michael in Den Boogaard afgelopen zondag, is het nu de beurt aan Harmonie Prinses Juliana om zichzelf te bewijzen in St. Michielsgestel. Dit gaat gebeuren op zondag 23 maart a.s. De uitvoering zal plaatsvinden in de zaal De Drie Zwaantjes te St. Michielsgestel. De aanvang is 12 uur. Supporters zijn uiteraard van harte welkom. Deze die nen wel te zorgen voor eigen vervoer, daar de huisgenoten van onze muzikan ten voorrang hebben in de bus. Wij ver trekken om 10.45 uur vanaf H. de Brou wer. Bijeenkomst van de muzikanten om haif elf bij H. de Brouwer. 'V.ri'., ,v‘. w r. Judocus )- r. n Stort Uw bijdrage via de Rabobank Moergestel rek.nr. 13.45.99.489 Giro van de bank nr. 107.18.10 Hak mar niks gezee/d, wam wé hisse gedaan? Un elektries fernuis aongeschaft! Ik wies dessut daor toch allang op ha/ staon: innerz/iek wier mén woord afgestraft! Ut waar zo’n oneugeluk vodje pepter, mar ut èndcèfer was we! hil groot! Kzèg tegen ons Drtka: Naauw kèk mar es hier: /aauw kaauw voete die krabbe mén bloot! Ik viel van de week in de préze, meneer1 In de gasprèze wel te verstaon! Ik hurde de gasbei wel lutje, veul eer, mar de klepel bék naauw vuule slaon! WOENSDAG 19 MAART 1980 5e Jaargang - Nr. 133 Wordt wekelijks gratis huis aan huis bezorgd in geheel Moergestel. Uitgave en redaksie: Buro '76 - Oisterwijkseweg 43. 5066 XC Moergestel Tel 04243 2268 Inleveren kopij en advertenties: tot uiterlijk 's zondagsavonds vóór het verschijnen van dit blad, op bovenstaand adres. 1- 11 St We hebben nu een schitterende kollektie communieprentjes. Kom daarom even met Uw zoon of dochter een kijkje nemen. Dit ogenschijnlijk Chinees aandoen de bouwwerk trof onze fotograaf Louis v/d Meydenberg ook in Moer gestel aan. Waar hij het plaatje schoot zal niet zo moeilijk te raden zijn, maar dat hier niet dagelijks ons oog op valt is wel duidelijk. Het betreft hier 'n gedeelte van het torentje van het klooster St. Sta nislaus. Rondom dit gebouw en in de directe omgeving daarvan bevin den zich nog meer (on)opvallende dingen. Maar daar misschien 'n vol gende keer meer over. moergestel. JrV«LH jMS**1*?

Weekblad Moergestels Nieuws | 1980 | | pagina 1